Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXI Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz - Łącko 11.09.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Głazowska Sywia
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7580652209096186406

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Surma TomaszMŁódź10090852759398191466
2Fiszer MarcinMPoznań10085902759196187462
3Walczak KamilMŁódź9595852758998187462
4Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9090902709694190460
5Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski9595852758598183458
6Montowski ZbyszkoMBydgoszcz9595802709098188458
7Karpiński KrzysztofMToruń9585902708997186456
8Aniołkowski PiotrMToruń8595902708897185455
9Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów8595852659097187452
10Oborski PrzemysławMPiła8595752559797194449
11Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok9590852708098178448
12Łąpieś SławomirMToruń80951002758389172447
13Usowski PatrykMBydgoszcz8590852608899187447
14Modrzejewski JacekMBydgoszcz8585952658594179444
15Rączka RomanMPoznań8585902608697183443
16Czerwień Marek HenrykMPiła9580952707199170440
17Tomaszewski Maciej MarcinMPiła80808524591100191436
18Dobrzykowski RafałMPoznań9090752557798175430
19Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów9085752508199180430
20Pieściński AdamMToruń8590702459095185430
21Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9570752409098188428
22Ruta MirosławMBydgoszcz7590802458498182427
23Łożyński Piotr WitoldMCiechanów8580852507799176426
24Smykowski MarcinMWłocławek9090802606894162422
25Śmiechowski TomaszMSłupsk8080902507993172422
26Kędzierski ZbigniewMToruń8085752409090180420
27Kufel MirosławMToruń8570852408098178418
28Chaberski SławomirMWłocławek9585602408691177417
29Siedlecki Jakub LechMBydgoszcz7595802507888166416
30Kokociński Mirosław MarianMBydgoszcz7085902457693169414
31Woropaj ZbigniewMKoszalin9595652556689155410
32Narowski TomaszMPoznań9065802357499173408
33Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7580652209096186406
34Pieńkowski RadosławMOlsztyn9570702356699165400
35Pestka Łukasz StanisławMBydgoszcz6090802307493167397
36Sokół PiotrMZielona Góra7575802307095165395
37Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski7085752308380163393
38Lewandowski RyszardMKoszalin7085502058596181386
39Dudek BogdanMToruń8065451908596181371
40Janus SławomirMKielce6075802157280152367
41Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła7585351957288160355
42Strzeliński Witold MirosławMBydgoszcz8060652055885143348
43Sawicki DariuszMBiałystok80609023009494324

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9590902758599184459
2Broniecki JacekPPiła9090752557692168423
3Forczmański BartoszPWłocławek8595702507994173423
4Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock9080652358899187422
5Sobczak ŁukaszPWłocławek9580652408988177417
6Narowski JacekPPoznań7590702357796173408
7Grzegorzewski Marcin WojciechPBydgoszcz8085652308988177407
8Pietraszewski FilipPLeszno85100752607370143403
9Niedźwiecki PrzemysławPCiechanów8085902554695141396
10Chodakowski DorianPKoszalin8095602356493157392
11Goławski GrzegorzPLublin7080852357582157392
12Chlebowski Bartłomiej PiotrPBydgoszcz7575802307583158388
13Wyrwiński Marcin MarcinPBydgoszcz6075652008895183383
14Werachowski JózefPBydgoszcz6085952405785142382
15Piątkowski MaciejPBydgoszcz8585802506467131381
16Nowosad JanuszPGdańsk6580702156797164379
17Buziewski SebastianPWłocławek8090752454884132377
18Strzeliński MichałPBydgoszcz7070702107293165375
19Fedosz MaciejPPoznań7555752058090170375
20Arcimowicz MaciejPToruń7070752155796153368
21Kaczorowski WaldemarPWłocławek7560601957592167362
22Salata WojciechPToruń7570652105987146356
23Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock5560601758096176351
24Oller Miłosz HenrykPBydgoszcz8055551906676142332

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Łąpieś SławomirMToruń80951002758389172447
2Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów9085752508199180430
3Łożyński Piotr WitoldMCiechanów8580852507799176426
4Kokociński Mirosław MarianMBydgoszcz7085902457693169414
5Woropaj ZbigniewMKoszalin9595652556689155410
6Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski7085752308380163393
7Lewandowski RyszardMKoszalin7085502058596181386
8Janus SławomirMKielce6075802157280152367
9Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła7585351957288160355
10Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock5560601758096176351
11Strzeliński Witold MirosławMBydgoszcz8060652055885143348

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022