Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXVIII Turniej Chmielakowy

Chełm - Kumowa Dolina 10.09.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Gąsienica Stanisław
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Jańczak Anna MariaPChełm708035402256890158383
2Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów606015401758492176351
3Gil AlicjaPZamość35505451355195146281
4Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm254510451254085125250

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Chodowiec AndrzejMSiedlce9510045502908699185475
2Tomala SławomirMTarnobrzeg9010045502858398181466
3Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg859550502808996185465
4Górski HenrykMTarnobrzeg959030502659598193458
5Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok909050502808281163443
6Borysiuk BartłomiejMWarszawa7590405025588100188443
7Konarski JarosławMBiała Podlaska908040502608497181441
8Kędzierawski ŁukaszMChełm907550502657991170435
9Górski Łukasz BłażejMRadom1007530502558199180435
10Kędzierawski PiotrMChełm858035502508299181431
11Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski907545452557992171426
12Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock907535452459091181426
13Piętak Paweł TomaszMChełm8585254023591100191426
14Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska857540452457996175420
15Barwicki PawełMRadom809030352358396179414
16Maciąg Andrzej JanMChełm905550452407796173413
17Turczyn Paweł AndrzejMLublin807540452407990169409
18Tuźnik SylwesterMLublin856530452258695181406
19Bobola GrzegorzMRzeszów806535452258792179404
20Udrycki SławomirMLublin907025452307993172402
21Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn907525452357290162397
22Borysiuk Krzysztof WaldemarMBiała Podlaska657520502108899187397
23Cąkała CezaryMSiedlce906010452059198189394
24Ciejpa-Znamirowski Dominik, KrzysztofMLublin706050502307088158388
25Bielecki DariuszMPrzemyśl6570353020081100181381
26Wójciuk JerzyMBiała Podlaska807535402306676142372
27Dudek MichałMRadom956035302205593148368
28Piecuch Piotr WładysławMChełm707030402107187158368
29Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska757510452058478162367
30Hadam DominikMRzeszów657535452205492146366
31Bocian GrzegorzMPrzemyśl907010302006595160360
32Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów606015401758492176351

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Wojtasiak Ryszard StanisławPChełm857550452557695171426
2Barszcz MateuszPRadom958045502706780147417
3Wiosna Adrian DariuszPRadom908045252407098168408
4Filipczak Dariusz PawełPChełm656545502258496180405
5Romanik SylwesterPSiedlce808010452159494188403
6Łogin Grzegorz JanPWarszawa958515402357091161396
7Ulanowski MaciejPLublin807520302059497191396
8Bednarczuk AndrzejPChełm757045502407184155395
9Powroźnik PiotrPPrzemyśl956535452406089149389
10Kusiak MaciejPZamość658545452407174145385
11Jańczak Anna MariaPChełm708035402256890158383
12Kędzierawski PawełPChełm806525452157296168383
13Osek TomaszPLublin706045302058195176381
14Kusiak MariuszPZamość856520302007599174374
15Hołodniak IreneuszPKrosno457530351858891179364
16Trubiłowicz IgaPTarnobrzeg603520501658195176341
17Piróg HubertPBiała Podlaska756535452205264116336
18Dylewski JanPPiotrków Trybunalski60555401607093163323
19Wrzesień RyszardPWarszawa555510451656786153318
20Borzęcki TomaszPWarszawa505510151306095155285
21Gil AlicjaPZamość35505451355195146281
22Kostyła ZbigniewPZamość555520301603882120280
23Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm254510451254085125250
24Buczyński Adam, JanPLublin40351520110643397207

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska857540452457996175420
2Maciąg Andrzej JanMChełm905550452407796173413
3Wójciuk JerzyMBiała Podlaska807535402306676142372
4Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska757510452058478162367
5Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów606015401758492176351
6Wrzesień RyszardPWarszawa555510451656786153318
7Kostyła ZbigniewPZamość555520301603882120280

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022