Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Naczelna Rada Łowiecka

LPImię i nazwiskoOkręg
1Rafał Malec – prezesBielsko-Biała
2Andrzej Hinc – wiceprezesGdańsk
3Antoni Przybylski – wiceprezesPiła
4Radosław Cywiński – wiceprezesPiotrków Trybunalski
5Andrzej Skibiński – wiceprezesZielona Góra

L.p.

Zarząd Okręgowy

Imię i Nazwisko Członka NRŁ

1

Kalisz

Jacek Bąkowski 

2

Piotrków Trybunalski

Radosław Cywiński

3

Biała Podlaska

Andrzej Daniluk

4

Ostrołeka

Kazimierz Ducki

5

Lublin

Roman Dziedzic

6

Opole

Zdzisław Dzwonnik

7

Poznań

Jerzy Falbierski

8

Tarnów

Janusz Garbarz

9

Jelenia Góra

Stanisław Gmyrek

10

Nowy Sącz

Roman Graj

11

Bydgoszcz

Radosław Gronikowski 

12

Białystok

Maria Grzywińska

13

Płock

Tomasz Guziak

14

Gdańsk

Andrzej Hinc

15

Wałbrzych

Jerzy Ignaszak

16

Koszalin

Jan Jaszczyk

17

Szczecin

Piotr Jóźwiak

18

Łomża

Mieczysław Kaczyński

19

Elbląg

Jan Kantypowicz

20

Słupsk

Wiesław Keller

21

Przemyśl

Zbigniew Kopczak

22

Zamość

Sławomir Lefanowicz

23

Katowice

Zygmunt Łukaszczyk

24

Tarnobrzeg

Michał Macko

25

Bielsko-Biała

Rafał Malec

26

Kielce

Janusz Mazur

27

Suwałki

Marek Mądrzak

28

Gorzów Wielkopolski

Krzysztof Mencel

29

Chełm

Mariusz Michalczuk

30

Legnica

Józef Mokrzycki

31

Rzeszów

Bartłomiej Peret

32

Ciechanów

Paweł Piątkiewicz

33

Sieradz

Tomasz Pilarz

34

Toruń

Michał Przepierski

35

Piła

Antoni Przybylski

36

Konin

Bronisław Rowecki

37

Wrocław

Jacek Seniów

38

Zielona Góra

Andrzej Skibiński

39

Leszno

Hubert Sławiński 

40

Łódź

Tadeusz Smejda

41

Częstochowa

Sławomir Strzelczyk

42

Radom

Wojciech Szymański

43

Krosno

Bogdan Terlecki

44

Kraków

Marek Wajdzik

45

Skierniewice

Sławomir Wisławski

46

Siedlce

Adam Wróblewski

47

Włocławek

Piotr Wysota

48

Olsztyn

Dariusz Zalewski

49

Warszawa

Radosław Żołnierzak

Komisje problemowe

LPNazwisko i imię
1.Górecka Justyna – przewodnicząca
2.Bogdański Maciej
3.Fabiańczyk Ewelina
4.Hutka Katarzyna
5.Ogar Hubert
6.Knap Dariusz
7.Szima-Efinowicz Monika
8.Krokowska-Paluszak Małgorzata
9.Nowak Liliana
10.Serwotka Lech
11.Wójcicki Michał
LPNazwisko i imię
1.Narbutt Karol – przewodniczący
2.Tokarski Ziemowit
3.Handzlik Marek
4.Jastrzębski Paweł
5.Manowski Dominik
6.Niebrzydowski Artur
7.Rycombel Roman
8.Włoch Marcin
9.Włodarczyk Waldemar
LP Nazwisko i imię
1. Guziak Tomasz – przewodniczący
2. Bogacz Dawid
3. Będkowski Rafał
4. Kończalski Piotr
5. Falbierski Jerzy
6. Tańśki Romuald
7. Mańkiewicz Wojciech
8. Jędrachowicz Mirosław
9. Wysota Piotr
LPNazwisko i imię
1.Nowak Piotr – przewodniczący
2.Andrzejczak Tadeusz
3.Borkowski Grzegorz
4.Kraska Ewa
5.Przepióra Jarosław
6.Rychliński Wojciech
7.Terlecki Bogdan
8.Zieliński Jakub
LPNazwisko i imię
1.Gwiazdowicz Dariusz – przewodniczący
2.Frątczak Wojciech
3.Kowalcze Bogdan
4.Krzemień Marek Piotr
5.Matulewska Aleksandra
6.Mąka Henryk
7.Mielnikiewicz Krzysztof
8.Strawa Maciej
9.Szulc Aleksandra
10.Leszek Szewczyk
11.Pupa Zdzisław
LPNazwisko i imię
1.Dziedzic Roman – przewodniczący
2.Jackiewicz Andrzej
3.Jakubowski Mariusz
4.Jordan Michał
5.Łaskawiec Hubert
6.Orlewski Adam
7.Szymański Wojciech
8.Świerczek Marek
9.Szkamruk Zenon
10.Wajdzik Marek
11.Walenda Leszek
12.Górski Wojciech
LPNazwisko i imię
1.Lisiak Paweł – przewodniczący
2.Biesiadecki Wiktor
3.Piątyszek Michał
4.Wesołowski Piotr
5.Galwas Wojciech
6.Toboła Wojciech
7.Siwiec Grzegorz
8.Pudełko Marek
LPNazwisko i imię
1.Kruk Rafał – przewodniczący
2.Dopierała Adam
3.Mroczek Adam
4.Wykner Tomasz
5.Woźniak Marek
6.Sielicki Janusz
7.Poznańśki Dariusz
8.Grzenkowski Łukasz
9.Zienowski Hubert
10.Zieliński Adam
11.Przydacz Jarosław
LPNazwisko i imię
1.Miler Roman – przewodniczący
2.Fruzińska Alicja
3.Smoczyńska Aniela
4.Seniów Jacek
5.Szpetkowski Krzysztof
6.Kaczorowski Michał
7.Budzyński Paweł
8.Chotecka Anna
9.Dziedzic Sylwester
LPNazwisko i imię
1.Jóźwiak Piotr – przewodniczący
2.Chodakowska Magdalena
3.Adamczyk Bartosz
4.Karpiński Piotr
5.Kraiński Wojciech
6.Maciejewski Mariusz
7.Rubiś Mariusz
8.Rybiński Tomasz
9.Skalski Tomasz
10.Sołtysiński Radosław
11.Świerczek Marek
12.Szeremet Andrzej
13.Szober Krzysztof
14.Szymański Wojciech
LPNazwisko i imię
1.Zalewski Dariusz – przewodniczący
2.Strzelczyk Sławomir
3.Wajdzik Marek
4.Peret Bartłomiej
5.Smejda Tadeusz
6.Gmyrek Stanisław
7.Kolasiński Michał
8.Pyrczak Józef
9.Chmielowski Adam
10.Krasowski Tomasz
11.Szkutnik Jerzy
12.Kruk Grzegorz
LPNazwisko i Imię
1Skibiński Andrzej – przewodniczący
2Hinc Andrzej
3Szkutnik Przemysław
4Jordan Michał
5Żołnierzak Radosław
6Szymański Wojciech
7Sobolak Grzegorz
8Skiba Andrzej
9Zalewski Dariusz
10Kaczyński Mieczysław
11Wróblewski Adam
12Terlecki Bogdan
13Kantypowicz Jan
14Przepierski Michał
LPNazwisko i imię
1.Kamieniarz Robert – przewodniczący
2.Beszterda Piotr
3.Karwański Jarosław
4.Kopczak Zbigniew
5.Nasiadka Paweł
6.Pawliszak Jerzy
7.Przybylski Antoni
8.Raczyński Jan
9.Skorupski Maciej
10.Tomek Andrzej
11.Wilczewski Marian
LPNazwisko i imię
1.Karpik Grzegorz – przewodniczący
2.Chłąd Bogusław
3.Kamieniecki Zdzisław
4.Kościński Wojciech
5.Kowalewski Krzysztof
6.Krąkowski Bartosz
7.Ozimek Romuald
8.Papuga Marek
9.Piotrowski Tomasz
10.Sporka Kazimierz
11.Wiśniewski Grzegorz
LPNazwisko i imię
1.Piątkiewicz Paweł – przewodniczący
2.Dziedzic Roman
3.Łukaszczyk Zygmunt
4.Kuczaj Jarosław
5.Kowalewski Krzysztof
6.Kraiński Wojciech
7.Marconi Wiktor
8.Margasiński Bolesław
9.Rydzik Mariusz
10.Rzymyszkiewicz Paweł
LP Nazwisko i imię
1. Jan Kantypowicz – przewodniczący
2. Bartłomiej Peret – sekretarz
3. Bogdan Terlecki
4. Kazimierz Ducki
5. Stanisław Gmyrek
6. Tadeusz Smejda
7. Michał Przepierski
8. Mieczysław Kaczyński

Strona Naczelnej Rady Łowieckiej – nrl.org.pl