XX Mistrzostwa PZŁ w kl. mistrzowskiej

Toruń - Glinki 04-05.09.2021 rok.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Zbigniew Zieliński
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Siedlce2752851301408302662905561386
22652651401508202612915521372
32602801401508302542885421372
4Białystok2852751251508352482835311366
5Warszawa2402551451507902702945641354
6Elbląg2552651451508152592795381353
7Tarnobrzeg2602601501508202412915321352
8Poznań2752751301508302332875201350
9Łomża2752601251408002642805441344
10Ciechanów2502701401458052432835261331
11Toruń2552601401508052352895241329
12Koszalin2502651401508052362865221327
13Piotrków Trybunalski2502551301407752642885521327
14Bydgoszcz2452501351507802602865461326
15Konin2452551351357702612935541324
16Leszno2552701151507902452875321322
17Zielona Góra2702501251457902432865291319
18Olsztyn2602801301358052312825131318
19Bielsko Biała2552551151457702582905481318
20Toruń II2552601301407852522795311316
21Kielce2452601301407752602795391314
222602651251457952272925191314
23Łódź2402551301457702532875401310
24Szczecin2352401451507702542855391309
25Sieradz2302701101457552612925531308
26Radom2802501251508052172824991304
27Katowice2402551201457602532905431303
28Wrocław2602601101407702342965301300
292752551351408052022854871292
30Legnica2552251251407452502885381283
31Suwałki2402401101357252722865581283
322702351101457602492715201280
33Nowy Sącz2652401201457702182794971267
34Płock2452451151357402462775231263
35Częstochowa2352451151457402492725211261
36Lublin2402401101457352452815261261
372352051101456952732905631258
382152401351407302192915101240
392302351151357152422795211236
40Biała Podlaska2252251201457152572585151230
41Wałbrzych2452301051307102442645081218
42Tarnów2302301151407152132844971212
43Włocławek2302301201357152242654891204
44Skierniewice2302301151307052032654681173
45Kalisz2802501001007302361834191149
46Kraków1651608095500151189340840
47Jelenia Góra1651606590480114188302782

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk908035502557697173428
2Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz956035502408986175415
3Łabenda AgataMSłupsk857520502308897185415
4Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów458040502159097187402

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Surma TomaszMŁódź90100505029090100190480
2Huminiak TomaszMWarszawa909545502809799196476
3Chodowiec AndrzejMSiedlce909545502809599194474
4Kraiński PiotrMGdańsk959545502858899187472
5Pudełko JanuszMKraków959545452809398191471
6Goerick MarekMElbląg9010045502859193184469
7Marlęga SławomirMCiechanów9095505028582100182467
8Szymański TomaszMPoznań959540502808998187467
9Karpik MichałMToruń909545502809195186466
10Kosmalski AdamMSieradz909540502759398191466
11Tomaszewski Maciej MarcinMPiła10010045452908193174464
12Kozikowski RafałMŁomża959550452858594179464
13Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski909050502808599184464
14Jamróz Kamil HubertMKielce958545452709797194464
15Kubik Bartosz KamilMRadom1009045502858492176461
16Lewandowski MarekMToruń908545502709298190460
17Komarewski TomaszMBiałystok8595455027584100184459
18Kwiatkowski WiesławMPiotrków Trybunalski809050502709297189459
19Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok1009545502907791168458
20Franczak MariuszMLeszno909050502808494178458
21Włodarczyk RemigiuszMOpole9095405027583100183458
22Tomala SławomirMTarnobrzeg908050502708999188458
23Montowski ZbyszkoMBydgoszcz809045502659598193458
24Pankowski MarcinMPłock959540452759488182457
25Kołodziejczyk PiotrMLeszno90100355027582100182457
26Wadas MichałMSiedlce909545452758498182457
27Wójcik Hubert BogusławMWrocław909035502659399192457
28Guzik Rafał AndrzejMNowy Sącz958050502758497181456
29Hanusz JakubMSiedlce959540452758793180455
30Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski859045502709095185455
31Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski9075505026590100190455
32Maciaszek KonradMKonin909045502758594179454
33Andrzejczyk Paweł MarcinMKoszalin859045502709292184454
34Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski858545502659495189454
35Kozłowski PiotrMOlsztyn8510045452758197178453
36Stachowiak GrzegorzMGorzów Wielkopolski908545502708697183453
37Marconi HubertMJelenia Góra959540502807597172452
38Fiszer MarcinMPoznań859545502758196177452
39Szober Krzysztof MichałMZielona Góra958535502659196187452
40Szyłejko RafałMGdańsk859050502758492176451
41Roszko MarcinMSuwałki859040452609299191451
42Wiśniewski MarekMToruń909050452758590175450
43Buda Sławomir WojciechMZielona Góra859050502757797174449
44Czerwień DariuszMPiła8590505027574100174449
45Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok1008535502708792179449
46Andrzejczyk Patryk ŁukaszMKoszalin958045502708198179449
47Plata Łukasz JanMGdańsk809545502708297179449
48Witak Hubert HenrykMSuwałki858545502658995184449
49Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg909050502807296168448
50Górnik JerzyMKatowice908540502658598183448
51Rozpondek PrzemysławMCzęstochowa958530502609395188448
52Neneman Tomasz JanuszMKonin7590504025593100193448
53Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska859050502759082172447
54Łassa Paweł MichałMToruń909045452708097177447
55Tomala DamianMTarnobrzeg809050502708096176446
56Wąsik DawidMBielsko Biała958040452608799186446
57Stokłosa AndrzejMBielsko Biała809540502658694180445
58Kurzyński Andrzej HubertMElbląg808550502658496180445
59Koniecko Arkadiusz, HubertMŁomża957545452609293185445
60Samborski JakubMPiotrków Trybunalski809050452658495179444
61Śmiałek DamianMSzczecin709545502608896184444
62Bać StanisławMRzeszów809545502709182173443
63Golec MichałMSłupsk908030502509399192442
64Brzeziak MariuszMKatowice909540502757294166441
65Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn909545402708487171441
66Usowski PatrykMBydgoszcz809040502608992181441
67Małecki ArturMKrosno857545502559195186441
68Walczak KamilMŁódź858540502608199180440
69Suchodolski Adam KarolMOpole959545452806594159439
70Dorniak RobertMElbląg858050502658490174439
71Hajczuk WiesławMCiechanów808050502608693179439
72Szul MarekMWarszawa808050502608396179439
73Nowicki PawełMWarszawa708050502509099189439
74Karpiński KrzysztofMToruń908050502707593168438
75Wysocki Michał AndrzejMKielce759040502559390183438
76Wojtaszuk DariuszMLegnica908535502608295177437
77Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock809040452558894182437
78Czarnecki Michał JacekMToruń807550502558696182437
79Krakowski SzymonMKatowice759040452509196187437
80Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski907050502608096176436
81Nowacki MateuszMKalisz859035502608195176436
82Święcki KrzysztofMŁomża859030502558793180435
83Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń858550452657494168433
84Kamola PiotrMSieradz809530502558098178433
85Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin806550502459098188433
86Zawiślan Marcin KamilMNowy Sącz959035502707488162432
87Bekasiak SzymonMSzczecin858050502657691167432
88Nowak LechMPoznań958545502756393156431
89Oleksik Marcin PawełMRadom908045502656798165430
90Barszcz KrzysztofMRzeszów1007040452558392175430
91Bakacz AdamMKalisz957540502608188169429
92Socha DominikaMSłupsk908035502557697173428
93Tuźnik SylwesterMLublin858040452508197178428
94Jackowski RafałMPiotrków Trybunalski809030452459093183428
95Kufel MirosławMToruń759030452409296188428
96Isaryk SergijMBydgoszcz857050502557696172427
97Szarzec RomanMBielsko Biała808035502458597182427
98Golec MarcinMSłupsk807045452409097187427
99Marcinkowski BartoszMToruń859045502705898156426
100Zieliński MarcinMRadom859040502656794161426
101Trzaskowski MaciejMWrocław759040452507898176426
102Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów809540452607590165425
103Pospiech SergiuszMKatowice7570405023590100190425
104Pilarz WiktorMKoszalin709550502656396159424
105Bałdyga GrzegorzMOlsztyn858540502606698164424
106Kędzierawski PiotrMChełm809040502606995164424
107Turczyn Paweł AndrzejMLublin808540502557593168423
108Adamiak ZenonMLegnica907045452507598173423
109Grocholski TomaszMLegnica757045452359395188423
110Nowak TadeuszMTarnów907040502507696172422
111Dzikowski PawełMKonin807540452408399182422
112Smykowski MarcinMWłocławek857545452507794171421
113Kubik IreneuszMRadom809520502458788175420
114Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych908035502557489163418
115Jaślanek MichałMZielona Góra907540452507593168418
116Bojkiw PawełMKrosno808535452457598173418
117Afanasjew KamilMWrocław958035452556399162417
118Kowalski Jan PiotrMOpole757540502407998177417
119Łąpieś SławomirMToruń909040452657278150415
120Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz956035502408986175415
121Łabenda AgataMSłupsk857520502308897185415
122Piecuch Piotr WładysławMChełm658545452407797174414
123Madej JakubMRadom908035502556692158413
124Miszycki Piotr TomaszMKielce758545452507092162412
125Sztangierski PawełMCzęstochowa758040452407992171411
126Szwiec RyszardMTarnów658045502407298170410
127Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin757530502308991180410
128Kwaśnik JarosławMGdańsk958040452606881149409
129Zdunek PiotrMSieradz608040452258896184409
130Kostrzewa DariuszMWarszawa808530452407395168408
131Rachwał MarcinMSzczecin857535502456597162407
132Gawron JakubMRzeszów907025502357597172407
133Furmańczak TomaszMLeszno758030502357993172407
134Wolanin Tomasz JanuszMWałbrzych907050352458279161406
135Ankiewicz TomaszMWarszawa608040502308392175405
136Chaberski SławomirMWłocławek857540502507480154404
137Wyleziński KrzysztofMSkierniewice809030452456889157402
138Szykowny MichałMCzęstochowa658045502407785162402
139Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice856545402357493167402
140Piętak Paweł TomaszMChełm706550452307399172402
141Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów458040502159097187402
142Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska656545502259084174399
143Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski758045502505394147397
144Kmieć TomaszMSzczecin757040502357092162397
145Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów705045502158795182397
146Biereśniewicz WacławMWałbrzych658020452108896184394
147Rafalski MikołajMŁódź657040452208288170390
148Gaca ŁukaszMSłupsk655535502059094184389
149Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podlaska757025452157792169384
150Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki706525402009192183383
151Gębala MarekMTarnów758030402256590155380
152Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła906540452404792139379
153Knurowski PawełMNowy Sącz757035452256094154379
154Moroz PiotrMWłocławek608035402157391164379
155Jóźwik OlafMKrosno657535402157686162377
156Nowakowski BenedyktMSkierniewice657540452256183144369
157Gąsiorek BogusławMKraków706535502205891149369
158Pawlak WojciechMPłock706035452106495159369
159Łapucewicz JózefMJelenia Góra706525402003991130330
160Prędki PawełMKalisz1008525021074074284
161Olender RobertMRadom856045019065065255
162Marconi GianniMJelenia Góra000000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Pudełko JanuszMKraków959545452809398191471
2Witak Hubert HenrykMSuwałki858545502658995184449
3Górnik JerzyMKatowice908540502658598183448
4Bać StanisławMRzeszów809545502709182173443
5Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin806550502459098188433
6Isaryk SergijMBydgoszcz857050502557696172427
7Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych908035502557489163418
8Bojkiw PawełMKrosno808535452457598173418
9Łąpieś SławomirMToruń909040452657278150415
10Sztangierski PawełMCzęstochowa758040452407992171411
11Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin757530502308991180410
12Kwaśnik JarosławMGdańsk958040452606881149409
13Ankiewicz TomaszMWarszawa608040502308392175405
14Wyleziński KrzysztofMSkierniewice809030452456889157402
15Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice856545402357493167402
16Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska656545502259084174399
17Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski758045502505394147397
18Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów705045502158795182397
19Biereśniewicz WacławMWałbrzych658020452108896184394
20Gębala MarekMTarnów758030402256590155380
21Moroz PiotrMWłocławek608035402157391164379
22Nowakowski BenedyktMSkierniewice657540452256183144369
23Łapucewicz JózefMJelenia Góra706525402003991130330