Naczelna Rada Łowiecka

LPImię i nazwiskoOkręg
1Paweł Piątkiewicz – prezesCiechanów
2Roman Dziedzic – wiceprezesLublin
3Zygmunt Łukaszczyk – wiceprezesKatowice
4Sławomir Strzelczyk – wiceprezesCzęstochowa
5Wojciech SzymańskiRadom
LPZONazwisko i imię czł. NRŁ
1Biała PodlaskaDaniluk Andrzej
2BiałystokGrzywińska Maria
3Bielsko BiałaMalec Rafał
4BydgoszczDomek Sylwester
5ChełmMichalczuk Mariusz
6ElblągKantypowicz Jan
7GdańskHinc Andrzej
8Gorzów Wlkp.Mencel Krzysztof
9Jelenia GóraGmyrek Stanisław
10KaliszBąkowski Jacek
11KielceMazur Janusz
12KoninRowecki Bronisław
13KoszalinJaszczyk Jan
14KrakówWajdzik Marek
15KrosnoTerlecki Bogdan
16LegnicaMokrzycki Józef
17LesznoHubert Sławiński
18ŁomżaKaczyński Mieczysław
19ŁódźSmejda Tadeusz
20Nowy SączGraj Roman
21OlsztynZalewski Dariusz
22OpoleDzwonnik Zdzisław
23OstrołękaDucki Kazimierz
24PiłaPrzybylski Antoni
25Piotrków Tryb.Cywiński Radosław
26PłockGuziak Tomasz
27PoznańFalbierski Jerzy Sławomir
28PrzemyślKopczak Zbigniew
29RzeszówPeret Bartłomiej
30SiedlceWróblewski Adam
31SieradzPilarz Tomasz
32SkierniewiceWisławski Sławomir
33SłupskKeller Wiesław
34SuwałkiMądrzak Marek
35SzczecinJóźwiak Piotr
36TarnobrzegMacko Michał
37TarnówGarbarz Janusz
38ToruńPrzepierski Michał
39WałbrzychIgnaszak Jerzy
40WarszawaRadosław Żołnierzak
41WłocławekWysota Piotr
42WrocławSeniów Jacek
43ZamośćLefanowicz Sławomir
44Zielona GóraSkibiński Andrzej

Komisje problemowe

LPNazwisko i imię
1.Górecka Justyna – przewodnicząca
2.Bogdański Maciej
3.Fabiańczyk Ewelina
4.Hutka Katarzyna
5.Ogar Hubert
6.Knap Dariusz
7.Szima-Efinowicz Monika
8.Krokowska-Paluszak Małgorzata
9.Nowak Liliana
10.Serwotka Lech
11.Wójcicki Michał
LPNazwisko i imię
1.Narbutt Karol – przewodniczący
2.Tokarski Ziemowit
3.Handzlik Marek
4.Jastrzębski Paweł
5.Manowski Dominik
6.Niebrzydowski Artur
7.Rycombel Roman
8.Włoch Marcin
9.Włodarczyk Waldemar
LPNazwisko i imię
1.Guziak Tomasz – przewodniczący
2.Bogacz Dawid
3.Będkowski Rafał
4.Kończalski Piotr
5.Falbierski Jerzy
6.Tańśki Romuald
7.Mańkiewicz Wojciech
8.Jędrachowicz Mirosław
9.Wysota Piotr
LPNazwisko i imię
1.Nowak Piotr – przewodniczący
2.Andrzejczak Tadeusz
3.Borkowski Grzegorz
4.Kraska Ewa
5.Przepióra Jarosław
6.Rychliński Wojciech
7.Terlecki Bogdan
8.Zieliński Jakub
LPNazwisko i imię
1.Gwiazdowicz Dariusz – przewodniczący
2.Frątczak Wojciech
3.Kowalcze Bogdan
4.Krzemień Marek Piotr
5.Matulewska Aleksandra
6.Mąka Henryk
7.Mielnikiewicz Krzysztof
8.Strawa Maciej
9.Szulc Aleksandra
10.Leszek Szewczyk
11.Pupa Zdzisław
LPNazwisko i imię
1.Dziedzic Roman – przewodniczący
2.Jackiewicz Andrzej
3.Jakubowski Mariusz
4.Jordan Michał
5.Łaskawiec Hubert
6.Orlewski Adam
7.Szymański Wojciech
8.Świerczek Marek
9.Szkamruk Zenon
10.Wajdzik Marek
11.Walenda Leszek
12.Górski Wojciech
LPNazwisko i imię
1.Lisiak Paweł – przewodniczący
2.Biesiadecki Wiktor
3.Piątyszek Michał
4.Wesołowski Piotr
5.Galwas Wojciech
6.Toboła Wojciech
7.Siwiec Grzegorz
8.Pudełko Marek
LPNazwisko i imię
1.Kruk Rafał – przewodniczący
2.Dopierała Adam
3.Mroczek Adam
4.Wykner Tomasz
5.Woźniak Marek
6.Sielicki Janusz
7.Poznańśki Dariusz
8.Grzenkowski Łukasz
9.Zienowski Hubert
10.Zieliński Adam
11.Przydacz Jarosław
LPNazwisko i imię
1.Miler Roman – przewodniczący
2.Fruzińska Alicja
3.Smoczyńska Aniela
4.Seniów Jacek
5.Szpetkowski Krzysztof
6.Kaczorowski Michał
7.Budzyński Paweł
8.Chotecka Anna
9.Dziedzic Sylwester
LPNazwisko i imię
1.Jóźwiak Piotr – przewodniczący
2.Chodakowska Magdalena
3.Adamczyk Bartosz
4.Karpiński Piotr
5.Kraiński Wojciech
6.Maciejewski Mariusz
7.Rubiś Mariusz
8.Rybiński Tomasz
9.Skalski Tomasz
10.Sołtysiński Radosław
11.Świerczek Marek
12.Szeremet Andrzej
13.Szober Krzysztof
14.Szymański Wojciech
LPNazwisko i imię
1.Zalewski Dariusz – przewodniczący
2.Strzelczyk Sławomir
3.Wajdzik Marek
4.Peret Bartłomiej
5.Smejda Tadeusz
6.Gmyrek Stanisław
7.Kolasiński Michał
8.Pyrczak Józef
9.Chmielowski Adam
10.Krasowski Tomasz
11.Szkutnik Jerzy
LPNazwisko i imię
1.Skibiński Andrzej – przewodniczący
2.Hinc Andrzej
3.Szkutnik Przemysław
4.Jordan Michał
5.Żołnierzak Radosław
6.Szymański Wojciech
7.Sobolak Grzegorz
8.Skiba Andrzej
LPNazwisko i imię
1.Kamieniarz Robert – przewodniczący
2.Beszterda Piotr
3.Karwański Jarosław
4.Kopczak Zbigniew
5.Nasiadka Paweł
6.Pawliszak Jerzy
7.Przybylski Antoni
8.Raczyński Jan
9.Skorupski Maciej
10.Tomek Andrzej
11.Wilczewski Marian
LPNazwisko i imię
1.Karpik Grzegorz – przewodniczący
2.Chłąd Bogusław
3.Kamieniecki Zdzisław
4.Kościński Wojciech
5.Kowalewski Krzysztof
6.Krąkowski Bartosz
7.Ozimek Romuald
8.Papuga Marek
9.Piotrowski Tomasz
10.Sporka Kazimierz
11.Wiśniewski Grzegorz
LPNazwisko i imię
1.Piątkiewicz Paweł – przewodniczący
2.Dziedzic Roman
3.Łukaszczyk Zygmunt
4.Kuczaj Jarosław
5.Kowalewski Krzysztof
6.Kraiński Wojciech
7.Marconi Wiktor
8.Margasiński Bolesław
9.Rydzik Mariusz
10.Rzymyszkiewicz Paweł
LPNazwisko i imię
1.Jan Kantypowicz – przewodniczący
2.Bartłomiej Peret – sekretarz
3.Bogdan Terlecki
4.Kazimierz Ducki
5.Stanisław Gmyrek
6.Tadeusz Smejda
7.Michał Przepierski
8.Mieczysław Kaczyński

Strona Naczelnej Rady Łowieckiej – nrl.org.pl