Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń - Glinki 29.05.2022 rok.

Po barażu o drugie miejsce - 2- Plata Łukasz, 3 - Komarewski Tomasz, 4 - Gałęcki Bogdan,

Sędzia Główny – Skalski Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk7080952457798175420
2Klejnotowska AlicjaMGdańsk7575752259199190415
3Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz8070802307495169399
4Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7570702157097167382
5Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki7570401859188179364
6Kulas NataliaPOlsztyn6050501607571146306

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Wiśniewski MarekMToruń100100852858495179464
2Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski10085902758999188463
3Plata Łukasz JanMGdańsk9585952759197188463
4Komarewski TomaszMBiałystok951001002956999168463
5Chodowiec AndrzejMSiedlce9590852709594189459
6Udrycki SławomirMLublin9590902758698184459
7Fiszer MarcinMPoznań80901002709196187457
8Karpiński KrzysztofMToruń85951002808592177457
9Karpik MichałMToruń95751002708997186456
10Wojtaszuk DariuszMLegnica8595902709292184454
11Montowski ZbyszkoMBydgoszcz8085952609399192452
12Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski9590952808587172452
13Usowski PatrykMBydgoszcz8590902659193184449
14Rączka RomanMPoznań8585902608898186446
15Kraiński PiotrMGdańsk7095902559396189444
16Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9090902707697173443
17Tarnowy MateuszMZielona Góra7595852558898186441
18Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok9580852609289181441
19Aniołkowski PiotrMToruń9080852558897185440
20Czerwień Marek HenrykMPiła8585852558897185440
21Tęgowski ArturMToruń8085902558699185440
22Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8580952608396179439
23Kędzierski ZbigniewMToruń9585902708881169439
24Marlęga SławomirMCiechanów80908525583100183438
25Surma TomaszMŁódź80100802608097177437
26Kozłowski PiotrMOlsztyn8090902607699175435
27Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka7585852459199190435
28Pieściński AdamMToruń9075902558693179434
29Panasewicz PrzemysławMLeszno7090952558198179434
30Kubik IreneuszMRadom9070902508896184434
31Czarnecki Michał JacekMToruń80851002657098168433
32Prokop RomualdMGorzów Wielkopolski9575902607197168428
33Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok8570852408998187427
34Sobolewski Dariusz SebastianMToruń8585902607394167427
35Łąpieś SławomirMToruń8585852558686172427
36Łassa Paweł MichałMToruń9570902558286168423
37Kufel MirosławMToruń6075952309795192422
38Kubik Bartosz KamilMRadom9090702507794171421
39Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock9095752607090160420
40Socha DominikaMSłupsk7080952457798175420
41Dobrzykowski RafałMPoznań8575752358996185420
42Śmiechowski TomaszMSłupsk9080852557391164419
43Lewandowski RyszardMKoszalin65857522593100193418
44Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8560802259399192417
45Klejnotowska AlicjaMGdańsk7575752259199190415
46Kruczkowski Marek HenrykMPłock8565952457793170415
47Wojtyniak AndrzejMLeszno6590902457198169414
48Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski7090652259296188413
49Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski7580902457296168413
50Narowski TomaszMPoznań7585902507785162412
51Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk6090852358591176411
52Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski8070902408188169409
53Sawicki DariuszMBiałystok7580752308095175405
54Siedlecki Jakub LechMBydgoszcz8585902606976145405
55Ruta MirosławMBydgoszcz8570752307697173403
56Woropaj ZbigniewMKoszalin5575952258790177402
57Herba AndrzejMToruń10060852456196157402
58Dudek BogdanMToruń7565852258194175400
59Żmiejko PawełMBiałystok7580852406496160400
60Dudek MichałMRadom70851002556480144399
61Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz8070802307495169399
62Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski8075802356498162397
63Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8560702158494178393
64Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin5580902257494168393
65Kalinowski PawełMToruń9070902506477141391
66Pawlak WojciechMPłock8565502009192183383
67Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7570702157097167382
68Radniecki WiesławMKonin6575752156889157372
69Konarski JarosławMBiała Podlaska7545751958586171366
70Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki7570401859188179364
71Maciejewski MariuszMPoznań656590220000220
72Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń00000000
73Marcinkowski BartoszMToruń00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Romanik SylwesterPSiedlce8080902509395188438
2Grzybowski DominikPRadom9560952507992171421
3Łaziuk Michał TomaszPPłock7595852557887165420
4Harenda Zbigniew LechPBydgoszcz8080952556987156411
5Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9085702457095165410
6Raguza MateuszPSłupsk8575802408286168408
7Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8580752406199160400
8Nowakowski KrzysztofPGdańsk7570802257798175400
9Barszcz MateuszPRadom6075902257197168393
10Konowalski MaciejPPoznań7560902257097167392
11Goławski GrzegorzPLublin8070902406186147387
12Bocian GrzegorzPPrzemyśl8590752504590135385
13Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin6070752057995174379
14Wiosna Adrian DariuszPRadom7570852305195146376
15Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8085552207581156376
16Buziewski SebastianPWłocławek6570652007597172372
17Narowski JacekPPoznań7085652205993152372
18Arcimowicz MaciejPToruń6585752255393146371
19Grzyb Marek WaldemarPRadom7065852206289151371
20Romanowski HubertPToruń6065852106989158368
21Piątkowski MaciejPBydgoszcz6580852303995134364
22Salata WojciechPToruń7075802255483137362
23Gruss MarcinPToruń8555752157373146361
24Ulanowski MaciejPLublin7070652055995154359
25Wittke WojciechPZielona Góra8555702105489143353
26Kaczorowski WaldemarPWłocławek7045551707891169339
27Połeć Kamil MichałPRadom7050651856192153338
28Gabor Wiesław DariuszPToruń6055902056665131336
29Piskorski MichałPToruń5540851805593148328
30Nowosad JanuszPGdańsk6045801854492136321
31Dylewski JanPPiotrków Trybunalski4545701607090160320
32Gąsiorek BolesławPPoznań6550501655794151316
33Kulas NataliaPOlsztyn6050501607571146306
34Wielgoszyński Jakub StefanPToruń3560601554191132287
35Gabor DariuszPToruń00000000
36Kaźmierczyk WaldemarPToruń00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8580952608396179439
2Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka7585852459199190435
3Łąpieś SławomirMToruń8585852558686172427
4Lewandowski RyszardMKoszalin65857522593100193418
5Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski8070902408188169409
6Woropaj ZbigniewMKoszalin5575952258790177402
7Herba AndrzejMToruń10060852456196157402
8Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8560702158494178393
9Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin5580902257494168393
10Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin6070752057995174379
11Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8085552207581156376
12Radniecki WiesławMKonin6575752156889157372
13Wittke WojciechPZielona Góra8555702105489143353