Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Menu

Terminarz zawodów

Nazwa zawodówData zawodów
XI Puchar Firmy DELTAWłocławekOstrowy2024-06-15
XXVI Puchar Toruńskiej KatarzynkiToruńGlinki2024-06-16
IV Mistrzostwa PZŁ SeniorówRadomPiastów2024-06-22
XVIII Bałtycki Puchar Anschutz & LapuaKoszalinManowo2024-06-22
XXXIX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich (dwudniowe)KaliszWolica2024-06-29
Puchar Komisji StrzeleckiejWrocławWrocław2024-06-29
II Puchar Kapelana Krajowego PZŁBiała PodlaskaHrud2024-06-29
XI Mistrzostwa PZŁ DIANSłupskMiastko2024-07-06
VIII Nowosądecki Puchar LataNowy SączTylicz2024-07-06
VIII Puchar Jury CzęstochowskiejCzęstochowaKochcice2024-07-06
VI Puchar Sudeckiej Krainy ŁowieckiejWałbrzychBiernacice2024-07-07
Półfinał Ligi Strzeleckiej Reg I, II, IIIWłocławekOstrowy2024-07-13
Półfinał Ligi Strzeleckiej Reg IV, V, VICzęstochowaKochcice2024-07-13
XXIII Czarny Diament Ziemi ŚląskiejKatowiceSiemianowice2024-07-20
XXIX Puchar Jezior MazurskichSuwałkiGiżycko2024-07-20
IV Puchar Firmy Twoja BrońWarszawaSuchodół2024-07-27
LVI Mistrzostwa PZŁ w kl. powszechnej (dwudniowe)RzeszówBór2024-08-03
V Puchar Firmy TAGARTTarnobrzegBorów2024-08-10
XXIV Memoriał Adama KraińskiegoGdańskJaśkowa Dolina2024-08-10
III Puchar Juniora PZŁToruńGlinki2024-08-11
XXXII Puchar Prezydenta OlsztynaOlsztynGutkowo2024-08-17
III Turniej o Miedziany RzutekLegnicaDobrzejów2024-08-17
V Kujawsko-Pomorski Puchar LataBydgoszczŁącko2024-08-18
VII Warszawski Puchar BenelliWarszawaSuchodół2024-08-24
III Puchar Opolskiej KarolinkiOpoleGrudzice2024-08-25
XXIII Mistrzostwa PZŁ w kl. mistrzowskiej (dwudniowe)TarnobrzegBorów2024-08-31
XXIX Turniej ChmielakowyChełmKumowa Dolina2024-09-07
IV Finał Ligi StrzeleckiejRadomPiastów2024-09-14
XXVI Puchar Grodu nad ProsnąKaliszWolica2024-09-21
IV Podkarpacki Puchar JesieniRzeszówBór2024-09-21
XXIII Puchar ŁuczniczkiBydgoszczŁącko2024-09-22
XIII Puchar JesieniLublinPuławy2024-09-28
XXXIX Puchar WinobraniaZielona GóraDobrzejów2024-09-28
VIII Puchar Północnego MazowszaCiechanówChotum2024-09-29
XXI Puchar o Dymarek ŚwiętokrzyskiKielceStarachowice2024-10-05
Puchar Członka NRŁ, Łowczego Okręgowego i Przewodniczącego Komisji StrzeleckiejBiała PodlaskaHrud2024-09-14
Włocławskie Środy StrzeleckieWłocławekOstrowy2024-06-19
Włocławskie Środy StrzeleckieWłocławekOstrowy2024-07-03
Włocławskie Środy StrzeleckieWłocławekOstrowy2024-07-17
Włocławskie Środy StrzeleckieWłocławekOstrowy2024-07-31
Włocławskie Środy StrzeleckieWłocławekOstrowy2024-08-14
FINAŁ - Włocławskie Środy StrzeleckieWłocławekOstrowy2024-09-11
Czwartki StrzeleckieToruńGlinki2024-06-13
Czwartki StrzeleckieToruńGlinki2024-07-11
Czwartki StrzeleckieToruńGlinki2024-08-08
FINAŁ - Czwartki StrzeleckieToruńGlinki2024-09-12
Mistrzostwa Polski PZŁ i ZSP w Combined Game ShootingWłocławekOstrowy2024-06-22
II Puchar Stefana MrozowskiegoToruńWąbrzeźno2024-07-07
Złoty Liść DębuBydgoszczPlaskosz2024-07-14
XXXXVI Puchar Tomasza ŁąckiegoToruńWąbrzeźno2024-08-25
Sąsiedzi na strzelnicyToruńGlinki2024-09-08
Zawody o Złotego BażantaToruńUnisław2024-10-12
Zakończenie Sezonu StrzeleckiegoBydgoszczŁącko2024-10-13
Mistrzostwa Okręgu PZŁ Bielsko BiałaBielsko BiałaBrzeszcze2024-06-15
Puchar Strzelectwa ParkurowegoBielsko BiałaBrzeszcze2024-08-24
Puchar Przewodniczącego Komisji StrzeleckiejBielsko BiałaGoleszów2024-09-08
Turniej Zarządów KółChełmKumowa Dolina2024-09-21
Zawody Sędziów i Puchar JuniorówChełmKumowa Dolina2024-10-05
Mistrzostwa Okręgu PZŁ KaliszKaliszWolica2024-06-15
Ku PamięciKaliszWolica2024-08-10
XVI ZAWODY IMIENIA PAWŁA BUNIOWSKIEGOKaliszWolica2024-10-12
Puchar św. HubertaKatowiceSiemianowice2024-09-07
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa RybnikKatowiceParuszowice2024-09-21
Trap 4 FunKatowiceParuszowice2024-09-28
Rybnicki Puchar Trap i SkeetKatowiceParuszowice2024-06-15
Piknik strzelecki „Nie tylko rodzin polujących”LegnicaDobrzejów2024-08-24
Puchar LataLegnicaDobrzejów2024-07-27
Puchar JesieniLegnicaDobrzejów2024-09-14
Lubelska Liga Parcurowa Zarządu Okręgowego -cykl 4 zawodów 3 rundaLublinPuławy2024-07-14
Lubelska Liga Parcurowa Zarządu Okręgowego -cykl 4 zawodów (FINAŁ)LublinPuławy2024-09-08
Złoty EskulapLublinPuławy2024-06-23
Puchar Prezesa Puławskiego Klubu Kół Łowieckich, Memoriał Janusza KujawskiegoLublinPuławy2024-09-15
Zawody RodzinneLublinPuławy2024-08-31
Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGOOpoleGrudzice2024-07-14
Zawody Śrutowe Puchar LATAOpoleGrudzice2024-07-28
Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2024 rOpoleGrudzice2024-10-13
Piknik z Avantem (Prezentacja broni i akcesoriów myśliwskich)RzeszówBór2024-06-22
III Zawody RodzinneZamośćKumowa Dolina2024-07-28
Laur św. BrunonaSuwałkiGiżycko2024-07-13
Puchar MCMSuwałkiGiżycko2024-08-24
Mistrzostwa Okręgu PZŁ SuwałkiSuwałkiEłk2024-06-15
Polska Grupa ZbrojowaSuwałkiEłk2024-06-22
Suwalki Turniej StrzeleckiSuwałkiEłk2024-08-10
XXXX Turniej Strzelectwa Myśliwskiego Strzelnica Myśliwska im. Józefa BućwińskiegoSuwałkiDoliwy2024-07-21
Puchar LataLesznoGóra2024-06-23
Puchar LataLesznoKrzywiń2024-06-29
Mistrzostwa Okręgu PZŁ LesznoLesznoKrzywiń2024-07-14
Zawody dla Seniorów 60+LesznoKrzywiń2024-08-25
"Złota Kaczka"LesznoGóra2024-08-31
Puchar "Pionki"LesznoKrzywiń2024-09-14
Puchar JesieniLesznoGóra2024-09-28
Puchar JesieniLesznoKrzywiń2024-09-29
Puchar Starosty Rawickiego - Lisiarz 2024LesznoRawicz2024-10-05
Puchar "Gospodarza Strzelncy"LesznoKrzywiń2024-10-26
2024-10-07
2024-10-08

Strategia dla Łowiectwa