Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXXVII Puchar Winobrania

Zielona Góra - Dłużyna Dolna 10.09.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Szeremet Andrzej
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole7570501958094174369
2Błotna DorotaPLegnica7045551707193164334

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Szober Krzysztof MichałMZielona Góra10095852809398191471
2Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra8585902609299191451
3Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9090702509197188438
4Oborski PrzemysławMPiła8595652458599184429
5Afanasjew KamilMWrocław7580802359498192427
6Buda Sławomir WojciechMZielona Góra8585752459385178423
7Buda Marek CzesławMZielona Góra8065902358896184419
8Tomaszewski Maciej MarcinMPiła7585752358896184419
9Panasewicz PrzemysławMLeszno9085652407998177417
10Marconi HubertMJelenia Góra7570902358990179414
11Kołodziejczyk PiotrMLeszno90706522581100181406
12Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8575652258397180405
13Chmielowiec DominikMLegnica8085602258595180405
14Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8585652356898166401
15Janus SławomirMKielce6075852208889177397
16Tarnowy MateuszMZielona Góra8085402058999188393
17Malerowicz WojciechMLegnica8580502158490174389
18Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski8560652107997176386
19Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8565502009195186386
20Marcinowski PatrykMLegnica9080402108491175385
21Wojtaszuk DariuszMLegnica9560452009094184384
22Stachera MichałMWałbrzych9060802306587152382
23Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7070752157887165380
24Olejarz LeszekMZielona Góra8050651959192183378
25Sokół PiotrMZielona Góra7070602008491175375
26Łazik KrzysztofMLeszno7050852058386169374
27Zakręta AlinaMOpole7570501958094174369
28Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski8080452057588163368
29Kurgan AdrianMWrocław9570552206482146366
30Biereśniewicz WacławMWałbrzych9070452057685161366
31Banaś RobertMBielsko Biała6565551857399172357
32Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski7070702106283145355
33Zarycki AndrzejMJelenia Góra5580652006192153353
34Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra7045601758197178353
35Liczner JózefMJelenia Góra7560752105883141351
36Fiebig Marian WiesławMZielona Góra7540751906893161351
37Zarycki PiotrMJelenia Góra7565551955894152347
38Sobotka GrzegorzMZielona Góra8565502005085135335
39Marko Henryk StefanMZielona Góra6565401707687163333
40Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski6080501903995134324
41Sawicki DariuszMBiałystok075801554596141296
42Łapucewicz JózefMJelenia Góra6565401703285117287
43Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra7055301555571126281
44Komarnicki Marek PiotrMPiła00000000
45Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin00000000
46Pieściński AdamMToruń00000000
47Grocholski TomaszMLegnica00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Goławski GrzegorzPLublin8590752508484168418
2Łucinkiewicz WaldemarPWrocław7580902457598173418
3Nawrot Łukasz HubertPZielona Góra8085702358297179414
4Mielcarek ErykPLeszno7585702307893171401
5Rybowicz PiotrPJelenia Góra8070952456886154399
6Tomaszewski Dominik BogdanPZielona Góra9560652207096166386
7Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław6580802255892150375
8Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych6580602057685161366
9Wittke WojciechPZielona Góra6595502106685151361
10Bagiński Paweł PiotrPWałbrzych6080652056095155360
11Pietraszewski FilipPLeszno9085502256371134359
12Zelenay PawełPLegnica7075702156084144359
13Nowosad JanuszPGdańsk6555802006491155355
14Wróblewski RafałPRzeszów6555701907392165355
15Błotna DorotaPLegnica7045551707193164334
16Michalski MirosławPJelenia Góra7070401806786153333
17Kozina Tomasz WiktorPWrocław6560301559083173328
18Mielcarek HubertPLeszno5535601507494168318
19Waszkiewicz MateuszPJelenia Góra5560551705987146316
20Gronczyński PawełPWałbrzych3575501606984153313
21Marcinkiewicz PawełPWałbrzych4560451507186157307
22Wyrzykowski StanisławPZielona Góra6055401555590145300
23Kania KrzysztofPLegnica6060451653574109274
24Drozdowski PiotrPGorzów Wielkopolski7040401504081121271

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Buda Marek CzesławMZielona Góra8065902358896184419
2Janus SławomirMKielce6075852208889177397
3Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8565502009195186386
4Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7070752157887165380
5Olejarz LeszekMZielona Góra8050651959192183378
6Łazik KrzysztofMLeszno7050852058386169374
7Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski8080452057588163368
8Biereśniewicz WacławMWałbrzych9070452057685161366
9Wittke WojciechPZielona Góra6595502106685151361
10Zelenay PawełPLegnica7075702156084144359
11Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski7070702106283145355
12Zarycki AndrzejMJelenia Góra5580652006192153353
13Liczner JózefMJelenia Góra7560752105883141351
14Fiebig Marian WiesławMZielona Góra7540751906893161351
15Michalski MirosławPJelenia Góra7070401806786153333
16Marko Henryk StefanMZielona Góra6565401707687163333
17Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski6080501903995134324
18Wyrzykowski StanisławPZielona Góra6055401555590145300
19Łapucewicz JózefMJelenia Góra6565401703285117287
20Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra7055301555571126281
21Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin00000000

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022