Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

XXI Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice - Siemianowice Śl. 17.07.2022 r.

Sędzia Główny – Bernacki Roman
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole9090852657298170435
2Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole80851002657489163428
3Łabenda AgataMSłupsk7585802408095175415
4Myszka PatrycjaMTarnobrzeg7575852358198179414
5Socha DominikaMSłupsk8095802555996155410
6Nowak LilianaMTarnów8570652206895163383
7Kołatek NinaMOpole7555752058692178383

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tomala SławomirMTarnobrzeg951009529087100187477
2Marconi HubertMJelenia Góra9095902759399192467
3Wąsik DawidMBielsko Biała9095952808899187467
4Wojtaszuk DariuszMLegnica95100852808997186466
5Udrycki SławomirMLublin85951002809095185465
6Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski10085852709698194464
7Górski HenrykMTarnobrzeg80100952758898186461
8Bać StanisławMRzeszów100851002858788175460
9Gajewski Aleksander BernardMKalisz9590952808496180460
10Nowicki PawełMWarszawa85100852709099189459
11Kołodziejczyk PiotrMLeszno9090902708998187457
12Kubik Bartosz KamilMRadom10095902857497171456
13Faber PiotrMTarnów85909527085100185455
14Krakowski SzymonMKatowice9095952808292174454
15Turczyn Paweł AndrzejMLublin9095902758891179454
16Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice90959027579100179454
17Fiszer MarcinMPoznań9585852658799186451
18Małecki ArturMKrosno9095952809278170450
19Panasewicz PrzemysławMLeszno8585902608799186446
20Nowak TadeuszMTarnów9090852658396179444
21Surma TomaszMŁódź8095902658297179444
22Dudek MichałMRadom8595902707893171441
23Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole75801002559094184439
24Olender RobertMRadom8580852509099189439
25Wróblewski AndrzejMKalisz80908025087100187437
26Banaś RobertMBielsko Biała10085802657695171436
27Zakręta AlinaMOpole9090852657298170435
28Tyrka TomaszMTarnów8595852657991170435
29Pudełko JanuszMKraków8575952558199180435
30Prędki PawełMKalisz9585952757089159434
31Gołda MichałMBielsko Biała9090902707985164434
32Górski Łukasz BłażejMRadom9090902707687163433
33Paszenda RyszardMKatowice9060952458999188433
34Kęski AdamMTarnów10090752657592167432
35Tomala DamianMTarnobrzeg8585902607399172432
36Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8585852558393176431
37Góral MariuszMKatowice8590802557798175430
38Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok9080802508496180430
39Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole80851002657489163428
40Jaślanek MichałMZielona Góra7080952458399182427
41Szczepański JarosławMKatowice8085852508491175425
42Tomczyk MarcinMBielsko Biała8075952508094174424
43Biereśniewicz WacławMWałbrzych9095902756286148423
44Fiebig Marian WiesławMZielona Góra9585852656890158423
45Górnik JerzyMKatowice7085902457899177422
46Gawdzik MichałMKatowice9075902557096166421
47Bielecki DariuszMPrzemyśl8095802556898166421
48Chrapka JerzyMKatowice6595802408893181421
49Szymański WojciechMOstrołęka6585852359095185420
50Gawęda BogusławMKatowice8090902607582157417
51Kuta TomaszMTarnów7090852457993172417
52Molenda JacekMKatowice9595702606591156416
53Łabenda AgataMSłupsk7585802408095175415
54Myszka PatrycjaMTarnobrzeg7575852358198179414
55Góral MichałMKatowice90801002705486140410
56Socha DominikaMSłupsk8095802555996155410
57Laprus MarcinMKielce8085752407496170410
58Zając PiotrMBielsko Biała6575852258696182407
59Kubik IreneuszMRadom7085902457287159404
60Jurosz HubertMBielsko Biała8590852605585140400
61Kwiatkowski MiłoszMCzęstochowa8575852456094154399
62Jurosz PawełMBielsko Biała6575852258094174399
63Knurowski PawełMNowy Sącz9570752406791158398
64Powroźnik BogdanMPrzemyśl8080702307592167397
65Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz7085802357091161396
66Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin8585602308185166396
67Sadowski Marek MichałMOpole8575602208096176396
68Jurosz MarekMBielsko Biała8075752306897165395
69Nowak HenrykMBielsko Biała7070852258090170395
70Sztajner MariuszMCzęstochowa7065852208095175395
71Kłodnicki Romuald TadeuszMKalisz10065852505589144394
72Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8085702357482156391
73Nowak LilianaMTarnów8570652206895163383
74Kołatek NinaMOpole7555752058692178383
75Gębala MarekMTarnów7085702256095155380
76Breska NorbertMLeszno8070752256688154379
77Szarzec RomanMBielsko Biała6575802207282154374
78Famuła MariuszMCzęstochowa5075701957983162357
79Gąsiorek BogusławMKraków00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Konupka DavidPOpole901001002908299181471
2Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg1001001003007397170470
3Krzyżagórski BartoszPPoznań7595952659191182447
4Kuta FilipPTarnów85100952807291163443
5Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn10090952857283155440
6Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8595702508694180430
7Bednarski TomaszPCzęstochowa8075902458798185430
8Ratajczak TomaszPLeszno8090802508094174424
9Piechocki HubertPPoznań9085802557394167422
10Raguza MateuszPSłupsk9085902656393156421
11Ulanowski MaciejPLublin60801002408496180420
12Barszcz MateuszPRadom7095902557587162417
13Tokarski MaciejPBiałystok7090752358696182417
14Dudek RafałPBielsko Biała8090852556398161416
15Dydyński HubertPTarnów9090702507986165415
16Okoniewski Marcin MichałPKalisz8575802407797174414
17Olender Michał PKatowice8580902556493157412
18Goławski GrzegorzPLublin8080852457887165410
19Michałowski WojciechPBiałystok6095802359183174409
20Stokłosa MarcinPKatowice9080802506494158408
21Solecki MichałPKatowice7085852407494168408
22Pietraszewski FilipPLeszno8585852557181152407
23Kaiser WaldemarPPoznań7090802407292164404
24Megas Jakub MichałPKalisz6585852357198169404
25Połeć Kamil MichałPRadom8570852406396159399
26Wiosna Adrian DariuszPRadom8080752356894162397
27Hołodniak IreneuszPKrosno90551002456091151396
28Nowosad JanuszPGdańsk8570602158891179394
29Parkitny MariuszPKatowice7085902455789146391
30Mioduszewski Jan POpole8090702407477151391
31Lizurej TomaszPCzęstochowa7590902553996135390
32Osek TomaszPLublin8060702108694180390
33Oźlański MarekPKatowice6090952454596141386
34Mężyk HubertPRadom6095752306192153383
35Powroźnik PiotrPPrzemyśl7085902454589134379
36Romanik SylwesterPSiedlce8550702058389172377
37Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz7580902455378131376
38Gacek MarcinPNowy Sącz7075752207779156376
39Szymanek ArturPCzęstochowa6070852156893161376
40Kalinowski AdamPCzęstochowa6075902256288150375
41Hruzd Jarosław HubertPWrocław5570752008094174374
42Paszenda JacekPKatowice7055802057195166371
43Ptaszek KrystianPRadom6075702056995164369
44Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz6565752057390163368
45Hadam PiotrPRzeszów6070601908098178368
46Ociepa Piotr MariuszPKalisz9070702304493137367
47Rybak ArkadiuszPKatowice6535651654791138303
48Grzesiak ŁukaszPKalisz5560751904858106296
49Bąk MichałPKraków4545651555072122277
50Siudyga TomaszPKatowice5530551402780107247
51Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych650551205074124244

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pudełko JanuszMKraków8575952558199180435
2Paszenda RyszardMKatowice9060952458999188433
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych9095902756286148423
4Fiebig Marian WiesławMZielona Góra9585852656890158423
5Górnik JerzyMKatowice7085902457899177422
6Chrapka JerzyMKatowice6595802408893181421
7Gawęda BogusławMKatowice8090902607582157417
8Molenda JacekMKatowice9595702606591156416
9Powroźnik BogdanMPrzemyśl8080702307592167397
10Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin8585602308185166396
11Nowak HenrykMBielsko Biała7070852258090170395
12Sztajner MariuszMCzęstochowa7065852208095175395
13Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8085702357482156391
14Gębala MarekMTarnów7085702256095155380