Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXX Puchar Prezydenta Olsztyna

Olsztyn - Gutkowo 27.08.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Świerczek Marek
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz907045502556494158413
2Pająk MartaMOlsztyn658550452456994163408
3Kledzik AnnaPGdańsk805540502254996145370
4Bąk EwaPOlsztyn606025401856689155340
5Kulas NataliaPOlsztyn605540351907472146336
6Jańczak Anna MariaPChełm557030351906182143333
7Sukiennik MartynaPOlsztyn405540301656287149314
8Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn503525401505083133283

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Nowicki KarolMOlsztyn959550502908099179469
2Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok959050502859191182467
3Kozłowski PiotrMOlsztyn9590504528082100182462
4Aniołkowski PiotrMToruń909045452709199190460
5Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów909040502709296188458
6Kulikowski MarekMBiałystok9010045502857199170455
7Wiśniewski MarekMToruń8580505026590100190455
8Marcinkowski BartoszMToruń859045502709094184454
9Sawicki DariuszMBiałystok9085455027079100179449
10Białobrzeski ArturMOstrołęka858550502708297179449
11Pieściński AdamMToruń957545502658895183448
12Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn909050452757894172447
13Szypowski Jacek PrzemysławMOlsztyn809050502708196177447
14Komarewski TomaszMBiałystok858540502608998187447
15Pieńkowski RadosławMOlsztyn908050502707698174444
16Ciecierski Arkadiusz HubertMOlsztyn958050452707597172442
17Sanczenko PiotrMSuwałki758550502608498182442
18Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski858550502707794171441
19Szul MarekMWarszawa858545502658096176441
20Konarski JarosławMBiała Podlaska907550502658688174439
21Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka758550502608196177437
22Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk658050502459397190435
23Dorniak RobertMElbląg808040502508697183433
24Plata Łukasz JanMGdańsk859045402607498172432
25Marlęga SławomirMCiechanów906550452508399182432
26Goerick MarekMElbląg907550402558690176431
27Gromacki KrzysztofMOlsztyn708550502558686172427
28Sobolewski Dariusz SebastianMToruń858045452558982171426
29Łakomy WojciechMOlsztyn857040502458892180425
30Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn858045502606994163423
31Gałązka MaciejMOlsztyn907540502557295167422
32Mańko Mariusz AndrzejMŁomża808030502408794181421
33Zalewski ArturMOlsztyn808535452457596171416
34Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz907045502556494158413
35Banaś RobertMBielsko Biała958040502655295147412
36Kulikowski PatrykMBiałystok906030502308198179409
37Szymański WojciechMOstrołęka808050352457192163408
38Pająk MartaMOlsztyn658550452456994163408
39Łożyński Piotr WitoldMCiechanów807540502456498162407
40Kędzierski ZbigniewMToruń707045452308988177407
41Grzybowski RafałMOlsztyn807040402308492176406
42Łąpieś SławomirMToruń6510050452605986145405
43Kostrzewa DariuszMWarszawa858035502506291153403
44Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn906030502307893171401
45Chełstowski Leszek StanisławMOlsztyn657545502357680156391
46Onopiak RyszardMElbląg757045402307283155385
47Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów557035502106995164374
48Święcki KrzysztofMŁomża000000000
49Kościński Wojciech HubertMOlsztyn000000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Łakomy MateuszPWarszawa957535452509693189439
2Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn1008545502806091151431
3Połeć Kamil MichałPRadom908040452558492176431
4Trzaska WojciechPElbląg807050452459093183428
5Kiziewicz Piotr JarosławPOlsztyn808050452557595170425
6Sukiennik CezaryPOlsztyn757550502508491175425
7Łaziuk Michał TomaszPPłock809050502706684150420
8Łogin Grzegorz JanPWarszawa708550402457994173418
9Nowakowski KrzysztofPGdańsk9070354524071100171411
10Abramowicz KrzysztofPSuwałki807035402258997186411
11Wiszowaty Cezary RafałPOlsztyn909040302506692158408
12Rybiński WojciechPBiałystok757540352258691177402
13Michałowski WojciechPBiałystok557550452257998177402
14Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn758035402307893171401
15Nowosad JanuszPGdańsk757025502208396179399
16Szypowski Błażej RadzimierzPOlsztyn705545452158794181396
17Szczupakowski IgorPOlsztyn8050452520090100190390
18Korwek KazimierzPOlsztyn607545452256592157382
19Adamski AmadeuszPOlsztyn807035402256588153378
20Wiśniewski Jacek RyszardPOlsztyn758040402355982141376
21Owczarz MichałPŁomża706525452057893171376
22Kobus Zdzisław StefanPOlsztyn708030402205993152372
23Kledzik AnnaPGdańsk805540502254996145370
24Parafiniuk RafałPBiałystok656040452106690156366
25Waślicki AleksanderPWarszawa608025201857690166351
26Bąk EwaPOlsztyn606025401856689155340
27Adamkiewicz MarekPŁomża806030452154675121336
28Kulas NataliaPOlsztyn605540351907472146336
29Jańczak Anna MariaPChełm557030351906182143333
30Opalach Marcin ZbigniewPSuwałki655035401904890138328
31Sukiennik MartynaPOlsztyn405540301656287149314
32Bartnicki BernardPOlsztyn607030201804579124304
33Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn503525401505083133283
34Bulak MarianPOlsztyn000000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka758550502608196177437
2Łożyński Piotr WitoldMCiechanów807540502456498162407
3Łąpieś SławomirMToruń6510050452605986145405
4Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn906030502307893171401
5Chełstowski Leszek StanisławMOlsztyn657545502357680156391
6Onopiak RyszardMElbląg757045402307283155385
7Korwek KazimierzPOlsztyn607545452256592157382
8Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów557035502106995164374
9Bartnicki BernardPOlsztyn607030201804579124304

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022