Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXII Memoriał Adama Kraińskiego

Gdańsk - Jaśkowa Dolina 13.08.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Świerczek Marek
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole90757524082100182422
2Klejnotowska AlicjaMGdańsk6585852358397180415
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7085702259096186411
4Kledzik AnnaPGdańsk7095902554997146401
5Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk7575802307192163393
6Bąk EwaPOlsztyn6550701856789156341
7Pawlak -Molewska AgataPWłocławek4525851556781148303
8Fijałkowska KatarzynaPWłocławek3540451204866114234

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok10090952859394187472
2Kraiński PiotrMGdańsk908010027096100196466
3Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów9590952808997186466
4Aniołkowski PiotrMToruń95801002759398191466
5Surma TomaszMŁódź100100902907896174464
6Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn10085902758795182457
7Szyłejko RafałMGdańsk9090852659299191456
8Huminiak TomaszMWarszawa9575952659298190455
9Marlęga SławomirMCiechanów95751002708399182452
10Montowski ZbyszkoMBydgoszcz9590852708195176446
11Łakomy WojciechMOlsztyn8590952708195176446
12Panasewicz PrzemysławMLeszno9590902757199170445
13Komarewski TomaszMBiałystok9085902658199180445
14Pieściński AdamMToruń8085952608798185445
15Marcinkowski BartoszMToruń9585852658990179444
16Pieńkowski RadosławMOlsztyn9085802559099189444
17Smoliński PiotrMElbląg10090802707796173443
18Piętak Paweł TomaszMChełm8585902608499183443
19Piotrowski Krzysztof AndrzejMSłupsk7590952608499183443
20Szymański TomaszMPoznań8095752509499193443
21Gałązka MaciejMOlsztyn95701002658295177442
22Wojtaszuk DariuszMLegnica10085802658789176441
23Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki9080952658195176441
24Plata Łukasz JanMGdańsk8090902608196177437
25Smykowski MarcinMWłocławek8590902657694170435
26Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9585952756396159434
27Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk8565952459294186431
28Wysocki Michał AndrzejMKielce9080852558389172427
29Hoppa SebastianMGdańsk9075802458497181426
30Golec MarcinMSłupsk8085802459091181426
31Gajewski Aleksander BernardMKalisz9090802606996165425
32Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole90757524082100182422
33Kneblewski ŁukaszMSłupsk8590902656492156421
34Świeboda RobertMLublin7575902408794181421
35Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8585652358599184419
36Łożyński Piotr WitoldMCiechanów80906523584100184419
37Kędzierski ZbigniewMToruń9085652408891179419
38Kwaśnik JarosławMGdańsk8575902507889167417
39Łąpieś SławomirMToruń9095902756181142417
40Klejnotowska AlicjaMGdańsk6585852358397180415
41Kostrzewa DariuszMWarszawa9085802556098158413
42Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole8585652358296178413
43Pawszyk Jarosław AdamMOlsztyn7070902308398181411
44Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7085702259096186411
45Gąssowski WojciechMOstrołęka8080802407099169409
46Sobolewski Dariusz SebastianMToruń9065802357697173408
47Lewandowski RyszardMKoszalin8560902357697173408
48Kołodziejczyk PiotrMLeszno75806522085100185405
49Wróblewski AndrzejMKalisz8585852554999148403
50Walczak KamilMŁódź8070902406794161401
51Herba AndrzejMToruń85558022081100181401
52Woropaj ZbigniewMKoszalin8070902406989158398
53Mańko Mariusz AndrzejMŁomża8070802306197158388
54Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów7065752106495159369
55Nowak HenrykMBielsko Biała6075752106490154364
56Onopiak RyszardMElbląg8070351858690176361
57Sułkowski JarosławMGdańsk60856020505252257
58Sasorski Janusz MariaMWarszawa00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Łakomy MateuszPWarszawa9095902757797174449
2Forczmański BartoszPWłocławek9085952707797174444
3Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock8570952509198189439
4Tołłoczko Maciej MarekPKoszalin8090852558693179434
5Molewski MarcinPWłocławek95551002508794181431
6Kurek JanPSzczecin8590902657291163428
7Szczupakowski IgorPOlsztyn7090802408797184424
8Bałdyga GrzegorzPOlsztyn7585952556995164419
9Piątkowski MaciejPBydgoszcz9070802407394167407
10Pszczółkowski PiotrPGdańsk8580802456992161406
11Nowakowski KrzysztofPGdańsk9075852505897155405
12Dettlaff Krzysztof StanisławPGdańsk7080802308885173403
13Kledzik AnnaPGdańsk7095902554997146401
14Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk7575802307192163393
15Fijałkowski SławomirPWłocławek6095752306195156386
16Buziewski SebastianPWłocławek6080852257289161386
17Molewski StanisławPWłocławek8575952554780127382
18Tarnowski Lech JarosławPGdańsk5575702008497181381
19Salata WojciechPToruń7090802404789136376
20Głuszek SebastianPSłupsk6560802057092162367
21Felkner KrzysztofPGdańsk6575852255091141366
22Karetko ArturPOlsztyn6575752153893131346
23Ogiński AndrzejPGdańsk7040751856987156341
24Bąk EwaPOlsztyn6550701856789156341
25Nowosad JanuszPGdańsk4050751657592167332
26Felkner PrzemysławPGdańsk6565702004379122322
27Łakomy JakubPWarszawa7035851904982131321
28Pawlak -Molewska AgataPWłocławek4525851556781148303
29Fijałkowska KatarzynaPWłocławek3540451204866114234

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8585652358599184419
2Łożyński Piotr WitoldMCiechanów80906523584100184419
3Kwaśnik JarosławMGdańsk8575902507889167417
4Łąpieś SławomirMToruń9095902756181142417
5Gąssowski WojciechMOstrołęka8080802407099169409
6Lewandowski RyszardMKoszalin8560902357697173408
7Herba AndrzejMToruń85558022081100181401
8Woropaj ZbigniewMKoszalin8070902406989158398
9Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów7065752106495159369
10Nowak HenrykMBielsko Biała6075752106490154364
11Onopiak RyszardMElbląg8070351858690176361
12Sułkowski JarosławMGdańsk60856020505252257

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022