Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

III Finał Ligi Strzeleckiej

Poznań - Antoninek 17.09.2023 r.

Sędzia Główny - Wojciech Szymański

Menu

Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Wysogląd Ewelina AnnaPToruń6555751956497161356

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bać StanisławMRzeszów100859027590100190465
2Karpik MichałMToruń95801002759198189464
3Szymański TomaszMPoznań85959027092100192462
4Madej JakubMRadom9585952758799186461
5Fiszer MarcinMPoznań90908526594100194459
6Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg85851002709296188458
7Borysiuk BartłomiejMWarszawa80959026593100193458
8Marcinkowski BartoszMToruń95901002857894172457
9Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski9580952709592187457
10Kraiński PiotrMGdańsk8595902709097187457
11Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok80100952758298180455
12Górski HenrykMTarnobrzeg85859026094100194454
13Komarewski TomaszMBiałystok9090902708499183453
14Pasztaleniec KamilMTarnobrzeg9090952758592177452
15Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski9590852708399182452
16Bogacz DawidMRzeszów9585852659095185450
17Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9090902708593178448
18Barszcz KrzysztofMRzeszów9575902608997186446
19Demps KrzysztofMGdańsk9085952707995174444
20Huminiak TomaszMWarszawa9085752509599194444
21Szyłejko RafałMGdańsk9590702559296188443
22Wróblewski AndrzejMKalisz8080952559395188443
23Bakacz AdamMKalisz85100802658095175440
24Góral MariuszMKatowice9090902707099169439
25Szczotka GrzegorzMKalisz10090602509198189439
26Tomala DamianMTarnobrzeg95759526571100171436
27Oleksik Marcin PawełMRadom8585802508898186436
28Burak AndrzejMBiałystok8590752508799186436
29Kubik IreneuszMRadom9580802558199180435
30Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski9575902607797174434
31Kubik Bartosz KamilMRadom9595652558099179434
32Czylok PiotrMRzeszów8580852508599184434
33Lipiński JacekMGdańsk8090852558197178433
34Łozowski TomaszMGorzów Wielkopolski9580702458999188433
35Kazubski KacperMPoznań9575702409398191431
36Nowak LechMPoznań8590702458896184429
37Czarnecki Michał JacekMToruń8095752507999178428
38Pospiech SergiuszMKatowice8595702509186177427
39Karpiński KrzysztofMToruń9575752458299181426
40Pieściński AdamMToruń9075852507798175425
41Grzybowski DominikMRadom9070802409095185425
42Hoppa SebastianMGdańsk8575752359298190425
43Dobrzykowski RafałMPoznań8085752408698184424
44Aniołkowski PiotrMToruń9575852556999168423
45Michałowski WojciechMBiałystok8080752359296188423
46Tomala SławomirMTarnobrzeg95806524082100182422
47Rączka RomanMPoznań9070902508487171421
48Mołdrzyk DawidMKatowice9075802458590175420
49Nowicki PawełMWarszawa10070802507099169419
50Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8075852408099179419
51Jurosz MarekMBielsko Biała8575752358797184419
52Szczotka AdamMBielsko Biała80907524573100173418
53Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok9080802508283165415
54Plata Łukasz JanMGdańsk9075802457098168413
55Szczepański JarosławMKatowice9080752457593168413
56Lachowski AndrzejMWarszawa8060852258998187412
57Krakowski SzymonMKatowice9075602259095185410
58Sawicki DariuszMBiałystok8090652357299171406
59Pauś Maciej JanMKalisz8560852308193174404
60Zieliński MarcinMRadom9075702358385168403
61Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała8075752307598173403
62Hanzlik TomaszMBielsko Biała8565652158197178393
63Jurosz HubertMBielsko Biała8580652308874162392
64Gawron JakubMRzeszów7565802207794171391
65Solecki MichałMKatowice9075652307486160390
66Ankiewicz TomaszMWarszawa8080602207595170390
67Jurosz PawełMBielsko Biała8065652108196177387
68Kostrzewa DariuszMWarszawa9575552256199160385
69Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8550702057898176381
70Malik Krzysztof PiotrMKalisz8570702255497151376
71Hadam DominikMRzeszów7070602007592167367
72Bella Aleksander WalentyMKalisz8070552057386159364

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Woźniak AdamPPoznań9585902707997176446
2Woźniak JakubPPoznań709010026072100172432
3Bajda KarolPBiałystok8580902558293175430
4Barszcz MateuszPRadom8575952557497171426
5Stodolski Rafał ŁukaszPKalisz8070802308897185415
6Dytkowski PrzemysławPKatowice9560952508677163413
7Łukieńczuk MaciejPGorzów Wielkopolski7075902358294176411
8Kuszela MateuszPTarnobrzeg8550952308792179409
9Dudek RafałPBielsko Biała8075852406994163403
10Ćmiel Patryk RyszardPRadom7560902258295177402
11Nowosad JanuszPGdańsk7080702208299181401
12Lachowski MichałPWarszawa9060752258986175400
13Salata WojciechPToruń6580852307197168398
14Pasztaleniec DamianPTarnobrzeg7085902455399152397
15Nowakowski KrzysztofPGdańsk8070802306799166396
16Lipiński ArturPGorzów Wielkopolski8080852455392145390
17Kawik WaldemarPBielsko Biała7575852355598153388
18Napierała Adam MarcinPKalisz7555802107697173383
19Gorzelski BogdanPBiałystok6065902157193164379
20Łogin Grzegorz JanPWarszawa7080802304993142372
21Stąpor GrzegorzPRzeszów6060802008678164364
22Dmuchowski DamianPKatowice8570502056395158363
23Wysogląd Ewelina AnnaPToruń6555751956497161356
24Wróblewski RafałPRzeszów5070701907488162352

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Szczotka AdamMBielsko Biała80907524573100173418
2Ankiewicz TomaszMWarszawa8080602207595170390

Bądź na bieżąco z newsami 📱