Strzelectwo

Terminarz Zawodów Centralnych

W terminarzu dostępne są następujące informacje:

Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin        Sędzia głównyUwagi
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin        Sędzia głównyUwagi
1.Puchar Browninga i WinchesteraKatowice13.04.2019S. Gąsienica 
2.Puchar Czeskiej ZbrojówkiChodzież 27.04.2019W. KraińskiOW
3.Memoriał G.WardyńskiegoRadom27.04.2019P. Pełczyński 
4.Puchar Antonio Zoli & NobelPiotrków Trybunalski04.05.2019T. Skalski 
5.Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLeszno11.05.2019M. MaciejewskiOW
6.Puchar FAM PionkiTarnobrzeg11.05.2019B. Kaśnicki 
7.ParcourPoznań18.05.2019M. Maciejewski 
8.Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg25.05.2019St. Białek 
9.Puchar MTPPoznań25.05.2019M. ŚwierczekOW
10.Puchar PZŁ (mix)Katowice1-2.06.2019W. MarconiOW
11.Ogólnopolskie Zawody Seniorów i KapelanówKalisz08.06.2019W. Kobierski 
12.Puchar NormyTarnów08.06.2019M. Flis 
13.Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin08.06.2019W. MarconiOW
14.ParcourBielsko-Biała Brzeszcze15.06.2019W. Marconi 
15.Puchar KujawWłocławek15.06.2019P. Pełczyński 
16.Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń16.06.2019T. Skalski 
17.Puchar Młynów JelonkiŁomża22.06.2019St. Białek 
18.Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskichNowy Sącz29-30.06.2019S. GąsienicaOW
19.Klasa CWarszawa29.06.2019T. Skalski 
20.Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalin06.07.2019M. MaciejewskiOW
21.Puchar PodlasiaBiałystok06.07.2019J. Borkowski 
22.Nowosądecki Puchar LataNowy Sącz/Krynica06.07.2019W. SzymańskiOW
23.Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzych07.07.2019P. HetmańczykOW
24.Puchar „Delta Optical”Włocławek13.07.2019M. ŚwierczekOW
25.Mistrzostwa PZŁ w Klasie PowszechnejJelenia Góra20-21.07.2019T. Skalski 
26.Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice13.07.2019J. AdamczykOW
27.ParcourOpole27.07.2019B. Kaśnicki 
28.Puchar Jezior MazurskichGiżycko27.07.2019M. FlisOW
29.Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk03.08.2019M. ZiomekOW
30.Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn10.08.2019W. Kraiński 
31.Puchar Grodu nad ProsnąKalisz17.08.2019P. PoraniukOW
32.Parcour okręgów górskichDłużyna Dolna17.08.20019T. Rybiński 
33.Warszawski Puchar BenelliWarszawa24.08.2019St. Gąsienica 
34.Puchar OpolszczyznyOpole24.08.2019P. Hetmańczyk 
35.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Opole 31.08-01.09.2019W. KraińskiOW
36.Puchar WinobraniaZielona Góra/Wolsztyn08.09.2019M. Ziomek 
37.XXV Turniej ChmielakowyChełm07.09.2019St. GąsienicaOW
38.KKKŁ im. Ignacego StachowiakaTarnobrzeg14-15.09.2019St. GąsienicaOW
39.Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz21.09.2019P. PoraniukOW
40.Puchar JesieniLublin21.09.2019B. Kaśnicki 
41.Puchar Północnego MazowszaCiechanów28.09.2019M. MaciejewskiOW
42.Puchar „Jury Częstochowskiej”Częstochowa28.09.2019T. RybińskiOW
43.Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce05.10.2019St. Gąsienica 

Wyniki zawodów

W wynikach zawodów dostępne są następujące informacje:

Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin        Sędzia głównyUwagi
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia głównyUwagi
1Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce05.10.2019St. Gąsienica 
2Puchar Północnego Mazowsza Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaCiechanów28.09.2019M. MaciejewskiOW
3Puchar „Jury Częstochowskiej” Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaCzęstochowa28.09.2019T. RybińskiOW
4Puchar Łuczniczki Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaBydgoszcz21.09.2019P. PoraniukOW
5Puchar Jesieni Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaLublin21.09.2019B. Kaśnicki 
6KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka WynikiTarnobrzeg14.-15.09.2019St. GąsienicaOW
7Puchar Winobrania Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaZielona Góra/Wolsztyn08.09.2019M. Ziomek 
8XXV Turniej Chmielakowy Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaChełm07.09.2019St. GąsienicaOW
9Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Klasyfikacja indywidualna Diany, Klasyfikacja indywidualna, Klasyfikacja drużynowa Opole31.08-01.09.2019W. KraińskiOW
10Warszawski Puchar Benelli Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaWarszawa24.08.2019St. Gąsienica 
11Puchar Opolszczyzny Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaOpole24.08.2019P. Hetmańczyk 
12Puchar Grodu nad Prosną Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaKalisz17.08.2019P. PoraniukOW
13Parcour okręgów górskich WynikiDłużyna Dolna17.08.2019T. Rybiński 
14Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaOlsztyn10.08.2019W. Kraiński 
15Memoriał Adama Kraińskiego Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaGdańsk03.08.2019M. ZiomekOW
16ParcourOpole27.07.2019B. Kaśnicki 
17Puchar Jezior Mazurskich Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaGiżycko27.07.2019M. Flis 
18Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Diany, Drużynowo, Klasa C, Klasa PowszechnaJelenia Góra20.-21.07.2019T. Skalski 
19Puchar „Delta Optical” Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaWłocławek13.07.2019M. Świerczek 
20Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej WynikiKatowice13.07.2019J. AdamczykOW
21Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaWałbrzych07.07.2019P. HetmańczykOW
22Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaKoszalin06.07.2019M. MaciejewskiOW
23Puchar Podlasia Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaBiałystok06.07.2019J. Borkowski OW
24Nowosądecki Puchar Lata Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa PowszechnaNowy Sącz/Krynica06.07.2019W. SzymańskiOW
25Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich Klasa Mistrzowska, Klasa C, Klasa Powszechna, DrużynowoNowy Sącz29.-30.06.2019S. GąsienicaOW
26Klasa C WynikiWarszawa29.06.2019T. Skalski 
27Puchar Młynów Jelonki Klasa Mistrzowska, Klasa Open, Klasa PowszechnaŁomża22.06.2019St. Białek 
28Puchar Toruńskiej Katarzynki Klasa Mistrzowska, Klasa Open, Klasa PowszechnaToruń16.06.2019T. Skalski 
29Parcour WynikiBielsko Biała Brzeszcze15.06.2019W. Marconi 
30Puchar Kujaw Klasa Mistrzowska, Klasa Open, Klasa PowszechnaWłocławek15.06.2019P. Pełczyński 
31Ogólnopolskie Zawody Seniorów i Kapelanów Senior, OldboyKalisz08.06.2019W. Kobierski 
32Puchar Normy Klasa Mistrzowska, Klasa PowszechnaTarnów08.06.2019M. Flis 
33Puchar Gryfa Szczecińskiego Klasa Mistrzowska, Klasa PowszechnaSzczecin08.06.2019W. MarconiOW
34Puchar PZŁ (mix) WynikiKatowice01.-02.06.2019W. MarconiOW
35Tarnobrzeski Puchar Wiosny Klasa Mistrzowska, Klasa PowszechnaTarnobrzeg25.05.2019St. Białek 
36Puchar MTP Klasa Mistrzowska, Klasa PowszechnaPoznań25.05.2019M. ŚwierczekOW
37Parcour WynikiPoznań18.05.2019M. Maciejewski 
38Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa PowszechnaLeszno11.05.2019M. MaciejewskiOW
39Puchar FAM Pionki Klasa Mistrzowska, Klasa Open, Klasa PowszechnaTarnobrzeg11.05.2019B. Kaśnicki 
40Puchar Antonio Zoli & Nobel Klasa OpenPiotrków Trybunalski04.05.2019T. Skalski 
41Puchar Czeskiej Zbrojówki, Diany, Klasa Mistrzowska, Klasa PowszechnaChodzież 27.04.2019W. KraińskiOW
42Memoriał G.Wardyńskiego Diany, Kalasa Powszechna, Klasa Mistrzowska, Klasa CRadom27.04.2019P. Pełczyński 
43Puchar Browninga i Winchestera WynikiKatowice13.04.2019S. Gąsienica 
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia główny
1.Puchar Browninga i WinchesteraKatowice (Siem.Śląskie)14.04.2018T.Skalski
2.Puchar Czeskiej Zbrojowki Chodzież21.04.2018 W.Kobierski
3.I Memoriał Grzegorza Wardyńskiego – Klasa Open
I Memoriał Grzegorza Wardyńskiego – Diany
Radom28.04.2018J.Adamczyk
4.Puchar Prezydenta m. Piły Piła01.05.2018  P.Poraniuk
5.Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik – Klasa Open
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik – Diany
Piotrków Trybunalski05.05.2018S.Gąsienica 
6.Puchar Podbeskidzia – Klasa Open
Puchar Podbeskidzia – Klasa Powszechna
Puchar Podbeskidzia – Klasa Mistrzowska
Bielsko Biała12.05.2018J.Adamczyk
7.

Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
123

 Leszno 12.05.2018  W.Kraiński
8.Parcour Częstochowa 19.05.2018 P. Hetmańczyk
9.Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg19.05.2018 B. Kasnicki
10.Puchar FAM Pionki Ostrołęka 19.05.2018 J. Borkowski
11.Puchar MTP Poznań 26.05.2018 W. Kobierski
12.

Puchar 95 lecia PZŁ
Drużynowe
Indywidualne kl. M
Diany – Indywidualne kl M
Diany – Drużynowe kl P
Indywidualne kl. P

 Poznań 02-03.06.2018 W. Kraiński
13.Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Senior
Oldboy
 Kalisz 09.06.2018 M. Maciejewski
14.Puchar Normy Tarnów 09.06.2018 M. Flis
15.Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 09.06.2018 M. Świerczek
16.Puchar Kujaw
Generalna
Diany
 Włocławek 16.06.2018 M. Maciejewski
17.Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 17.06.2018 P.Pełczyński
18.

Mistrzostwa Dian – Drużyna

Mistrzostwa Dian – Klasa Powszechna

Mistrzostwa Dian – Klasa Mistrzowska

Warszawa23-24.06.2018M.Ziomek
19.Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalin07.07.2018W.Kraiński
20.Puchar PodlasiaBiałystok07.07.2018T.Skalski
21.Nowosądecki Puchar LataNowy Sącz/Krynica07.07.2018W.Szymański
22.Mistrzostwa PZŁ w Klasie PowszechnejToruń14-15.07.2018P.Pełczyński
23.Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice21.07.2018J.Adamczyk
24.Puchar Jezior MazurskichGiżycko28.07.2018M.Flis
25.Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk04.08.2018M.Ziomek
26.Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn11.08.2018P.Poraniuk
27.Warszawski Puchar BenelliWarszawa25.08.2018M.Flis
28.Puchar Opolszczyzny – OpenDianyKlasa st. COpole25.08.2018W.Szymański
29.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej –  OpenDrużynaKoszalin01-02.09.2018W.Marconi
30.Puchar WinobraniaZielona Góra/Wolsztyn08.09.2018M. Maciejewski
31.XXIV Turniej Chmielakowy – OpenDianyKlasa st. CChełm08.09.2018S.Gąsienica
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia główny
1.Puchar Browninga i WinchesteraKatowice08.04.2017S.Gąsienica
2.Puchar Czeskiej ZbrojówkiChodzież22.04.2017M.Maciejewski
3.Puchar FAM PionkiRadom29.04.2017P.Pełczyński
4.Puchar PodbeskidziaBielsko Biała30.04.2017J. Adamczyk
5.Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła01.05.2017W.Kobierski
6.Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków Trybunalski06.05.2017W.Marconi
7.Puchar Prezesa Gobarto SALeszno13.05.2017J. Plenkiewicz
8.Puchar MTPPoznań20.05.2017W. Kobierski
9.ParcourKatowice27.05.2017W. Marconi
10.Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalin03.06.2017M.Świerczek
11.Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg03.06.2017S.Gąsienica
12.Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
klasyfikacja mistrzowska
klasyfikacja powszechna
klasyfikacja klasa „C”
klasyfikacja drużynowa
Katowice10-11.06.2017P.Pełczyński
13.Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin10.06.2017M. Maciejewski
14.Ogólnopolskie Zawody SeniorówBydgoszcz10.06.2017P.Poraniuk
15.Puchar NormyTarnów10.06.2017S.Gąsienica
16.Puchar KujawWłocławek17.06.2017P. Pełczyński
17.Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń18.06.2017J. Plenkiewicz
18.Puchar Prezesa ORŁ w ŁomżyŁomża24.06.2017T.Skalski
19.ParcourPoznań24.06.2017M.Świerczek
20.Memoriał E. WoźnegoPoznań/Wolsztyn01.07.2017M.Ziomek
21.Puchar PodlasiaBiałystok08.07.2017J.Borkowski
22.Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzych09.07.2017J.Adamczyk
23.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
klasyfikacja indywidualna
klasyfikacja drużynowa
Częstochowa15-16.07.2017S.Gąsienica
24.Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice22.07.2017W.Marconi
25.ParcourOpole29.07.2017B.Kaśnicki
26.Puchar Jezior MazurskichGiżycko29.07.2017W. Kraiński
27.Memoriał Adama Kraińskiego – ODWOŁANEGdańsk05.08.2017P. Poraniuk
28.Nowosądecki Puchar LataNowy Sącz/Krynica06.08.2017M.Flis
29.Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn12.08.2017T. Skalski
30.Puchar Grodu nad ProsnąKalisz19.08.2017M.Ziomek
31.Puchar ElblągaElbląg26.08.2017J. Plenkiewicz
32.Puchar OpolszczyznyOpole26.08.2017P. Hetmańczyk
33.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
klasyfikacja indywidualna
klasyfikacja drużynowa
Białystok02-03.09.2017W.Kraiński
34.Puchar WinobraniaZielona Góra/Wolsztyn09.09.2017B.Kaśnicki
35.XXII Turniej ChmielakowyChełm09.09.2017M.Flis
36.Puchar JesieniLublin16.09.2017J.Borkowski
37.Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz17.09.2017W.Kraiński
38.KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
klasyfikacja indywidualna
klasyfikacja drużynowa
Poznań23-24.09.2017W. Szymański
39.Puchar Północnego MazowszaCiechanów30.09.2017M.Świerczek
40.Puchar „Jury Częstochowskiej”Częstochowa30.09.2017T.Rybiński
41.Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce07.10.2017T.Skalski
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)TerminSędzia główny
1.Puchar Browninga i WinchesteraKatowice09.04.2016J. Adamczyk
2.Puchar FAM PionkiRadom23.04.2016A. Madej
3.Puchar PodbeskidziaBielsko Biała30.04.2016M. Ziomek
4.Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła01.05.2016J. Plenkiewicz
5.Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków Trybunalski07.05.2016T. Skalski
6.Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego DziczyznaLeszno08.05.2016M. Maciejewski
7.Puchar MTPPoznań14.05.2016W. Kobierski
8.KKKŁ im. Ignacego StachowiakaChełm21-22.05.2016S. Gąsienica
9.Puchar Blaser’a / ParcourPoznań28.05.2016W. Marconi
10.Puchar Blaser’aPoznań29.05.2016W. Marconi
11.Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg04.06.2016A. Madej
12.

Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
indywidualne
drużynowe

Toruń11-12.06.2016W. Kraiński
13.Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin11.06.2016P. Poraniuk
14.Ogólnopolskie Zawody SeniorówWarszawa11.06.2016J. Plenkiewicz
15.Puchar KujawWłocławek18.06.2016M. Świerczek
16.Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń19.06.2016W. Szymański
17.Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyŁomża25.06.2016J. Borkowski
18.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
indywidualne
druzynowe
Opole02-03.07.2016W. Marconi
19.Memoriał E. WoźnegoPoznań/Wolsztyn09.07.2016W. Marconi
20.Nowosądecki Puchar LataNowy Sącz/Krynica16.07.2016S. Gąsienica
21.Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice17.07.2016B. Kaśnicki
22.Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalin23.07.2016M. Maciejewski
23.Puchar Jezior MazurskichGiżycko30.07.2016W. Kraiński
24.Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk06.08.2016P. Pełczyński
25.Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn13.08.2016J. Borkowski
26.Puchar Grodu nad ProsnąKalisz20.08.2016J. Plenkiewicz
27.Puchar ElblągaElbląg27.08.2016W. Kraiński
28.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
indywidualna
drużynowa
Radom03-04.09.2016P. Pełczyński
29.Puchar WinobraniaZielona Góra/Wolsztyn10.09.2016J. Adamczyk
30.XXII Turniej ChmielakowyChełm10.09.2016W. Szymański
31.Puchar PodlasiaBiałystok10.09.2016M.Flis
32.Puchar OpolszczyznyOpole17.09.2016M. Flis
33.Puchar Północnego MazowszaCiechanów17.09.2016W. Kobierski
34.Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz24.09.2016T. Skalski
35.Puchar JesieniLublin24.09.2016M. Ziomek
36.Puchar „Jury Częstochowskiej”Częstochowa01.10.2016B. Kaśnicki
37.Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce08.10.2016S. Gąsiennica
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin
1.Puchar Browninga i WinchesteraKatowice28.03.2015
2.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Piła11.04.2015
3.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Ciechanów11.04.2015
4.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Piotrków Tryb.11.04.2015
5.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Lublin11.04,2015
6.Puchar FAM PionkiRadom25.04.2015
7.Puchar Prezydenta Miasta PiłyPiła01.05.2015
8.Puchar Antonio Zoli & Swarovski OptikPiotrków Trybunalski09.05.2015
9.Puchar Prezydenta Miasta KoninaKonin10.05.2015
10.Puchar Targów PoznańskichPoznań16.05.2015
11.KKKŁ im. Ignacego StachowiakaBiałystok23-24.05.2015
12.Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyŁomża30.05.2015
13.Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg30.05.2015
14.Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Włocławek06.06.2015
15.Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Suwałki06.06.2015
16.Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Bielsko Biała06.06.2015
17.Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Chełm06.06.2015
18.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Elbląg13-14.06.2015
19.Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń20.06.2015
20.Puchar KujawWłocławek21.06.2015
21.Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
Klasyfikacja mistrzowska
Klasyfikacja powszechna
Klasyfikacja drużynowa
Poznań27-28.06.2015
22.Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin27.06.2015
23.Ogólnopolskie Zawody SeniorówKonin27.06.2015
24.Puchar PodlasiaBiałystok04.07.2015
25.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Wyniki diany
Kielce11-12.07.2015
26.Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice18.07.2015
27.Bałtycki Puchar Anschuetz & LapuaKoszalin18.07.2015
28.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Koszalin25.07.2015
29.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Warszawa25.07.2015
30.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda – nieskończoneCzęstochowa25.07.2015
31.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Tarnobrzeg25.07.2015
32.Puchar Jezior MazurskichGiżycko01.08.2015
33.Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk08.08.2015
34.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Częstochowa08.08.2015
35.Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn16.08.2015
36.Puchar Grodu nad ProsnąKalisz23.08.2015
37.Finał Ligi Strzeleckiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Rzeszów29.08.2015
38.Puchar WinobraniaZielona Góra05.09.2015
39.XXI Turniej Chmielakowy   
Klasyfikacja Open
Klasyfikacja mistrzowska
Klasywikacja powszechna        
Chełm05.09.2015
40.Puchar OpolszczyznyOpole19.09.2015
41.Puchar Północnego MazowszaCiechanów19.09.2015
42.Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz26.09.2015
43.Puchar JesieniLublin27.09.2015
44.Puchar „Jury Częstochowskiej”Częstochowa03.10.2015
45.Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce10.10.2015
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin
1.Puchar Browninga i WinchesteraKatowice05.04.2014
2.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Toruń12.04.2014
3.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Elbląg12.04.2014
4.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Kalisz12.04.2014
5.Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Radom12.04,2014
6.Puchar Fam PionkiRadom26.04.2014
7.Puchar Miasta prezydenta PiłyPiła01.05.2014
8.Puchar Swarovski OptikPiotrków Trybunalski10.05.2014
9.Puchar Prezydenta Miasta KoninaKonin11.05.2014
10.Puchar Targów PoznańskichPoznań17.05.2014
11.KKKŁ im. Ignacego StachowiakaKoszalin24-25.05.2014
12.Puchar Prezydenta Miasta ŁomżyŁomża31.05.2014
13.Tarnobrzeski Puchar WiosnyTarnobrzeg31.05.2014
14.Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Słupsk07.06.2014
15.Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Białystok07.06.2014
16.Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Leszno07.06.2014
17.Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Kielce07.06.2014
18.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Poznań14.06.2014
19.Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruń21.06.2014
20.Puchar Gryfa SzczecińskiegoSzczecin21.06.2014
21.Ogólnopolski Puchar Dian
Klasyfikacja open
Klasyfikacja drużynowa
Leszno28.06.2014
22.Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Klasyfikacja senior
Klasyfikacja oldboy
Ciechanów28.06.2014
23.Bałtycki Puchar Anschuetz &LapuaKoszalin05.07.2014
24.Puchar PodlasiaBiałystok06.07.2014
25.Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Włocławek12-13.07.2014
26.Zawody o Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowice19.07.2014
27.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Bydgoszcz26.07.2014
28.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Łomża26.07.2014
29.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Jelenia Góra26.07.2014
30.Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Chełm26.07.2014
31.Puchar Jezior MazurskichGiżycko02.08.2014
32.Memoriał Adama KraińskiegoGdańsk09.08.2014
33.Puchar Prezydenta Miasta OlsztynaOlsztyn16.08.2014
34.Puchar Stock PolskaElbląg23.08.2014
35.Puchar Grodu nad ProsnąKalisz24.08.2014
36.Finał Ligi Strzeleckiej
Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe
Częstochowa30.08.2014
37.Puchar WinobraniaZielona Góra13.09.2014
38.XX Turniej ChmielakowyChełm13.09.2014
39.Puchar OpolszczyznyOpole20.09.2014
40.Puchar ŁuczniczkiBydgoszcz27.09.2014
41.Puchar JesieniLublin28.09.2014
42.Puchar Dymarek ŚwiętokrzyskichKielce11.10.2014
Lp.Nazwa zawodówZO PZŁ (strzelnica)Termin
1.Puchar Browninga i Winchestera – WYNIKIWarszawa06.04.2013
2.Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda – WYNIKIKonin13.04.2013
3.Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda – WYNIKICiechanów13.04.2013
4.Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda – WYNIKIOpole13.04.2013
5.Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda – WYNIKILublin13.04.2013
6.Tarnobrzeski Puchar Wiosny – WYNIKITarnobrzeg20.04.2013
7.Puchar Prezydenta Miasta Piły – WYNIKIPiła01.05.2013
8.Puchar Prezydenta miasta Konina – WYNIKIKonin04.05.2013
9.Puchar Swarovski Optik – WYNIKIPiotrków Trybunlaski11.05.2013
10.Puchar Targów Poznańskich – WYNIKIPoznań18.05.2013
11.KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka – WYNIKIRadom25-26.05.2013
12.Puchar Prezydenta miasta Łomży – WYNIKIŁomża01.06.2013
13.Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda – WYNIKIGdańsk08.06.2013
14.Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda – WYNIKIOstrołęka08.06.2013
15.Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda – WYNIKIBielsko Biała08.06.2013
16.Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda – WYNIKITarnobrzeg08.06.2013
17.Puchar Toruńskiej Katarzynki – WYNIKIToruń15.06.2013
18.Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
WYNIKI DRUŻYNOWE
WYNIKI INDYWIDUALNE
Katowice22.06.2013
19.Ogólnopolskie Zawody Seniorów – WYNIKIPiotrków Trybunalski29.06.2013
20.Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua – WYNIKIKoszalin(Manowo)06.07.2013
21.Puchar Podlasia – WYNIKIBiałystok06.07.2013
22.Mistrzostwa PZŁ w kl. Powszechnej
WYNIKI DRUŻYNOWE
WYNIKI INDYWIDUALNE
Leszno13-14.07.2013
23.Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej – WYNIKIKatowice20.07.2013
24.Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda – WYNIKISzczecin27.07.2013
25.Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda – WYNIKIOlsztyn27.07.2013
26.Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda – WYNIKISieradz27.07.2013
27.Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda – WYNIKIRzeszów27.07.2013
28.Puchar Jezior Mazurskich – WYNIKISuwałki (Giżycko)03.08.2013
29.Memoriał Adama Kraińskiego – WYNIKIGdańsk10.08.2013
30.Puchar Prezydenta miasta Olsztyna – WYNIKIOlsztyn17.08.2013
31.Puchar Stock Polska – WYNIKIElbląg24.08.2013
32.Puchar Grodu nad Prosną – WYNIKIKalisz24.08.2013
33.Finał Ligi Strzeleckiej – WYNIKI
INDYWIDUALNEDRUŻYNOWE
Słupsk31.08.2013
34.Puchar Warszawy – WYNIKIWarszawa07.09.2013
35.Puchar Winobrania – WYNIKIZielona Góra14.09.2013
36.XIX Turniej Chmielakowy – WYNIKIChełm14.09.2013
37.Puchar Opolszczyzny WYNIKIOpole21.09.2013
38.Puchar Łuczniczki – WYNIKIBydgoszcz (Łąck)28.09.2013
39.Puchar Jesieni – WYNIKILublin(Puławy)28.09.2013
40.Puchar Puszczy Kurpiowskiej – WYNIKIOstrołęka05.10.2013
41.Puchar Dymarek Świętokrzyskich – WYNIKIKielce(Starachowice)12.10.2013

Ranking Wawrzynowców

Na wszystkich zawodach centralnych, poza mistrzostwami PZŁ w klasie powszechnej, mistrzostwami PZŁ w klasie ,,C’’ oraz zawodami seniorów, można zdobywać ,,Wawrzyn Strzelecki’’, z tym zastrzeżeniem, że do sumy trzech najlepszych wyników strzelającego, obowiązkowo zaliczany jest przynajmniej jeden wynik, uzyskany w zawodach oznaczonych w terminarzu przez –OW- (obowiązkowy wawrzyn). Osoba ubiegająca się o ,,Wawrzyn Strzelecki” musi posiadać wcześniej zdobytą mistrzowską klasę strzelecką.

Punktacja w uzyskaniu poszczególnych Wawrzynów dla mężczyzn wynosi:

Punktacja Wawrzynów:
  • 1320 – 1364 – brązowy
  • 1365 – 1409 – srebrny
  • 1410 – 1454 – złoty
  • 1455 – 1500 – złoty z diamentem


Punktacja w uzyskaniu poszczególnych Wawrzynów dla kobiet wynosi:

Punktacja Wawrzynów:
  • 1260 – 1305 – brązowy
  • 1306 – 1350 – srebrny
  • 1351 – 1410 – złoty
  • 1411 – 1500 – złoty z diamentem
Ranking Wawrzynowców mężczyźni

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

1

Jamróz Kamil 

Kielce 

Puchar Normy 

490 

1468 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

490 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

488 

2

Kraiński Piotr 

Gdańsk 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

492 

1468 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

489 

Puchar FAM PIONKI 

487 

3

Włodarczyk Remigiusz 

Opole 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

492 

1467 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

489 

Diament Ziemi Śląskiej 

486 

4

Kołodziński Jacek 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Delty Optical 

489 

1456 

Puchar Targów Poznańskich 

486 

Puchar Winobrania 

481 

5

Gałęcki Bogdan 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

487 

1455 

Puchar Kujaw 

486 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

482 

WAWRZYN ZŁOTY

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

6

Szczęch Krzysztof 

Tarnobrzeg 

Puchar Jezior Mazurskich 

485 

1447 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

483 

Nowosądecki Puchar Lata 

479 

7

Górski Henryk 

Tarnobrzeg 

Warszawski Puchar Benelli 

483 

1445 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

482 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

480 

8

Fiszer Marcin 

Poznań 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

483 

1443 

Grodu Nad Prosną  

480 

Warszawski Puchar Benelli 

480 

9

Tomala Sławomir 

Tarnobrzeg 

Puchar Normy 

487 

1441 

Dymarek Świętokrzyskich 

480 

Turniej Chmielakowy 

474 

10

Montowski Zbyszko 

Bydgoszcz 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

483 

1434 

Puchar Kujaw 

476 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

475 

11

Szymczuk Marcin 

Białystok 

Puchar Jezior Mazurskich 

484 

1430 

Puchar Kujaw 

476 

Puchar Browninga i Winchestera 

470 

12

Pasztaleniec Mariusz 

Tarnobrzeg 

Puchar Normy 

479 

1429 

Puchar Jesieni 

476 

Memoriał Adama Kraińskiego 

474 

13

Huminiak Tomasz 

Warszawa 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

478 

1428 

Warszawski Puchar Benelli 

475 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

475 

14

Surma Tomasz 

Łódź 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

478 

1427 

Dymarek Świętokrzyskich 

475 

Memoriał Adama Kraińskiego 

474 

15

Kwaśniewski Marcin 

Lublin 

Puchar Jesieni 

479 

1426 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

476 

Dymarek Świętokrzyskich 

471 

16

Załoga Paweł 

Piotrków Tryb. 

Puchar Podbeskidzia 

478 

1426 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

476 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

472 

17

Babiński Hubert 

Kraków 

Puchar Opolszczyzny 

488 

1425 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

477 

Puchar Normy 

460 

18

Grobelny Adam 

Konin 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

486 

1423 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

469 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

468 

19

Szober Krzysztof 

Zielona Góra 

Puchar Winobrania 

482 

1423 

Puchar Targów Poznańskich 

473 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

468 

20

Szugajew Michał 

Ciechanów 

Warszawski Puchar Benelli 

479 

1422 

Puchar Kujaw 

472 

Puchar Podlasia 

471 

21

Oborski Przemysław 

Piła 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

484 

1419 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

470 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

465 

22

Wysocki Michał 

Kielce 

Turniej Chmielakowy 

485 

1419 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

474 

Warszawski Puchar Benelli 

460 

23

Bać Stanisław 

Rzeszów 

Puchar Opolszczyzny 

476 

1418 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

472 

Puchar Jesieni 

470 

24

Karpik Michał 

Toruń 

Puchar Opolszczyzny 

478 

1418 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

471 

Puchar FAM PIONKI 

469 

25

Rączka Roman 

Poznań 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

476 

1418 

Warszawski Puchar Benelli 

474 

Puchar Winobrania 

468 

26

Gawdzik Michał 

Katowice 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

476 

1417 

Puchar Kujaw 

472 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

469 

27

Neneman Tomasz 

Konin 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

474 

1417 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

473 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

470 

28

Szyszka Piotr 

Bydgoszcz 

Memoriał Adama Kraińskiego 

477 

1416 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

472 

Puchar Delty Optical 

467 

29

Guzik Rafał 

Nowy Sącz 

Diament Ziemi Śląskiej 

480 

1415 

Puchar Normy 

468 

Nowosądecki Puchar Lata 

467 

30

Furmańczak Tomasz 

Leszno 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

474 

1414 

Puchar Targów Poznańskich 

470 

Puchar Opolszczyzny 

470 

31

Jesionowski Jakub 

Olsztyn 

Puchar Targów Poznańskich 

472 

1413 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

472 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

469 

32

Szarpak Łukasz 

Zielona Góra 

Puchar Winobrania 

478 

1412 

Puchar Łuczniczki 

470 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

464 

33

Święcki Krzysztof 

Łomża 

Puchar Podlasia 

479 

1411 

Warszawski Puchar Benelli 

466 

Turniej Chmielakowy 

466 

34

Gochnio Jerzy 

Biała Podlaska 

Turniej Chmielakowy 

472 

1410 

Puchar Północnego Mazowsza 

471 

Puchar Jezior Mazurskich 

467 

WAWRZYN SREBRNY

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

35

Szwiec Ryszard 

Tarnów 

Puchar Normy 

474 

1409 

Turniej Chmielakowy 

474 

Dymarek Świętokrzyskich 

461 

36

Marlęga Sławomir 

Ciechanów 

Puchar Kujaw 

476 

1408 

Memoriał Adama Kraińskiego 

467 

Puchar FAM PIONKI 

465 

37

Pudełko Janusz 

Kraków 

Turniej Chmielakowy 

484 

1408 

Puchar Normy 

463 

Puchar Opolszczyzny 

461 

38

Buda Marek 

Zielona Góra 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

477 

1407 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

470 

Grodu Nad Prosną  

460 

39

Kołodziejczyk Piotr 

Leszno 

Grodu Nad Prosną  

476 

1407 

Dymarek Świętokrzyskich 

471 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

460 

40

Szyłejko Rafał 

Gdańsk 

Puchar Jezior Mazurskich 

480 

1406 

Memoriał Adama Kraińskiego 

465 

Puchar Targów Poznańskich 

461 

41

Adamczyk Bartosz 

Opole 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

473 

1405 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

473 

Puchar Opolszczyzny 

459 

42

Szul Marek 

Gdańsk 

Puchar Targów Poznańskich 

469 

1405 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

468 

Warszawski Puchar Benelli 

468 

43

Cybula Ryszard 

Piotrków Tryb. 

Diament Ziemi Śląskiej 

472 

1403 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

467 

Puchar Jesieni 

464 

44

Szczotka Adam 

Bielsko Biała 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

470 

1403 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

467 

Puchar Podbeskidzia 

466 

45

Banasiak Tomasz 

Piotrków Tryb. 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

469 

1402 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

467 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

466 

46

Borys Damian 

Słupsk 

Puchar Jezior Mazurskich 

471 

1402 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

466 

Puchar Targów Poznańskich 

465 

47

Dylewski Grzegorz 

Piotrków Tryb. 

Turniej Chmielakowy 

473 

1401 

Puchar Jesieni 

468 

Warszawski Puchar Benelli 

460 

48

Kocoń Adrian 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

480 

1399 

Memoriał Adama Kraińskiego 

464 

Puchar Targów Poznańskich 

455 

49

Plata Łukasz 

Gdańsk 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

472 

1399 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

465 

Puchar FAM PIONKI 

462 

50

Maciaszek Konrad 

Konin 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

468 

1398 

Puchar Jury Częstochowskiej  

466 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

464 

51

Roszko Marcin 

Suwałki 

Memoriał Adama Kraińskiego 

471 

1398 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

469 

Puchar FAM PIONKI 

458 

52

Smykowski Marcin 

Włocławek 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

470 

1398 

Warszawski Puchar Benelli 

466 

Dymarek Świętokrzyskich 

462 

53

Andrzejczyk Patryk 

Koszalin 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

472 

1397 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

463 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

462 

54

Daukszys Tadeusz 

Łódź 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

470 

1397 

Dymarek Świętokrzyskich 

465 

Puchar Delty Optical 

462 

55

Komarewski Tomasz 

Białystok 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

467 

1396 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

465 

Puchar Podlasia 

464 

56

Borowicz Paweł 

Bydgoszcz 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

471 

1395 

Memoriał Adama Kraińskiego 

464 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

460 

57

Rudnicki Marcin 

Toruń 

Puchar Delty Optical 

469 

1395 

Memoriał Adama Kraińskiego 

468 

Puchar Kujaw 

458 

58

Stokłosa Andrzej 

Bielsko Biała 

Puchar Podbeskidzia 

471 

1394 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

467 

Grodu Nad Prosną  

456 

59

Wojtaszuk Dariusz 

Jelenia Góra 

Grodu Nad Prosną  

474 

1394 

Puchar Opolszczyzny 

471 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

449 

60

Oleksik Marcin 

Radom 

Turniej Chmielakowy 

474 

1393 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

461 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

458 

61

Hanusz Jakub 

Siedlce 

Puchar Jesieni 

470 

1391 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

461 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

460 

62

Mękal Krzysztof 

Tarnobrzeg 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

465 

1391 

Warszawski Puchar Benelli 

465 

Diament Ziemi Śląskiej 

461 

63

Wójcik Maciej 

Chełm 

Puchar Jesieni 

477 

1391 

Turniej Chmielakowy 

468 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

446 

64

Baliński Roman 

Sieradz 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

472 

1389 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

466 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

451 

65

Kozikowski Rafał 

Łomża 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

471 

1389 

Puchar FAM PIONKI 

460 

Puchar Podlasia 

458 

66

Nowacki Mateusz 

Kalisz 

Grodu Nad Prosną  

469 

1389 

Puchar Łuczniczki 

463 

Puchar Targów Poznańskich 

457 

67

Sokół Piotr 

Zielona Góra 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

476 

1389 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

458 

Puchar Targów Poznańskich 

455 

68

Jachimiak Jan 

Gorzów Wlkp. 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

472 

1388 

Puchar Winobrania 

459 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

457 

69

Jakubiak Paweł 

Suwałki 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

472 

1386 

Turniej Chmielakowy 

465 

Puchar Delty Optical 

449 

70

Jędral Robert 

Tarnobrzeg 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

464 

1384 

Turniej Chmielakowy 

464 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

456 

71

Lewandowski Ryszard 

Koszalin 

Puchar Jezior Mazurskich 

462 

1382 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

461 

Puchar Winobrania 

459 

72

Tomczyk Marcin 

Bielsko Biała 

Dymarek Świętokrzyskich 

467 

1382 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

458 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

457 

73

Usowski Patryk 

Bydgoszcz 

Puchar Łuczniczki 

468 

1381 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

457 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

456 

74

Mierzejewski Jacek 

Olsztyn 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

470 

1380 

Puchar Północnego Mazowsza 

467 

Memoriał Adama Kraińskiego 

443 

75

Piotrowski Krzysztof 

Słupsk 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

463 

1380 

Puchar Łuczniczki 

459 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

458 

76

Karpiński Krzysztof 

Toruń 

Memoriał Adama Kraińskiego 

465 

1378 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

460 

Grodu Nad Prosną  

453 

77

Madej Jakub 

Radom 

Puchar Jesieni 

462 

1378 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

458 

Warszawski Puchar Benelli 

458 

78

Picur Józef 

Legnica 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

470 

1378 

Grodu Nad Prosną  

458 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

450 

79

Wróblewski Andrzej 

Kalisz 

Grodu Nad Prosną  

468 

1378 

Puchar Opolszczyzny 

464 

Puchar Browninga i Winchestera 

446 

80

Bisping Andrzej 

Bielsko Biała 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

468 

1377 

Diament Ziemi Śląskiej 

459 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

450 

81

Pietrzak Robert 

Płock 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

474 

1377 

Puchar Podlasia 

455 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

448 

82

Dobrzykowski Rafał 

Poznań 

Grodu Nad Prosną  

469 

1376 

Warszawski Puchar Benelli 

459 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

448 

83

Pankowski Marcin 

Płock 

Puchar Jezior Mazurskich 

469 

1376 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

457 

Puchar Podlasia 

450 

84

Rubiś Mariusz 

Krosno 

Diament Ziemi Śląskiej 

461 

1376 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

458 

Memoriał Adama Kraińskiego 

457 

85

Wiśniewski Piotr 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Targów Poznańskich 

465 

1376 

Warszawski Puchar Benelli 

458 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

453 

86

Zawiślan Marcin 

Nowy Sącz 

Puchar Normy 

469 

1376 

Puchar Podbeskidzia 

456 

Nowosądecki Puchar Lata 

451 

87

Gajewski Aleksander 

Kalisz 

Puchar Podbeskidzia 

465 

1374 

Puchar Winobrania 

461 

Puchar Browninga i Winchestera 

448 

88

Bekasiak Szymon 

Szczecin 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

460 

1373 

Puchar Jezior Mazurskich 

460 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

453 

89

Goerick Marek 

Elbląg 

Puchar Jezior Mazurskich 

471 

1373 

Puchar Kujaw 

464 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

438 

90

Łożyński Paweł 

Gdańsk 

Memoriał Adama Kraińskiego 

461 

1373 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

457 

Puchar Łuczniczki 

455 

91

Pospiech Sergiusz 

Katowice 

Diament Ziemi Śląskiej 

466 

1373 

Puchar Podbeskidzia 

455 

Puchar Browninga i Winchestera 

452 

92

Sosiński Bartosz 

Płock 

Puchar Podlasia 

459 

1373 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

458 

Puchar Kujaw 

456 

93

Gospodarczyk Rafał 

Tarnobrzeg 

Turniej Chmielakowy 

460 

1372 

Puchar Normy 

459 

Warszawski Puchar Benelli 

453 

94

Lipiński Jacek 

Gdańsk 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

464 

1372 

Diament Ziemi Śląskiej 

460 

Puchar Jezior Mazurskich 

448 

95

Kaliński Hubert 

Poznań 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

459 

1371 

Puchar Targów Poznańskich 

457 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

455 

96

Małecki Artur 

Krosno 

Puchar Północnego Mazowsza 

466 

1371 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

463 

Puchar Browninga i Winchestera 

442 

97

Mołdrzyk Dawid 

Katowice 

Diament Ziemi Śląskiej 

461 

1371 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

457 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

453 

98

Winiarski Dariusz 

Radom 

Turniej Chmielakowy 

473 

1369 

Puchar Jesieni 

449 

Diament Ziemi Śląskiej 

447 

99

Kubik Bartosz 

Radom 

Puchar Podlasia 

460 

1368 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

454 

Diament Ziemi Śląskiej 

454 

100

Mielczarkowski Waldemar 

Piotrków Tryb. 

Puchar Targów Poznańskich 

462 

1368 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

459 

Puchar Winobrania 

447 

101

Wiśniewski Marek 

Toruń 

Memoriał Adama Kraińskiego 

461 

1368 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

459 

Puchar Jezior Mazurskich 

448 

102

Kmieć Tomasz 

Szczecin 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

457 

1367 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

456 

Puchar Winobrania 

454 

103

Olender Robert 

Radom 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

466 

1367 

Puchar Jesieni 

454 

Diament Ziemi Śląskiej 

447 

104

Paszenda Ryszard 

Katowice 

Diament Ziemi Śląskiej 

471 

1367 

Puchar Opolszczyzny 

452 

Puchar Podbeskidzia 

444 

105

Kowalski Marek  

Toruń 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

465 

1366 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

452 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

449 

106

Kwiatkowski Wiesław 

Piotrków Tryb. 

Puchar Winobrania 

461 

1366 

Puchar Targów Poznańskich 

453 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

452 

107

Molski Krzysztof 

Białystok 

Puchar Jezior Mazurskich 

473 

1366 

Puchar Podlasia 

456 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

437 

108

Ziółkowski Wojciech 

Szczecin 

Puchar Winobrania 

473 

1366 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

462 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

431 

109

Przybyłowicz Remigiusz 

Kalisz 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

466 

1365 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

455 

Puchar Targów Poznańskich 

444 

110

Wiśniewski Hubert 

Tarnów 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

458 

1365 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

454 

Puchar Podbeskidzia 

453 

WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

111

Gromacki Krzysztof 

Olsztyn 

Warszawski Puchar Benelli 

457 

1362 

Puchar Podlasia 

455 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

450 

112

Krajewski Marek 

Białystok 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

472 

1362 

Puchar Jesieni 

447 

Puchar FAM PIONKI 

443 

113

Samborski Jakub 

Piotrków Tryb. 

Nowosądecki Puchar Lata 

456 

1362 

Puchar Jezior Mazurskich 

453 

Puchar Łuczniczki 

453 

114

Hajczuk Wiesław 

Ciechanów 

Memoriał Adama Kraińskiego 

469 

1361 

Puchar Północnego Mazowsza 

448 

Puchar Delty Optical 

444 

115

Borowski Robert 

Łódź 

Puchar Łuczniczki 

457 

1360 

Grodu Nad Prosną  

456 

Warszawski Puchar Benelli 

447 

116

Szypowski Robert 

Olsztyn 

Memoriał Adama Kraińskiego 

465 

1360 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

449 

Puchar FAM PIONKI 

446 

117

Leźnicki Jacek 

Olsztyn 

Puchar Browninga i Winchestera 

456 

1359 

Puchar Jezior Mazurskich 

453 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

450 

118

Sidoruk Andrzej 

Zielona Góra 

Puchar Delty Optical 

461 

1359 

Puchar Targów Poznańskich 

449 

Puchar Winobrania 

449 

119

Węgrzyn Jarosław 

Poznań 

Puchar Winobrania 

469 

1359 

Grodu Nad Prosną  

452 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

438 

120

Ankiewicz Tomasz 

Warszawa 

Dymarek Świętokrzyskich 

462 

1357 

Puchar Jesieni 

448 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

447 

121

Jóźwiak Piotr 

Szczecin 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

459 

1357 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

450 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

448 

122

Olczyk Dariusz 

Wrocław 

Diament Ziemi Śląskiej 

460 

1357 

Puchar Targów Poznańskich 

452 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

445 

123

Andrzejczyk Paweł 

Koszalin 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

458 

1356 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

450 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

448 

124

Piętak Paweł 

Chełm 

Turniej Chmielakowy 

455 

1356 

Puchar Jesieni 

453 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

448 

125

Bakacz Adam 

Kalisz 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

462 

1355 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

459 

Puchar Targów Poznańskich 

434 

126

Kukulski Krzysztof 

Opole 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

465 

1354 

Puchar Opolszczyzny 

455 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

434 

127

Bałdyga Grzegorz 

Olsztyn 

Puchar Jezior Mazurskich 

467 

1353 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

449 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

437 

128

Tomaszewski Maciej 

Piła 

Puchar Winobrania 

464 

1352 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

445 

Puchar Łuczniczki 

443 

129

Godusławski Adam 

Warszawa 

Puchar Podlasia 

467 

1351 

Puchar FAM PIONKI 

443 

Warszawski Puchar Benelli 

441 

130

Miszycki Piotr 

Kielce 

Diament Ziemi Śląskiej 

460 

1351 

Dymarek Świętokrzyskich 

451 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

440 

131

Górnik Jerzy 

Katowice 

Puchar Opolszczyzny 

455 

1350 

Puchar Jesieni 

450 

Puchar Jury Częstochowskiej  

445 

132

Lachowski Andrzej 

Warszawa 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

464 

1350 

Warszawski Puchar Benelli 

445 

Puchar Delty Optical 

441 

133

Nowicki Paweł 

Warszawa 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

457 

1350 

Puchar Podlasia 

448 

Warszawski Puchar Benelli 

445 

134

Gąssowski Wojciech 

Ostrołęka 

Diament Ziemi Śląskiej 

455 

1349 

Puchar FAM PIONKI 

451 

Puchar Jesieni 

443 

135

Kęski Adam 

Tarnów 

Puchar Jesieni 

462 

1349 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

446 

Turniej Chmielakowy 

441 

136

Kubik Ireneusz 

Radom 

Turniej Chmielakowy 

455 

1349 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

450 

Puchar Jesieni 

444 

137

Pindera Paweł 

Wałbrzych 

Puchar Opolszczyzny 

464 

1349 

Puchar Targów Poznańskich 

447 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

438 

138

Sztajner Mariusz 

Częstochowa 

Puchar Opolszczyzny 

478 

1349 

Diament Ziemi Śląskiej 

442 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

429 

139

Śmiałek Damian 

Szczecin 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

459 

1348 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

445 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

444 

140

Turczyn Paweł 

Ostrołęka 

Puchar FAM PIONKI 

458 

1348 

Puchar Jezior Mazurskich 

450 

Puchar Północnego Mazowsza 

440 

141

Nowak Tadeusz 

Tarnów 

Puchar Podbeskidzia 

459 

1347 

Puchar Browninga i Winchestera 

449 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

439 

142

Sołowiej Cezary 

Białystok 

Puchar Podlasia 

455 

1347 

Puchar Jezior Mazurskich 

447 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

445 

143

Krawczyk Paweł 

Radom 

Warszawski Puchar Benelli 

452 

1346 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

451 

Puchar Jesieni 

443 

144

Tuszkowski Ryszard 

Suwałki 

Puchar Podlasia 

454 

1346 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

447 

Puchar Jezior Mazurskich 

445 

145

Bekasiak Paweł  

Szczecin 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

454 

1345 

Diament Ziemi Śląskiej 

448 

Puchar Jezior Mazurskich 

443 

146

Kulikowski Marek 

Białystok 

Puchar Podlasia 

455 

1345 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

449 

Warszawski Puchar Benelli 

441 

147

Bekasiak Hubert 

Szczecin 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

460 

1344 

Puchar Targów Poznańskich 

443 

Memoriał Adama Kraińskiego 

441 

148

Hanusz Wojciech  

Siedlce 

Puchar Podlasia 

460 

1340 

Puchar Północnego Mazowsza 

441 

Puchar Jesieni 

439 

149

Stachowiak Grzegorz 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

456 

1340 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

452 

Puchar Targów Poznańskich 

432 

150

Kuchczyński Radosław 

Opole 

Puchar Opolszczyzny 

455 

1339 

Diament Ziemi Śląskiej 

448 

Dymarek Świętokrzyskich 

436 

151

Miotła Grzegorz 

Lublin 

Puchar Jesieni 

453 

1339 

Turniej Chmielakowy 

443 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

443 

152

Szarpak Andrzej 

Zielona Góra 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

465 

1339 

Puchar Łuczniczki 

449 

Puchar Winobrania 

425 

153

Ścieszko Tomasz 

Łódź 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

466 

1338 

Diament Ziemi Śląskiej 

438 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

434 

154

Tokaruk Wiktor 

Wałbrzych 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

465 

1335 

Puchar Jury Częstochowskiej  

439 

Puchar Winobrania 

431 

155

Wawrzyniak Leszek 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Winobrania 

455 

1334 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

446 

Puchar Łuczniczki 

433 

156

Pilcicki Bogusław 

Białystok 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

454 

1333 

Puchar Podlasia 

442 

Puchar FAM PIONKI 

437 

157

Tomczak Bartosz 

Zielona Góra 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

448 

1333 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

446 

Puchar Winobrania 

439 

158

Gąsior Piotr 

Wałbrzych 

Puchar Winobrania 

460 

1332 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

439 

Diament Ziemi Śląskiej 

433 

159

Pawszyk Jarosław 

Olsztyn 

Puchar Północnego Mazowsza 

451 

1331 

Puchar Jezior Mazurskich 

447 

Warszawski Puchar Benelli 

433 

160

Przeorek Jerzy  

Ciechanów 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

448 

1331 

Puchar Kujaw 

442 

Warszawski Puchar Benelli 

441 

161

Chuderski Kazimierz 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Winobrania 

454 

1330 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

445 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

431 

162

Łozowski Tomasz 

Zielona Góra 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

450 

1330 

Puchar Targów Poznańskich 

449 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

431 

163

Sawicki Dariusz 

Białystok 

Warszawski Puchar Benelli 

450 

1330 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

444 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

436 

164

Jankowski Grzegorz 

Olsztyn 

Memoriał Adama Kraińskiego 

448 

1329 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

447 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

434 

165

Kostrzewa Dariusz 

Warszawa 

Dymarek Świętokrzyskich 

451 

1328 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

439 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

438 

166

Nieradka Bogdan 

Tarnobrzeg 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

452 

1327 

Diament Ziemi Śląskiej 

443 

Warszawski Puchar Benelli 

432 

167

Fiebig Marian 

Zielona Góra 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

463 

1326 

Puchar Opolszczyzny 

452 

Puchar Targów Poznańskich 

411 

168

Pulikowski Eugeniusz 

Gorzów Wlkp. 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

457 

1326 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

442 

Puchar Targów Poznańskich 

427 

169

Tarnowy Zenon 

Zielona Góra 

Puchar Kujaw 

445 

1326 

Puchar Gryfa Śzczecińskiego 

441 

Puchar Targów Poznańskich 

440 

170

Banaczek Patryk 

Gdańsk 

Memoriał Adama Kraińskiego 

443 

1325 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

443 

Puchar Łuczniczki 

439 

171

Biereśniewicz Wacław 

Wałbrzych 

Puchar Targów Poznańskich 

447 

1325 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

441 

Puchar Browninga i Winchestera 

437 

172

Dzikowski Paweł 

Konin 

Puchar Kujaw 

448 

1325 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

440 

Puchar Delty Optical 

437 

173

Hoppa Sebastian 

Gdańsk 

Memoriał Adama Kraińskiego 

457 

1325 

Warszawski Puchar Benelli 

437 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

431 

174

Kwaśnik Jarosław 

Gdańsk 

Memoriał Adama Kraińskiego 

460 

1325 

Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 

440 

Puchar Łuczniczki 

425 

175

Modrzejewski Jacek 

Bydgoszcz 

Puchar FAM PIONKI 

444 

1325 

Memoriał Adama Kraińskiego 

443 

Puchar Delty Optical 

438 

176

Deniziak Ryszard 

Łomża 

Puchar FAM PIONKI 

442 

1324 

Puchar Jezior Mazurskich 

442 

Puchar Podlasia 

440 

177

Szymański Tomasz 

Poznań 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

469 

1324 

Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 

435 

Puchar Targów Poznańskich 

420 

178

Woropaj Zbigniew 

Koszalin 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

446 

1324 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

439 

Memoriał Adama Kraińskiego 

439 

179

Kalinowski Paweł 

Toruń 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

449 

1323 

Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 

437 

Puchar Łuczniczki 

437 

180

Szypowski Jacek 

Olsztyn 

Puchar FAM PIONKI 

447 

1323 

Prezydenta Miasta Olsztyna 

440 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

436 

181

Sot Tomasz 

Radom 

Warszawski Puchar Benelli 

459 

1322 

Tarnobrzeski Puchar Wiosny 

433 

Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 

430 

182

Ławniczak Łukasz 

Piła 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

443 

1321 

Puchar Prezydenta Miasta Piły 

441 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

437 

183

Wojtyniak Andrzej 

Leszno 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

455 

1320 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

433 

Puchar Winobrania 

432 

 
Ranking Warzynowców kobiety

WAWRZYN ZŁOTY

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

1

Socha Dominika 

Konin 

Puchar Opolszczyzny 

470 

1360 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

448 

Puchar Prezesa „Gobarto Dziczyzna” 

442 

WAWRZYN SREBRNY

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

2

Bernacka-Adamczyk Dominika 

Opole 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

442 

1317 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

440 

Sudeckiej Krainy Łowieckiej 

435 

WAWRZYN BRĄZOWY

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

3

Kraska Ewa 

Katowice 

Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 

434 

1296 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

431 

Diament Ziemi Śląskiej 

431 

4

Oset Maria Magdalena 

Bydgoszcz 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

436 

1286 

Warszawski Puchar Benelli 

436 

Puchar Łuczniczki 

414 

5

Gilner Monika 

Katowice 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

427 

1278 

Diament Ziemi Śląskiej 

426 

Puchar Jury Częstochowskiej  

425 

6

Hein Beata 

Piła 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

432 

1264 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

426 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

406 

 

Trzy najlepsze wyniki w sezonie

L.p.

Nazwisko i imię

ZO PZŁ

Zawody

Wyniki

Suma

7

Figura Klaudia 

Tarnów 

Puchar Normy 

425 

1242 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

420 

Antonio Zoli &Swarovski Optik 

397 

8

Zakręta Alina 

Katowice 

Puchar Jesieni 

431 

1241 

Puchar Winobrania 

408 

Puchar Podbeskidzia 

402 

9

Łabenda Agata 

Słupsk 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

421 

1238 

Memoriał Adama Kraińskiego 

412 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

405 

10

Malcharek Sylwia 

Katowice 

Diament Ziemi Śląskiej 

438 

1238 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

402 

Puchar Jury Częstochowskiej  

398 

11

Nowak Liliana 

Tarnów 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

410 

1187 

Puchar FAM PIONKI 

390 

Puchar Normy 

387 

12

Łąpieś Julita Natalia 

Toruń 

Puchar 95 – lecia PZŁ 

398 

1175 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

391 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

386 

13

Urban Natalia 

Poznań 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

384 

1089 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

356 

Puchar Targów Poznańskich 

349 

14

Kutnik Agata Dorota 

Toruń 

Puchar Toruńskiej Katarzynki 

362 

1056 

Puchar Czeskiej Zbrojowki 

351 

Mistrzostwa PZŁ DIAN 

343 

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Opolszczyzny 494 1462 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 485 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 483 
2Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Kujaw 493 1458 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 483 
Puchar Podbeskidzia 482 
      
      
WAWRZYN ZŁOTY
      
L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
3Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 484 1447 
Puchar Kujaw 483 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 480 
4Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 486 1446 
Turniej Chmielakowy 483 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477 
5Karpik Michał Toruń Puchar Grodu nad Prosną 485 1440 
Puchar Elbląga 480 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 475 
6Bać Stanisław Rzeszów Puchar Opolszczyzny 480 1435 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 480 
Puchar Jury Częstochowskiej 475 
7Grobelny Adam Konin Krajowy Konkur Kół Łowieckich 482 1433 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 475 
8Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 485 1432 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 
Puchar Jury Częstochowskiej 473 
9Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 486 1432 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Puchar Łuczniczki 470 
10Tomala Sławomir Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 480 1432 
Puchar Jesieni 478 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 474 
11Fiszer Marcin Poznań Puchar Grodu nad Prosną 486 1428 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 472 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 470 
12Borowicz Paweł Henryk Bydgoszcz Puchar Kujaw 480 1427 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 474 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 
13Jamróz Kamil Hubert Kielce Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1427 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 476 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 470 
14Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Jury Częstochowskiej 483 1426 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 467 
15Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 478 1424 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 473 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 473 
16Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza 483 1423 
Puchar FAM Pionki 472 
Puchar Kujaw 468 
17Szyszka Piotr Bydgoszcz Puchar Kujaw 478 1423 
Puchar Grodu nad Prosną 476 
Puchar Elbląga 469 
18Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1421 
Puchar Elbląga 471 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 469 
19Jędral Robert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 1420 
Puchar Browninga i Winchestera 474 
Turniej Chmielakowy 466 
20Szober Krzysztof Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 480 1419 
Puchar Winobrania 480 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
21Nowacki Mateusz Kalisz Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 476 1417 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 473 
Puchar Winobrania 468 
22Szugajew Michał Ciechanów Puchar FAM Pionki 487 1417 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 465 
23Oborski Przemysław Piła Memoriał Edwarda Woźnego 480 1416 
Puchar Grodu nad Prosną 473 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
24Szyłejko Rafał Gdańsk Puchar Elbląga 481 1416 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 472 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 463 
25Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar Jesieni 477 1415 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 471 
Puchar FAM Pionki 467 
26Goerick Marek Elbląg Puchar FAM Pionki 480 1415 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 
Puchar Jezior Mazurskich 467 
27Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 1415 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 475 
Puchar Elbląga 464 
28Gawdzik Michał Katowice Puchar Opolszczyzny 474 1414 
Puchar Kujaw 470 
Puchar Grodu nad Prosną 470 
29Hanusz Jakub Siedlce Puchar Podlasia 485 1414 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 467 
Puchar FAM Pionki 462 
30Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Normy  486 1414 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 458 
31Smoliński Piotr Elbląg Puchar Elbląga 481 1414 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 
Puchar Grodu nad Prosną 466 
32Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Gryfa Szczecińskiego 472 1412 
Puchar Winobrania 471 
Memoriał Edwarda Woźnego 469 
33Surma Tomasz Łódź Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 472 1411 
Puchar Jury Częstochowskiej 470 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 469 
34Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Winobrania 476 1411 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 468 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 467 
      
      
WAWRZYN SREBRNY
      
L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
35Wysocki Michał Andrzej Kielce Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 474 1409 
Puchar Jesieni 469 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 466 
36Kraiński Piotr Gdańsk Krajowy Konkur Kół Łowieckich 483 1408 
Puchar Elbląga 466 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 
37Pankowski Marcin Płock Puchar FAM Pionki 479 1408 
Puchar Kujaw 466 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
38Rudnicki Marcin Toruń Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 477 1408 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 473 
Puchar Elbląga 458 
39Daukszys Tadeusz Łódź Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 481 1407 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 463 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 463 
40Buda Marek Zielona Góra Puchar Winobrania 470 1403 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 
Puchar Opolszczyzny 466 
41Maciaszek Konrad Konin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 469 1403 
Puchar Browninga i Winchestera 468 
Puchar Łuczniczki 466 
42Furmańczak Tomasz Leszno Memoriał Edwarda Woźnego 475 1402 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 466 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 461 
43Huminiak Tomasz Warszawa Czarny Diament Ziemi Śląskiej 470 1402 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
44Lipiński Jacek Gdańsk Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 472 1402 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 
Puchar Łuczniczki 463 
45Zawiślan Marcin Kamil Nowy Sącz Puchar Podbeskidzia 473 1402 
Nowosądecki Puchar Lata 468 
Puchar Opolszczyzny 461 
46Małecki Artur Krosno Puchar Opolszczyzny 469 1400 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 464 
47Pietrzak Robert Płock Puchar FAM Pionki 468 1400 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 465 
48Adamczyk Bartosz Opole Puchar FAM Pionki 475 1399 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 466 
Puchar Grodu nad Prosną 458 
49Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 484 1398 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 458 
Puchar Opolszczyzny 456 
50Pudełko Janusz Kraków Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1398 
Puchar Opolszczyzny 466 
Puchar Normy  465 
51Andrzejczyk Paweł Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 468 1396 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 464 
52Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 471 1396 
Puchar Łuczniczki 471 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 454 
53Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Opolszczyzny 475 1396 
Puchar Grodu nad Prosną 461 
Puchar Winobrania 460 
54Zmuda Trzebiatowski Adrian Robert Koszalin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 475 1396 
Memoriał Edwarda Woźnego 471 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 450 
55Adamski Łukasz Opole Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 480 1394 
Puchar Opolszczyzny 458 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 456 
56Mizerski Maciej Lublin Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1394 
Puchar Jesieni 467 
Puchar Jezior Mazurskich 460 
57Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 476 1394 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 459 
Puchar Grodu nad Prosną 459 
58Szul Marek Gdańsk Puchar Łuczniczki 474 1394 
Puchar Jury Częstochowskiej 462 
Puchar Elbląga 458 
59Szafrański Wojciech Skierniewice Puchar Jezior Mazurskich 466 1393 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 465 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 462 
60Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni 478 1393 
Turniej Chmielakowy 458 
Puchar Łuczniczki 457 
61Wróblewski Andrzej Kalisz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 467 1393 
Puchar Grodu nad Prosną 463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
62Mołdrzyk Dawid Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 464 1390 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 464 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 462 
63Baliński Roman Sieradz Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 471 1388 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 459 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 
64Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1387 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 464 
Puchar Winobrania 459 
65Zdunek Piotr Sieradz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 1387 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 458 
66Borys Damian Andrzej Słupsk Puchar Prezesa Gopardo S.A. 464 1386 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 462 
Puchar Elbląga 460 
67Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Winobrania 481 1386 
Memoriał Edwarda Woźnego 463 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 442 
68Wiśniewski Hubert Tarnów Puchar Normy  473 1386 
Puchar FAM Pionki 459 
Nowosądecki Puchar Lata 454 
69Madej Jakub Radom Puchar FAM Pionki 467 1385 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 461 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 457 
70Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465 1384 
Puchar Elbląga 460 
Puchar FAM Pionki 459 
71Smykowski Marcin Włocławek Puchar Kujaw 469 1383 
Puchar Łuczniczki 462 
Puchar Grodu nad Prosną 452 
72Winiarski Dariusz Andrzej Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463 1383 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 
Puchar Podlasia 458 
73Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 465 1382 
Turniej Chmielakowy 463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 
74Guzik Rafał Nowy Sącz Puchar Jury Częstochowskiej 464 1382 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 463 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 455 
75Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Jury Częstochowskiej 470 1382 
Puchar Podbeskidzia 467 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 445 
76Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Winobrania 471 1381 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 462 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 448 
77Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Prezesa Gopardo S.A. 476 1381 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 461 
Memoriał Edwarda Woźnego 444 
78Andrzejczyk Patryk Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego 463 1379 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 458 
79Oleksik Marcin Paweł Radom Krajowy Konkur Kół Łowieckich 463 1379 
Puchar Jesieni 461 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 
80Roszko Marcin Suwałki Puchar Północnego Mazowsza 464 1379 
Puchar Łuczniczki 460 
Puchar Jezior Mazurskich 455 
81Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Grodu nad Prosną 469 1378 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 451 
82Czerwień Dariusz Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 467 1377 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 465 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 445 
83Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 469 1377 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 457 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 451 
84Wiśniewski Marek Toruń Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 463 1377 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 455 
85Komarewski Tomasz Białystok Puchar Podlasia 474 1376 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
Puchar Jezior Mazurskich 450 
86Buda Przemysław Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 465 1375 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 455 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 
87Rączka Roman Poznań Puchar Winobrania 461 1375 
Puchar Grodu nad Prosną 458 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 456 
88Kowalski Marek Piotr Toruń Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469 1373 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 451 
89Bałdyga Grzegorz Olsztyn Krajowy Konkur Kół Łowieckich 460 1371 
Puchar Jezior Mazurskich 456 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 455 
90Gęsiarz Szymon Częstochowa Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 459 1371 
Puchar Normy  458 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 
91Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny 472 1371 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
Nowosądecki Puchar Lata 449 
92Kulikowski Marek Białystok Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 471 1367 
Puchar Podlasia 457 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 439 
93Senger Marcin Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 464 1366 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 463 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 439 
94Szwiec Ryszard Tarnów Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 464 1365 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 453 
Puchar Jesieni 448 
      
      
WAWRZYN BRĄZOWY
      
L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
95Babiński Hubert Kraków Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 465 1364 
Puchar Normy  451 
Nowosądecki Puchar Lata 448 
96Łożyński Piotr Witold Ciechanów Puchar Elbląga 467 1364 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 
Puchar Łuczniczki 448 
97Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Puchar Łuczniczki 473 1364 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 457 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 434 
98Święcki Krzysztof Łomża Puchar Elbląga 459 1364 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 457 
Puchar Jezior Mazurskich 448 
99Golec Michał Słupsk Puchar Gryfa Szczecińskiego 466 1362 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 450 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 446 
100Sztajner Mariusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny 459 1361 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 455 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 447 
101Bisping Andrzej Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1360 
Puchar Podbeskidzia 453 
Puchar Normy  453 
102Kmieć Tomasz Szczecin Puchar Łuczniczki 459 1360 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 453 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 448 
103Krajewski Marek Białystok Puchar FAM Pionki 474 1360 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 446 
Puchar Kujaw 440 
104Wojtaszuk Dariusz Jelenia Góra Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 456 1360 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 453 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 451 
105Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 461 1359 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 451 
Puchar Elbląga 447 
106Plata Łukasz Gdańsk Puchar Łuczniczki 458 1358 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 
Puchar Jury Częstochowskiej 446 
107Nowicki Paweł Warszawa Puchar Jesieni 456 1357 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 
Turniej Chmielakowy 449 
108Tarnowy Zenon Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 463 1357 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 450 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 444 
109Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Krajowy Konkur Kół Łowieckich 465 1356 
Puchar Winobrania 447 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 444 
110Pindera Paweł Wałbrzych Memoriał Edwarda Woźnego 457 1354 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 456 
Puchar Grodu nad Prosną 441 
111Samborski Jakub Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462 1354 
Puchar Opolszczyzny 450 
Puchar Jury Częstochowskiej 442 
112Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Elbląga 454 1353 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 452 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 447 
113Miotła Grzegorz Lublin Krajowy Konkur Kół Łowieckich 453 1353 
Puchar Normy  452 
Turniej Chmielakowy 448 
114Krawczyk Paweł Radom Puchar FAM Pionki 458 1351 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 450 
Puchar Jesieni 443 
115Molski Krzysztof Białystok Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 452 1351 
Puchar Podlasia 450 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 449 
116Stachowiak Grzegorz Gorzów Wielkopolski Puchar Łuczniczki 460 1351 
Puchar Winobrania 446 
Memoriał Edwarda Woźnego 445 
117Mizerski Zbigniew Lublin Puchar Jesieni 452 1350 
Turniej Chmielakowy 451 
Puchar Normy  447 
118Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 475 1350 
Puchar Browninga i Winchestera 445 
Puchar FAM Pionki 430 
119Grzybowski Zbigniew Radom Puchar Podlasia 464 1348 
Puchar Jesieni 445 
Puchar FAM Pionki 439 
120Kwaśniewski Marcin Lublin Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1347 
Puchar Jesieni 448 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 445 
121Sosiński Bartosz Łukasz Płock Puchar Kujaw 456 1346 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 446 
Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 444 
122Sot Tomasz Janusz Radom Puchar FAM Pionki 457 1346 
Turniej Chmielakowy 457 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 432 
123Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Memoriał Edwarda Woźnego 454 1345 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 452 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 439 
124Rudnicki Piotr Toruń Puchar Łuczniczki 453 1345 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 449 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 443 
125Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 455 1345 
Memoriał Edwarda Woźnego 447 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 443 
126Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1344 
Puchar Grodu nad Prosną 445 
Puchar Browninga i Winchestera 435 
127Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Łuczniczki 455 1344 
Puchar Jezior Mazurskich 446 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 443 
128Damaz Wiesław Eugeniusz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 455 1342 
Puchar Łuczniczki 445 
Puchar Jury Częstochowskiej 442 
129Górnik Jerzy Katowice Nowosądecki Puchar Lata 450 1342 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 448 
Puchar Podbeskidzia 444 
130Hajczuk Wiesław Ciechanów Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 457 1342 
Puchar Północnego Mazowsza 453 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 432 
131Gąssowski Wojciech Ostrołęka Nowosądecki Puchar Lata 459 1341 
Puchar Podlasia 445 
Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 437 
132Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg Puchar Opolszczyzny 450 1341 
Puchar Jezior Mazurskich 449 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442 
133Góral Mariusz Katowice Puchar Jury Częstochowskiej 462 1341 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 440 
Puchar Opolszczyzny 439 
134Golec Marcin Słupsk Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 460 1340 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 451 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 429 
135Pulcer Łukasz Konin Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 451 1340 
Puchar FAM Pionki 445 
Puchar Grodu nad Prosną 444 
136Długosz Jacek Opole Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 1338 
Puchar Jury Częstochowskiej 447 
Puchar Opolszczyzny 432 
137Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 453 1338 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 443 
Puchar Łuczniczki 442 
138Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 447 1338 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 446 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445 
139Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 448 1337 
Puchar Opolszczyzny 447 
Puchar Grodu nad Prosną 442 
140Gajewski Aleksander Bernard Kalisz Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451 1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 445 
Nowosądecki Puchar Lata 441 
141Karczewski Adam Wojciech Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 450 1337 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 448 
Puchar Jezior Mazurskich 439 
142Węgielewski Kamil Toruń Puchar Grodu nad Prosną 449 1337 
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik 444 
Puchar Elbląga 444 
143Wiśniewski Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Kujaw 450 1336 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 446 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 440 
144Kuchczyński Radosław Opole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 449 1335 
Puchar Jury Częstochowskiej 446 
Puchar Grodu nad Prosną 440 
145Radzimski Jacek Leszno Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 449 1334 
Puchar Prezesa Gopardo S.A. 448 
Puchar Łuczniczki 437 
146Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 451 1334 
Puchar Elbląga 443 
Puchar Jezior Mazurskich 440 
147Kubik Ireneusz Radom Puchar Jesieni 451 1332 
Puchar Łuczniczki 442 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 439 
148Pióro Robert Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 458 1331 
Puchar Podlasia 448 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 425 
149Pilorz Grzegorz Katowice Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 444 1330 
Puchar Opolszczyzny 444 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 442 
150Ozimek Tomasz Kazimierz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 454 1329 
Puchar Łuczniczki 447 
Krajowy Konkur Kół Łowieckich 428 
151Paszenda Ryszard Katowice Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 451 1329 
Puchar Podbeskidzia 446 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 432 
152Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 456 1328 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 430 
153Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Jezior Mazurskich 446 1328 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 442 
Puchar Gryfa Szczecińskiego 440 
154Godusławski Adam Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 450 1326 
Puchar Podlasia 441 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 435 
155Kukulski Krzysztof Opole Puchar Winobrania 449 1326 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 444 
Puchar Jury Częstochowskiej 433 
156Szypowski Robert Olsztyn Puchar Prezydnta Miasta Olsztyna 456 1325 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 451 
Puchar Elbląga 418 
157Wąsik Dawid Bielsko Biała Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 448 1325 
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 434 
158Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Normy  451 1324 
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 438 
Puchar Jury Częstochowskiej 435 
159Tokaruk Wiktor Kazimierz Wałbrzych Puchar Winobrania 449 1324 
Puchar Jury Częstochowskiej 439 
Puchar Opolszczyzny 436 
160Wójs Artur Nowy Sącz Puchar Normy  450 1324 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 440 
Mistrzostwa PZŁ kl mistrzowska 434 
161Żak Michał Koszalin Puchar Kujaw 457 1323 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 440 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 426 
162Jaślanek Michał Zielona Góra Memoriał Edwarda Woźnego 458 1322 
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 434 
Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 430 
163Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezesa ORŁ w Łomży 445 1322 
Puchar Północnego Mazowsza 444 
Puchar Łuczniczki 433 
164Wawrzyniak Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Łuczniczki 462 1320 
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN SREBRNY
1Ambroziak GrażynaWarszawaMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
449
435
433
1317
WAWRZYN BRĄZOWY
2Bernacka-Adamczyk DominikaOpolePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Opolszczyzny
444
433
399
1276
3Jasiorowska Aleksandra IrenaRadomPuchar Kujaw
Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
Puchar Toruńskiej Katarzynki
444
429
397
1270
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY
1Jamróz Kamil HubertKielceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał E. Woźnego
XXII Turniej Chmielakowy
484
484
481
1449
2Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiPuchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Opolszczyzny
485
482
482
1449
3Bać StanisławRzeszówPuchar Blaser’a
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
483
481
479
1443
4Górski HenrykTarnobrzegZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
483
481
479
1443
5Pasztaleniec MariuszTarnobrzegPuchar Blaser’a
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
481
478
478
1437
6Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
483
478
472
1433
7Huminiak TomaszWarszawaPuchar Opolszczyzny
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Blaser’a
482
477
474
1433
8Skibiak DariuszElblągPuchar Elbląga
Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
481
478
473
1432
9Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Blaser’a
Puchar Browninga i Winchestera
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
480
476
475
1431
10Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Jezior Mazurskich
487
474
469
1430
11Maciaszek KonradKoninPuchar FAM Pionki
Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
478
477
472
1427
12Daukszys TadeuszŁódźPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
481
479
467
1427
13Szymański TomaszPoznańMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Blaser’a
Puchar MTP
477
477
472
1426
14Gawdzik MichałKatowiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
479
473
473
1425
15Szober KrzysztofZielona GóraPuchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
481
480
464
1425
16Szyszka PiotrBydgoszczBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Memoriał Adama Kraińskiego
476
474
474
1424
17Surma TomaszŁódźPuchar Elbląga
Puchar Grodu nad Prosną
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
476
475
471
1422
18Adamczyk BartoszOpolePuchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Grodu nad Prosną
484
472
466
1422
19Pudełko JanuszKrakówMemoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
482
472
468
1422
20Prill TomaszElblągPuchar Łuczniczki
Puchar FAM Pionki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
476
474
472
1422
21Oleksik Marcin PawełRadomPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar FAM Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
481
469
469
1419
22Czerwień DariuszPiłaPuchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał E. Woźnego
479
470
468
1417
23Małecki ArturKrosnoPuchar Jesieni
XXII Turniej Chmielakowy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
479
473
465
1417
24Buda MarekZielona GóraBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
476
470
469
1415
25Pankowski MarcinPłockPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
480
470
463
1413
26Załoga PawełPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar „Jury Częstochowskiej”
476
471
465
1412
27Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
485
464
461
1410
WAWRZYN SREBRNY
28Szugajew MichałCiechanówPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar FAM Pionki
473
468
468
1409
29Borys Damian AndrzejSłupskPuchar Blaser’a
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Piły
475
466
465
1406
30Gęsiarz SzymonCzęstochowaTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Podbeskidzia
Puchar Browninga i Winchestera
471
469
465
1405
31Pospiech SergiuszKatowicePuchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
472
469
463
1404
32Grobelny AdamKoninBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Prezydenta Miasta Piły
474
473
456
1403
33Hanusz JakubSiedlceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
Puchar FAM Pionki
470
467
465
1402
34Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Nowosądecki Puchar Lata
Puchar Łuczniczki
478
463
461
1402
35Smoliński PiotrElblągPuchar FAM Pionki
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar MTP
473
467
461
1401
36Furmańczak TomaszLesznoPuchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Prezydenta Miasta Piły
468
467
465
1400
37Jędral RobertTarnobrzegPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
XXII Turniej Chmielakowy
468
467
464
1399
38Jesionowski Jakub PawełOlsztynZawody o Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Elbląga
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
469
467
463
1399
39Madej JakubRadomMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
482
458
457
1397
40Bekasiak SzymonSzczecinPuchar Blaser’a
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar MTP
479
462
456
1397
41Marlęga SławomirCiechanówMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Elbląga
477
462
458
1397
42Karpik MichałToruńMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Elbląga
467
466
462
1395
43Wróblewski AndrzejKaliszPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
Memoriał Adama Kraińskiego
466
466
463
1395
44Gocałek KrzysztofPoznańPuchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
483
456
455
1394
45Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar Wiosny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
479
458
457
1394
46Tomala SławomirTarnobrzegKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
470
466
457
1393
47Rubiś MariuszKrosnoPuchar Elbląga
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
475
460
458
1393
48Rudnicki MarcinToruńPuchar Browninga i Winchestera
Puchar Blaser’a
Puchar Toruńskiej Katarzynki
470
467
456
1393
49Nowicki KarolOlsztynPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
472
470
451
1393
50Święcki KrzysztofŁomżaPuchar FAM Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
473
461
456
1390
51Mizerski MaciejLublinZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
467
463
460
1390
52Roszko MarcinSuwałkiPuchar Elbląga
Puchar Podlasia
Puchar Jezior Mazurskich
471
460
459
1390
53Szarpak ŁukaszZielona GóraBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar MTP
Memoriał E. Woźnego
469
461
460
1390
54Turczyn PawełOstrołękaZawody o Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Jesieni
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
467
462
460
1389
55Neneman TomaszKoninBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Kujaw
Memoriał E. Woźnego
464
464
460
1388
56Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokPuchar Jesieni
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Jezior Mazurskich
467
461
460
1388
57Kmieć TomaszSzczecinMemoriał E. Woźnego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Prezydenta Miasta Piły
469
460
457
1386
58Fiszer MarcinPoznańPuchar Blaser’a
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
461
461
460
1382
59Węgielewski KamilToruńKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Elbląga
470
459
452
1381
60Leźnicki JacekOlsztynPuchar Elbląga
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
466
463
452
1381
61Oborski PrzemysławPiłaPuchar Winobrania
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
472
458
451
1381
62Ziółkowski WojciechSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Elbląga
470
457
452
1379
63Godusławski AdamWarszawaPuchar Jesieni
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Blaser’a
467
460
452
1379
64Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiPuchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Blaser’a
461
460
457
1378
65Goerick MarekElblągPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar FAM Pionki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
474
460
444
1378
66Miotła GrzegorzLublinMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
XXII Turniej Chmielakowy
467
457
453
1377
67Maruszak Wojciech, JerzyLublinPuchar FAM Pionki
Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
466
462
449
1377
68Szczotka AdamBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
460
459
455
1374
69Jóźwiak PiotrSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
462
457
455
1374
70Piotrowski KrzysztofSłupskPuchar Łuczniczki
Puchar Elbląga
Memoriał Adama Kraińskiego
462
458
453
1373
71Nowacki MateuszKaliszPuchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Puchar Opolszczyzny
463
455
454
1372
72Jaślanek MichałZielona GóraPuchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
Puchar Opolszczyzny
474
463
434
1371
73Lipiński JacekGdańskBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Elbląga
464
454
453
1371
74Szarpak AndrzejZielona GóraMemoriał E. Woźnego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Winobrania
462
460
449
1371
75Misztela PiotrPiotrków TrybunalskiPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
466
461
443
1370
76Kocoń AdrianGorzów WielkopolskiPuchar Opolszczyzny
Memoriał E. Woźnego
Puchar Prezydenta Miasta Piły
460
458
452
1370
77Sosiński BartoszPłockPuchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar FAM Pionki
463
458
449
1370
78Krawczyk PawełRadomPuchar FAM Pionki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
464
455
451
1370
79Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
461
461
447
1369
80Golec MichałSłupskBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Toruńskiej Katarzynki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
464
458
446
1368
81Dobrzykowski RafałPoznańPuchar Blaser’a
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Łuczniczki
465
457
446
1368
82Kaczyński MaciejOstrołękaPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
459
445
1367
83Barszcz KrzysztofRzeszówPuchar FAM Pionki
XXII Turniej Chmielakowy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
461
453
452
1366
84Wiśniewski MarekToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
462
452
452
1366
85Zawiślan Marcin KamilNowy SączPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
456
455
454
1365
86Tuszkowski RyszardSuwałkiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Podlasia
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
461
454
450
1365
87Suchodolski AdamOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar FAM Pionki
Puchar Grodu nad Prosną
462
452
451
1365
88Kneblewski ŁukaszKoszalinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
461
459
445
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
89Borowicz Paweł HenrykBydgoszczMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
460
457
447
1364
90Gocoł Bartosz HubertSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Łuczniczki
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
462
456
444
1362
91Niczyporuk LeszekGdańskMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Blaser’a
Puchar Prezydenta Miasta Piły
462
452
445
1359
92Bisping AndrzejBielsko BiałaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Kujaw
Puchar Podbeskidzia
458
452
449
1359
93Mierzejewski JacekOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
Memoriał Adama Kraińskiego
467
454
437
1358
94Kocoń WojciechWałbrzychMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
453
453
450
1356
95Komarewski TomaszBiałystokPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Podlasia
465
446
445
1356
96Gajda RobertWarszawaPuchar Jezior Mazurskich
Memoriał Adama Kraińskiego
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
467
454
434
1355
97Łakomy WojciechOlsztynPuchar Elbląga
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
462
449
444
1355
98Stokłosa AndrzejBielsko BiałaPuchar Grodu nad Prosną
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
452
452
451
1355
99Mołdrzyk DawidKatowiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
457
457
441
1355
100Woropaj ZbigniewKoszalinMemoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar FAM Pionki
459
449
445
1353
101Barszcz JerzyKielceTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XXII Turniej Chmielakowy
459
451
443
1353
102Szydełko AleksanderWrocławPuchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
467
449
435
1351
103Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Łuczniczki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Memoriał E. Woźnego
462
455
434
1351
104Sidoruk AndrzejZielona GóraPuchar Winobrania
Puchar MTP
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
454
452
444
1350
105Szyłejko RafałGdańskMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Elbląga
Memoriał Adama Kraińskiego
460
455
435
1350
106Pindera PawełWałbrzychPuchar Winobrania
Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
463
444
443
1350
107Lewandowski RyszardKoszalinBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Blaser’a
450
450
449
1349
108Smykowski MarcinWłocławekMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
456
447
446
1349
109Wysocki MichałKielcePuchar Grodu nad Prosną
Puchar FAM Pionki
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
454
448
446
1348
110Andrzejczyk PawełKoszalinPuchar MTP
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
453
451
444
1348
111Kowalski JanOpolePuchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
463
445
440
1348
112Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiMemoriał E. Woźnego
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
454
447
447
1348
113Nieradka BogdanTarnobrzegPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Opolszczyzny
464
445
439
1348
114Mielczarkowski WaldemarPiotrków TrybunalskiPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
461
453
433
1347
115Kubiak WaldemarKrosnoKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
466
445
434
1345
116Golec MarcinSłupskPuchar MTP
Puchar Łuczniczki
Puchar FAM Pionki
454
445
445
1344
117Buda PrzemysławZielona GóraPuchar Opolszczyzny
Puchar Blaser’a
Puchar Browninga i Winchestera
452
448
443
1343
118Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Podlasia
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Jesieni
456
449
438
1343
119Rączka RomanPoznańPuchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
Memoriał Adama Kraińskiego
459
446
437
1342
120Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomPuchar Kujaw
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
452
452
438
1342
121Zwierz ArturPoznańPuchar Blaser’a
Puchar MTP
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
453
451
438
1342
122Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
453
445
443
1341
123Knaga WojciechCiechanówZawody o Puchar Północnego Mazowsza
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
466
445
429
1340
124Sot Tomasz JanuszRadomXXII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
462
454
424
1340
125Olender RobertRadomPuchar FAM Pionki
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Toruńskiej Katarzynki
448
446
445
1339
126Kostrzewa DariuszWarszawaPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Elbląga
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
457
445
437
1339
127Hajczuk WiesławCiechanówPuchar Elbląga
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
450
444
443
1337
128Bekasiak PawełSzczecinPuchar Winobrania
Puchar Łuczniczki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
452
449
435
1336
129Górnik JerzyKatowicePuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Opolszczyzny
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
449
444
443
1336
130Kamiński WiesławGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
459
441
435
1335
131Nowak TadeuszTarnówPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
453
447
435
1335
132Dorniak RobertElblągMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
456
441
436
1333
133Piętak PawełChełmXXII Turniej Chmielakowy
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
452
448
433
1333
134Ryś JacekWarszawaPuchar Opolszczyzny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar FAM Pionki
474
430
428
1332
135Klawe HubertPoznańKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Blaser’a
Memoriał E. Woźnego
438
444
449
1331
136Kwieciński JarosławKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
XXII Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
454
439
437
1330
137Winiarski Dariusz AndrzejRadomPuchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXII Turniej Chmielakowy
457
440
433
1330
138Miszycki PiotrKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
453
439
438
1330
139Paszenda RyszardKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar Podbeskidzia
454
453
422
1329
140Ankiewicz TomaszWarszawaPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Podlasia
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
451
441
437
1329
141Mińszczak DariuszPiotrków TrybunalskiPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
Memoriał E. Woźnego
448
441
440
1329
142Jordan HubertBielsko BiałaZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Podbeskidzia
451
442
436
1329
143Łożyński Piotr WitoldCiechanówPuchar FAM Pionki
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
449
441
439
1329
144Wojtyniak AndrzejLesznoPuchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Puchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
450
442
437
1329
145Baliński RomanSieradzPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
450
447
431
1328
146Gochnio Jerzy AntoniBiała PodlaskaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Podlasia
446
444
438
1328
147Guzik RafałNowy SączMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Nowosądecki Puchar Lata
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
460
437
430
1327
148Żak MichałKoszalinBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Gryfa Szczecińskiego
454
439
434
1327
149Kukuła TomaszPiotrków TrybunalskiPuchar FAM Pionki
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
450
449
428
1327
150Górniak TomaszBielsko BiałaPuchar Blaser’a
Puchar Podbeskidzia
Puchar MTP
448
440
439
1327
151Dudkiewicz WładysławSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Memoriał E. Woźnego
Puchar Winobrania
452
438
436
1326
152Kulikowski MarekBiałystokPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Podlasia
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
463
441
421
1325
153Przybyłowicz RemigiuszKaliszMemoriał E. Woźnego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
444
443
438
1325
154Szypowski RobertOlsztynPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Elbląga
Puchar Toruńskiej Katarzynki
448
447
430
1325
155Gromacki KrzysztofOlsztynPuchar FAM Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
450
445
430
1325
156Szypowski JacekOlsztynPuchar Elbląga
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Jezior Mazurskich
455
435
434
1324
157Pióro RobertSiedlcePuchar Jezior Mazurskich
Puchar Podlasia
Memoriał Adama Kraińskiego
447
440
437
1324
158Bernacki RomanKatowiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Podbeskidzia
442
441
439
1322
159Piecuch PiotrChełmKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
444
440
437
1321
160Kwiatkowski MiłoszCzęstochowaPuchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
446
446
429
1321
161Obigło MichałOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar FAM Pionki
449
443
428
1320
162Witczyk RafałPiłaBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Elbląga
Puchar Prezydenta Miasta Piły
455
451
414
1320
163Hanusz WojciechSiedlcePuchar FAM Pionki
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
450
436
434
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN BRĄZOWY
1Ambroziak GrażynaWarszawaII Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ Dian
443
434
425
1302
2Kraska EwaKatowicePuchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ Dian
Puchar Opolszczyzny
432
426
423
1281
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
489
487
481
1457
WAWRZYN ZŁOTY
2Jamróz KamilKielceEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
487
482
482
1451
3Montowski ZbyszkoBydgoszczMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
482
481
481
1444
4Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Browninga i Winchestera
482
480
479
1441
5Szugajew MichałCiechanówEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
485
480
476
1441
6Bać StanisławRzeszówEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar FAM Pionki
482
481
477
1440
7Prill TomaszElblągMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Finał Ligi Strzeleckiej
493
474
472
1439
8Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Północnego Mazowsza
Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
482
481
474
1437
9Górski HenrykTarnobrzegEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
486
481
468
1435
10Rudnicki MarcinToruńFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
487
474
473
1434
11Szyszka PiotrBydgoszczMemoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
483
476
475
1434
12Nowak LechPoznańEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
479
477
476
1432
13Włodarczyk RemigiuszOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
481
476
474
1431
14Szymański TomaszPoznańMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
480
478
473
1431
15Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar FAM Pionki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
477
476
475
1428
16Marlęga SławomirCiechanówPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
480
474
473
1427
17Neneman TomaszKoninPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
477
476
474
1427
18Jędral RobertTarnobrzegMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Browninga i Winchestera
480
475
469
1424
19Huminiak TomaszWrocławEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
477
473
471
1421
20Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
478
473
470
1421
21Grobelny AdamKoninEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Puchar FAM Pionki
475
474
472
1421
22Skibiak DariuszElblągEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar FAM Pionki
471
468
482
1421
23Rubiś MariuszKrosnoZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
478
471
470
1419
24Stokłosa AndrzejBielsko BiałaEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
481
473
463
1417
25Szober KrzysztofZielona GóraPuchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
476
472
469
1417
26Goerick MarekElblągMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
476
471
470
1417
27Borys DamianSłupskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar FAM Pionki
475
474
467
1416
28Gawdzik MichałKatowicePuchar Kujaw „Patronat Prezydenta Włocławka”
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
478
469
467
1414
29Kamiński KrzysztofWarszawaPuchar Północnego Mazowsza
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
487
465
462
1414
30Aniołkowski PiotrToruńPuchar Kujaw „Patronat Prezydenta Włocławka”
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
486
472
455
1413
31Załoga PawełPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
480
470
462
1412
32Oleksik Marcin PawełRadomMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
482
467
463
1412
33Mękal KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
480
468
464
1412
34Tomala SławomirTarnobrzegMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
475
473
464
1412
35Pospiech SergiuszKatowicePuchar Browninga i Winchestera
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar FAM Pionki
475
474
463
1412
WAWRZYN SREBRNY
36Kraiński PiotrGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
471
471
467
1409
37Madej JakubRadomPuchar Jesieni
Puchar Północnego Mazowsza
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
483
468
458
1409
38Borowicz PawełBydgoszczPuchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
486
463
459
1408
39Gajda RobertWarszawaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
475
468
465
1408
40Czerwień DariuszPiłaBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
479
466
463
1408
41Buda MarekZielona GóraKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Kujaw „Patronat Prezydenta Włocławka”
475
469
463
1407
42Kubiak WaldemarKrosnoTarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
479
466
461
1406
43Furmańczak TomaszLesznoMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
470
468
467
1405
44Małecki ArturKrosnoPuchar Jesieni
XXI Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
477
472
456
1405
45Karpik MichałToruńPuchar Kujaw „Patronat Prezydenta Włocławka”
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
470
468
467
1405
46Szyłejko RafałGdańskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
474
466
464
1404
47Surma TomaszŁódźMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
472
465
464
1401
48Sosiński PiotrRadomPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
470
466
465
1401
49Jóźwiak PiotrSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
471
470
459
1400
50Mierzejewski JacekOlsztynEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Podlasia
480
460
460
1400
51Pudełko JanuszKrakówPuchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
471
466
463
1400
52Turczyn PawełOstrołękaEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jesieni
Puchar Północnego Mazowsza
469
466
463
1398
53Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
471
471
455
1397
54Maruszak Wojciech, JerzyLublinFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
472
462
462
1396
55Wróblewski AndrzejKaliszPuchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
470
466
460
1396
56Daukszys TadeuszŁódźPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
477
462
456
1395
57Bekasiak SzymonSzczecinPuchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
471
464
460
1395
58Smolarski RomanKielceFinał Ligi Strzeleckiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Memoriał Adama Kraińskiego
474
472
448
1394
59Smykowski MarcinWłocławekEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
465
465
464
1394
60Burak AndrzejBiałystokPuchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
467
466
461
1394
61Jackowski RafałKrosnoEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
469
467
457
1393
62Gęsiarz SzymonCzęstochowaPuchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
472
461
459
1392
63Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
466
463
462
1391
64Kaczyński MaciejOstrołękaPuchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
468
465
458
1391
65Smoliński PiotrElblągPuchar FAM Pionki
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
471
463
457
1391
66Szczotka AdamBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
466
465
460
1391
67Węgielewski KamilToruńMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
467
462
461
1390
68Szarpak ŁukaszZielona GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
465
464
460
1389
69Pankowski MarcinPłockEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
474
460
455
1389
70Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
467
463
458
1388
71Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokPuchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
467
466
455
1388
72Miotła GrzegorzLublinPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar FAM Pionki
464
462
462
1388
73Gawron JakubRzeszówEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
466
464
458
1388
74Piotrowski KrzysztofSłupskPuchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
470
459
459
1388
75Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
472
458
457
1387
76Jaślanek MichałZielona GóraPuchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
464
462
457
1383
77Kmieć TomaszSzczecinEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Gryfa Szczecińskiego
Memoriał Adama Kraińskiego
465
461
456
1382
78Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
467
462
453
1382
79Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
473
456
453
1382
80Leźnicki JacekOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
465
461
456
1382
81Białobrzeski ArturOstrołękaEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Podlasia
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
465
461
454
1380
82Zieliński MariuszWłocławekPuchar Kujaw „Patronat Prezydenta Włocławka”
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
466
460
453
1379
83Klaman AndrzejGdańskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Północnego Mazowsza
466
461
452
1379
84Lewandowski MarcinKoninMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
465
459
455
1379
85Winiarski Dariusz AndrzejRadomEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
461
460
458
1379
86Ozimek TomaszSkierniewiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
465
459
455
1379
87Andrzejczyk PawełKoszalinMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
480
454
444
1378
88Pilcicki BogusławBiałystokKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
477
457
444
1378
89Gochnio Jerzy AntoniBiała PodlaskaPuchar Podlasia
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
466
456
456
1378
90Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
465
458
454
1377
91Golec MariuszSłupskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
474
460
443
1377
92Roszko MarcinSuwałkiPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
462
460
454
1376
93Fiszer MarcinPoznańPuchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
470
453
452
1375
94Szarpak AndrzejZielona GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
459
458
458
1375
95Fiebig MarianZielona GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
462
459
454
1375
96Niczyporuk LeszekGdańskPuchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
470
464
441
1375
97Knaga WojciechCiechanówPuchar Północnego Mazowsza
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
465
462
447
1374
98Górnik JerzyKatowiceEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
470
460
441
1371
99Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
459
458
454
1371
100Buda PrzemysławZielona GóraPuchar Opolszczyzny
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
458
456
456
1370
101Lipiński JacekGdańskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
473
450
447
1370
102Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomPuchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
460
457
453
1370
103Mińszczak DariuszPiotrków TrybunalskiPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
460
456
454
1370
104Kowalski JanOpolePuchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
464
453
452
1369
105Obigło MichałOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
470
456
443
1369
106Jordan HubertBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
460
459
450
1369
107Suchodolski AdamOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
460
457
452
1369
108Godusławski AdamWarszawaTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
469
459
440
1368
109Rączka RomanPoznańPuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
460
460
448
1368
110Ficek MichałBielsko BiałaFinał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
461
454
452
1367
111Haufa LeszekPoznańFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
468
453
446
1367
112Hanusz JakubSiedlcePuchar Podlasia
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
470
449
447
1366
113Bąkowski JacekKaliszPuchar Opolszczyzny
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
462
454
450
1366
114Ryś JacekWarszawaPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar FAM Pionki
466
453
446
1365
115Szydełko AleksanderWrocławMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
474
447
444
1365
116Długosz JacekOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Finał Ligi Strzeleckiej
464
452
449
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
117Pindera PawełWałbrzychEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
460
452
452
1364
118Łakomy WojciechOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
459
456
449
1364
119Golec MarcinSłupskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Memoriał Adama Kraińskiego
462
455
446
1363
120Maciąg Andrzej, JanChełmEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXI Turniej Chmielakowy
460
458
444
1362
121Pietrzak RobertPłockEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
469
449
444
1362
122Komarewski TomaszBiałystokEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
457
453
451
1361
123Sidoruk AndrzejZielona GóraPuchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
463
456
442
1361
124Woropaj ZbigniewKoszalinPuchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
458
457
446
1361
125Szwiec RyszardTarnówXXI Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
467
453
439
1359
126Kruszyński DariuszKielceXXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
464
451
443
1358
127Chuderski KazimierzGorzów WielkopolskiPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
461
451
446
1358
128Pióro RobertSiedlceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
459
452
447
1358
129Adamczyk BartoszOpoleMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Grodu nad Prosną
464
451
443
1358
130Kostrzewa DariuszWarszawaPuchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
455
451
451
1357
131Sosiński BartoszPłockPuchar Kujaw „Patronat Prezydenta Włocławka”
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
460
450
446
1356
132Demps KrzysztofGdańskFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
463
451
442
1356
133Żak MichałKoszalinEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
461
451
441
1353
134Gruza StanisławKrosnoFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
461
449
443
1353
135Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
472
441
439
1352
136Wiśniewski MarekToruńEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
455
449
448
1352
137Pietrusza WojciechPiłaPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
464
444
444
1352
138Gawliński JanuszWarszawaPuchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
453
450
448
1351
139Stańczuk KrzysztofWarszawaEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
452
449
449
1350
140Walisko SławomirOpolePuchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
459
451
440
1350
141Radzimski JacekLesznoBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
457
450
443
1350
142Barański PawełPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Browninga i Winchestera
455
452
442
1349
143Makowski SławomirGdańskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
456
448
445
1349
144Ruta MirosławBydgoszczEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
456
447
445
1348
145Kukuła TomaszPiotrków TrybunalskiPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
456
447
444
1347
146Bałdyga GrzegorzOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
455
450
442
1347
147Paszenda RyszardKatowiceEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
449
449
448
1346
148Piecuch PiotrChełmMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
449
448
448
1345
149Senger MarcinPiłaEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
471
439
434
1344
150Mizerski MaciejLublinXXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
463
461
420
1344
151Niemiec PiotrElblągMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
452
448
443
1343
152Bekasiak PawełSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
452
446
445
1343
153Przybyłowicz RemigiuszKaliszMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
447
434
1342
154Duplicki JacekWarszawaPuchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
450
447
444
1341
155Placha PiotrSłupskEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
451
445
444
1340
156Damaz WiesławSkierniewiceEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
460
450
430
1340
157Golec MichałSłupskBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
451
447
442
1340
158Tuszkowski RyszardSuwałkiEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
447
447
446
1340
159Hajczuk WiesławCiechanówEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar FAM Pionki
448
447
444
1339
160Biereśniewicz WacławWałbrzychPuchar Winobrania
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
457
444
438
1339
161Hanusz WojciechSiedlcePuchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
457
444
437
1338
162Kapuściński RafałElblągPuchar Północnego Mazowsza
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
455
450
433
1338
163Binko DanielWrocławEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
449
449
440
1338
164Misztela PiotrPiotrków TrybunalskiPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
449
448
440
1337
165Mielczarkowski WaldemarPiotrków TrybunalskiPuchar Targów Poznańskich
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
452
445
439
1336
166Lewandowski RyszardKoszalinPuchar FAM Pionki
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
457
457
421
1335
167Onopiak RyszardElblągMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar FAM Pionki
449
446
439
1334
168Kocoń AdrianGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
452
449
433
1334
169Markiewicz MaciejPoznańFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
455
451
428
1334
170Janczak KrzysztofWrocławMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
447
447
439
1333
171Molski KrzysztofBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
448
448
437
1333
172Szpak PiotrWrocławPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
451
447
435
1333
173Kwaśniewski MarcinLublinMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
448
444
440
1332
174Wąsik DawidBielsko BiałaZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
446
444
442
1332
175Kołodziejczyk ZygmuntKielceEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
454
442
436
1332
176Wąsowski KazimierzBiała PodlaskaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXI Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
452
450
429
1331
177Kocoń AleksanderWałbrzychPuchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
450
442
438
1330
178Jesionowski Jakub PawełOlsztynPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar FAM Pionki
460
436
433
1329
179Pietraszek PiotrGdańskEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
450
440
438
1328
180Jóźwik OlafKrosnoTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
444
443
441
1328
181Bęćkowski JarosławSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
450
447
430
1327
182Kneblewski ŁukaszKoszalinPuchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
444
443
439
1326
183Godula MirosławŁomżaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
458
436
432
1326
184Grzybowski ZbigniewRadomEliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
XXI Turniej Chmielakowy
449
442
435
1326
185Pulikowski EugeniuszGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
448
438
438
1324
186Karpiński KrzysztofToruńEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
468
447
409
1324
187Dudek BogdanToruńEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Konina
445
441
438
1324
188Rozpendowski ŁukaszKoninPuchar Prezydenta Miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
472
439
413
1324
189Kocoń KamilWałbrzychEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
445
442
436
1323
190Milczarek PawełCiechanówEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
442
441
440
1323
191Krawczyk PawełRadomEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
450
442
431
1323
192Grynia JerzyKoszalinEliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
449
445
429
1323
193Gocoł Bartosz HubertSłupskBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
454
442
427
1323
194Deniziak Ryszard AntoniŁomżaEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
456
433
433
1322
195Nowak TadeuszTarnówMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
Puchar „Jury Częstochowskiej”
457
441
424
1322
196Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
443
440
438
1321
197Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
450
440
431
1321
198Gospodarczyk RafałTarnobrzegXXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
452
442
426
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Jamróz KamilKielceEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XX Turniej Chmielakowy
490
486
483
1459
WAWRZYN ZŁOTY
2Górski HenrykTarnobrzegXX Turniej Chmielakowy
Puchar Swarovski Optik
Finał Ligi Strzeleckiej
486
483
477
1446
3Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
486
478
477
1441
4Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
480
480
1441
5Szczęch KrzysztofTarnobrzegEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
486
479
475
1440
6Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Miasta prezydenta Piły
487
477
475
1439
7Szober KrzysztofZielona GóraFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
482
479
476
1437
8Jędral RobertTarnobrzegFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Swarovski Optik
480
480
477
1437
9Bać StanisławRzeszówEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Grodu nad Prosną
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
481
480
476
1437
10Skibiak DariuszElblągPuchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
482
482
470
1434
11Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Swarovski Optik
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
481
480
472
1433
12Neneman TomaszKoninPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
482
475
475
1432
13Kraiński PiotrGdańskPuchar Stock Polska
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
480
479
472
1431
14Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
481
477
470
1428
15Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
481
474
472
1427
16Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Browninga i Winchestera
479
473
472
1424
17Czerwień DariuszPiłaPuchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Targów Poznańskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
483
473
466
1422
18Burak AndrzejBiałystokEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Podlasia
Puchar Jezior Mazurskich
477
474
471
1422
19Prill TomaszElblągPuchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
475
474
472
1421
20Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
478
473
468
1419
21Szugajew MichałCiechanówPuchar Swarovski Optik
Puchar Fam Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
476
475
468
1419
22Szymański TomaszPoznańPuchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
471
466
1418
23Pudełko JanuszKrakówMemoriał Adama Kraińskiego
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
479
470
468
1417
24Madej JakubRadomEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
475
471
471
1417
25Surma TomaszŁódźPuchar Łuczniczki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
476
472
469
1417
26Smolarski RomanKielceMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
481
467
466
1414
27Nowicki KarolOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
485
465
464
1414
28Huminiak TomaszWrocławMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
487
464
463
1414
29Nowak LechPoznańEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
478
471
464
1413
30Furmańczak TomaszLesznoEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Miasta prezydenta Piły
472
472
469
1413
31Rubiś MariuszKrakówPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
471
470
470
1411
32Bekasiak SzymonSzczecinPuchar Łuczniczki
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
472
467
1411
33Adamski ŁukaszOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
479
469
462
1410
34Pankowski MarcinPłockMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
474
470
466
1410
WAWRZYN SREBRNY
35Goerick MarekElblągEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Swarovski Optik
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
474
468
467
1409
36Marlęga SławomirCiechanówEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
472
471
466
1409
37Andrzejczyk PawełKoszalinPuchar Miasta prezydenta Piły
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
473
470
466
1409
38Rudnicki MarcinToruńPuchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
470
469
468
1407
39Oleksik Marcin PawełRadomMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Fam Pionki
473
470
464
1407
40Jordan HubertBielsko BiałaEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
479
468
459
1406
41Załoga PawełPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
472
467
465
1404
42Adamczyk BartoszOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
470
468
466
1404
43Montowski ZbyszkoBydgoszczEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
475
466
461
1402
44Mierzejewski JacekOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
472
466
464
1402
45Mizerski MaciejLublinEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
471
469
459
1399
46Brózda ŁukaszRzeszówMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Fam Pionki
468
465
464
1397
47Szerszenowicz JacekSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
485
459
452
1396
48Jackowski RafałKrosnoEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
473
462
460
1395
49Kubiak WaldemarKrosnoEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
485
460
450
1395
50Gocałek KrzysztofPoznańBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
472
465
458
1395
51Fiszer MarcinPoznańPuchar Winobrania
Puchar Miasta prezydenta Piły
Finał Ligi Strzeleckiej
468
463
463
1394
52Borys DamianSłupskPuchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
471
469
454
1394
53Turczyn PawełOstrołękaPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
464
458
1394
54Ficek MichałBielsko BiałaEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
476
460
458
1394
55Grobelny AdamKoninBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
473
463
456
1392
56Smoliński PiotrElblągPuchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
466
463
463
1392
57Miotła GrzegorzLublinEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Jesieni
XX Turniej Chmielakowy
472
461
459
1392
58Święcki KrzysztofŁomżaPuchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
472
462
457
1391
59Tuszkowski RyszardSuwałkiPuchar Podlasia
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
466
464
461
1391
60Hanusz JakubSiedlcePuchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
471
462
458
1391
61Biereśniewicz WacławWałbrzychZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
479
462
449
1390
62Wróblewski AndrzejKaliszMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
474
462
454
1390
63Różański LeszekSieradzEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Swarovski Optik
475
465
450
1390
64Małecki ArturKrosnoKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
471
460
458
1389
65Szczotka AdamBielsko BiałaTarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
473
464
452
1389
66Markiewicz MaciejPoznańEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Stock Polska
476
457
455
1388
67Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomFinał Ligi Strzeleckiej
XX Turniej Chmielakowy
Memoriał Adama Kraińskiego
471
459
457
1387
68Szarpak ŁukaszZielona GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
476
460
449
1385
69Barański PawełPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
461
451
1384
70Mińszczak DariuszPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Jesieni
Puchar Swarovski Optik
463
461
460
1384
71Gajda RobertWarszawaPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
465
459
459
1383
72Kmieć TomaszSzczecinEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
468
464
450
1382
73Kruszyński DariuszKielceEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
474
454
453
1381
74Molski KrzysztofBiałystokEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Jezior Mazurskich
466
464
451
1381
75Szydełko AleksanderWrocławPuchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
462
460
459
1381
76Kaczyński MaciejOstrołękaMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
478
452
451
1381
77Ozimek TomaszSkierniewiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
458
450
1380
78Kocoń AdrianWałbrzychMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
470
457
453
1380
79Jendrzejewski TomaszCiechanówKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
478
452
449
1379
80Kneblewski ŁukaszKoszalinBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
465
462
452
1379
81Mękal KrzysztofTarnobrzegEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
466
464
448
1378
82Gochnio JerzyBiała PodlaskaXX Turniej Chmielakowy
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
473
462
443
1378
83Jaślanek MichałZielona GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
457
457
1378
84Krajewski MarekBiałystokPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
463
457
457
1377
85Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
464
459
454
1377
86Szyszka PiotrBydgoszczBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
462
449
1375
87Pospiech SergiuszKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
468
454
453
1375
88Czajkowski GrzegorzWrocławMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
462
457
455
1374
89Radzimski JacekLesznoPuchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
467
460
447
1374
90Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Miasta prezydenta Piły
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
464
461
449
1374
91Buda MarekZielona GóraBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
459
458
456
1373
92Roszko MarcinSuwałkiPuchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
468
460
445
1373
93Piecuch PiotrChełmKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Fam Pionki
XX Turniej Chmielakowy
467
454
452
1373
94Pietrzak RobertPłockPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
464
458
451
1373
95Gęsiarz SzymonCzęstochowaPuchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
459
457
456
1372
96Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
464
459
449
1372
97Kramer TadeuszPoznańEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
464
456
451
1371
98Bęćkowski JarosławSzczecinEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Winobrania
460
457
454
1371
99Jesionowski Jakub PawełOlsztynEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
460
456
455
1371
100Przybyłowicz RemigiuszKaliszEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
464
456
450
1370
101Banasiak TomaszPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Browninga i Winchestera
470
451
449
1370
102Gawdzik MichałKatowicePuchar Swarovski Optik
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
474
449
447
1370
103Franczak MariuszLesznoPuchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
461
456
453
1370
104Lewandowski RyszardKoszalinPuchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
471
455
443
1369
105Ziółkowski WojciechSzczecinPuchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
458
456
454
1368
106Jankowski GrzegorzOlsztynEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
465
454
448
1367
107Szymczuk Marcin AleksanderBiałystokPuchar Jesieni
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
462
453
452
1367
108Golec MichałSłupskPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
456
456
454
1366
109Paszenda RyszardKatowiceEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Browninga i Winchestera
460
454
452
1366
110Karpiński KrzysztofToruńEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
457
456
452
1365
111Niczyporuk LeszekGdańskPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
466
450
449
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
112Mielczarkowski WaldemarPiotrków TrybunalskiEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
456
447
1364
113Stokłosa AndrzejBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
456
455
452
1363
114Gromacki KrzysztofOlsztynEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
473
453
437
1363
115Makowski SławomirGdańskPuchar Targów Poznańskich
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
455
454
453
1362
116Gawron JakubRzeszówEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
458
441
1360
117Obigło MichałOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Browninga i Winchestera
Finał Ligi Strzeleckiej
459
454
447
1360
118Binko DanielWrocławPuchar Winobrania
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
463
450
447
1360
119Kędzierawski PiotrChełmXX Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
468
449
442
1359
120Wiśniewski MarekToruńPuchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
463
450
446
1359
121Górnik JerzyKatowiceEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Opolszczyzny
461
450
448
1359
122Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiPuchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
460
450
448
1358
123Demps KrzysztofGdańskPuchar Stock Polska
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
455
452
451
1358
124Kurzac SławomirPiłaEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
460
449
449
1358
125Kulikowski MarekBiałystokEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
462
449
447
1358
126Kuchczyński RadosławOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
457
454
447
1358
127Dudek StanisławTarnobrzegZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
457
451
449
1357
128Bałdyga GrzegorzOlsztynEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
457
452
448
1357
129Piotrowski KrzysztofSłupskMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Łuczniczki
466
451
440
1357
130Długosz JacekOpolePuchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
453
447
1356
131Lipiński JacekGdańskPuchar Stock Polska
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
459
455
442
1356
132Maruszak Wojciech, JerzyLublinPuchar Jesieni
XX Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
458
449
448
1355
133Sosiński PiotrRadomMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
457
449
449
1355
134Knaga WojciechCiechanówPuchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
453
453
449
1355
135Ruta MirosławBydgoszczEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
458
451
446
1355
136Walisko SławomirOpolePuchar Browninga i Winchestera
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
457
456
442
1355
137Kołak MarekLesznoEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
464
452
439
1355
138Szarpak AndrzejZielona GóraBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
462
451
442
1355
139Rudnicki PiotrToruńEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
455
451
448
1354
140Winiarski Dariusz AndrzejRadomEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
464
449
441
1354
141Ambroziak GrażynaWarszawaPuchar Jezior Mazurskich
Ogólnopolski Puchar Dian
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
459
450
445
1354
142Lewandowski KrystianSzczecinEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
464
445
445
1354
143Wenerski AndrzejKoszalinBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
457
452
445
1354
144Gruza StanisławKrosnoEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
448
442
1354
145Pietraszek PiotrGdańskBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
455
450
449
1354
146Parda MarekCiechanówPuchar Podlasia
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
456
451
445
1352
147Bernacki RomanKatowiceEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
459
453
440
1352
148Ryś JacekWarszawaEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
452
451
448
1351
149Ostrowski JanWarszawaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
453
450
448
1351
150Hajczuk WiesławCiechanówMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
457
451
442
1350
151Wawrzyniak LeszekGorzów WielkopolskiPuchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
465
442
442
1349
152Łakomy WojciechOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
447
445
1348
153Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Jezior Mazurskich
XX Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
460
453
435
1348
154Jóźwiak PiotrSzczecinMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
462
443
443
1348
155Komarewski TomaszBiałystokMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
450
450
448
1348
156Skonieczny JarosławPłockBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Swarovski Optik
452
449
445
1346
157Suchodolski AdamOpoleEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
459
455
432
1346
158Krawczyk PawełRadomPuchar Jesieni
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
454
448
443
1345
159Bella AleksanderKaliszPuchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
462
445
438
1345
160Jasiorowski JanRadomPuchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
458
443
443
1344
161Franczak GrzegorzLesznoEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
465
446
433
1344
162Szczypka HubertPłockBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Opolszczyzny
458
444
442
1344
163Czepułkowski RyszardElblągPuchar Stock Polska
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
454
452
436
1342
164Fiebig MarianZielona GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Puchar Browninga i Winchestera
455
444
443
1342
165Kowalski JanOpoleMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
454
445
442
1341
166Bekasiak PawełSzczecinPuchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
453
445
443
1341
167Sikora RafałKaliszPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
452
445
444
1341
168Smykowski MarcinWłocławekZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
458
444
439
1341
169Biernat StanisławGorzów WielkopolskiEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
452
451
437
1340
170Kwaśnik JarosławGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
454
429
1339
171Sztajner MariuszCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
455
450
434
1339
172Jaczyński Waldemar, PiotrLublinPuchar Fam Pionki
Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
452
445
442
1339
173Daukszys TadeuszŁódźPuchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
451
447
440
1338
174Piętak PawełChełmXX Turniej Chmielakowy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
465
438
431
1334
175Rączka RomanPoznańPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
457
441
435
1333
176Bogdański MaciejKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
459
448
425
1332
177Dudkiewicz WładysławSzczecinEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
438
436
1330
178Godusławski AdamWarszawaPuchar Stock Polska
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
448
446
435
1329
179Szyłejko RafałGdańskFinał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
451
440
438
1329
180Dorniak RobertElblągEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
449
441
438
1328
181Wąsik DawidBielsko BiałaEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
448
442
438
1328
182Pióro RobertSiedlceEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
XX Turniej Chmielakowy
453
449
426
1328
183Golec MariuszSłupskBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
447
443
438
1328
184Duplicki JacekWarszawaEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
451
444
433
1328
185Deniziak Ryszard AntoniŁomżaEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
448
444
435
1327
186Jakubiak Konrad BogumiłRadomPuchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
450
440
437
1327
187Neugebauer JerzyOlsztynEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
441
423
1327
188Maciąg Andrzej, JanChełmEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
XX Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
443
442
441
1326
189Kołodziejczyk ZygmuntKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
449
445
432
1326
190Kocoń KamilWałbrzychEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
447
442
437
1326
191Sosiński BartoszPłockPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
453
446
426
1325
192Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Prezydenta Miasta Konina
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
447
444
434
1325
193Jóźwik OlafKrosnoEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
444
443
437
1324
194Golec MarcinSłupskBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Łuczniczki
442
442
439
1323
195Sidoruk AndrzejZielona GóraPuchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Grodu nad Prosną
447
440
436
1323
196Żak MichałKoszalinMistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Miasta prezydenta Piły
443
442
438
1323
197Pulikowski EugeniuszGorzów WielkopolskiPuchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
447
444
432
1323
198Barszcz JerzyKielceEliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
455
442
426
1323
199Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
446
439
437
1322
200Cerkanowicz DamianJelenia GóraEliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
451
435
435
1321
201Pilorz GrzegorzKatowicePuchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
451
440
430
1321
202Buda PrzemysławZielona GóraPuchar Targów Poznańskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Winobrania
450
440
431
1321
203Mróz SzymonKaliszEliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
447
438
436
1321
204Wojtyniak AndrzejLesznoPuchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
441
440
439
1320
205Włodyka HubertRzeszówFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Browninga i Winchestera
442
440
438
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Jamróz KamilKielcePuchar Swarovski Optik
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
490
488
485
1463
2Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
490
489
481
1460
3Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
491
486
480
1457
4Czerwień DariuszPiłaPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
489
485
483
1457
5Radwański RafałKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
492
483
482
1457
6Górski HenrykTarnobrzegPuchar Swarovski Optik
Puchar Podlasia
Finał Ligi Strzeleckiej
489
484
483
1456
7Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
488
484
483
1455
WAWRZYN ZŁOTY
8Adamski ŁukaszOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
490
484
479
1453
9Furmańczak TomaszLesznoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
489
482
480
1451
10Prill TomaszElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
486
483
482
1451
11Jędral RobertTarnobrzegPuchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
487
483
478
1448
12Skibiak DariuszElblągMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
482
481
481
1444
13Szczęch KrzysztofTarnobrzegMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
488
478
477
1443
14Smolarski RomanKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
481
480
1443
15Marlęga SławomirCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Stock Polska
Memoriał Adama Kraińskiego
488
477
476
1441
16Bać StanisławRzeszówPuchar Warszawy
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
483
482
475
1440
17Szugajew MichałCiechanówPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
483
481
475
1439
18Huminiak TomaszWrocławKKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
482
480
477
1439
19Stańczuk KrzysztofWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Stock Polska
484
479
475
1438
20Smoliński PiotrElblągPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Swarovski Optik
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
485
480
472
1437
21Burak AndrzejBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Puchar Jezior Mazurskich
481
480
475
1436
22Pankowski MarcinPłockPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
486
475
473
1434
23Maruszak Wojciech, JerzyLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
488
479
467
1434
24Nowak LechPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
478
473
1432
25Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
476
476
1431
26Jóźwiak PiotrSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
479
471
1431
27Pudełko JanuszKrakówMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
481
475
474
1430
28Fiszer MarcinPoznańPuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
487
473
470
1430
29Ziółkowski WojciechSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Stock Polska
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
479
471
1430
30Szymański TomaszPoznańMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
481
475
474
1430
31Gawron JakubRzeszówPuchar Grodu nad Prosną
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
482
475
471
1428
32Święcki KrzysztofŁomżaPuchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
490
477
460
1427
33Knaga WojciechCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
476
476
475
1427
34Senger MarcinPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
482
478
466
1426
35Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
485
472
468
1425
36Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
483
478
464
1425
37Franczak MariuszLesznoMemoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
486
470
469
1425
38Rubiś MariuszKrakówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
477
474
473
1424
39Mizerski MaciejLublinTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Swarovski Optik
477
476
471
1424
40Bąkowski JacekKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Łuczniczki
479
474
470
1423
41Tuszkowski RyszardSuwałkiPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Podlasia
477
473
471
1421
42Goerick MarekElblągPuchar Swarovski Optik
Puchar Łuczniczki
Finał Ligi Strzeleckiej
487
474
460
1421
43Oleksik Marcin PawełRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Swarovski Optik
476
474
471
1421
44Bęćkowski JarosławSzczecinPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
471
467
1418
45Daukszys TadeuszŁódźPuchar Warszawy
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
477
462
1418
46Rudnicki MarcinToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
475
467
1418
47Jackowski RafałKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
481
473
463
1417
48Neneman TomaszKoninMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
474
472
471
1417
49Suryn JacekToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
474
462
1417
50Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Podlasia
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Browninga i Winchestera
482
473
461
1416
51Komarewski TomaszBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
474
465
1416
52Andrzejczyk PawełKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
488
466
461
1415
53Turczyn PawełOstrołękaPuchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
475
470
469
1414
54Gochnio JerzyBiała PodlaskaPuchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
473
466
1414
55Skonieczny JarosławPłockPuchar Winobrania
Puchar Stock Polska
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
470
470
1414
56Góral MariuszKatowiceFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
485
469
460
1414
57Kraiński PiotrGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
476
469
468
1413
58Kazbieruk GrzegorzŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
476
461
1413
59Demps KrzysztofGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
479
469
465
1413
60Sołowiej CezaryBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Podlasia
477
469
467
1413
61Szarpak ŁukaszZielona GóraBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
469
463
1412
62Różański LeszekSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Swarovski Optik
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
471
467
1412
63Pióro RobertSiedlceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
477
467
467
1411
64Kneblewski ŁukaszKoszalinFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
473
463
1411
65Kita JanTarnobrzegXVIII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Finał Ligi Strzeleckiej
471
470
470
1411
66Bałdyga GrzegorzOlsztynPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
471
471
468
1410
67Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Winobrania
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
469
460
1410
WAWRZYN SREBRNY
68Golec MariuszSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
478
466
465
1409
69Szarpak AndrzejZielona GóraPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
479
467
462
1408
70Szczotka AdamBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
Puchar Grodu nad Prosną
471
470
467
1408
71Pietrusza WojciechPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
479
465
463
1407
72Dudek StanisławTarnobrzegPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
XVIII Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
480
467
460
1407
73Pilcicki BogusławBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
471
469
467
1407
74Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinMemoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
470
469
467
1406
75Piotrowski KrzysztofSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Memoriał Adama Kraińskiego
480
465
461
1406
76Szober KrzysztofZielona GóraKKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winobrania
474
467
465
1406
77Borys DamianSłupskMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Jezior Mazurskich
477
465
463
1405
78Makowski SławomirGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
468
466
1405
79Karpiński KrzysztofToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
468
463
1405
80Gawdzik MichałKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
467
467
1405
81Mińszczak DariuszPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Swarovski Optik
Puchar Warszawy
471
467
466
1404
82Kocoń AdrianWałbrzychPuchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
463
461
1404
83Kruszyński DariuszKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
471
468
464
1403
84Kurzyński AndrzejElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
466
461
1401
85Adamczyk BartoszOpolePuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
466
464
1401
86Gęsiarz SzymonCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
464
460
1401
87Wiśniewski MarekToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Łuczniczki
476
470
455
1401
88Ruta MirosławBydgoszczPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
475
468
458
1401
89Surma TomaszŁódźPuchar Swarovski Optik
Puchar Grodu nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
469
459
1401
90Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Stock Polska
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
464
462
1400
91Radzimski LeszekLesznoPuchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
464
460
1399
92Krawczyk PawełRadomPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
467
464
1399
93Kamiński KrzysztofWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
464
459
1399
94Lipiński JacekGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Stock Polska
473
463
462
1398
95Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
483
462
453
1398
96Karpiński AndrzejBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Memoriał Adama Kraińskiego
472
464
462
1398
97Niemiec PiotrElblągPuchar Stock Polska
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
471
464
463
1398
98Nowicki KarolOlsztynPuchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
469
468
460
1397
99Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
472
463
462
1397
100Buda MarekZielona GóraMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Grodu nad Prosną
468
467
462
1397
101Górnik JerzyKatowiceFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jesieni
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
468
466
462
1396
102Hanusz WojciechSiedlceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Swarovski Optik
Puchar Warszawy
472
468
456
1396
103Golec MichałSłupskPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
473
464
458
1395
104Ryś JacekWarszawaPuchar Warszawy
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
465
461
1394
105Kubiak WaldemarKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVIII Turniej Chmielakowy
476
460
458
1394
106Ficek MichałBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
465
463
1394
107Ostrowski ArkadiuszElblągMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
469
463
461
1393
108Mękal KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
468
467
458
1393
109Kamiński RyszardWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
464
462
1393
110Golec MarcinSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
465
459
1393
111Szpak PiotrWrocławPuchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
468
462
462
1392
112Łakomy WojciechOlsztynPuchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
462
462
1391
113Lewandowski MarcinKoninEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
472
461
458
1391
114Obigło MichałOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
475
459
456
1390
115Szyłejko RafałGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
474
460
456
1390
116Sosiński PiotrRadomMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
470
463
456
1389
117Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomPuchar Stock Polska
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
474
461
454
1389
118Mielczarkowski WaldemarPiotrków TrybunalskiPuchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
470
444
1388
119Mizerski ZbigniewLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
477
458
452
1387
120Kowalski JanOpolePuchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
459
453
1387
121Niedziałek KamilWrocławPuchar Stock Polska
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
466
452
1386
122Wenerski AndrzejKoszalinPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
475
461
450
1386
123Kulikowski MarekBiałystokPuchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
470
468
447
1385
124Najda StanisławŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
464
461
460
1385
125Walisko SławomirOpolePuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
466
459
459
1384
126Włodyka HubertRzeszówTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
458
458
1383
127Niczyporuk LeszekGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
458
458
1383
128Barszcz JerzyKielceFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Swarovski Optik
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
465
463
454
1382
129Gaweł PatrycjuszRzeszówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jesieni
Puchar Toruńskiej Katarzynki
464
460
458
1382
130Baliński RomanSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
462
445
1381
131Kostrzewa DariuszWarszawaMemoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
473
459
448
1380
132Król TadeuszGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
485
458
437
1380
133Onopiak RyszardElblągMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Targów Poznańskich
463
459
458
1380
134Kaczyński MaciejOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
461
459
459
1379
135Świeboda RobertLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
472
460
446
1378
136Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
471
457
450
1378
137Ostrowski JanWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
459
457
1378
138Piecuch PiotrChełmPuchar Jesieni
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
460
454
1378
139Ozimek TomaszSkierniewicePuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
460
453
1378
140Szczypka HubertPłockEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
463
459
455
1377
141Ankiewicz TomaszWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Swarovski Optik
460
460
457
1377
142Karp MaciejNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
459
454
1376
143Markiewicz PawełKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
456
454
1376
144Paszenda RyszardKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
457
457
1375
145Roszko MarcinSuwałkiPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
462
445
1375
146Molski KrzysztofBiałystokPuchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
463
456
456
1375
147Sikora RafałKaliszPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
463
448
1375
148Pieściński JacekToruńMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
468
428
1374
149Lubecki HubertWarszawaPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
458
454
1374
150Rączka RomanPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
461
459
454
1374
151Zieliński MarcinRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
458
453
1372
152Jaroń Jan PawełKrakówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
456
448
467
1371
153Pawszyk JarosławOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Łuczniczki
461
459
451
1371
154Kuczyński BogdanBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
457
456
1370
155Buda PrzemysławZielona GóraPuchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
459
441
1369
156Witczyk RafałPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Jezior Mazurskich
472
453
444
1369
157Bekasiak SzymonSzczecinKKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
460
455
454
1369
158Karpiński MarcinSłupskMemoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
455
456
1369
159Zawiślan MarcinNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
461
455
453
1369
160Kotzian DanielWarszawaPuchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
478
456
434
1368
161Misztela PiotrPiotrków TrybunalskiPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
455
452
1368
162Pypłacz MaciejCzęstochowaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
448
448
1368
163Janczak KrzysztofWrocławPuchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
455
451
1367
164Szydełko AleksanderWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Targów Poznańskich
467
452
448
1367
165Gruza StanisławKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
473
446
448
1367
166Wróblewski AndrzejKaliszPuchar Łuczniczki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
461
455
451
1367
167Miotła GrzegorzLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
464
451
451
1366
168Kołodziejczyk ZygmuntKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
459
454
453
1366
169Damaz WiesławSkierniewicePuchar Opolszczyzny
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
455
455
1366
170Gaweł PiotrPrzemyślKKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jesieni
461
458
447
1366
171Sius TomaszWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
454
448
1366
172Gawliński JanuszWarszawaPuchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
463
457
445
1365
173Jendrzejewski TomaszCiechanówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
453
453
1365
174Garkowski JakubBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Podlasia
466
455
444
1365
175Barański PawełPiotrków TrybunalskiPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
467
454
444
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
176Cichy DariuszOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
454
444
1364
177Jasiorowski JanRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
450
457
1362
178Hajczuk WiesławCiechanówPuchar Stock Polska
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
460
442
1362
179Muszyński WojciechGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
458
453
451
1362
180Prędki PawełKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
460
460
441
1361
181Kołodziej PiotrKaliszPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
467
453
441
1361
182Wypych DamianŁódźEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
469
469
422
1360
183Fryc KrzysztofTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
453
439
1359
184Pilorz GrzegorzKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
453
452
1359
185Kurzac SławomirPiłaBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
450
449
1359
186Biereśniewicz WacławWałbrzychZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
449
447
1358
187Kwieciński JarosławKielceXVIII Turniej Chmielakowy
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
456
427
1357
188Woropaj ZbigniewKoszalinPuchar Stock Polska
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
448
444
1357
189Franczak GrzegorzLesznoPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
459
449
448
1356
190Jaczyński Waldemar, PiotrLublinPuchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
456
455
445
1356
191Jendrzejewski WaldemarCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
459
451
445
1355
192Jordan HubertBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
448
441
1354
193Kramer TadeuszPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
457
450
447
1354
194Grecki KrzysztofSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
440
437
1353
195Bernacki RomanKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
458
452
440
1350
196Piosek PiotrOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
445
457
447
1349
197Tamowski MarekWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
452
451
446
1349
198Biernat StanisławGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
456
455
438
1349
199Gąssowski WojciechOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
445
442
1349
200Puławski MaciejOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
452
449
448
1349
201Grzybowski ZbigniewRadomPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
465
455
429
1349
202Pulikowski EugeniuszGorzów WielkopolskiPuchar Stock Polska
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
459
427
1348
203Kujaczyński MirosławToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
452
450
446
1348
204Sanczenko PiotrSuwałkiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
457
448
443
1348
205Długosz JacekOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
451
450
446
1347
206Bieniek TomaszOlsztynMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
466
447
434
1347
207Świst MarcinPrzemyślEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
454
452
441
1347
208Wójs ArturNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
459
444
444
1347
209Kocisz KamilSuwałkiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
451
433
1346
210Winiarski DariuszRadomPuchar Dymarek Świętokrzyskich
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
447
438
1345
211Kocoń KamilWałbrzychPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
453
435
1345
212Szypowski JacekOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
444
441
1344
213Markiewicz MaciejPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
450
448
446
1344
214Kryk ZbigniewCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
453
452
438
1343
215Herba AndrzejToruńPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Stock Polska
452
448
442
1342
216Smykowski MarcinWłocławekPuchar Łuczniczki
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
457
442
442
1341
217Deniziak Ryszard AntoniŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
449
433
1340
218Bella AleksanderKaliszPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
451
446
441
1338
219Gocoł Bartosz HubertSłupskPuchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
459
446
431
1336
220Jędros WitoldKaliszPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
440
436
1334
221Kocoń AleksanderWałbrzychEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Grodu nad Prosną
457
443
434
1334
222Jóźwik OlafKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
456
437
441
1334
223Kuta ArturSkierniewicePuchar Browninga i Winchestera
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
447
444
443
1334
224Wojtyniak AndrzejLesznoMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
451
445
438
1334
225Sternicki RadosławWarszawaPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
452
449
431
1332
226Czerwień JózefPiłaPuchar Prezydenta Miasta Piły
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
448
443
441
1332
227Mierzejewski JacekOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
443
437
1332
228Łąpieś SławomirToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
451
446
434
1331
229Madej JakubRadomPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Stock Polska
451
449
430
1330
230Dudek BogdanToruńPuchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
446
444
440
1330
231Fiebig MarianZielona GóraPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Opolszczyzny
449
442
438
1329
232Maciąg Andrzej, JanChełmEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
452
442
435
1329
233Baliński RafałSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
433
432
1329
234Grynia JerzyKoszalinMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
446
443
440
1329
235Parda MarekCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
454
441
434
1329
236Lewandowski RyszardKoszalinMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Stock Polska
Finał Ligi Strzeleckiej
455
442
431
1328
237Witkowski Adam, JerzyBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
437
431
1328
238Franczak LeszekPoznańBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
435
432
1327
239Mężyk DariuszRadomPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
446
438
442
1326
240Lewandowski AndrzejToruńPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
448
438
438
1324
241Moroz PiotrWłocławekPuchar Toruńskiej Katarzynki
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
455
450
418
1323
242Pawłowski WiesławOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
452
436
435
1323
243Zygowski PawełBydgoszczMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
444
442
437
1323
244Bekasiak PawełSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
443
442
438
1323
245Najda MarekGorzów WielkopolskiPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
455
438
430
1323
246Pawlikowski PawełKrakówTarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
437
429
1322
247Sztuczka JanuszSłupskPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
441
422
1322
248Belniak MariuszLublinPuchar Jesieni
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
450
442
430
1322
249Klaman AndrzejGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
446
443
432
1321
250Ilnicki RyszardTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
430
422
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Jamróz KamilKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
493
491
481
1465
2Prill TomaszElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
490
487
487
1464
3Montowski ZbyszkoBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
489
489
484
1462
4Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
489
487
485
1461
5Czerwień DariuszPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Łuczniczki
491
485
484
1460
6Skibiak DariuszElblągPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
488
486
484
1458
7Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
487
486
484
1457
8Kraiński PiotrGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
489
486
482
1457
9Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
493
483
480
1456
WAWRZYN ZŁOTY
10Huminiak TomaszWrocławMemoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
489
485
480
1454
11Goerick MarekElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
490
481
481
1452
12Górski HenrykTarnobrzegFinał Ligi Strzeleckiej
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
486
483
481
1450
13Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
490
482
476
1448
14Radwański RafałKrosnoMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
484
484
479
1447
15Jędral RobertTarnobrzegKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
485
482
480
1447
16Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
485
480
480
1445
17Smolarski RomanKielcePuchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
493
479
473
1445
18Smoliński PiotrElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
484
480
480
1444
19Rubiś MariuszKrakówPuchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
485
479
478
1442
20Nowicki KarolOlsztynPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
483
479
479
1441
21Suryn JacekToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
487
477
477
1441
22Szugajew MichałCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
485
479
476
1440
23Gawron JakubRzeszówPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
479
477
1437
24Bekasiak SzymonSzczecinMemoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
483
479
475
1437
25Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Browninga i Winchestera
485
477
474
1436
26Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
481
478
474
1433
27Pilcicki BogusławBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
480
471
1433
28Senger MarcinPiłaFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
477
475
1429
29Bać StanisławRzeszówPuchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
477
476
475
1428
30Zmuda Trzebiatowski AdrianKoszalinZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
473
472
1427
31Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
475
474
1425
32Cichy DariuszOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
475
468
1424
33Karpiński KrzysztofToruńFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
475
469
1424
34Pudełko JanuszKrakówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
478
475
471
1424
35Lipiński JacekGdańskPuchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
473
464
1423
36Zawiślan MarcinNowy SączZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVII Turniej Chmielakowy
479
473
470
1422
37Szyłejko RafałGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Memoriał Adama Kraińskiego
477
476
469
1422
38Adamski ŁukaszOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
474
473
1422
39Turczyn PawełOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Targów Poznańskich
475
474
473
1422
40Szober KrzysztofZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
476
466
479
1421
41Kocoń AdrianWałbrzychPuchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
480
475
466
1421
42Surma TomaszŁódźPuchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
476
465
1420
43Załoga PawełPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
472
471
1420
44Komarewski TomaszBiałystokKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
472
465
1420
45Mizerski MaciejLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Memoriał Adama Kraińskiego
474
473
472
1419
46Janczak KrzysztofWrocławPuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
478
474
467
1419
47Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
477
475
467
1419
48Kita JanTarnobrzegPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
475
466
1419
49Fiszer MarcinPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
474
473
470
1417
50Adamczyk BartoszOpoleMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
472
472
471
1415
51Rudnicki MarcinToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
475
474
465
1414
52Kruszyński DariuszKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
471
468
1413
53Nowak LechPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
471
464
1413
54Obigło MichałOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
487
464
462
1413
55Jóźwiak PiotrSzczecinFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
464
462
1412
56Sołowiej CezaryBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
474
463
1411
57Godula MirosławŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
475
470
466
1411
58Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jesieni
475
469
467
1411
59Bogaczyński GrzegorzKaliszBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
468
465
1410
60Bernacki RomanKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Browninga i Winchestera
481
467
462
1410
WAWRZYN SREBRNY
61Niczyporuk LeszekGdańskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
471
457
1409
62Hanusz WojciechSiedlcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
470
461
1409
63Jendrzejewski TomaszCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
476
469
464
1409
64Golec MariuszSłupskFinał Ligi Strzeleckiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
477
467
465
1409
65Grecki KrzysztofSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
472
470
466
1408
66Pankowski MarcinPłockPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
469
468
1408
67Isaryk SergiejBydgoszczMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
467
466
1408
68Bęćkowski JarosławSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
478
466
463
1407
69Olejnik HubertWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
477
475
453
1405
70Gaweł PatrycjuszRzeszówPuchar Fam Pionki
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
467
461
1404
71Zieliński MarcinRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
471
456
1403
72Święcki KrzysztofŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
470
467
465
1402
73Jakubiak PawełSuwałkiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jesieni
481
463
458
1402
74Borys DamianSłupskPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
471
468
463
1402
75Ziółkowski WojciechSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
473
468
460
1401
76Szczotka AdamBielsko BiałaPuchar Winobrania
Puchar Podlasia
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
473
468
460
1401
77Łakomy WojciechOlsztynPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
471
458
1401
78Makowski SławomirGdańskPuchar Grodu nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
476
469
456
1401
79Oleksik Marcin PawełRadomXVII Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
Finał Ligi Strzeleckiej
469
467
465
1401
80Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
469
467
464
1400
81Krawczyk PawełRadomFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
468
466
465
1399
82Warszewski KarolSłupskMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
468
468
462
1398
83Góral MariuszKatowiceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
466
464
1398
84Szymański TomaszPoznańPuchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
464
460
1398
85Czerski PawełWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
469
453
1397
86Kaczyński MaciejOstrołękaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Fam Pionki
468
468
461
1397
87Daukszys TadeuszŁódźPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
467
459
1396
88Gęsiarz SzymonCzęstochowaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
466
464
1396
89Ilnicki RyszardTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
469
469
457
1395
90Wróblewski AndrzejKaliszPuchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
464
459
1395
91Markiewicz PawełKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
470
468
457
1395
92Piotrowski KrzysztofSłupskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
460
457
1395
93Wójs ArturNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
483
459
453
1395
94Tuszkowski RyszardSuwałkiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
462
462
1394
95Kramer TadeuszPoznańMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
471
462
461
1394
96Buda MarekZielona GóraPuchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
465
461
1393
97Damaz WiesławSkierniewicePuchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
463
462
1393
98Włodyka HubertRzeszówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
461
459
1392
99Mizerski ZbigniewLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jesieni
478
457
456
1391
100Bella AleksanderKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
462
460
1390
101Stańczuk KrzysztofWarszawaPuchar Browninga i Winchestera
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
463
461
1390
102Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
484
456
449
1389
103Kokoszkiewicz MarianRadomPuchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
463
463
461
1387
104Miotła GrzegorzLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
463
460
1387
105Skonieczny JarosławPłockPuchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
461
458
1386
106Kołodziej PiotrKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
478
455
452
1385
107Jaślanek MichałZielona GóraZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
472
464
449
1385
108Gromacki KrzysztofOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
469
461
455
1385
109Brózda ŁukaszRzeszówFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
460
459
1384
110Pawłowski WiesławOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
468
464
452
1384
111Gochnio JerzyBiała PodlaskaPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jesieni
467
461
456
1384
112Hajczuk WiesławCiechanówPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
467
449
1384
113Kurzac SławomirPiłaPuchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
455
453
1384
114Szydełko AleksanderWrocławFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
457
456
1383
115Dudek StanisławTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
458
466
459
1383
116Pawszyk JarosławOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Browninga i Winchestera
473
456
454
1383
117Snopek ŁukaszSkierniewiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
465
442
1382
118Bekasiak PawełSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
459
459
464
1382
119Barański PawełPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
461
452
1382
120Onopiak RyszardElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
465
451
1382
121Bąkowski JacekKaliszPuchar Grodu nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
465
451
1381
122Buda PrzemysławZielona GóraPuchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
460
460
1381
123Mierzejewski JacekOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
457
1380
124Suchodolski AdamOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
463
462
455
1380
125Górnik JerzyKatowicePuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
456
1379
126Kołodziejczyk ZygmuntKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
466
462
450
1378
127Kneblewski ŁukaszKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
459
449
1378
128Niedziałek KamilWrocławPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Browninga i Winchestera
468
464
445
1377
129Zielewicz PawełŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
476
459
442
1377
130Cholewa WacławBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
465
462
450
1377
131Jendrzejewski WaldemarCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
449
461
1376
132Smykowski MarcinWłocławekEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
461
459
455
1375
133Prędki PawełKaliszPuchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
458
452
1375
134Mróz SzymonKaliszPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
467
466
442
1375
135Sosiński PiotrRadomPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
460
459
456
1375
136Nieradka BogdanTarnobrzegPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
469
456
449
1374
137Barszcz JerzyKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
XVII Turniej Chmielakowy
463
458
453
1374
138Golec MichałSłupskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
466
459
448
1373
139Walisko SławomirOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
455
449
1373
140Rączka RomanPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
460
452
1373
141Roszko MarcinSuwałkiPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
456
451
1373
142Neugebauer JerzyOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
472
457
443
1372
143Paszenda RyszardKatowicePuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
470
453
449
1372
144Markiewicz MaciejPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
459
456
456
1371
145Duplicki JacekWarszawaPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Browninga i Winchestera
471
452
447
1370
146Bazarewski JerzySzczecinPuchar Winobrania
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
457
442
1370
147Jaroń jr. JanKrakówPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
453
449
1369
148Maruszak Wojciech, JerzyLublinTarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
456
454
1369
149Franczak TomaszPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
460
458
451
1369
150Skowroński JanZielona GóraPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
465
456
447
1368
151Król TadeuszGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
457
446
1368
152Kuczyński BogdanBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Podlasia
Memoriał Adama Kraińskiego
462
461
445
1368
153Furmańczak TomaszLesznoMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
467
454
447
1368
154Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
451
451
1367
155Witkowski Adam, JerzyBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
456
443
1367
156Długosz JacekOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
470
453
443
1366
157Jackowski RafałKrosnoMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
456
451
1366
158Woropaj ZbigniewKoszalinMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
484
445
437
1366
159Ozimek TomaszSkierniewiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
451
444
1366
160Szarpak ŁukaszZielona GóraBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
459
447
1366
161Bieniek TomaszOlsztynMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
455
449
1365
162Golec MarcinSłupskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
460
453
452
1365
163Kulikowski MarekBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
456
452
1365
164Pietrusza WojciechPiłaFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
453
452
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
165Szarpak AndrzejZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
464
451
449
1364
166Jaczyński Waldemar, PiotrLublinPuchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
467
456
441
1364
167Pawlak HubertKaliszPuchar Grodu nad Prosną
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
455
453
1364
168Pieściński JacekToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Łuczniczki
457
453
452
1362
169Fiebig MarianZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
457
452
452
1361
170Gawdzik MichałKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
454
453
453
1360
171Olkowski MarekElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVII Turniej Chmielakowy
472
450
438
1360
172Kubiak JanuszPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Browninga i Winchestera
454
453
451
1358
173Przeorek JerzyCiechanówPuchar Warszawy
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
464
449
445
1358
174Kazbieruk GrzegorzŁomżaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
449
443
1358
175Wiśniewski MarekToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
453
451
1358
176Franczak LeszekPoznańBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
456
452
449
1357
177Biereśniewicz WacławWałbrzychPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
453
448
1357
178Lubecki HubertWarszawaPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
453
453
450
1356
179Niedziałek ZbigniewSzczecinPuchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
463
451
442
1356
180Czerwień JózefPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
451
449
1355
181Molski KrzysztofBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
460
448
446
1354
182Łąpieś SławomirToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
454
451
449
1354
183Piecuch PiotrChełmEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
451
450
1353
184Pauś MariuszKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Prezydenta miasta Konina
464
458
431
1353
185Kubiak WaldemarKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
454
439
1352
186Jóźwik OlafKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
460
454
438
1352
187Maciejczyk MarekKrakówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
452
433
1351
188Klaman AndrzejGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
453
436
1351
189Cieplik WaldemarOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
460
458
433
1351
190Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
457
454
440
1351
191Baliński RomanSieradzMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
457
449
444
1350
192Kawalec AndrzejZamośćEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Warszawy
463
445
441
1349
193Brózda KrzysztofRzeszówFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
447
436
1349
194Świeboda RobertLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
456
446
445
1347
195Feduszko MariuszZamośćEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
458
445
442
1345
196Andrzejczyk PawełKoszalinMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
454
432
1345
197Daniec JanPoznańPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
459
449
436
1344
198Baliński RafałSieradzPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
455
446
443
1344
199Sidoruk AndrzejZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
463
449
432
1344
200Wąsowski KazimierzBiała PodlaskaXVII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
444
442
1344
201Karp MaciejNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Toruńskiej Katarzynki
459
447
437
1343
202Sikora RafałKaliszPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
454
433
1343
203Matysiewicz JarosławŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
449
449
444
1342
204Podolski RomanGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Finał Ligi Strzeleckiej
452
450
440
1342
205Urban WojciechPoznańFinał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
466
450
425
1341
206Ostrowski JanWarszawaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
462
454
424
1340
207Jakubiak Konrad BogumiłRadomPuchar Jesieni
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
446
440
1339
208Najda StanisławŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
448
446
445
1339
209Jasiorowski JanRadomTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
451
447
440
1338
210Ankiewicz TomaszWarszawaPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
445
431
1338
211Maciąg Andrzej, JanChełmMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
450
447
441
1338
212Gąssowski WojciechOstrołękaPuchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
449
445
444
1338
213Muszyński WojciechGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
455
443
440
1338
214Ostrowski ArkadiuszElblągPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
447
446
443
1336
215Gocoł Bartosz HubertSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
441
436
1336
216Pulikowski EugeniuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
454
446
435
1335
217Szpak PiotrWrocławFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
453
451
430
1334
218Kukułka KarolŁódźKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Grodu nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
450
429
1333
219Kokociński MirosławBydgoszczPuchar Łuczniczki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
441
433
1332
220Biernat StanisławGorzów WielkopolskiPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
468
438
426
1332
221Wojtyniak AndrzejLesznoPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
442
435
1331
222Wszałkowski WojciechSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
451
445
433
1329
223Deja KrzysztofBydgoszczFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
444
443
442
1329
224Sztajner MariuszCzęstochowaPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
439
436
1329
225Gocoł Jacek GrzegorzSłupskPuchar Jezior Mazurskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
457
443
429
1329
226Skrzypczyński GrzegorzSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
447
420
1329
227Kocoń AleksanderWałbrzychMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
448
442
439
1329
228Niemiec PiotrElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Browninga i Winchestera
463
448
417
1328
229Kudlaszyk HubertGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
441
420
1327
230Mężyk DariuszRadomPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
445
425
1325
231Polski RobertZamośćXVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
449
439
436
1324
232Jędros WitoldKaliszMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
446
443
435
1324
233Bogdański MaciejKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
435
427
1324
234Piosek PiotrOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
446
442
435
1323
235Grela AdrianOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
450
444
429
1323
236Gruza StanisławKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
449
447
427
1323
237Szary KarolWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
452
441
430
1323
238Prowancki ZdzisławToruńMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
445
441
436
1322
239Ryś JacekWarszawaPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
458
442
422
1322
240Grzybowski ZbigniewRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Podlasia
449
441
432
1322
241Jechna ArturOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
441
419
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Jamróz KamilKielceFinał Ligi Strzeleckiej
XVII Turniej Chmielakowy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
494
493
485
1472
2Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
Puchar Targów Poznańskich
492
486
485
1463
WAWRZYN ZŁOTY
3Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
490
482
481
1453
4Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
485
481
1452
5Kraiński PiotrGdańskPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
490
486
475
1451
6Szerszenowicz JacekSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
490
482
475
1447
7Skibiak DariuszElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
484
483
480
1447
8Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiXVII Turniej Chmielakowy
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
488
483
475
1446
9Mizerski MaciejLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
480
478
1444
10Jędral RobertTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
490
478
475
1443
11Szugajew MichałCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
486
480
477
1443
12Załoga PawełPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
484
479
479
1442
13Nowicki KarolOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
484
483
475
1442
14Szerszenowicz TomaszSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
495
485
461
1441
15Adamczyk BartoszOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
485
479
475
1439
16Ziółkowski WojciechSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
482
480
477
1439
17Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
487
480
471
1438
18Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
482
480
475
1437
19Szczęch KrzysztofTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
481
473
1437
20Szober KrzysztofZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
478
476
1435
21Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
484
481
470
1435
22Molski KrzysztofBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
480
478
475
1433
23Prill TomaszElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
483
476
473
1432
24Bać StanisławRzeszówPuchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
478
477
476
1431
25Górnik JerzyKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
476
474
1429
26Gaweł PatrycjuszRzeszówPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
485
472
471
1428
27Brzdęk JacekSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
484
472
471
1427
28Gawron JakubRzeszówFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
478
478
471
1427
29Suryn JacekToruńPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
490
470
466
1426
30Warszewski KarolSłupskPuchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
475
470
1426
31Goerick MarekElblągPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
480
474
472
1426
32Bekasiak SzymonSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
482
474
468
1424
33Niedziałek KamilWrocławPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
481
478
465
1424
34Czerski PawełWrocławEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
483
477
463
1423
35Radwański RafałKrosnoTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
476
470
1422
36Huminiak TomaszWrocławKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
476
474
472
1422
37Jóźwiak PiotrSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
478
474
468
1420
38Obigło MichałOpoleEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
475
474
469
1418
39Kokoszkiewicz MarianRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
482
481
455
1418
40Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
478
473
467
1418
41Górski HenrykTarnobrzegXVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
473
472
471
1416
42Barański PawełPiotrków TrybunalskiPuchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
484
468
463
1415
43Cichy DariuszOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
480
474
460
1414
44Mróz SzymonKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
473
473
468
1414
45Pilcicki BogusławBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
477
470
467
1414
46Kruszyński DariuszKielcePuchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
469
467
1413
47Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
475
473
465
1413
48Janczak KrzysztofWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
478
470
465
1413
49Buda MarekZielona GóraFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
474
470
468
1412
50Baliński RomanSieradzEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
480
475
457
1412
51Bernacki RomanKatowiceMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
474
470
468
1412
52Pudełko JanuszKrakówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
473
470
468
1411
53Dudek StanisławTarnobrzegPuchar Fam Pionki
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
474
460
1411
54Łakomy WojciechOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
467
467
1410
WAWRZYN SREBRNY
55Szyłejko RafałGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
471
464
1409
56Suchodolski AdamOpolePuchar Opolszczyzny
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
466
462
1409
57Neugebauer JerzyOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Łomży
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
477
472
459
1408
58Góral MariuszKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
473
468
467
1408
59Komarewski TomaszBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
477
466
465
1408
60Nowak LechPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
460
463
475
1408
61Gochnio JerzyBiała PodlaskaPuchar Jesieni
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
468
467
1406
62Smoliński PiotrElblągPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
469
469
467
1405
63Witak HubertBiałystokPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
482
465
457
1404
64Oleksik Marcin PawełRadomPuchar Jesieni
Puchar Beretty&Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
468
466
1404
65Smolarski RomanKielcePuchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
469
460
1403
66Ostrowski JanWarszawaPuchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
467
457
1403
67Borys DamianSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
474
467
462
1403
68Bąkowski JacekKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
478
466
459
1403
69Różański LeszekSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
475
468
459
1402
70Zawiślan MarcinNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
467
464
1401
71Świeboda RobertLublinPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
477
470
454
1401
72Włodyka HubertRzeszówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
467
464
1401
73Turczyn PawełOstrołękaMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
473
465
463
1401
74Rudnicki MarcinToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Finał Ligi Strzeleckiej
470
469
461
1400
75Sius TomaszWarszawaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
469
459
1400
76Rubiś MariuszKrakówPuchar Opolszczyzny
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
466
463
1400
77Czerwień MarekPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
469
465
465
1399
78Pawlikowski PawełKrakówTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
474
473
451
1398
79Brózda ŁukaszRzeszówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
472
470
456
1398
80Kocoń AdrianWałbrzychEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
474
467
456
1397
81Karpiński KrzysztofToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
463
457
1397
82Kaczyński MaciejOstrołękaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
470
455
1397
83Isaryk SergiejBydgoszczPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
477
466
452
1395
84Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
475
467
453
1395
85Kita JanTarnobrzegXVII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
481
460
454
1395
86Adamski ŁukaszOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
468
465
461
1394
87Puławski MaciejOstrołękaPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
464
463
1393
88Malinowski WaldemarBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
475
459
459
1393
89Grynia JerzyKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
463
445
485
1393
90Miotła GrzegorzLublinPuchar Fam Pionki
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
478
459
455
1392
91Szczotka AdamBielsko BiałaPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
476
465
451
1392
92Krawczyk PawełRadomPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
476
463
452
1391
93Fiszer MarcinPoznańBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
464
461
1390
94Smykowski MarcinWłocławekBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
467
463
459
1389
95Pieściński JacekToruńPuchar Prezydenta miasta Łomży
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
467
461
460
1388
96Cholewa WacławBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
470
461
457
1388
97Szpak PiotrWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
462
460
1387
98Jackowski RafałKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
470
465
452
1387
99Rączka RomanPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
457
456
1387
100Pawszyk JarosławOlsztynEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
473
458
455
1386
101Kneblewski ŁukaszKoszalinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
464
454
1386
102Skonieczny JarosławPłockBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
475
459
451
1385
103Cieplik WaldemarOpoleMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
484
451
450
1385
104Pawlak HubertKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
466
459
458
1383
105Król TadeuszGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
469
462
452
1383
106Barszcz JerzyKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
467
449
1383
107Maruszak Wojciech, JerzyLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
461
456
1383
108Najda StanisławŁomżaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
472
460
450
1382
109Łąpieś SławomirToruńFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
460
457
1381
110Karp MaciejNowy SączTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
460
458
1381
111Gawdzik MichałKatowiceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
463
460
458
1381
112Przeorek JerzyCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
459
447
1380
113Waligóra Szymon IgorSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
473
456
451
1380
114Kubiak JanuszPiotrków TrybunalskiPuchar Beretty&Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
461
456
1379
115Lubecki HubertWarszawaMemoriał Adama Kraińskiego
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
460
452
1379
116Piotrowski KrzysztofSłupskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
456
1379
117Maciąg Andrzej, JanChełmZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
459
459
1379
118Jaślanek MichałZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
455
452
1379
119Kazbieruk GrzegorzŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
473
459
447
1379
120Białobrzeski ArturOstrołękaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
459
456
1377
121Gruza StanisławKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
474
452
450
1376
122Kwiatkowski WiesławPiotrków TrybunalskiPuchar Targów Poznańskich
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
463
446
1374
123Wójs ArturNowy SączMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
461
457
456
1374
124Bęćkowski JarosławSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
462
456
455
1373
125Jendrzejewski WaldemarCiechanówKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
460
442
1373
126Sołowiej CezaryBiałystokPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
455
453
1373
127Daukszys TadeuszŁódźPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
466
457
450
1373
128Snopek ŁukaszSkierniewiceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
455
454
1372
129Duplicki JacekWarszawaPuchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
470
456
446
1372
130Szary KarolWrocławEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
469
452
450
1371
131Wszałkowski WojciechSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
457
447
1371
132Furmańczak TomaszLesznoPuchar Winobrania
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
455
446
1371
133Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
453
453
1371
134Damaz WiesławSkierniewiceEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
458
444
1370
135Szymański TomaszPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Targów Poznańskich
464
457
449
1370
136Wiśniewski MarekToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
453
451
1370
137Markiewicz PawełKielcePuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
464
456
450
1370
138Tuszkowski RyszardSuwałkiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
455
452
1369
139Buda PrzemysławZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Winobrania
465
454
450
1369
140Świderski JarosławOstrołękaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
458
440
1367
141Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
458
457
452
1367
142Krasicki PiotrZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
454
454
1366
143Adamus PrzemysławSuwałkiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
450
448
1366
144Walisko SławomirOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Beretty&Sako
462
460
444
1366
145Mierzejewski JacekOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
457
455
454
1366
146Rybarczyk AndrzejKatowiceFinał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
472
449
445
1366
147Święcki KrzysztofŁomżaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
457
449
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
148Wróblewski AndrzejKaliszPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
458
443
1364
149Niczyporuk LeszekGdańskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
457
449
1364
150Gęsiarz SzymonCzęstochowaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
460
458
446
1364
151Bieniek TomaszOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Łomży
456
456
451
1363
152Wawrzyniak LeszekGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
472
455
436
1363
153Fiebig MarianZielona GóraPuchar Grodu nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
451
448
1363
154Kramer TadeuszPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
462
451
449
1362
155Maciejczyk MarekKrakówFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
457
443
1362
156Piecuch PiotrChełmZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
453
449
1362
157Kruszyński WaldemarLublinPuchar Dymarek Świętokrzyskich
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
459
432
1361
158Hanusz WojciechSiedlceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
453
446
1361
159Bogaczyński GrzegorzKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
454
453
453
1360
160Onopiak RyszardElblągPuchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
459
456
443
1358
161Bekasiak PawełSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Beretty&Sako
Puchar Targów Poznańskich
457
453
447
1357
162Kołodziejczyk ZygmuntKielcePuchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
455
453
449
1357
163Urban WojciechPoznańBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
473
450
433
1356
164Kubiak PawełKoszalinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
457
452
446
1355
165Gąssowski WojciechOstrołękaPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
456
441
1355
166Kamola PiotrSieradzMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
458
436
1354
167Paszenda RyszardKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
459
454
441
1354
168Godula MirosławŁomżaPuchar Fam Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Łomży
456
453
445
1354
169Szydełko AleksanderWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
458
456
440
1354
170Wąsowski Jarosław MarekKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
466
446
441
1353
171Skowroński JanZielona GóraMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
457
449
447
1353
172Lubecki WłodzimierzGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
458
456
438
1352
173Ozimek TomaszSkierniewiceEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Opolszczyzny
453
449
449
1351
174Sztajner MariuszCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
452
444
1351
175Sawicz AlbertKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
449
449
1350
176Piotrowski GrzegorzPłockFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
445
440
1350
177Kołodziej PiotrKaliszPuchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
451
434
1349
178Bogdański MaciejKatowicePuchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
468
460
420
1348
179Ożóg JarosławKrakówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
446
444
1348
180Ilnicki RyszardTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
454
454
439
1347
181Zieliński MarcinRadomTarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
454
453
440
1347
182Burak AndrzejBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Beretty&Sako
455
448
444
1347
183Wąsowski KazimierzBiała PodlaskaPuchar Jesieni
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
453
433
1346
184Mizerski ZbigniewLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
451
448
446
1345
185Czerwień JózefPiłaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
459
446
440
1345
186Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomPuchar Beretty&Sako
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
458
453
434
1345
187Sztuczka JanuszSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Puchar Jezior Mazurskich
466
441
438
1345
188Gromacki KrzysztofOlsztynPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
451
441
1345
189Ostrowski ArkadiuszElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
456
448
440
1344
190Wypych DamianŁódźPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
448
426
1344
191Kiszkurno AndrzejPoznańPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
460
445
438
1343
192Kot AndrzejLublinPuchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVII Turniej Chmielakowy
455
453
434
1342
193Kantyka MarianOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
463
459
418
1340
194Gocoł Bartosz HubertSłupskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
443
433
1340
195Jóźwik OlafKrosnoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
456
448
436
1340
196Klaman AndrzejGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
474
447
419
1340
197Ankiewicz TomaszWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Puchar Grodu nad Prosną
451
445
443
1339
198Ziomek MarekCzęstochowaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
457
442
440
1339
199Gocoł Jacek GrzegorzSłupskPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
455
443
440
1338
200Szarpak ŁukaszZielona GóraPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
452
447
439
1338
201Stańczuk KrzysztofWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
450
448
439
1337
202Wojtyniak AndrzejLesznoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Prezydenta miasta Konina
464
440
433
1337
203Dzwonnik MaciejOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
464
459
413
1336
204Frątczak MarcinKoninEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Puchar Grodu nad Prosną
461
440
435
1336
205Ziemiński HenrykRzeszówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
450
448
437
1335
206Prędki PawełKaliszPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
438
434
1334
207Piosek PiotrOpolePuchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
446
446
442
1334
208Pawłowski WiesławOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Beretty&Sako
452
451
431
1334
209Kaleta RyszardOpoleEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
456
454
422
1332
210Nieradka BogdanTarnobrzegPuchar Fam Pionki
XVII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
448
444
440
1332
211Kocoń AleksanderWałbrzychPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
454
443
433
1330
212Pulikowski EugeniuszGorzów WielkopolskiKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
438
429
1329
213Lipiński JacekGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
432
449
447
1328
214Niemiec PiotrElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
451
442
435
1328
215Gawliński JanuszWarszawaPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
456
449
423
1328
216Kudlaszyk HubertGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
447
444
436
1327
217Gaweł PiotrPrzemyślEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
450
444
433
1327
218Krakowiak DariuszTarnobrzegXVII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
453
440
434
1327
219Mucho AndrzejSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
448
447
432
1327
220Biereśniewicz WacławWałbrzychPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
461
438
428
1327
221Markiewicz MaciejPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
448
441
435
1324
222Kukułka KarolŁódźEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
444
442
438
1324
223Pilarz TomaszSieradzEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
466
456
402
1324
224Prowacki ZdzisławToruńPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
445
440
439
1324
225Jechna ArturOstrołękaPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
445
425
1323
226Kozłowski JanRadomMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
451
441
430
1322
227Lissowski KrzysztofWarszawaXVII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
448
440
434
1322
228Rudnicki PiotrToruńKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Łuczniczki
460
435
427
1322
229Pietraszek PiotrGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
457
438
426
1321
230Witkowski Adam, JerzyBydgoszczPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
448
438
435
1321
231Wójs KrzysztofNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
453
447
420
1320
232Woropaj ZbigniewKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
461
430
429
1320
233Muszyński WojciechGdańskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Łuczniczki
455
438
427
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
493
489
487
1469
2Szugajew MichałCiechanówPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
491
488
484
1463
WAWRZYN ZŁOTY
3Górski HenrykTarnobrzegXVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
486
482
481
1449
4Szczęch KrzysztofTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Warszawy
488
481
479
1448
5Załoga PawełPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
488
482
476
1446
6Kraiński PiotrGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
489
482
475
1446
7Nowicki KarolOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
Puchar Prezydenta miasta Łomży
488
479
478
1445
8Prill TomaszElblągPuchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
484
480
476
1440
9Kokoszkiewicz MarianRadomPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
486
483
469
1438
10Jędral RobertTarnobrzegPuchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVI Turniej Chmielakowy
484
477
475
1436
11Gaweł PatrycjuszRzeszówPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
490
478
468
1436
12Bać StanisławRzeszówFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
479
478
477
1434
13Jamróz KamilKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
479
474
1432
14Bekasiak SzymonSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
478
477
476
1431
15Karpiński KrzysztofToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
482
481
468
1431
16Skibiak DariuszElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
478
474
1431
17Huminiak TomaszWrocławZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
475
474
1431
18Witak HubertBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
477
477
476
1430
19Montowski ZbyszkoBydgoszczFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
480
476
474
1430
20Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
Finał Ligi Strzeleckiej
481
474
474
1429
21Warszewski KarolSłupskBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
492
469
468
1429
22Kaczyński MaciejOstrołękaFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
479
478
470
1427
23Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
479
476
472
1427
24Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
482
474
470
1426
25Radwański RafałKrosnoPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
487
478
460
1425
26Oleksik Marcin PawełRadomEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
XVI Turniej Chmielakowy
478
474
472
1424
27Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Beretty&Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
481
475
468
1424
28Suryn JacekToruńPuchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
477
476
470
1423
29Różański LeszekSieradzPuchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
475
472
1423
30Ziółkowski WojciechSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
479
466
478
1423
31Burak AndrzejBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
476
474
473
1423
32Smoliński PiotrElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
483
471
468
1422
33Snopek ŁukaszSkierniewicePuchar Warszawy
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
475
467
1421
34Daukszys TadeuszŁódźPuchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
474
469
1420
35Turczyn PawełOstrołękaPuchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
473
471
1419
36Kruszyński DariuszKielceXVI Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
482
470
467
1419
37Adamczyk BartoszOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
Puchar Warszawy
488
466
465
1419
38Rudnicki MarcinToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
479
474
466
1419
39Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
481
474
463
1418
40Pudełko JanuszKrakówEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Warszawy
474
473
471
1418
41Zawiślan MarcinNowy SączTarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
484
470
464
1418
42Ficek MichałBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
486
473
458
1417
43Tuszkowski RyszardSuwałkiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
473
472
472
1417
44Miotła GrzegorzLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
474
473
469
1416
45Barański PawełPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
474
472
469
1415
46Obigło MichałOpoleMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
475
464
1415
47Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
469
466
1415
48Puławski MaciejOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
476
475
464
1415
49Mizerski MaciejLublinPuchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
479
473
462
1414
50Adamski ŁukaszOpolePuchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
471
467
1414
51Bogaczyński GrzegorzKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu Nad Prosną
479
468
467
1414
52Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
486
468
460
1414
53Gawron JakubRzeszówPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
472
466
1412
54Senger MarcinPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
471
458
1412
55Adamus PrzemysławSuwałkiPuchar Prezydenta miasta Łomży
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
478
471
461
1410
56Goerick MarekElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
470
468
1410
57Świeboda RobertLublinFinał Ligi Strzeleckiej
XVI Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
476
473
461
1410
WAWRZYN SREBRNY
58Kołodziej PiotrKaliszPuchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Grodu Nad Prosną
479
465
463
1407
59Kazbieruk GrzegorzŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
467
463
1406
60Szerszenowicz JacekSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
477
467
461
1405
61Malinowski WaldemarBydgoszczMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
463
461
1404
62Suchodolski AdamOpolePuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
471
459
1404
63Kubiak JanuszPiotrków TrybunalskiPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu Nad Prosną
470
469
464
1403
64Sius TomaszWarszawaPuchar Fam Pionki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
467
465
1403
65Olejnik HubertWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
474
464
464
1402
66Komosiński MarcinPoznańFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
470
461
1401
67Gochnio JerzyBiała PodlaskaXVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
470
466
464
1400
68Górnik JerzyKatowiceFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
Puchar Łuczniczki
473
466
461
1400
69Łakomy WojciechOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Beretty&Sako
473
464
463
1400
70Cieplik WaldemarOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
476
468
455
1399
71Smolarski RomanKielcePuchar Beretty&Sako
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
483
469
447
1399
72Grecki KrzysztofSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
468
459
1398
73Szober KrzysztofWałbrzychMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
489
461
447
1397
74Skrzypczyński GrzegorzSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
466
453
1397
75Nowak LechPoznańFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
466
463
1396
76Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
467
465
464
1396
77Nieradka BogdanTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
XVI Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
469
464
462
1395
78Pilcicki BogusławBiałystokPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
466
461
1394
79Jaślanek MichałZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
473
471
450
1394
80Isaryk SergiejBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
466
464
463
1393
81Kurzac SławomirPiłaBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
464
462
1392
82Bekasiak PawełSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
478
461
453
1392
83Góral MariuszKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
464
455
1391
84Czerwień JózefPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
468
459
463
1390
85Pietrusza WojciechPiłaFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
464
455
1390
86Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
468
463
459
1390
87Godula MirosławŁomżaXVI Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
471
459
459
1389
88Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
471
462
456
1389
89Buda MarekZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
465
457
1389
90Kubiak PawełKoszalinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
476
463
449
1388
91Wypych DamianŁódźPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
482
461
445
1388
92Bieniek TomaszOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
471
465
451
1387
93Pawlak HubertKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu Nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
470
458
458
1386
94Bernacki RomanKatowicePuchar Beretty&Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
463
457
1386
95Sawicz AlbertKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
455
450
1385
96Fiszer MarcinPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
462
459
1384
97Wisiński BartoszBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
462
437
1382
98Ostrowski JanWarszawaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
468
461
453
1382
99Szczotka AdamBielsko BiałaPuchar Beretty&Sako
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
477
453
451
1381
100Molski KrzysztofBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
463
459
458
1380
101Kneblewski ŁukaszKoszalinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
462
451
1379
102Sołowiej CezaryBiałystokPuchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
460
459
1379
103Maruszak Wojciech, JerzyLublinXVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
464
445
1379
104Piotrowski KrzysztofSłupskPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
463
463
453
1379
105Gocoł Jacek GrzegorzSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Finał Ligi Strzeleckiej
464
459
456
1379
106Wiśniewski MarekToruńPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
459
458
1378
107Wąsowski KazimierzBiała PodlaskaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
454
451
1377
108Mizerski ZbigniewLublinXVI Turniej Chmielakowy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
469
457
451
1377
109Onopiak RyszardElblągPuchar Toruńskiej Katarzynki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
466
456
454
1376
110Barszcz JerzyKielceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
462
458
456
1376
111Czerski PawełWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
468
455
452
1375
112Najda StanisławŁomżaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
456
442
1374
113Mróz SzymonKaliszPuchar Grodu Nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
463
456
455
1374
114Karp MaciejNowy SączEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
464
459
449
1372
115Włodyka HubertRzeszówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
458
452
1372
116Smykowski MarcinWłocławekEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
460
457
455
1372
117Łąpieś SławomirToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Targów Poznańskich
471
451
450
1372
118Bąkowski JacekKaliszPuchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Grodu Nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
465
456
450
1371
119Ziemiński HenrykRzeszówFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
461
443
1370
120Damaz WiesławSkierniewicePuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
457
452
1369
121Sztajner MariuszCzęstochowaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu Nad Prosną
Puchar Beretty&Sako
458
457
453
1368
122Cholewa WacławBielsko BiałaZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
469
451
447
1367
123Szydełko AleksanderWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
458
455
454
1367
124Jedwabiński MarekBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
463
439
1366
125Maciąg Andrzej, JanChełmPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
450
445
1366
126Herba AndrzejToruńPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
461
454
451
1366
127Bęćkowski JarosławSzczecinFinał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
456
453
1365
128Niczyporuk LeszekGdańskPuchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
460
436
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
129Czerwień MarekPiłaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
461
454
449
1364
130Łyczykowski KrzysztofKatowiceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
478
456
430
1364
131Krawczyk PawełRadomXVI Turniej Chmielakowy
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
456
445
1364
132Hanusz WojciechSiedlceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
458
454
452
1364
133Jóźwiak PiotrSzczecinPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
455
443
1363
134Piotrowski GrzegorzPłockEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
458
454
451
1363
135Lissowski KrzysztofWarszawaMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
462
460
439
1361
136Krasicki PiotrZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
447
441
1361
137Szary KarolWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
456
452
452
1360
138Zawadzki Krzysztof AleksanderRadomPuchar Łuczniczki
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
437
1360
139Duplicki JacekWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
454
450
1359
140Skonieczny JarosławPłockMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Beretty&Sako
458
452
449
1359
141Kocoń AdrianWałbrzychEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu Nad Prosną
460
456
442
1358
142Neugebauer JerzyOlsztynPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
466
447
445
1358
143Wszałkowski WojciechSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
459
436
1358
144Jaworski MariuszSkierniewiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
459
454
444
1357
145Święcki KrzysztofŁomżaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
450
449
1355
146Buda PrzemyslawZielona GóraPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
450
448
429
1354
147Ziomek MarekCzęstochowaPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
461
431
1354
148Kudlaszyk HubertGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
462
454
438
1354
149Komarewski TomaszBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
453
451
450
1354
150Rasiński WojciechOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Puchar Fam Pionki
460
456
437
1353
151Woropaj ZbigniewKoszalinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
450
443
1352
152Pawlikowski PawełKrakówPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
455
451
445
1351
153Sztuczka JanuszSłupskPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
466
444
441
1351
154Kucharski WacławOpolePuchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
450
442
1350
155Swat Tomasz GrzegorzRadomPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
453
451
444
1348
156Matysiewicz JarosławŁomżaPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
468
441
439
1348
157Grela AdrianOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
442
437
1348
158Kita JanTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
452
450
446
1348
159Paszenda RyszardKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
461
445
441
1347
160Jendrzejewski WaldemarCiechanówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
449
427
470
1346
161Cichy DariuszOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
454
453
439
1346
162Waligóra Szynon IgorSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
441
439
1345
164Stokłosa AndrzejBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
449
434
1344
165Gazdowski HubertWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Warszawy
450
449
445
1344
166Świderski JarosławOstrołękaPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
458
445
441
1344
167Ilnicki RyszardTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
452
437
1343
168Furmańczak TomaszLesznoEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
461
458
424
1343
169Posłuszny MarekPoznańFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
445
441
1342
170Gąssowski WojciechOstrołękaPuchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
451
426
1342
171Fiebig MarianZielona GóraPuchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
441
437
1341
172Mirek RyszardPrzemyślEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
448
442
451
1341
173Lissowski AndrzejWarszawaPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
451
445
444
1340
174Niemiec PiotrElblągFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
453
445
441
1339
175Przeorek JerzyCiechanówPuchar Warszawy
Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
450
448
441
1339
176Walisko SławomirOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
454
447
437
1338
177Bazarewski JerzySzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
474
432
431
1337
178Siejka PiotrWarszawaPuchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
445
444
1337
179Tamowski MarekWarszawaPuchar Warszawy
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Finał Ligi Strzeleckiej
455
454
427
1336
180Kruszyński WaldemarLublinPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
445
445
445
1335
181Borkowski JacekWarszawaPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
456
439
439
1334
182Żak MichałKoszalinPuchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
442
437
1333
183Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
453
425
1333
184Jarecki JacekBydgoszczEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
441
435
1331
185Piosek PiotrOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
455
442
433
1330
186Jaczyński Waldemar, PiotrLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Jezior Mazurskich
XVI Turniej Chmielakowy
445
445
440
1330
187Jóźwik OlafKrosnoPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
442
440
1330
188Gruza StanisławKrosnoZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
440
437
1329
189Demski WitoldPrzemyślTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
445
444
440
1329
190Dzwonnik MaciejOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Opolszczyzny
446
443
438
1327
191Kryszkiewicz HubertKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu Nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
465
454
408
1327
192Ostrowski ArkadiuszElblągMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
447
446
434
1327
193Mucho AndrzejSzczecinPuchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
464
438
424
1326
194Zieliński MarcinRadomPuchar Fam Pionki
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
451
443
432
1326
195Mierzejewski JacekOlsztynPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
451
447
427
1325
196Łukasik KonradTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVI Turniej Chmielakowy
449
443
432
1324
197Rusinek DamianJelenia GóraBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
451
442
431
1324
198Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaPuchar Beretty&Sako
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
452
417
1324
199Gromacki KrzysztofOlsztynPuchar Beretty&Sako
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
443
432
1323
200Góral MichałKatowiceFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
439
428
1322
201Krakowiak AndrzejPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Beretty&Sako
457
449
416
1322
202Kocoń AleksanderWałbrzychPuchar Grodu Nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
452
435
433
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiPuchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
492
491
486
1469
2Załoga PawełPiotrków TrybunalskiKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Beretty&Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
489
488
488
1465
WAWRZYN ZŁOTY
3Skibiak DariuszElblągFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
486
483
483
1452
4Jamróz KamilKielceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
487
481
481
1449
5Włodarczyk RemigiuszOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
488
484
476
1448
6Szugajew MichałCiechanówPuchar Beretty&Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Hubertus Expo
484
481
478
1443
7Górski HenrykTarnobrzegXV Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
483
480
479
1442
8Szczęch KrzysztofTarnobrzegXV Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
486
480
474
1440
9Oleksik Marcin PawełRadomXV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
485
483
471
1439
10Jędral RobertTarnobrzegPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XV Turniej Chmielakowy
481
481
477
1439
11Rudnicki MarcinToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
484
478
476
1438
12Isaryk SergiejBydgoszczPuchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
481
481
475
1437
13Komarewski TomaszBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
489
480
467
1436
14Prill TomaszElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
480
478
477
1435
15Kruszyński DariuszKielcePuchar Fam Pionki
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
484
475
474
1433
16Radwański RafałKrosnoPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
481
477
473
1431
17Kaczyński MaciejOstrołękaPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
484
477
470
1431
18Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiPuchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
477
477
475
1429
19CZERSKI PAWEŁWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
478
478
473
1429
20Tuszkowski RyszardSuwałkiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
480
475
474
1429
21Kraiński PiotrGdańskMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Memoriał Adama Kraińskiego
478
474
474
1426
22Czepułkowski RyszardElblągMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
482
473
471
1426
23Adamski ŁukaszOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
486
470
470
1426
24Molski KrzysztofBiałystokMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
474
473
1425
25Gawdzik MichałKatowiceZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
487
470
466
1423
26Kokoszkiewicz MarianRadomMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
478
476
469
1423
27Adamczyk BartoszOpoleKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
481
471
471
1423
28Olejnik HubertWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
473
469
1423
29Łakomy WojciechOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
483
477
463
1423
30Bernacki RomanKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
477
473
471
1421
31Sawicz AlbertKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
483
474
464
1421
32Kubiak JanuszPiotrków TrybunalskiFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Fam Pionki
484
469
468
1421
33Warszewski KarolSłupskPuchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
486
477
458
1421
34Piotrowski KrzysztofSłupskPuchar Łuczniczki
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
474
468
1421
35Furmańczak TomaszLesznoEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Targów Poznańskich
485
472
464
1421
36Ficek MichałBielsko BiałaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
476
468
1421
37Bogaczyński GrzegorzKaliszPuchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
470
470
1421
38Huminiak TomaszWrocławEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
473
472
1420
39Karpiński KrzysztofToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
478
472
469
1419
40Suryn JacekToruńPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
477
473
469
1419
41Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
474
472
471
1417
42Snopek ŁukaszSkierniewiceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
475
471
469
1415
43Mizerski MaciejLublinPuchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
474
471
469
1414
44Kazbieruk GrzegorzŁomżaPuchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
484
466
464
1414
45Duplicki JacekWarszawaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Warszawy
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
476
474
464
1414
46Bęćkowski JarosławSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
478
471
464
1413
47Witak HubertBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Fam Pionki
471
471
470
1412
48Wypych DamianŁódźPuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
483
466
463
1412
49Wawrzyniak PiotrBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
475
470
467
1412
50Święcki KrzysztofŁomżaMemoriał Adama Kraińskiego
XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
469
467
1411
WAWRZYN SREBRNY
51Różański LeszekSieradzPuchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
478
467
464
1409
52Ostrowski JanWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
480
468
461
1409
53Nowicki KarolOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
477
469
463
1409
54Brózda ŁukaszRzeszówKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
480
471
458
1409
55Kwiatkowski WiesławPiotrków TrybunalskiPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
479
477
450
1406
56Dzidowski RafałZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
469
466
1406
57Buda MarekZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
466
464
1406
58Pudełko JanuszKrakówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
473
469
463
1405
59Bać StanisławRzeszówPuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
468
468
1405
60Krasicki PiotrZielona GóraPuchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
477
468
460
1405
61Jóźwiak PiotrSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
467
464
1404
62Ziółkowski WojciechSzczecinMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Targów Hubertus Expo
472
469
463
1404
63Cieplik WaldemarOpolePuchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
469
468
467
1404
64Rusiecki MirosławŁomżaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
465
460
1401
65Goerick MarekElblągPuchar Targów Hubertus Expo
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
469
456
1398
66Czajkowski GrzegorzWrocławFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
465
458
1398
67Daukszys TadeuszŁódźEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
469
466
462
1397
68Pypłacz MaciejOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
471
451
1396
69Turczyn PawełOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Łomży
471
465
460
1396
70Gochnio JerzyBiała PodlaskaXV Turniej Chmielakowy
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
474
446
1394
71Bekasiak SzymonSzczecinFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
468
464
461
1393
72Ottomański EdwardSuwałkiPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
464
464
1392
73Smolarski RomanKielceFinał Ligi Strzeleckiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Targów Hubertus Expo
476
462
453
1391
74Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
468
464
459
1391
75Zawiślan MarcinNowy SączMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
463
452
1390
76Brzdęk JacekSzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
465
465
459
1389
77Wiśniewski MarekToruńPuchar Łuczniczki
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
469
463
457
1389
78Świderski JarosławOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
471
466
451
1388
79Sztuczka JanuszSłupskPuchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
473
467
448
1388
80Fiszer MarcinPoznańPuchar Beretty&Sako
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
474
467
447
1388
81Pawlak HubertKaliszPuchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
458
454
1388
82Jendrzejewski WaldemarCiechanówEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
464
462
462
1388
83Krakowiak AndrzejPiotrków TrybunalskiZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
474
465
449
1388
84Białobrzeski ArturOstrołękaPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
464
463
461
1388
85Komosiński MarcinPoznańPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
464
463
460
1387
86Bazarewski JerzySzczecinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
460
460
1387
87Szydełko AleksanderWrocławMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta miasta Konina
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
469
459
459
1387
88Godula MirosławŁomżaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
466
463
457
1386
89Dzwonnik MaciejOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
474
435
1385
90Siegień MarekKaliszPuchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
464
461
460
1385
91Gawron JakubRzeszówZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
466
451
1384
92Trawiński KrzysztofGorzów WielkopolskiFinał Ligi Strzeleckiej
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Puchar Toruńskiej Katarzynki
467
460
457
1384
93Góral MariuszKatowicePuchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
468
458
458
1384
94Pawłowski WiesławOlsztynPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
464
448
1383
95Bąkowski JacekKaliszBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
471
456
456
1383
96Pieściński JacekToruńPuchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
465
451
1382
97Wąsowski KazimierzBiała PodlaskaPUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
463
454
1382
98Sołowiej CezaryBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
472
461
448
1381
99Grecki KrzysztofSłupskMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
460
449
1380
100Łąpieś SławomirToruńEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
472
454
454
1380
101Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
467
460
453
1380
102Damaz WiesławSkierniewicePuchar Targów Hubertus Expo
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
458
457
1379
103Bella AleksanderKaliszPuchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
469
457
453
1379
104Florkiewicz MaciejTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XV Turniej Chmielakowy
470
459
449
1378
105Cichy DariuszOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
457
455
1377
106Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
465
457
455
1377
107Barszcz JerzyKielceFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
462
458
456
1376
108Piotrowski GrzegorzPłockEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
458
454
1375
109Buda PrzemyslawZielona GóraPuchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
453
450
1375
110Ziomek MarekCzęstochowaPuchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
477
450
447
1374
111Wszałkowski WojciechSłupskEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
463
445
1373
112Misztela PiotrPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Beretty&Sako
468
453
451
1372
113Onopiak RyszardElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
456
454
1372
114Demski WitoldPrzemyślEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
XV Turniej Chmielakowy
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
469
453
448
1370
115Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
466
454
450
1370
116Turbaczewski KrzysztofSzczecinFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
469
456
444
1369
117Burak AndrzejBiałystokEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
466
452
451
1369
118Mróz SzymonKaliszPuchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
459
455
455
1369
119Jaślanek MichałZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
458
457
454
1369
120Barański PawełPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
458
457
454
1369
121Fiebig MarianZielona GóraPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
462
454
451
1367
122Górnik JerzyKatowiceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
460
456
450
1366
123Przeorek JerzyCiechanówPuchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
477
445
444
1366
124Waligóra Szynon IgorSzczecinPuchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
455
450
1365
125Sius TomaszWarszawaPuchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
459
454
452
1365
126Baliński RomanSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Hubertus Expo
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
460
444
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
127Bielecki DariuszPrzemyślEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
454
448
1364
128Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
465
450
447
1362
129Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
471
454
437
1362
130Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Łuczniczki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
454
447
1362
131Włodyka HubertRzeszówMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
453
451
1361
132Smoliński PiotrElblągEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
459
456
446
1361
133Maruszak Wojciech, JerzyLublinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
462
461
436
1359
134Najda StanisławŁomżaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
471
448
439
1358
135Miotła GrzegorzLublinXV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
468
445
445
1358
136Kubiak PawełKoszalinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
455
439
1357
137Taciak RafałSiedlcePuchar Targów Hubertus Expo
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
446
442
1357
138Ziemiński HenrykRzeszówEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
456
439
1355
139Woropaj ZbigniewKoszalinMemoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
457
441
1355
140Gazdowski HubertWarszawaPuchar Targów Hubertus Expo
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
450
448
1355
141Nieradka BogdanTarnobrzegXV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
466
446
442
1354
142Smykowski MarcinWłocławekMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
449
445
1354
143Kołodziej PiotrKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
451
445
1354
144Bieniek TomaszOlsztynEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
455
451
447
1353
145Niedziałek ZbigniewSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
460
459
434
1353
146Kneblewski ŁukaszKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
448
439
1353
147Pilarz TomaszSieradzMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
470
442
440
1352
148Dudek StanisławTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
470
445
437
1352
149Kołodziejczyk ZygmuntKielcePuchar Grodu nad Prosną
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
456
439
1351
150Tamowski MarekWarszawaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
461
452
437
1350
151Lissowski KrzysztofWarszawaPUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Grodu nad Prosną
460
447
443
1350
152Łacic AdamLublinPuchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
449
448
1350
153Ostrowski ArkadiuszElblągPuchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
458
446
445
1349
154Wermiński WojciechKrosnoMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
Puchar Fam Pionki
457
447
443
1347
155Grela AdrianOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
462
446
439
1347
156Miętus JerzyToruńMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
458
456
433
1347
157Niczyporuk LeszekGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
442
441
1347
158Cholewa WacławBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
461
450
435
1346
159Szczotka AdamBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
446
435
1344
160Góral MichałKatowiceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
468
441
434
1343
161Malinowski WaldemarBydgoszczPuchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
465
442
436
1343
162Hryniewicz StanisławKoszalinPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
454
448
440
1342
163Mierzejewski JacekOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
440
437
1342
164Kudlaszyk HubertGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
459
448
434
1341
165Siejka PiotrWarszawaPuchar Targów Hubertus Expo
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
451
426
1341
166Kocoń AleksanderWałbrzychPuchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
452
444
444
1340
167Król TadeuszGorzów WielkopolskiEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
459
448
433
1340
168Jaczyński Waldemar, PiotrLublinXV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
457
451
432
1340
169Skowroński JanZielona GóraEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
456
442
441
1339
170Bekasiak PawełSzczecinBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
454
454
431
1339
171Patelski PiotrSieradzEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
442
441
1338
172Kowalski JanOpoleEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
451
422
1338
173Paszenda RyszardKatowiceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
456
452
430
1338
174Mizerski ZbigniewLublinZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
450
449
439
1338
175Skrzypczyński GrzegorzSieradzPuchar Grodu nad Prosną
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
453
442
442
1337
176Gromacki KrzysztofOlsztynMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
450
446
441
1337
177Kocoń AdrianWałbrzychEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
452
443
441
1336
178Skonieczny JarosławPłockEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
465
437
434
1336
179Biernat StanisławGorzów WielkopolskiPuchar Beretty&Sako
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
441
437
1336
180Osuchowski HubertWarszawaPuchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
454
442
439
1335
181Szober KrzysztofWałbrzychMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
446
446
442
1334
182Kujaczyński MirosławToruńPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Hubertus Expo
451
446
436
1333
183Hanusz WojciechSiedlceEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
449
442
442
1333
184Kubiak MirosławWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
441
432
1333
185Kantyka MarianOpolePuchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
446
424
1333
186Szerszenowicz JacekSłupskKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
452
417
1333
187Kadziszewski JacekPoznańEliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
440
435
1331
188Krakowiak DariuszTarnobrzegEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
446
437
1331
189Rybarczyk AndrzejKatowiceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
456
447
428
1331
190Rusinek DamianJelenia GóraPuchar Opolszczyzny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Grodu nad Prosną
445
443
442
1330
191Bagier MarekBielsko BiałaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Puchar Opolszczyzny
450
442
436
1328
192Orzechowski PawełPrzemyślEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
450
445
433
1328
193Pawliszak WojciechGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
453
437
435
1325
194Walisko SławomirOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
450
438
436
1324
195Kryszkiewicz HubertKaliszEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
448
447
428
1323
196Jędros WitoldKaliszPuchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
449
439
435
1323
197Gawliński JanuszWarszawaEliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
464
429
429
1322
198Rasiński WojciechOstrołękaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
452
436
434
1322
199Żak MichałKoszalinEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
441
413
1321
200Wójciuk JerzyBiała PodlaskaEliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
XV Turniej Chmielakowy
452
440
428
1320
201Grzybowski ZbigniewRadomXV Turniej Chmielakowy
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
439
427
1320
Lp.Nazwisko ImięOkręgZawodyWynikiSuma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiPuchar Beretty & Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
491
491
485
1467
2Szugajew MichałCiechanówPuchar Beretty & Sako
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
490
485
483
1458
3Różański LeszekSieradzZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
488
487
481
1456
WAWRZYN ZŁOTY
4Włodarczyk RemigiuszOpoleZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
486
484
482
1452
5Prill TomaszElblągBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
490
479
478
1447
6Onopiak RyszardElblągEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
486
485
474
1445
7Skibiak DariuszElblągPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
483
480
478
1441
8Bać StanisławRzeszówEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
485
479
477
1441
9Szczęch KrzysztofTarnobrzegPuchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
482
481
477
1440
10Huminiak TomaszWrocławZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
483
480
475
1438
11Jaślanek MichałZielona GóraBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
483
483
469
1435
12Bielecki DariuszPrzemyślXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
482
480
472
1434
13Nowicki KarolOlsztynPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
493
478
463
1434
14Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiPuchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
481
477
476
1434
15Olejnik HubertWrocławEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
483
476
475
1434
16Kubiak JanuszPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Finał Ligi Strzeleckiej
485
483
466
1434
17Załoga PawełPiotrków TrybunalskiTarnobrzeski Puchar Wiosny
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
483
480
470
1433
18Górski HenrykTarnobrzegPuchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
XIV Turniej Chmielakowy
480
480
473
1433
19Witak HubertBiałystokEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Jezior Mazurskich
487
473
470
1430
20Radwański RafałKrosnoPuchar Warszawy
XIV Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
480
480
465
1425
21Jędral RobertTarnobrzegEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
488
471
466
1425
22Kuzior RomanOpolePuchar Warszawy
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
477
475
473
1425
23Gawron JakubRzeszówPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
477
476
471
1424
24Ostrowski JanWarszawaPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
487
471
465
1423
25Oleksik Marcin PawełRadomXIV Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
484
470
468
1422
26Ficek MichałBielsko BiałaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
476
475
471
1422
27Gawdzik MichałKatowicePuchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
474
474
473
1421
28Łakomy WojciechOlsztynPuchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
483
470
468
1421
29Łyczykowski KrzysztofKatowiceMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
476
476
468
1420
30Tuszkowski RyszardSuwałkiKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
483
472
465
1420
31Kokoszkiewicz MarianRadomXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar FAM Pionki
476
475
467
1418
32Montowski ZbyszkoBydgoszczFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winchestera
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
475
474
469
1418
33Buda MarekZielona GóraPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
475
473
470
1418
34Kraiński PiotrGdańskMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
478
471
469
1418
35Kaczyński MaciejOstrołękaEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
486
470
461
1417
36Modrzejewski JacekBydgoszczPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
475
472
467
1414
37Kruszyński DariuszKielceXIV Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
479
468
467
1414
38Pilcicki BogusławBiałystokEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
475
475
464
1414
39Pypłacz MaciejOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
472
471
470
1413
40Baliński RomanSieradzEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
473
472
468
1413
41Białobrzeski ArturOstrołękaEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Puchar FAM Pionki
477
470
465
1412
42Daukszys TadeuszŁódźPuchar Łuczniczki
Puchar Beretty & Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
471
464
1411
43Brózda ŁukaszRzeszówEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
471
470
469
1410
44Kwiatkowski WiesławPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Targów Poznańskich
478
468
464
1410
WAWRZYN SREBRNY
45Molski KrzysztofBiałystokMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
475
469
464
1408
46Czerwień JózefPiłaPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
478
475
455
1408
47Ziółkowski WojciechSzczecinPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
474
474
459
1407
48Grecki KrzysztofSłupskEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
484
462
461
1407
49Smolarski RomanKielcePuchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
474
466
465
1405
50Komosiński MarcinPoznańPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Winchestera
482
461
461
1404
51CZERSKI PAWEŁWrocławEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
475
468
461
1404
52Bekasiak SzymonSzczecinEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Beretty & Sako
475
468
458
1401
53Pietrusza WojciechPiłaEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
475
467
458
1400
54Wszałkowski WojciechSłupskFinał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
472
466
462
1400
55Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiPuchar Beretty & Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
474
466
460
1400
56Rybarczyk AndrzejKatowiceEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Beretty & Sako
477
462
461
1400
57Adamczyk BartoszOpolePuchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty & Sako
470
468
461
1399
58Taciak RafałSiedlcePuchar Warszawy
XIV Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
470
459
1399
59Barański PawełPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winchestera
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
476
463
460
1399
60Kita JanTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
478
467
454
1399
61Łąpieś SławomirToruńEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
472
467
459
1398
62Zawiślan MarcinNowy SączEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
480
463
454
1397
63Bąkowski JacekKaliszEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
467
467
462
1396
64Góral MariuszKatowiceEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
473
463
460
1396
65Suryn JacekToruńPuchar Targów Poznańskich
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
468
458
1396
66Buniowski PawełKaliszMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
468
465
462
1395
67Góral MichałKatowiceEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
469
465
460
1394
68Szerszenowicz TomaszSłupskKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
470
467
456
1393
69Damaz WiesławSkierniewicePuchar Łuczniczki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
490
459
444
1393
70Szerszenowicz JacekSłupskFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
468
463
462
1393
71Pudełko JanuszKrakówPuchar Beretty & Sako
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
470
469
453
1392
72Fiszer MarcinPoznańPuchar Winchestera
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Winobrania
473
461
458
1392
73Miotła GrzegorzLublinXIV Turniej Chmielakowy
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
469
463
459
1391
74Cichy DariuszOlsztynEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
474
463
454
1391
75Komarewski TomaszBiałystokPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
463
462
1390
76Rudnicki MarcinToruńMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty & Sako
Memoriał Adama Kraińskiego
467
462
460
1389
77Turek JanTarnobrzegTarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
469
463
457
1389
78Brózda KrzysztofRzeszówKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
477
465
447
1389
79Kołodziej PiotrKaliszEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Winchestera
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
472
465
450
1387
80Turczyn PawełOstrołękaPuchar Warszawy
Puchar Łuczniczki
Finał Ligi Strzeleckiej
463
463
461
1387
81Adamus PrzemysławSuwałkiPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
463
463
461
1387
82Wypych DamianŁódźPuchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
466
460
460
1386
83Sawicz AlbertKoszalinPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
473
457
456
1386
84Cieplik WaldemarOpolePuchar FAM Pionki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
464
461
461
1386
85Górnik JerzyKatowiceEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
XIV Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
465
464
456
1385
86Witkowski Adam, JerzyBydgoszczPuchar Prezydenta miasta Konina
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
484
470
430
1384
87Nieradka BogdanTarnobrzegMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
465
460
459
1384
88Piotrowski KrzysztofSłupskFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
466
464
453
1383
89Bogaczyński GrzegorzKaliszFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
463
462
458
1383
90Isaryk SergiejBydgoszczPuchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
463
461
459
1383
91Skrzypczyński GrzegorzSieradzPuchar Winchestera
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Finał Ligi Strzeleckiej
466
463
453
1382
92Kamiński JerzyBydgoszczMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
463
462
457
1382
93Wroński ŁukaszKielcePuchar Winchestera
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
468
462
452
1382
94Osuchowski HubertWarszawaPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
473
465
444
1382
95Szydełko AleksanderWrocławEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
466
460
455
1381
96Osuchowski HubertWarszawaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
464
462
455
1381
97Krasicki PiotrZielona GóraEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
478
476
427
1381
98Smykowski MarcinWłocławekPuchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
478
456
445
1379
99Bęćkowski JarosławSzczecinEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
467
457
453
1377
100Barszcz JerzyKielceXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
473
458
446
1377
101Mizerski MaciejLublinKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
461
459
457
1377
102Kuczyński BogdanBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
475
471
431
1377
103Misztela PiotrPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Puchar Beretty & Sako
460
460
457
1377
104Neugebauer JerzyOlsztynEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
467
460
449
1376
105Święcki KrzysztofŁomżaXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
463
461
452
1376
106Brózda SławomirRzeszówKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
477
459
439
1375
107Mierzejewski JacekOlsztynPuchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
474
452
447
1373
108Jóźwiak PiotrSzczecinEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
452
450
1373
109Ziemiński HenrykRzeszówEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
470
454
448
1372
110Lubecki HubertWarszawaPuchar Łuczniczki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
462
458
452
1372
111Włodyka HubertRzeszówEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
466
455
451
1372
112Świeboda RobertLublinPuchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
466
457
449
1372
113Pieściński JacekToruńPuchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
461
456
454
1371
114Kołodziejczyk ZygmuntKielcePuchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
463
455
453
1371
115Świderski JarosławOstrołękaEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Łuczniczki
457
457
457
1371
116Mirek RyszardPrzemyślEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XIV Turniej Chmielakowy
464
457
449
1370
117Brzdęk JacekSzczecinMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
467
454
449
1370
118Łacic AdamLublinEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
460
459
450
1369
119Mróz SzymonKaliszMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winchestera
461
458
449
1368
120Pióro RobertSiedlceXIV Turniej Chmielakowy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
457
441
1367
121Chełstowski LeszekOlsztynEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
461
453
452
1366
122Ottomański EdwardSuwałkiPuchar Jezior Mazurskich
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
459
455
452
1366
WAWRZYN BRĄZOWY
123KURZYNOWSKI JarosławSuwałkiEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
452
447
1364
124Jendrzejewski WaldemarCiechanówEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
453
444
1362
125Duplicki JacekWarszawaPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
455
446
1362
126Mizerski ZbigniewLublinEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
459
452
450
1361
127Gromacki KrzysztofOlsztynPuchar Beretty & Sako
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
470
459
432
1361
128Adamiak ZenonLegnicaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
455
453
452
1360
129Kaśnicki BogdanPiotrków TrybunalskiEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
455
446
1360
130Kazbieruk GrzegorzŁomżaXIV Turniej Chmielakowy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
462
450
447
1359
131Herba AndrzejToruńPuchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
454
452
452
1358
132Piotrowski GrzegorzPłockPuchar Opolszczyzny
Puchar Prezydenta miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
467
451
440
1358
133Kamola PiotrSieradzEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
462
449
447
1358
134Malinowski WaldemarBydgoszczKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
458
457
443
1358
135Waligóra Szynon IgorSzczecinEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Łuczniczki
460
458
439
1357
136Piecuch PiotrChełmPuchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
449
442
1356
137Czepułkowski RyszardElblągFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
464
452
439
1355
138Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
465
453
437
1355
139Rasiński WojciechOstrołękaPuchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
464
452
438
1354
140Dzidowski RafałZielona GóraEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
460
448
445
1353
141Gazdowski HubertWarszawaPuchar Targów Poznańskich
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
467
453
433
1353
142Pilarz WiktorKoszalinEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
467
456
429
1352
143Pawłowski WiesławOlsztynFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
458
450
442
1350
144Jachimiak Jan LeszekGorzów WielkopolskiEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
453
449
448
1350
145Sius TomaszWarszawaPuchar Winchestera
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
459
451
440
1350
146Puławski MaciejOstrołękaEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
XIV Turniej Chmielakowy
451
449
449
1349
147Fiebig MarianZielona GóraPuchar Opolszczyzny
Puchar Winchestera
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
455
449
445
1349
148Hryniewicz StanisławKoszalinMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
453
452
443
1348
149Senger MarcinPiłaPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
460
450
438
1348
150Smoliński PiotrElblągPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
460
455
433
1348
151Jendrzejewski TomaszCiechanówKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
457
447
443
1347
152Czerwień MarekPiłaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
456
449
442
1347
153Wilski KrzysztofWarszawaPuchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
471
452
424
1347
154Dubrownik JarosławŁódźZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
454
450
443
1347
155Skowroński JanZielona GóraEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
456
446
445
1347
156Ziomek MarekCzęstochowaPuchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
453
450
443
1346
157Kadziszewski JacekPoznańPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
457
445
444
1346
158Orzechowski PawełPrzemyślXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
451
448
446
1345
159Kaczmarzyk GrzegorzBielsko BiałaEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
467
452
426
1345
160Maciąg Andrzej, JanChełmXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
447
439
1345
161Demski WitoldPrzemyślEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
454
450
441
1345
162Czajkowski GrzegorzWrocławFinał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
456
445
444
1345
163Czajczyński GrzegorzKaliszPuchar Winchestera
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
461
445
439
1345
164Biernat StanisławGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
470
439
436
1345
165Jarecki JacekBydgoszczPuchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
459
452
433
1344
166Wawrzyniak PiotrBiałystokFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
458
444
442
1344
167Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
451
450
442
1343
168Kulikowski MarekBiałystokEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
453
449
440
1342
169Jaworski MariuszSkierniewicePuchar FAM Pionki
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
459
458
425
1342
170Maruszak Wojciech, JerzyLublinPuchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
453
446
442
1341
171Snopek ŁukaszSkierniewicePuchar FAM Pionki
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
447
447
446
1340
172Szober KrzysztofWałbrzychPuchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
451
436
453
1340
173Winkowski LeszekPoznańPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
455
451
434
1340
174Kantyka MarianOpolePuchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
449
448
442
1339
175Waligóra TadeuszSzczecinPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
456
451
432
1339
176Turbaczewski KrzysztofSzczecinPuchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
463
439
437
1339
177Bernacki RomanKatowiceEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
454
443
441
1338
178Kubiak PawełKoszalinFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
472
441
424
1337
179Pilarz TomaszSieradzEliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
454
451
432
1337
180Dudek StanisławTarnobrzegFinał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
449
445
442
1336
181Pawszyk JarosławOlsztynPuchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
445
432
1336
182Bekasiak PawełSzczecinMemoriał Adama Kraińskiego
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
449
444
443
1336
183Kneblewski ŁukaszKoszalinEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
458
450
427
1335
184Goerick MarekElblągPuchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
449
444
442
1335
185Dylewski GrzegorzPiotrków TrybunalskiKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
464
448
423
1335
186Pawlak HubertKaliszEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
445
445
445
1335
187Wójs ArturNowy SączXIV Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
468
444
423
1335
188Suchodolski AdamOpolePuchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
456
441
437
1334
189Gęsiarz SzymonCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Beretty & Sako
449
448
436
1333
190Lissowski KrzysztofWarszawaPuchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
XIV Turniej Chmielakowy
453
445
435
1333
191Malinkiewicz KazimierzBielsko BiałaPuchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
457
440
435
1332
192Jakubiak PawełSuwałkiPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
450
450
432
1332
193Sztuczka JanuszSłupskPuchar Jezior Mazurskich
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
457
454
421
1332
194Jordan HubertBielsko BiałaZawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
452
444
435
1331
195Demps WojciechGdańskMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
461
437
432
1330
196Burdyński RobertPoznańPuchar Targów Poznańskich
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
460
440
429
1329
197Pokorski JacekSzczecinEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
446
444
438
1328
198Rusiecki MirosławŁomżaKrajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
444
442
440
1326
199Pawliszak WojciechGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
452
444
430
1326
200Gawliński JanuszWarszawaPuchar Warszawy
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
448
440
438
1326
201Hajczuk WiesławCiechanówPuchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
447
441
438
1326
202Jechna ArturOstrołękaEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
460
444
422
1326
203Woropaj ZbigniewKoszalinFinał Ligi Strzeleckiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
451
441
433
1325
204Markiewicz PawełKielceEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
448
441
435
1324
205Kluz MirosławRzeszówEliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
447
439
438
1324
206Krakowiak DariuszTarnobrzegXIV Turniej Chmielakowy
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
437
435
452
1324
207Jedwabiński MarekBydgoszczPuchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
447
418
1324
208Wermiński WojciechKrosnoPuchar FAM Pionki
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
445
444
435
1324
209Kukułka KarolŁódźMistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winchestera
Puchar Toruńskiej Katarzynki
444
442
437
1323
210Gaweł PiotrPrzemyślXIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
462
432
428
1322
211Fischer JanOpoleFinał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winchestera
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
445
443
434
1322
212Morawiak KrzysztofPoznańEliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
452
444
426
1322
213Wąsowski KazimierzBiała PodlaskaPuchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
451
446
425
1322
214Kiliański JarosławTarnobrzegPuchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
446
441
434
1321
215Buda PrzemyslawZielona GóraFinał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
449
437
434
1320

Ranking Pucharu PZŁ

Puchar otrzymuje zawodnik klasy powszechnej, który w zawodach centralnych zajmuje pierwsze miejsce w rankingu prowadzonym w całym sezonie strzeleckim. W tym celu prowadzona jest oddzielna klasyfikacja zawodników klasy powszechnej. O wygranej decyduje suma trzech najlepszych wyników uzyskanych w zawodach centralnych, z tym że co najmniej jeden z tych wyników powinien być uzyskany w Mistrzostwach PZŁ w klasie powszechnej lub Krajowym konkursie kół łowieckich.

      
Lp.Nazwisko ImięZarząd OkręgowyZawodyPunktySumaLokata
1Chowaniec AndrzejSiedlcePuchar Podlasia46313911
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej452
Puchar Jesieni476
2Kubik Bartosz KamilRadomMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej44713832
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 468
Puchar Łuczniczki468
3Bekasiak HubertSzczecinPuchar Czeskiej Zbrojówki46413733
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej450
Puchar Winobrania459
4Kukulski Krzysztof HubertOpole Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej45713684
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej450
Puchar Opolszczyzny461
5Kołodziejczyk PiotrLesznoPuchar Prezesa Gobarto SA 47213675
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej422
Puchar Grodu nad Prosną473
6Borowski RobertŁódźPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik45213546
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej428
Puchar Dymarek Świętokrzyskich474
7Plata ŁukaszGdańskPuchar MTP46613507
Puchar Toruńskiej Katarzynki457
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej427
8Kozikowski RafałŁomżaPuchar Prezesa ORŁ w Łomży46013478
Puchar Podlasia445
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej442
9Kazubski KacperPoznańMemoriał E. Woźnego43613459
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej455
Puchar Winobrania454
10Kubik IreneuszRadomPuchar Kujaw451134410
Puchar Toruńskiej Katarzynki444
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej449
11Szul MarekGdańskPuchar Kujaw449134111
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej441
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna451
12Pasztaleniec KamilTarnobrzegMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej412133612
Puchar „Jury Częstochowskiej”462
Puchar Dymarek Świętokrzyskich462
13Cieślak Rajmund LeszekKoninMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej444133413
Puchar Jezior Mazurskich447
Puchar Elbląga443
14Baliński DamianSieradzPuchar Podlasia459132714
Puchar Opolszczyzny446
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka422
15Rachwał MarcinSzczecinPuchar Czeskiej Zbrojówki445132515
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua441
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej439
16Łozowski TomaszZielona GóraMemoriał E. Woźnego437132216
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej446
Puchar Winobrania439
17Jakóbczyk JarosławGorzów WielkopolskiBałtycki Puchar Anschuetz &Lapua443131817
Memoriał E. Woźnego453
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka422
18Śmiałek DamianSzczecinPuchar Gryfa Szczecińskiego442131718
Memoriał E. Woźnego449
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej426
19Picur JózefLegnicaPuchar Prezesa Gobarto SA 441131619
Puchar Kujaw444
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej431
20Usowski PatrykBydgoszczPuchar Prezesa Gobarto SA 448131520
Puchar MTP442
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej425
21Sokół PiotrZielona GóraPuchar Prezesa Gobarto SA 441131421
Memoriał E. Woźnego450
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej423
22Rozpondek PrzemysławCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej416130222
Puchar „Jury Częstochowskiej”435
Puchar Dymarek Świętokrzyskich451
23Ząbek KrzysztofNowy SączMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej415129523
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 438
Puchar „Jury Częstochowskiej”442
24Kuta TomaszTarnówPuchar FAM Pionki445129024
Puchar Normy424
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej421
25Janicki MichałGorzów WielkopolskiPuchar Browninga i Winchestera427128525
Puchar Czeskiej Zbrojówki434
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej424
26Lewczuk GrzegorzKatowiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej412128026
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 442
Puchar „Jury Częstochowskiej”426
27Kiedrowski MaciejGdańskPuchar Toruńskiej Katarzynki430127927
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej420
Puchar Łuczniczki429
28Kaszewski Andrzej PrzemysławPłockPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik433127728
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna426
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka418
29Tomaszewski Maciej MarcinPiłaMemoriał E. Woźnego419127729
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej437
Puchar Łuczniczki421
30Adaszewski MarcinLublinPuchar FAM Pionki400127630
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej419
XXIII Turniej Chmielakowy457
31Drożdż AleksanderBielsko BiałaPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik431127431
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej412
Puchar Opolszczyzny431
32Fijałkowski MichałToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki429127332
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej430
Puchar Łuczniczki414
33Gembalczyk PawełKatowiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej442127233
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 429
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka401
34Grams DominikPiłaPuchar Prezydenta Miasta Piły408127234
Memoriał E. Woźnego449
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej415
35Grzesiak MarekOpolePuchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej443127035
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej410
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 417
36Bykowski PawełPiotrków TrybunalskiPuchar Opolszczyzny427126936
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka413
Puchar Dymarek Świętokrzyskich429
37Banaszak RobertPoznańPuchar MTP429126137
Memoriał E. Woźnego426
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka406
38Kasprzyk AdamCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej417125838
Puchar Opolszczyzny419
Puchar „Jury Częstochowskiej”422
39Szypszak KonradPłockPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik419125739
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej410
Puchar Łuczniczki428
40Kozikowski KrzysztofŁomżaPuchar Prezesa ORŁ w Łomży428125540
Puchar Podlasia405
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej422
41Szykowny MichałCzęstochowaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej421124941
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 407
Puchar Opolszczyzny421
42Kusiński ArkadiuszWrocławPuchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej432124042
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej368
Puchar Opolszczyzny440
43Chełstowski PrzemysławŁomżaPuchar Prezesa ORŁ w Łomży424123443
Puchar Podlasia380
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej430
44Tomczak BartoszZielona GóraPuchar Czeskiej Zbrojówki424123044
Puchar Prezesa Gobarto SA 420
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej386
45Zalewski ArturOlsztynPuchar MTP409122545
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej398
Puchar Elbląga418
46Kleszczewski ZbigniewSuwałkiPuchar Podlasia436122346
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej395
Puchar Jezior Mazurskich392
47Uździło WitoldSuwałkiPuchar Podlasia408122247
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej403
Puchar Jezior Mazurskich411
48Lizurej TomaszCzęstochowaPuchar Podbeskidzia398121248
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej395
Puchar „Jury Częstochowskiej”419
49Porowski KonradWrocławPuchar Browninga i Winchestera369121149
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej438
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej404
50Lalowicz MateuszKrakówPuchar Browninga i Winchestera390120750
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej391
Puchar Dymarek Świętokrzyskich426
51Domaszczyński MaciejElblągPuchar Toruńskiej Katarzynki368120251
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej390
Puchar Elbląga444
52Szczerba MichałSieradzPuchar Browninga i Winchestera401119952
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej397
Puchar Grodu nad Prosną401
53Mołdrzyk JanuszKatowiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej389118853
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 397
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka402
54Łuczak Artur MieczysławKoszalinPuchar Prezydenta Miasta Piły370118354
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua408
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej405
55Tołłoczko Maciej MarekKoszalinPuchar Prezydenta Miasta Piły360116955
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua385
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej424
56Chmielowiec DominikLegnicaMemoriał E. Woźnego384116456
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej399
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej381
57Kościński Wojciech HubertOlsztynPuchar Prezesa ORŁ w Łomży385116457
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej379
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna400
58Gąsiorek BogusławKrakówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej329115758
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 431
XXIII Turniej Chmielakowy397
59Grzybowski RafałOlsztynPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna385115159
Puchar Elbląga401
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka365
60Nowiński JarosławBydgoszczPuchar Kujaw348114960
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej376
Puchar Łuczniczki425
61Famuła MariuszCzęstochowaPuchar Browninga i Winchestera392112261
Puchar Podbeskidzia382
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej348
62Janus SławomirKielcePuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik391110462
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej316
Puchar Dymarek Świętokrzyskich397
63Jasik JacekLublinPuchar FAM Pionki345107563
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej361
XXIII Turniej Chmielakowy369
64Konarski JarosławBiała PodlaskaPuchar Podlasia369106864
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej337
XXIII Turniej Chmielakowy362
65Ołówek PiotrChełmMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej370103665
XXIII Turniej Chmielakowy349
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka317
66Knap MaciejKrakówPuchar Browninga i Winchestera313102266
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej370
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka339
67Knap WojciechKrakówPuchar Opolszczyzny363100767
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka270
Puchar Dymarek Świętokrzyskich374
68Kaczorowski WaldemarWłocławekPuchar Kujaw24388668
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej319
Puchar Łuczniczki324
69Zarycki PiotrJelenia GóraMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej43687869
Puchar Winobrania442
70Malik Krzysztof PiotrKaliszMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej41584770
Puchar Grodu nad Prosną432
71Gołda MichałBielsko BiałaPuchar Podbeskidzia40984671
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej437
72Tymosiak KarolBiałystokPuchar Podlasia44184372
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej402
73Osipiński RafałŁomżaPuchar Jezior Mazurskich43084273
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka412
74Liczner MarcinJelenia GóraMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej43083674
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka406
75Stachera MichałWałbrzychPuchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej43983475
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej395
76Ćwieluch Grzegorz HenrykWałbrzychPuchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej38783176
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej444
77Milewicz JakubOlsztynPuchar Prezesa ORŁ w Łomży42383077
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej407
78Liberski RobertKaliszPuchar Czeskiej Zbrojówki40382178
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej418
79Mielcarski KrzysztofToruńPuchar Toruńskiej Katarzynki41981079
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej391
80Ziniewicz RobertBiałystokPuchar Podlasia41680880
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka392
81Waszczuk KrzysztofSiedlcePuchar Podlasia40280481
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej402
82Grąbkowski PiotrŁódźMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej41479982
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 385
83Biskup Łukasz MichałKielceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej38179383
Puchar Dymarek Świętokrzyskich412
84Zajączkowski Bogusław RomanWałbrzychPuchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej41078484
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej374
85Breska NorbertLesznoPuchar MTP39478285
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej388
86Gołębiewski Bartłomiej KrzysztofElblągPuchar Toruńskiej Katarzynki39477886
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej384
87Płoskonka HubertBielsko BiałaPuchar Podbeskidzia39277587
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej383
88Dąbrowski PiotrPrzemyślMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej38677488
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka388
89Bęben ZbigniewKrakówPuchar Browninga i Winchestera22677289
Puchar Podbeskidzia281
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka265
90Rębisz MarekPiotrków TrybunalskiPuchar Antonio Zoli & Swarovski Optik37377290
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej399
91Buczek Kamil Krzysztof OpoleMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej37276091
Puchar Opolszczyzny388
92Chaberski SławomirWłocławekPuchar Toruńskiej Katarzynki39775892
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej361
93Małczak JózefWałbrzychPuchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej39075493
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka364
94Rybiński WojciechBiałystokPuchar Podlasia37274494
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej372
95Wójcik TomaszWarszawaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej34773995
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna392
96Niebieszczański HubertPrzemyślMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej36773696
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka369
97Pesta AdrianCiechanówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej40073697
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka336
98Szybiński PiotrSuwałkiMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej34772998
Puchar Jezior Mazurskich382
99Wojdylak TomaszPrzemyślMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej36572199
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka356
100Ożga MateuszZamośćMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej354713100
XXIII Turniej Chmielakowy359
101Prusiński KamilSieradzMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej329707101
Puchar Grodu nad Prosną378
102Wójtowicz ZbigniewLublinMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej376703102
XXIII Turniej Chmielakowy327
103Mroczek SławomirCzęstochowaPuchar Podbeskidzia321672103
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej351
104Karp JacekOstrołękaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej295632104
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka337
105Altawęgier ArturRadomMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej444444105
106Wójcik MaciejChełmMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej436436106
107Trzaskowski MaciejWrocławMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej433433107
108Jaszczak Jarosław BernardWrocławKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka431431108
109Motwicki JanuszLesznoMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej423423109
110Sosnowski Tomasz WłodzimierzKielceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka423423110
111Sztobnicki PawełSłupskMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej422422111
112Wyleziński Hubert KrzysztofSkierniewiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej421421112
113Madej SebastianPiotrków TrybunalskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej415415113
114Pieściński AdamToruńMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej413413114
115Marcinowski PatrykLegnicaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej412412115
116Stosik Robert PiotrElblągMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej412412116
117Pilc MateuszPoznańMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej410410117
118Liczner PawełJelenia GóraKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka408408118
119Polit Roman AdamSkierniewiceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka407407119
120Pcion TomaszChełmMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej406406120
121Kuciel AndrzejOstrołękaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej405405121
122Drobek Marcin, PiotrWarszawaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej403403122
123Domanowski KrzysztofOstrołękaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka402402123
124Domagała MateuszGorzów WielkopolskiMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej401401124
125Strankowski ZbigniewZielona GóraKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka401401125
126Kaczmarski DariuszŁódźKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka400400126
127Morawski RadosławPłockMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej399399127
128Dul MarekKrosnoMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej395395128
129Stepura Ireneusz DamianPiłaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej395395129
130Geras Krzysztof AndrzejSkierniewiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej392392130
131Kala TomaszPoznańKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka391391131
132Bąk MaciejCzęstochowaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka390390132
133Chabowski MarcinCiechanówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej389389133
134Radziewicz DanielZielona GóraKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka389389134
135Guziak TomaszPłockMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej383383135
136Kownacki PiotrWarszawaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej383383136
137Owca RafałTarnówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej380380137
138Łopuski WojciechŁomżaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka378378138
139Kopron EdwardBiała PodlaskaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej377377139
140Czajka Robert ZbigniewPłockKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka374374140
141Trojan MarcinKrosnoMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej371371141
142Żarczyński RafałBydgoszczMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej371371142
143Szaro WiesławRzeszówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej369369143
144Rafalski MikołajŁódźMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej363363144
145Gajór AdrianTarnobrzegMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej362362145
146Piasecki Cezary TomaszKoninMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej362362146
147Szparkowski JacekKoszalinMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej358358147
148Górecki Andrzej JózefNowy SączMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej353353148
149Kaczyński HubertOstrołękaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej353353149
150Wyszyński ZbigniewOstrołękaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka353353150
151Byczyński PawełKoninMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej352352151
152Wójcik WaldemarBiała PodlaskaMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej352352152
153Gawlik RafałKielceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej351351153
154Dul SylwesterKrosnoMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej347347154
155Fałowski Hubert MarcinNowy SączMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej346346155
156Kuszela MateuszTarnobrzegMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej346346156
157Wieczorek ArkadiuszWałbrzychKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka344344157
158Jaszczak AndrzejWrocławKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka341341158
159Maszkało DariuszJelenia GóraMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej341341159
160Rekowski JanSłupskMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej339339160
161Tanasiewicz Sławomir ZbigniewKielceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka339339161
162Kozłowski PiotrOlsztynKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka337337162
163Kucab GrzegorzLegnicaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka331331163
164Ciemiński ArturSłupskMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej330330164
165Sosnowski Mateusz TomaszKielceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka329329165
166Fila Andrzej JanKaliszMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej328328166
167Bącal SzczepanLegnicaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka324324167
168Ciszewski Jacek SylwesterSkierniewiceKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka320320168
169Stankiewicz RafałBiałystokMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej319319169
170Czarnecki MariuszCiechanówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej317317170
171Gronowski MarcinWłocławekMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej317317171
172Puła GrzegorzTarnówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej317317172
173Flis KazimierzRzeszówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej315315173
174Nowak KonradZamośćKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka311311174
175Ksycki Radosław JakubPiłaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka306306175
176Jędrzejewski WacławRzeszówMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej302302176
177Golemba Przemysław TomaszZamośćMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej297297177
178Hadam PiotrRzeszówKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka286286178
179Wojciechowski Grzegorz WojciechZamośćMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej275275179
180Piątek Mariusz FabianSiedlceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej274274180
181Lesiak Krzysztof JózefSkierniewiceMistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej256256181
182Trzebny Marcin RomanPiłaKKKŁ im. Ignacego Stachowiaka204204182

Materiały do pobrania