Terminarz regionalny

Aktualne

LpNazwa zawodówWiel.ZO PZŁ StrzelnicaData zawodówWynikiRegulamin
1Tarnobrzeski Puchar Wiosny 5Tarnobrzeg Borów2021-05-15Gąsienica Stanisławhttps://www.pzlow.pl/tarnobrzeski-puchar-wiosny/brakCentralny
2Zawody o Puchar Trofeum w Malborku 5Elbląg Malbork2021-05-15Tomasz Skalski https://www.pzlow.pl/zawody-o-puchar-trofeum-w-malborku/brakCentralny
3Puchar Firmy Kolba 6Katowice Siemianowice2021-05-16Rybiński Tomaszhttps://www.pzlow.pl/puchar-firmy-kolba/brakCentralny
4Liga Strzelecka - Eliminacje Szczecin 5SzczecinPucice2021-05-22Piotr Poraniuk https://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-eliminacje-szczecin-2/brakCentralny
5Liga Strzelecka - Eliminacje Olsztyn 5Olsztyn Gutkowo2021-05-22Kraiński Wojciechhttps://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-eliminacje-olsztyn/brakCentralny
6Liga Strzelecka - Eliminacje Warszawa 5Warszawa Tarczyn 2021-05-22Tomasz Skalski https://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-eliminacje-warszawa/brakCentralny
7Liga Strzelecka - Eliminacje Kalisz 5Kalisz Starachowice2021-05-22Jacek Bąkowski https://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-eliminacje-kalisz-2/brakCentralny
8Liga Strzelecka - Eliminacje Bielsko Biała 5Bielsko-Biała 2021-05-22Andrzej Szeremet https://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-eliminacje-bielsko-biala/brakCentralny
9Liga Strzelecka - Eliminacje Rzeszów 5Rzeszów Bór2021-05-22Gąsienica Stanisławhttps://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-eliminacje-rzeszow/brakCentralny
10Zawody o Puchar Trybunalski 6Piotrków Tryb.Piotrków Tryb.2021-05-29Bogdan Kaśnicki https://www.pzlow.pl/zawody-o-puchar-trybunalski/brakCentralny
11Puchar Toruńskiej Katarzynki 6Toruń Glinki2021-06-05Zbigniew Zieliński https://www.pzlow.pl/puchar-torunskiej-katarzynki/brakCentralny
12Puchar Normy 6Tarnów Fiuk2021-06-05Paweł Hetmańczyk https://www.pzlow.pl/puchar-normy/brakCentralny
13Puchar RW HUNT 5Opole Grudzice2021-06-06Roman Bernacki https://www.pzlow.pl/puchar-rw-hunt/brakCentralny
14Zawody o Puchar Elbląga 6Elbląg Pasłęk2021-06-12Karpiński Piotrhttps://www.pzlow.pl/zawody-o-puchar-elblaga/brakCentralny
15Puchar Gryfa Szczecińskiego 5SzczecinPucice2021-06-12Piotr Poraniuk https://www.pzlow.pl/puchar-gryfa-szczecinskiego-2/brakCentralny
16Puchar Prezesa Koncernu Mięsnego Gobarto Dziczyzna 5LesznoKrzywiń2021-06-13Mariusz Maciejewski https://www.pzlow.pl/puchar-prezesa-koncernu-miesnego-gobarto-dziczyzna/brakCentralny
17Zawody Wawrzynowe 6Łomża Czerwony Bór2021-06-19Tomasz Skalski https://www.pzlow.pl/zawody-wawrzynowe/brakCentralny
18Puchar Jury Częstochowskiej 5Częstochowa Kochcice2021-06-19Roman Bernacki https://www.pzlow.pl/puchar-jury-czestochowskiej/brakCentralny
19II Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 4hunting.pl 5BydgoszczŁącko2021-06-20Karpiński Piotrhttps://www.pzlow.pl/ii-kujawsko-pomorski-puchar-lata-4hunting-pl/brakCentralny
20VIII Krajowe Zawody o Puchar Firmy „Delta Optical” 6Włocławek Ostrowy2021-06-26Karpiński Piotrhttps://www.pzlow.pl/viii-puchar-firmy-delta-optical/brakCentralny
21XXXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. I. Stachowiaka 6Katowice Siemianowice2021-07-03Rybiński Tomaszhttps://www.pzlow.pl/xxxvi-krajowy-konkurs-kol-lowieckich-im-i-stachowiaka/brakCentralny
22Puchar Lata ODWOŁANE0Legnica Legnica2021-07-10Paweł Hetmańczyk brakbrakCentralny
23Bałtycki Puchar Anschutz&Lapua 6Koszalin Manowo2021-07-10Świerczek Marekhttps://www.pzlow.pl/baltycki-puchar-anschutzlapua/brakCentralny
24Puchar Podlasia 5Białystok Karakule2021-07-10Tomasz Skalski https://www.pzlow.pl/puchar-podlasia/brakCentralny
25Nowosądecki Puchar Lata 6Nowy SączFiuk2021-07-11Wojciech Szymański https://www.pzlow.pl/nowosadecki-puchar-lata/brakCentralny
26Puchar Jezior Mazurskich6SuwałkiGiżycko2021-07-21Skalski Tomaszhttps://www.pzlow.pl/puchar-jezior-mazurskich/brakCentralny
27Czarny Diament Ziemi Śląskiej 5Katowice Siemianowice2021-07-17Roman Bernacki https://www.pzlow.pl/czarny-diament-ziemi-slaskiej/brakCentralny
28Liga Strzelecka - półfinał Region I, II, III5PoznańAntoninek2021-07-24Zieliński Zbigniewhttps://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-polfinal-region-iiiiii/brakCentralny
29Liga Strzelecka - półfinał Region IV, V, VI5KielceStarachowice2021-07-24Gąsienica Stanisławhttps://www.pzlow.pl/liga-strzelecka-polfinal-region-ivvvi/brakCentralny
30Puchar Firmy Twoja Broń 5WarszawaTarczyn 2021-07-31Wojciech Szymański https://www.pzlow.pl/puchar-firmy-twoja-bron/brakCentralny
31III Puchar PZŁ MIX5Toruń Glinki2021-08-01Karpiński Piotrhttps://www.pzlow.pl/iii-puchar-pzl-mix/brakCentralny
32XXI Memoriał Adama Kraińskiego6GdańskJaśkowa Dolina2021-08-07Marek Świerczek https://www.pzlow.pl/xxii-memorial-adama-krainskiego/brakCentralny
33VIII Mistrzostwa PZŁ Dian 6Opole Grudzice2021-08-08Mariusz Maciejewski https://www.pzlow.pl/viii-mistrzostwa-pzl-dian/brakCentralny
34Puchar Prezydenta Olsztyna6Olsztyn Gutkowo2021-08-14Kraiński Wojciechhttps://www.pzlow.pl/puchar-prezydenta-olsztyna/brakCentralny
35Puchar Grodu nad Prosną5Kalisz Wolica2021-08-14Jacek Bąkowski https://www.pzlow.pl/puchar-grodu-nad-prosna/brakCentralny
36III Warszawski Puchar Benelli5WarszawaTarczyn 2021-08-21Głazowska Sylwiahttps://www.pzlow.pl/iv-warszawski-puchar-benelli/brakCentralny
37II Puchar Firmy Tagart5Tarnobrzeg Borów2021-08-22Gąsienica Stanisławhttps://www.pzlow.pl/ii-puchar-firmy-tagart/brakCentralny
38LIII Mistrzostwa PZŁ kl. powszechna6PoznańAntoninek2021-08-28Kraiński Wojciechhttps://www.pzlow.pl/liii-mistrzostwa-pzl-w-kl-powszechnej/brakCentralny
39XX Mistrzostwa PZŁ kl. mistrzowska6Toruń Glinki2021-09-04Zieliński Zbigniewhttps://www.pzlow.pl/xx-mistrzostwa-pzl-w-kl-mistrzowskiej/brakCentralny
40Puchar Północnego Mazowsza6CiechanówChotum2021-09-11Jendrzejewski Waldemarhttps://www.pzlow.pl/puchar-polnocnego-mazowsza/brakCentralny
41Puchar Opolszczyzny 5Opole Grudzice2021-09-11Wojciech Szymański https://www.pzlow.pl/puchar-opolszczyzny/brakCentralny
42Mistrzostwa PZŁ seniorów6Legnica Dobrzejów2021-09-12Hetmańczyk Pawełhttps://www.pzlow.pl/i-mistrzostwa-pzl-seniorow/brakCentralny
43Podkarpacki Puchar Jesieni5Rzeszów Bór2021-09-18Tomasz Skalski https://www.pzlow.pl/podkarpacki-puchar-jesieni/brakCentralny
44XX Puchar Łuczniczki5BydgoszczŁącko2021-09-18Głazowska Sylwiahttps://www.pzlow.pl/xx-puchar-luczniczki/brakCentralny
45Puchar Winobrania5Zielona GóraDłużyna Dolna/Zgorzelec2021-09-19Szeremet Andrzejhttps://www.pzlow.pl/xxxvi-puchar-prezydenta-miasta-zielona-gora/https://www.pzlow.pl/wp-content/uploads/2021/09/REGULAMIN_Winobranie_2021.pdfCentralny
46XXVI Puchar Chmielakowy6ChełmKumowa Dolina2021-09-19Szymański Wojciechhttps://www.pzlow.pl/xxvi-turniej-chmielakowy/brakCentralny
47I FINAŁ LIGI STRZELECKIEJ5Tarnobrzeg Borów2021-09-26Gąsienica Stanisławbrakhttps://www.pzlow.pl/wp-content/uploads/2021/09/Final-Ligi.pdfCentralny
48Puchar KujawWłocławek Ostrowy2021-10-02Karpiński PiotrbrakbrakCentralny
49Puchar JesieniLublinPuławy2021-10-02Rybiński TomaszbrakbrakCentralny
50Puchar Czeskiej ZbrojovkiPiłaChodzież2021-10-03Świerczek MarekbrakbrakCentralny
51Dymarki ŚwiętokrzyskieKielceStarachowice2021-10-09Rybiński TomaszbrakbrakCentralny
52XX Puchar Wójta Gminy OsieBydgoszczOsie2021-07-18brakbrakRegionalny
53XXII Kujawsko-Pomorski Grand Prix - Puchar Gzella InvestmentsBydgoszczOsie2021-08-01brakbrakRegionalny
54VI Puchar Złotego KarasiaBydgoszczOsie2021-08-15brakbrakRegionalny
55III Parkurowy Puchar Basia Hunt - III EdycjaBydgoszczOsie2021-08-22brakbrakRegionalny
56Lupus Cup - Compak Sporting (2 dni-200 rzutków)Gorzów Wlkp.Dłużyna Dolna/Zgorzelec2021-08-07brakbrakRegionalny
57IX Memoriał "Ku Pamięci…"KaliszWolica2021-08-08brakbrakRegionalny
58Złoty Liść DębuBydgoszczTuchola2021-07-31brakbrakRegionalny
59I Puchar Smoka Wawelskiego w strzelaniach ParcurKrakówBrzeszcze2021-08-14brakbrakRegionalny
60Puchar Prezydenta Miasta JaworznoKatowiceJaworzno2021-08-28brakbrakRegionalny
61Puchar Łowczego Andrzeja KozakiewiczaKatowiceJaworzno2021-10-09brakbrakRegionalny
62Super Puchar HubertechKatowiceJaworzno2021-09-04brakbrakRegionalny
63Zakończenie Wakacji w Goleszowie (90 rzutków +zając)Bielsko BiałaGoleszów2021-09-04brakbrakRegionalny
64LIGA PARCOUROWA - ZIMA - I RUNDACzęstochowaKochcice2021-01-30brakbrakRegionalny
65SPORT - PARCOURCzęstochowaKochcice2021-01-31brakbrakRegionalny
66LIGA PARCOUROWA - ZIMA - II RUNDACzęstochowaKochcice2021-02-13brakbrakRegionalny
67SPORT - PARCOUR - wg regulaminu - 2 osie parcourowe po 30 rzutków + trap sportowy + skeet sportowyCzęstochowaKochcice2021-02-14brakbrakRegionalny
68LIGA PARCOUROWA - ZIMA - III RUNDACzęstochowaKochcice2021-03-28brakbrakRegionalny
69LIGA PARCOUROWA - ZIMA - IV RUNDACzęstochowaKochcice2021-04-25brakbrakRegionalny
70PUCHAR POLSKI OPEN - SKEET SPORTOWY - TRAP SPORTOWY - PZSS (3 dni)CzęstochowaKochcice2021-05-14brakbrakRegionalny
71LIGA PARCOUROWA - LATO - V RUNDACzęstochowaKochcice2021-05-23brakbrakRegionalny
72ZAWODY OKRĘGOWE - PZŁCzęstochowaKochcice2021-06-05brakbrakRegionalny
73LIGA PARCOUROWA - LATO - VI RUNDACzęstochowaKochcice2021-06-20brakbrakRegionalny
74PARCOUR JURY I RESORTU STRZELECTWA - PSSPCzęstochowaKochcice2021-07-10brakbrakRegionalny
75SPORT - PARCOUR - wg regulaminu - 2 osie parcourowe po 30 rzutków + trap sportowy + skeet sportowyCzęstochowaKochcice2021-07-11brakbrakRegionalny
76Puchar XI-lecia MKS ASTRA w Compak Sportingu (dwa dni)BydgoszczSkoraczewo2021-05-15brakbrakRegionalny
77XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Lekarzy i Lekarzy Weterynarii w Compak Sportingu (dwa dni)BydgoszczSkoraczewo2021-08-14brakbrakRegionalny
78V Mistrzostwa Polski w Kombinacji MyśliwskiejBydgoszczSkoraczewo2021-10-16brakbrakRegionalny
79I Mistrzostwa Polski MIX Uniwersal SKEET+ Uniwersal TRAP ( 50 + 50 rzutków )BydgoszczSkoraczewo2021-10-17brakbrakRegionalny
80Puchar Otwarcia sezonu strzeleckiego 2021 r. ODWOŁANEOpoleGrudzice2021-03-21brakbrakRegionalny
81Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara WIŚNIEWSKIEGOOpoleGrudzice2021-05-09brakbrakRegionalny
82Zawody Okręgowe Kół Łowieckich” ZO PZŁ OpoleOpoleGrudzice2021-06-13brakbrakRegionalny
83Puchar Centrum strzeleckiego DEEROpoleGrudzice2021-06-26brakbrakRegionalny
84Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 2021 r.OpoleGrudzice2021-10-17brakbrakRegionalny
85II Puchar Dnia KobietBydgoszczOsie2021-03-07brakbrakRegionalny
86I Puchar Marzanny ODWOŁANEBydgoszczOsie2021-03-21brakbrakRegionalny
87II PARKUROWY PUCHAR BASIA HUNT - V edycja - FINAŁ PUCHARU Z 2020 R.BydgoszczOsie2021-05-09brakbrakRegionalny
88VI PUCHAR SKIBICKIEGO - TURNIEJ PARBydgoszczOsie2021-07-04brakbrakRegionalny
89I Parcourowe StrzelAnia o Puchar firmy SKATBydgoszczOsie2021-07-25brakbrakRegionalny
90Włocławskie Środy Strzeleckie 5-bój5WłocławekOstrowy2021-05-26brakbrakRegionalny
91Włocławskie Środy Strzeleckie 6 bój6WłocławekOstrowy2021-06-09brakbrakRegionalny
92Włocławskie Środy Strzeleckie 5 bój5WłocławekOstrowy2021-06-23brakbrakRegionalny
93Włocławskie Środy Strzeleckie 6 bój6WłocławekOstrowy2021-07-07brakbrakRegionalny
94Włocławskie Środy Strzeleckie 5 bój5WłocławekOstrowy2021-07-21brakbrakRegionalny
95Włocławskie Środy Strzeleckie 6 bój6WłocławekOstrowy2021-08-04brakbrakRegionalny
96Włocławskie Środy Strzeleckie 5 bój5WłocławekOstrowy2021-08-18brakbrakRegionalny
97Włocławskie Środy Strzeleckie 6 bój6WłocławekOstrowy2021-09-01brakbrakRegionalny
98Włocławskie Środy Strzeleckie 5 bój5WłocławekOstrowy2021-09-15brakbrakRegionalny
99Zawody Strzeleckie "Memoriał Marka Ziomka"CzęstochowaKochcice2021-08-07brakbrakRegionalny
100FINAŁ Włocławskich Śród Strzeleckich 6 bój6WłocławekOstrowy2021-09-24brakbrakRegionalny
101"Zawody Komisji Strzeleckiej ZO PZŁ we Wrocławiu"WrocławWrocław2021-07-03brakbrakRegionalny