Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Terminarz centralny

Menu

Terminarz i wyniki Zawodów Centralnych 2023

LpNazwa zawodówWiel.ZO PZŁ StrzelnicaData zawodówSędzia głównyWynikiRegulamin
1II Memoriał Jerzego Adamczyka5OpoleGrudzice2023-04-01brakbrakCentralnybrak
2VII Puchar Północnego Mazowsza5CiechanówChotum2023-04-02brakbrakCentralnybrak
3III Zawody Wawrzynowe5ŁomżaCzerwony Bór2023-04-15brakbrakCentralnybrak
4II Puchar Tarnowskiej Jaskółki5TarnówFiuk2023-04-15brakbrakCentralnybrak
5VII Puchar Czeskiej Zbrojovki5PiłaChodzież2023-04-22brakbrakCentralnybrak
6VI Puchar Gobarto Dziczyzna5LesznoKrzywiń2023-04-23brakbrakCentralnybrak
7IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego5RadomPiastów2023-04-29brakbrakCentralnybrak
8VII Puchar Jury Częstochowskiej5CzęstochowaKochcice2023-05-06brakbrakCentralnybrak
9
I Puchar Prezesa NRŁ i Kapelana Krajowego
6Biała PodlaskaHrud2023-05-06Rybiński TomaszbrakbrakCentralnybrak
10XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny5TarnobrzegBorów2023-05-06brakbrakCentralnybrak
11
I Puchar Komisji Strzeleckiej i Firmy SKIBICKI
5WłocławekOstrowy2023-05-07brakbrakCentralnybrak
12III Zawody o Puchar Trofeum5ElblągMalbork2023-05-13brakbrakCentralnybrak
13XXIII Puchar Targów Poznańskich5PoznańAntoninek2023-05-13brakbrakCentralnybrak
14II Puchar Trybunalski5Piotrków TrybPiotrków Tryb.2023-05-14brakbrakCentralnybrak
15Liga Strzelecka - Eliminacje I5LesznoKrzywiń2023-05-20brakbrakCentralnybrak
16Liga Strzelecka - Eliminacje II5WłocławekOstrowy2023-05-20brakbrakCentralnybrak
17Liga Strzelecka - Eliminacje III5WarszawaSuchodół2023-05-20brakbrakCentralnybrak
18Liga Strzelecka - Eliminacje IV5LegnicaDobrzejów2023-05-20brakbrakCentralnybrak
19Liga Strzelecka - Eliminacje V5Piotrków TrybPiotrków Tryb.2023-05-20brakbrakCentralnybrak
20Liga Strzelecka - Eliminacje VI5RzeszówBór2023-05-20brakbrakCentralnybrak
21V PUCHAR PZŁ MIX5OpoleGrudzice2023-05-27brakbrakCentralnybrak
22
IV Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 4hunting.pl
5BydgoszczŁącko2023-05-27brakbrakCentralnybrak
23III Puchar Firmy Kolba5KatowiceSiemianowice2023-06-03brakbrakCentralnybrak
24XI Puchar Podlasia5BiałystokKarakule2023-06-03brakbrakCentralnybrak
25III Mistrzostwa PZŁ Seniorów5BydgoszczŁącko2023-06-04Kraiński WojciechbrakbrakCentralnybrak
26Puchar ZO Suwałki5SuwałkiEłk2023-06-10brakbrakCentralnybrak
27III Puchar Marka Ziomka5CzęstochowaKochcice2023-06-10brakbrakCentralnybrak
28IV Puchar RW Hunt5OpoleGrudzice2023-06-11brakbrakCentralnybrak
29II Puchar Lajkonika5KrakówBrzeszcze2023-06-17brakbrakCentralnybrak
30IX Puchar Gryfa Szczecińskiego5SzczecinPucice2023-06-17brakbrakCentralnybrak
31X Puchar Firmy DELTA OPTICAL5WłocławekOstrowy2023-06-17brakbrakCentralnybrak
32XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki5ToruńGlinki2023-06-18brakbrakCentralnybrak
33
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
6KoszalinManowo2023-07-01Maciejewski MariuszbrakbrakCentralnybrak
34VII Nowosądecki Puchar Lata5Nowy SączFiuk2023-07-08brakbrakCentralnybrak
35XVII Bałtycki Puchar Anschutz&Lapua6KoszalinManowo2023-07-08brakbrakCentralnybrak
36XXVIII Puchar Jezior Mazurskich5SuwałkiGiżycko2023-07-08brakbrakCentralnybrak
37
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 100 lecie PZŁ
5OpoleGrudzice2023-07-09brakbrakCentralnybrak
38XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej5KatowiceSiemianowice2023-07-15brakbrakCentralnybrak
39III Puchar Firmy "Twoja Broń"5WarszawaSuchodół2023-07-16brakbrakCentralnybrak
40Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III5BiałystokKarakule2023-07-22Skalski TomaszbrakbrakCentralnybrak
41Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI5TarnobrzegBorów2023-07-22Gąsienica StanisławbrakbrakCentralnybrak
42X Mistrzostwa PZŁ Dian5TarnówFiuk2023-07-29Karpiński PiotrbrakbrakCentralnybrak
43LV Mistrzostwa PZŁ Powszechnej5BydgoszczŁącko2023-08-05Szeremet AndrzejbrakbrakCentralnybrak
44VI Warszawski Puchar Benelli5WarszawaSuchodół2023-08-12brakbrakCentralnybrak
45IV Puchar Firmy TAGART5TarnobrzegBorów2023-08-13brakbrakCentralnybrak
46XXXI Puchar Prezydenta Olsztyna5OlsztynGutkowo2023-08-13brakbrakCentralnybrak
47I Puchar ANWIL Włocławek5WłocławekOstrowy2023-08-19brakbrakCentralnybrak
48II Puchar Opolskiej Karolinki5OpoleGrudzice2023-08-19brakbrakCentralnybrak
49XXIII Mem. Adama Kraińskiego5GdańskJaśkowa Dolina2023-08-20brakbrakCentralnybrak
50XXV Puchar Grodu nad Prosną5KaliszWolica2023-08-20brakbrakCentralnybrak
51Puchar ZG PZŁ "100 lat PZŁ"5ToruńGlinki2023-08-26Karpiński PiotrbrakbrakCentralnybrak
52XXII Mistrzostwa PZŁ Mistrzowskiej5KatowiceSiemianowice2023-09-02Rybiński TomaszbrakbrakCentralnybrak
53III Finał Ligi Strzeleckiej5PoznańAntoninek2023-09-17Szymański WojciechbrakbrakCentralnybrak
54XXVIII Turniej Chmielakowy6ChełmKumowa Dolina2023-09-23brakbrakCentralnybrak
55XXXVIII Puchar Winobrania5Zielona Góra2023-09-23brakbrakCentralnybrak
56III Podkarpacki Puchar Jesieni5RzeszówBór2023-09-24brakbrakCentralnybrak
57XXII Puchar Łuczniczki5BydgoszczŁącko2023-09-24brakbrakCentralnybrak
58XII Puchar Jesieni5LublinPuławy2023-09-30brakbrakCentralnybrak
59III Puchar Komisji Strzeleckiej5WrocławWrocław2023-09-30brakbrakCentralnybrak
60I Turniej o Miedzianą Rzutkę5LegnicaDobrzejewice2023-10-07brakbrakCentralnybrak
61XX Puchar Dymarek Świętokrzyskich5KielceStarachowice2022-10-15brakbrakCentralnybrak

Archiwum zawodów