XX Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz - Łącko 18.09.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Sylwia Elżbieta Głazowska
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz8080802408095175415
2Klejnotowska AlicjaMGdańsk7565802208193174394
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów6095702257197168393
4Socha DominikaMSłupsk6580702157397170385
5Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki5085702054171112317

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski100901002908897185475
2Marcinkowski BartoszMToruń95100952907798175465
3Isaryk SergijMBydgoszcz10090952858394177462
4Czarnecki Michał JacekMToruń9080952659496190455
5Neneman Tomasz JanuszMKonin95100752708599184454
6Kołodziejczyk PiotrMLeszno8090952659197188453
7Kraiński PiotrMGdańsk8580952609499193453
8Plata Łukasz JanMGdańsk9595852757698174449
9Goerick MarekMElbląg9590902757994173448
10Oborski PrzemysławMPiła85958026088100188448
11Karpik MichałMToruń8585902609294186446
12Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8085902558999188443
13Kneblewski ŁukaszMSłupsk90100752658195176441
14Szymański TomaszMPoznań90808025091100191441
15Łąpieś SławomirMToruń9085852608392175435
16Piotrowski Krzysztof AndrzejMSłupsk9075852508996185435
17Wojtyniak AndrzejMLeszno8095752508298180430
18Smykowski MarcinMWłocławek9080802507999178428
19Tomaszewski Maciej MarcinMPiła9080852559181172427
20Woropaj ZbigniewMKoszalin9095752608680166426
21Czerwień Marek HenrykMPiła8580802458497181426
22Łassa Paweł MichałMToruń9090952756287149424
23Surma TomaszMŁódź7585952557099169424
24Kiedrowski Maciej MarekMGdańsk8085702359099189424
25Bałdyga GrzegorzMOlsztyn8085902557791168423
26Dobrzykowski RafałMPoznań8595952755097147422
27Wojtaszuk DariuszMLegnica7095802458394177422
28Usowski PatrykMBydgoszcz7580952508385168418
29Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła6090952457994173418
30Rączka RomanMPoznań8085652308899187417
31Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz8080802408095175415
32Golec MarcinMSłupsk7580852407995174414
33Sadowski SławomirMCiechanów7585702308296178408
34Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski6585952456987156401
35Dudek BogdanMToruń7080702208694180400
36Modrzejewski JacekMBydgoszcz9075752406297159399
37Komarnicki Marek PiotrMPiła7085752307296168398
38Klejnotowska AlicjaMGdańsk7565802208193174394
39Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów6095702257197168393
40Socha DominikaMSłupsk6580702157397170385
41Lewandowski RyszardMKoszalin7060852157294166381
42Onopiak RyszardMElbląg9560702255397150375
43Łożyński PawełMGdańsk5075852107283155365
44Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów5570701956796163358
45Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki5085702054171112317

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Panasewicz PrzemysławPLeszno9580802558599184439
2Dudek MichałPRadom8085952607995174434
3Perzyński MartinPLeszno9585752558093173428
4Sobolewski Dariusz SebastianPToruń7090902508296178428
5Pieńkowski RadosławPOlsztyn8590752507998177427
6Urbański TomaszPElbląg8580802458493177422
7Grzegorzewski Marcin WojciechPBydgoszcz8085752408196177417
8Kędzierski ZbigniewPToruń8090752458091171416
9Niedźwiecki PrzemysławPCiechanów8085752408690176416
10Nowosad JanuszPGdańsk9065802356993162397
11Siedlecki Jakub LechPBydgoszcz7585802406096156396
12Dawidczyk KazimierzPKonin6580852306695161391
13Małek WaldemarPPoznań7080652157795172387
14Breska NorbertPLeszno8060852255999158383
15Fedosz MaciejPPoznań8070552057792169374
16Śmiechowski TomaszPSłupsk6080752156592157372
17Meronk-Pisarek Radosław KamilPGdańsk4575751957793170365
18Goławski GrzegorzPLublin5570601858595180365
19Narowski JacekPPoznań7060752057286158363
20Anderson KrzysztofPBydgoszcz5065701857496170355
21Sawka BartoszPElbląg7070752154990139354
22Harenda Zbigniew LechPBydgoszcz70806521509292307
23Oller Miłosz HenrykPBydgoszcz505651206792159279
24Chodera TomaszPBydgoszcz605565180188098278

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Isaryk SergijMBydgoszcz10090952858394177462
2Łąpieś SławomirMToruń9085852608392175435
3Woropaj ZbigniewMKoszalin9095752608680166426
4Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła6090952457994173418
5Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski6585952456987156401
6Dawidczyk KazimierzPKonin6580852306695161391
7Lewandowski RyszardMKoszalin7060852157294166381
8Onopiak RyszardMElbląg9560702255397150375
9Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów5570701956796163358