Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. II

Toruń - Glinki 21.05.2022 rok.

Sędzia główny – Karpiński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki indywidualne

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazemRazem - DrużynaLokata
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
Toruń
1Aniołkowski PiotrMToruń8585100270859818345335371
2Karpiński KrzysztofMToruń9085902659493187452
3Karpik MichałMToruń9075952608998187447
4Czarnecki Michał JacekMToruń9085952707796173443
5Wiśniewski MarekMToruń7590902559197188443
6Marcinkowski BartoszMToruń85709024591100191436
7Sobolewski Dariusz SebastianMToruń8075952508796183433
8Kędzierski ZbigniewMToruń8080852459194185430
Elbląg
1Goerick MarekMElbląg9580100275919919046533342
2Kurzyński Andrzej HubertMElbląg7090952559397190445
3Smoliński PiotrMElbląg9085802558794181436
4Dorniak RobertMElbląg8565902407897175415
5Trzaska WojciechPElbląg8055852208596181401
6Gołębiewski Bartłomiej KrzysztofPElbląg7570852307093163393
7Onopiak RyszardMElbląg8080752356097157392
8Włoczewski RobertPElbląg6570702059092182387
Bydgoszcz
1Isaryk SergijMBydgoszcz9585100280919518646633213
2Montowski ZbyszkoMBydgoszcz85701002558897185440
3Usowski PatrykMBydgoszcz80701002508495179429
4Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz7585752359492186421
5Modrzejewski JacekMBydgoszcz9070702307690166396
6Siedlecki Jakub LechMBydgoszcz7590902555584139394
7Pestka Łukasz StanisławMBydgoszcz8570702257196167392
8Piątkowski MaciejPBydgoszcz7080802307776153383
Słupsk
1Raguza MateuszPSłupsk909090270759216743733194
2Golec MarcinMSłupsk8085852509394187437
3Golec MichałMSłupsk8570752309396189419
4Socha DominikaMSłupsk8570902457394167412
5Gaca ŁukaszMSłupsk8080752358889177412
6Kneblewski ŁukaszMSłupsk7570852307896174404
7Piotrowski Krzysztof AndrzejMSłupsk6575802208893181401
8Keller HubertMSłupsk7565802208691177397
Gdańsk
1Szyłejko RafałMGdańsk859090265709816843333145
2Plata Łukasz JanMGdańsk7090952557796173428
3Kraiński PiotrMGdańsk8085802458498182427
4Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk8575852458397180425
5Makowski SławomirMGdańsk7575802308393176406
6Demps KrzysztofMGdańsk8070802307993172402
7Pietraszek Piotr PawełMGdańsk8075752308091171401
8Michałowski MarcinMGdańsk6075852207696172392
Płock
1Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock807595250839217542531446
2Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock7580802358797184419
3Kruczkowski Marek HenrykMPłock8580752407298170410
4Łaziuk Michał TomaszPPłock5585952357886164399
5Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8080752356794161396
6Stasiniewski PrzemysławMPłock7065852206884152372
7Zielak JarosławPPłock6060802007687163363
8Pawlak WojciechMPłock6555601808298180360
Włocławek
1Smykowski MarcinMWłocławek857585245848617041530947
2Chaberski SławomirMWłocławek7080852359383176411
3Forczmański BartoszPWłocławek9550802258894182407
4Sobczak ŁukaszPWłocławek5580802158977166381
5Molewski MarcinPWłocławek8050902207781158378
6Gaweł ŁukaszPWłocławek7565902306184145375
7Ośmiałowski RadosławPWłocławek5580752106894162372
8Buziewski SebastianPWłocławek5575702007283155355

Uproszczona klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Toruń675645740206070577214773537
2630620710196064076714073367
3Elbląg640595680191565476514193334
4Bydgoszcz655620685196063672513613321
5Słupsk635605660190067474514193319
6Gdańsk615635670192063276213943314
7Płock570580645179561373613493144
8Włocławek570555655178063268213143094