Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXXVII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich

Poznań - Antoninek 02-03.07.2022 r.

Sędzia Główny – Zieliński Zbigniew
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Nowicki KarolMOlsztyn10010045502959194185480
2Kraiński PiotrMGdańsk959050502859097187472
3Andrzejczyk Patryk ŁukaszMKoszalin909050502809097187467
4Górski HenrykMTarnobrzeg909540502759398191466
5Faber PiotrMTarnów959045502808498182462
6Wojtaszuk DariuszMLegnica959050452808595180460
7Szymański TomaszMPoznań9010045452808199180460
8Montowski ZbyszkoMBydgoszcz909545452758398181456
9Wąsik DawidMBielsko Biała1007540502659299191456
10Tomala SławomirMTarnobrzeg9595454528075100175455
11Hoppa SebastianMGdańsk858050452609699195455
12Goerick MarekMElbląg958545452708599184454
13Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok909045502758296178453
14Furmańczak TomaszMLeszno859545502758197178453
15Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski957050502658998187452
16Neugebauer Jerzy JanMOlsztyn909540502757997176451
17Andrzejczyk Paweł MarcinMKoszalin909045402658898186451
18Buda Marek CzesławMZielona Góra859040452609398191451
19Karpiński KrzysztofMToruń908550402658897185450
20Marconi HubertMJelenia Góra858540502609199190450
21Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra958050502757796173448
22Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski859050502757597172447
23Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok858040502559597192447
24Golec MichałMSłupsk858545452609293185445
25Komarewski TomaszMBiałystok858045452559098188443
26Dobrzykowski RafałMPoznań957550502707993172442
27Nowicki PawełMWarszawa908540502657996175440
28Czerwień DariuszMPiła1008540452707297169439
29Narowski TomaszMPoznań907050452558892180435
30Szyłejko RafałMGdańsk9580404025579100179434
31Pudełko JanuszMKraków807550502558198179434
32Benbenek MichałMPrzemyśl8590453525578100178433
33Kędzierawski PiotrMChełm9065455025081100181431
34Buda Sławomir WojciechMZielona Góra808045452508892180430
35Golec MariuszMSłupsk906545402409595190430
36Tyrka TomaszMTarnów908035502557896174429
37Franczak MariuszMLeszno959035402607692168428
38Jankowski GrzegorzMOlsztyn957045402508098178428
39Kędzierawski ŁukaszMChełm857035502409194185425
40Andrzejczyk Przemysław MieczysławMKoszalin857050402458990179424
41Góral MariuszMKatowice958035452557494168423
42Wadas MichałMSiedlce909030452557295167422
43Kubik Bartosz KamilMRadom857035502408597182422
44Kurzyński Andrzej HubertMElbląg906040452358899187422
45Bekasiak SzymonMSzczecin958035402507893171421
46Kubik IreneuszMRadom856045452359392185420
47Śmiałek DamianMSzczecin6590453523585100185420
48Dobrzykowski DanielMPoznań906050502507593168418
49Golec MarcinMSłupsk857035502408494178418
50Mujta PrzemysławMWarszawa857550502606787154414
51Czarnecki Michał JacekMToruń957530452458683169414
52Montowski HubertMBydgoszcz808035502457198169414
53Grzybowski RafałMOlsztyn907040402407698174414
54Kuta ArturMSkierniewice758535452409182173413
55Daukszys TadeuszMŁódź806045502358296178413
56Bella Aleksander WalentyMKalisz908535452556889157412
57Fiszer MarcinMPoznań758540402407597172412
58Tomala DamianMTarnobrzeg758535502457096166411
59Klawe HubertMPoznań857545352407891169409
60Adaszewski MarcinMLublin957035352357796173408
61Szarzec RomanMBielsko Biała807530452308987176406
62Rafalski MaciejMŁódź807040502406798165405
63Bielecki DariuszMPrzemyśl856535452307598173403
64Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski957050452604993142402
65Pauś Maciej JanMKalisz957020502356897165400
66Franczak BartłomiejMLeszno857040402357194165400
67Tomczyk MarcinMBielsko Biała757040402257996175400
68Koniecko Arkadiusz, HubertMŁomża807040452357094164399
69Porowski KonradMWrocław658535302158797184399
70Kruczkowski Marek HenrykMPłock758050352406890158398
71Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski906535452356796163398
72Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice856520402108994183393
73Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski656050502256799166391
74Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska707525452157693169384
75Lewandowski MarekMToruń805530452107797174384
76Rafalski MikołajMŁódź857025352158384167382
77Jurik RostislavMOpole857045402406377140380
78Mielczarek SebastianMPiotrków Trybunalski806040302107298170380
79Hadam DominikMRzeszów755525401958693179374
80Terlecki JacekMJelenia Góra854525502057691167372
81Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin607540452206189150370
82Czerwień JózefMPiła457045402007792169369
83Bykowski PawełMPiotrków Trybunalski756520402007095165365
84Furczoń Jan MarianMKraków856020301958677163358
85Chrapka JerzyMKatowice707510351907194165355
86Polańczyk Rafał JarosławMPłock557030351907985164354
87Witeczek Robert ArkadiuszMPłock606015451806685151331
88Janus SławomirMKielce70655351757777154329
89Knurowski PawełMNowy Sącz856015351954092132327
90Szczęsny Bogdan PiotrMKielce654525451804794141321
91Godek TomaszMZamość555535401853977116301
92Guzik Andrzej JanMNowy Sącz704510501754086126301
93Jaskierski Robert KazimierzMNowy Sącz554015401507476150300
94Borowicz Paweł HenrykMBydgoszcz000000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Piechocki HubertPPoznań907550352509597192442
2Kozikowski RafałPŁomża957545452607995174434
3Sobolewski MirosławPSuwałki956530502408095175415
4Konupka DavidPOpole808045302359288180415
5Kędzierawski PawełPChełm858015452258694180405
6Szczerba MichałPSieradz757045402307896174404
7Dreger MikołajPPiła658030452208797184404
8Zajączkowski Bogusław RomanPWałbrzych1008025502555589144399
9Geras Krzysztof AndrzejPSkierniewice807040502406493157397
10Molewski MarcinPWłocławek658045252158992181396
11Gawlik RafałPKielce707030502208986175395
12Szczepaniak Jacek, TomaszPSieradz905045352207598173393
13Miciałkiewicz PiotrPPoznań709040452455295147392
14Byczyński PawełPKonin856535352207596171391
15Domoracki ZbigniewPSuwałki906530302158888176391
16Maciąg BartoszPLublin957040502553796133388
17Ziąber TomaszPLegnica807520452207888166386
18Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin607540452207591166386
19Kozikowski KrzysztofPŁomża807025452206695161381
20Grześków Robert PiotrPZamość957015452256786153378
21Dąbrowski Piotr AdamPWałbrzych756040352107195166376
22Solecki MichałPKatowice805025452008491175375
23Kojara DamianPKraków706530352008293175375
24Wieczorkiewicz PiotrPWarszawa705535502106696162372
25Rudzki MariuszPSkierniewice757040452305685141371
26Dylewski JanPPiotrków Trybunalski754535351908099179369
27Pavlou AleksanderPLegnica606530401958390173368
28Hadam PiotrPRzeszów705525351858196177362
29Nitka Stanisław AndrzejPWałbrzych806510502057380153358
30Kościk KajetanPZamość806530352105592147357
31Kalin MichałPPrzemyśl905015452007186157357
32Porowski Maciej DariuszPSiedlce754045201807593168348
33Gendera MichałPKalisz656535402054794141346
34Terlecki DanielPJelenia Góra605020401708591176346
35Jasik JacekPLublin706520401955892150345
36Rudziewicz Jan DariuszPSuwałki655025301707497171341
37Kwapisiewicz Robert SebastianPSkierniewice755520401906387150340
38Gujski MaciejPSiedlce657015301806793160340
39Kusiński ArkadiuszPWrocław706025301855893151336
40Sankowski MarekPBiała Podlaska556030401856288150335
41Wrzesień RyszardPWarszawa756510401904992141331
42Mamoń PawełPWałbrzych604515451655494148313
43Labus Michał HubertPOpole455510351457986165310
44Wójcik WaldemarPBiała Podlaska55804045220364278298
45Kłonica PiotrPKraków504010351354088128263
46Szewczyk TomaszPCzęstochowa3540253513505252187
47Wajda PawełPTarnów000000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Buda Marek CzesławMZielona Góra859040452609398191451
2Pudełko JanuszMKraków807550502558198179434
3Daukszys TadeuszMŁódź806045502358296178413
4Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice856520402108994183393
5Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski656050502256799166391
6Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin607540452207591166386
7Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska707525452157693169384
8Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin607540452206189150370
9Czerwień JózefMPiła457045402007792169369
10Nitka Stanisław AndrzejPWałbrzych806510502057380153358
11Furczoń Jan MarianMKraków856020301958677163358
12Chrapka JerzyMKatowice707510351907194165355
13Jasik JacekPLublin706520401955892150345
14Wrzesień RyszardPWarszawa756510401904992141331
15Janus SławomirMKielce70655351757777154329
16Szczęsny Bogdan PiotrMKielce654525451804794141321
17Guzik Andrzej JanMNowy Sącz704510501754086126301
18Wójcik WaldemarPBiała Podlaska55804045220364278298