Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. II

Toruń - Glinki 21.05.2022 rok.

Sędzia główny – Karpiński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz7585752359492186421
2Socha DominikaMSłupsk8570902457394167412
3Pająk MartaMOlsztyn7070852258695181406
4Łabenda AgataMSłupsk8565802306080140370
5Klejnotowska AlicjaMGdańsk7070752156188149364
6Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn7570752205783140360
7Pawlak -Molewska AgataPWłocławek4030701405065115255

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Isaryk SergijMBydgoszcz95851002809195186466
2Goerick MarekMElbląg95801002759199190465
3Aniołkowski PiotrMToruń85851002708598183453
4Karpiński KrzysztofMToruń9085902659493187452
5Karpik MichałMToruń9075952608998187447
6Kurzyński Andrzej HubertMElbląg7090952559397190445
7Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn8585852559098188443
8Czarnecki Michał JacekMToruń9085952707796173443
9Wiśniewski MarekMToruń7590902559197188443
10Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn8085952608795182442
11Montowski ZbyszkoMBydgoszcz85701002558897185440
12Golec MarcinMSłupsk8085852509394187437
13Smoliński PiotrMElbląg9085802558794181436
14Marcinkowski BartoszMToruń85709024591100191436
15Kozłowski PiotrMOlsztyn8570952509194185435
16Szyłejko RafałMGdańsk8590902657098168433
17Sobolewski Dariusz SebastianMToruń8075952508796183433
18Kędzierski ZbigniewMToruń8080852459194185430
19Usowski PatrykMBydgoszcz80701002508495179429
20Szypowski Jacek PrzemysławMOlsztyn8585952656994163428
21Plata Łukasz JanMGdańsk7090952557796173428
22Kraiński PiotrMGdańsk8085802458498182427
23Tęgowski ArturMToruń80758524087100187427
24Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock8075952508392175425
25Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk8575852458397180425
26Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz7585752359492186421
27Golec MichałMSłupsk8570752309396189419
28Smykowski MarcinMWłocławek8575852458486170415
29Dorniak RobertMElbląg8565902407897175415
30Socha DominikaMSłupsk8570902457394167412
31Gaca ŁukaszMSłupsk8080752358889177412
32Chaberski SławomirMWłocławek7080852359383176411
33Pieściński AdamMToruń9585802606982151411
34Kruczkowski Marek HenrykMPłock8580752407298170410
35Pająk MartaMOlsztyn7070852258695181406
36Makowski SławomirMGdańsk7575802308393176406
37Herba AndrzejMToruń7575852357397170405
38Kneblewski ŁukaszMSłupsk7570852307896174404
39Demps KrzysztofMGdańsk8070802307993172402
40Pietraszek Piotr PawełMGdańsk8075752308091171401
41Piotrowski Krzysztof AndrzejMSłupsk6575802208893181401
42Dudek BogdanMToruń6560902158498182397
43Keller HubertMSłupsk7565802208691177397
44Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń9075852505888146396
45Modrzejewski JacekMBydgoszcz9070702307690166396
46Siedlecki Jakub LechMBydgoszcz7590902555584139394
47Pestka Łukasz StanisławMBydgoszcz8570702257196167392
48Michałowski MarcinMGdańsk6075852207696172392
49Onopiak RyszardMElbląg8080752356097157392
50Nosko AndrzejMSłupsk7550802058898186391
51Pawszyk Jarosław AdamMOlsztyn5575752057298170375
52Stasiniewski PrzemysławMPłock7065852206884152372
53Łabenda AgataMSłupsk8565802306080140370
54Ruta MirosławMBydgoszcz7565852255388141366
55Klejnotowska AlicjaMGdańsk7070752156188149364
56Pawlak WojciechMPłock6555601808298180360
57Grzybowski RafałMOlsztyn7535651759187178353
58Klaman AndrzejMGdańsk00000000
59Łąpieś SławomirMToruń00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9075952608596181441
2Raguza MateuszPSłupsk9090902707592167437
3Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock7580802358797184419
4Romanowski HubertPToruń7080952458980169414
5Forczmański BartoszPWłocławek9550802258894182407
6Trzaska WojciechPElbląg8055852208596181401
7Łaziuk Michał TomaszPPłock5585952357886164399
8Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn8075852406097157397
9Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8080752356794161396
10Gołębiewski Bartłomiej KrzysztofPElbląg7570852307093163393
11Włoczewski RobertPElbląg6570702059092182387
12Stolpman Rafał TomaszPElbląg5570802058794181386
13Piątkowski MaciejPBydgoszcz7080802307776153383
14Sobczak ŁukaszPWłocławek5580802158977166381
15Molewski MarcinPWłocławek8050902207781158378
16Gaweł ŁukaszPWłocławek7565902306184145375
17Werhun IgorPOlsztyn7055902156593158373
18Ośmiałowski RadosławPWłocławek5580752106894162372
19Salata WojciechPToruń8065702156488152367
20Harenda Zbigniew LechPBydgoszcz8555802205886144364
21Zielak JarosławPPłock6060802007687163363
22Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn7570752205783140360
23Buziewski SebastianPWłocławek5575702007283155355
24Rumiński JarosławPToruń8065802254485129354
25Urbański TomaszPElbląg8055802154887135350
26Kaczorowski WaldemarPWłocławek5085652008058138338
27Nowakowski KrzysztofPGdańsk5560601756296158333
28Piskorski MichałPToruń2540751404584129269
29Pawlak -Molewska AgataPWłocławek4030701405065115255
30Szopiński JanPGdańsk506050160203757217
31Tarnowski Lech JarosławPGdańsk00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Isaryk SergijMBydgoszcz95851002809195186466
2Herba AndrzejMToruń7575852357397170405
3Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8080752356794161396
4Onopiak RyszardMElbląg8080752356097157392
5Stasiniewski PrzemysławMPłock7065852206884152372
6Szopiński JanPGdańsk506050160203757217
7Klaman AndrzejMGdańsk00000000
8Łąpieś SławomirMToruń00000000