Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXVII Puchar Jezior Mazurskich

Suwałki - Giżycko 09.07.2022 r.

Sędzia Główny – Skalski Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz807535502408693179419
2Socha DominikaMSłupsk805545452258298180405
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów608530502257295167392
4Pająk MartaMOlsztyn956020452208190171391
5Zakręta AlinaMOpole806545402306489153383
6Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn703040451857495169354
7Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki656040352006682148348
8Bąk EwaPOlsztyn605040301807490164344

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Surma TomaszMŁódź9510050502957699175470
2Karpiński KrzysztofMToruń1009050502908793180470
3Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok10090504528582100182467
4Karpik MichałMToruń909050502809291183463
5Kubik IreneuszMRadom909050502808692178458
6Goerick MarekMElbląg859045502709393186456
7Kozłowski PiotrMOlsztyn859550502808587172452
8Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok858550502708397180450
9Montowski ZbyszkoMBydgoszcz958045502708396179449
10Kubik Bartosz KamilMRadom909550452807393166446
11Wiśniewski MarekMToruń858545502658594179444
12Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski908045452608895183443
13Komarewski TomaszMBiałystok9070505026082100182442
14Fiszer MarcinMPoznań908050452657897175440
15Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki958035452558995184439
16Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka759545452608196177437
17Uździło WitoldMSuwałki808045502558693179434
18Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn758050452509093183433
19Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów908550452708081161431
20Marlęga SławomirMCiechanów8070405024090100190430
21Gałązka MaciejMOlsztyn957540452558985174429
22Roszko MarcinMSuwałki857550502606899167427
23Krakowski SzymonMKatowice8085504025572100172427
24Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin857545452508592177427
25Sanczenko PiotrMSuwałki759050502656299161426
26Kulikowski MarekMBiałystok856540502409492186426
27Kędzierski ZbigniewMToruń857040502458793180425
28Kuczyński Bogdan MarcinMBiałystok859035502607193164424
29Plata Łukasz JanMGdańsk658545452408697183423
30Kapliński RafałMSuwałki858540502606498162422
31Pieńkowski RadosławMOlsztyn8580454525567100167422
32Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska908050452657877155420
33Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz807535502408693179419
34Kostrzewa DariuszMWarszawa908025452407998177417
35Gąssowski WojciechMOstrołęka658045502407698174414
36Pieściński AdamMToruń808050452557583158413
37Sawicki DariuszMBiałystok858520502407598173413
38Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn708540502456997166411
39Kulikowski PatrykMBiałystok707540502358096176411
40Onopiak RyszardMElbląg857545352408090170410
41Molski Krzysztof LechMBiałystok658045502407793170410
42Dudek MichałMRadom908030352358194175410
43Mańko Mariusz AndrzejMŁomża707045452307898176406
44Grzybowski RafałMOlsztyn756535502258992181406
45Udrycki SławomirMLublin806545502407194165405
46Socha DominikaMSłupsk805545452258298180405
47Białobrzeski ArturMOstrołęka1006550502654495139404
48Wróblewski AndrzejMKalisz707540452307797174404
49Czarnecki Michał JacekMToruń658040452307698174404
50Zalewski ArturMOlsztyn708040402307994173403
51Łąpieś SławomirMToruń758540502507180151401
52Żmiejko PawełMBiałystok708040452357293165400
53Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów706545452258289171396
54Tuszkowski RyszardMSuwałki757045402307293165395
55Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów608530502257295167392
56Pająk MartaMOlsztyn956020452208190171391
57Kleszczewski ZbigniewMSuwałki757550302307187158388
58Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń857025502306688154384
59Zakręta AlinaMOpole806545402306489153383
60Wiszowaty Wojciech MariuszMSuwałki656550452257274146371
61Olborski WojciechMWarszawa604050502007092162362
62Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki656040352006682148348
63Kwaśnik JarosławMGdańsk9060404523586086321

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Michałowski WojciechPBiałystok759550502708196177447
2Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn857050502558989178433
3Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska808540502557894172427
4Wiszowaty Cezary RafałPOlsztyn958550452755495149424
5Ulanowski MaciejPLublin908025452408895183423
6Połeć Kamil MichałPRadom859045402607883161421
7Goławski GrzegorzPLublin856040502358989178413
8Zamojski MarcinPSuwałki559050502457590165410
9Krzyżagórski BartoszPPoznań658050502457286158403
10Gołębiewski Bartłomiej KrzysztofPElbląg857040502457185156401
11Gorzelski BogdanPBiałystok707545502407585160400
12Drężek AdrianPSuwałki756040502257796173398
13Kaczmarczyk Przemysław ZbigniewPSuwałki707540402258488172397
14Osek TomaszPLublin609040502406688154394
15Rybiński WojciechPBiałystok806550352306597162392
16Stępień MarekPSkierniewice759045352455392145390
17Korwek KazimierzPOlsztyn657545452307188159389
18Rumiński JarosławPToruń707530452207789166386
19Nisterenko ŁukaszPToruń856530452257088158383
20Jankowski MarcinPSuwałki807535452355786143378
21Abramowicz KrzysztofPSuwałki705540352008493177377
22Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn657040452206193154374
23Opalach Marcin ZbigniewPSuwałki754550402106196157367
24Babiński TomaszPBiałystok804540452106689155365
25Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn703040451857495169354
26Toczyłowski KrystianPSuwałki655520351757793170345
27Bąk EwaPOlsztyn605040301807490164344
28Lenczewski AndrzejPBiałystok607545302107062132342
29Kustrzepa DanielPWarszawa605535451955888146341
30Gruss MarcinPToruń706045402153986125340
31Nowosad JanuszPGdańsk556530451954988137332
32Boharewicz Piotr MichałPSuwałki655040452005477131331
33Jankowski KrzysztofPSuwałki455535451805398151331
34Zaniewski WojciechPSuwałki506525401805884142322
35Adamkiewicz MarekPŁomża857525302154758105320
36Parafiniuk RafałPBiałystok604035401755484138313
37Król KamilPWarszawa407025351706774141311
38Osyda Jarosław HenrykPSuwałki505025401654988137302
39Olbryś Jacek JanPSuwałki455520301506467131281
40Adamaszwili Georgi MichałPWarszawa454520401504775122272
41Sztejter MirosławPSuwałki303030351254083123248
42Gnatowski MichałPWarszawa2525150656973142207
43Lewandowski BłażejPToruń50752520170000170

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka759545452608196177437
2Uździło WitoldMSuwałki808045502558693179434
3Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin857545452508592177427
4Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska908050452657877155420
5Gąssowski WojciechMOstrołęka658045502407698174414
6Onopiak RyszardMElbląg857545352408090170410
7Molski Krzysztof LechMBiałystok658045502407793170410
8Łąpieś SławomirMToruń758540502507180151401
9Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów706545452258289171396
10Tuszkowski RyszardMSuwałki757045402307293165395
11Korwek KazimierzPOlsztyn657545452307188159389
12Wiszowaty Wojciech MariuszMSuwałki656550452257274146371
13Kwaśnik JarosławMGdańsk9060404523586086321
14Osyda Jarosław HenrykPSuwałki505025401654988137302