Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

XI Puchar Jesieni

Lublin - Puławy 01.10.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Rybiński Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pająk MartaMOlsztyn8080902508092172422
2Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów85607522069100169389
3Zakręta AlinaMOpole6085652106692158368
4Kulas NataliaPOlsztyn6060651856688154339
5Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów4555751754377120295
6Kasianiuk Ewa, AnnaPLublin4540651503876114264
7Ambroziak MariaMWarszawa05595150000150
8Gajak BeataPLublin20015350585893

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górski HenrykMTarnobrzeg9595852759399192467
2Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg95901002858299181466
3Tomala SławomirMTarnobrzeg90908526592100192457
4Chodowiec AndrzejMSiedlce9085952709195186456
5Udrycki SławomirMLublin10090902807596171451
6Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9095952807196167447
7Cąkała CezaryMSiedlce8590852608995184444
8Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok90801002707796173443
9Komarewski TomaszMBiałystok8090952657999178443
10Wróblewski AndrzejMKalisz9090902707398171441
11Winiarski Dariusz AndrzejMRadom8575952558995184439
12Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8080902508697183433
13Bałdyga GrzegorzMOlsztyn10080852657097167432
14Konarski JarosławMBiała Podlaska9070952558988177432
15Tyrka TomaszMTarnów9080852557897175430
16Małecki ArturMKrosno9080902606998167427
17Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg10065852507899177427
18Pilorz GrzegorzMKatowice90701002607591166426
19Wójs ArturMNowy Sącz9070852458398181426
20Kwaśniewski Marcin MaciejMLublin8080802409293185425
21Górnik JerzyMKatowice8080902507995174424
22Pająk MartaMOlsztyn8080902508092172422
23Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok9575852557294166421
24Kędzierawski ŁukaszMChełm7580902458393176421
25Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka7090902506798165415
26Pieńkowski RadosławMOlsztyn8580852506797164414
27Miotła Grzegorz MariuszMLublin8070802308696182412
28Olender RobertMRadom8565952456798165410
29Nowak TadeuszMTarnów8585752456996165410
30Turczyn Paweł AndrzejMLublin8095552307898176406
31Kędzierawski PiotrMChełm8575902505996155405
32Barwicki PawełMRadom8565852357196167402
33Piecuch Piotr WładysławMChełm7575852356798165400
34Zieliński MarcinMRadom7075802257897175400
35Kęski AdamMTarnów7570852307592167397
36Dudek MichałMRadom8580702356792159394
37Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów85607522069100169389
38Tuźnik SylwesterMLublin8075752306492156386
39Mańko Mariusz AndrzejMŁomża5570752008996185385
40Maciąg Andrzej JanMChełm8070702207581156376
41Hadam DominikMRzeszów7565702106991160370
42Piętak Paweł TomaszMChełm8570752306276138368
43Kostrzewa DariuszMWarszawa8065702157281153368
44Zakręta AlinaMOpole6085652106692158368
45Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom7560752104483127337
46Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów4555751754377120295
47Ambroziak MariaMWarszawa05595150000150
48Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń06585150000150
49Ciejpa-Znamirowski Dominik, KrzysztofMLublin00000000
50Bać StanisławMRzeszów00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg10085952808291173453
2Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9090852657795172437
3Pietraszewski FilipPLeszno8565952459089179424
4Maciąg BartoszPLublin9585752557590165420
5Osek TomaszPLublin9575852558381164419
6Hołodniak IreneuszPKrosno9070902507396169419
7Banaszek WojciechPRadom7590802457995174419
8Goławski GrzegorzPLublin8575902508483167417
9Gorzelski BogdanPBiałystok9570902556989158413
10Ulanowski MaciejPLublin80701002506196157407
11Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska9075902555992151406
12Wiosna Adrian DariuszPRadom8085602258382165390
13Kędzierawski PawełPChełm8070702207093163383
14Wójtowicz ZbigniewPLublin7565802206891159379
15Dylewski JanPPiotrków Trybunalski6560752008586171371
16Wrzesień RyszardPWarszawa8050702006593158358
17Jasik JacekPLublin7555852155480134349
18Chróst Andrzej HenrykPRadom6545851956784151346
19Trusiewicz Grzegorz, MichałPLublin7570852304270112342
20Kulas NataliaPOlsztyn6060651856688154339
21Parafiniuk RafałPBiałystok5580451805292144324
22Grzeszczyk DariuszPRadom4560651705497151321
23Piróg HubertPBiała Podlaska6060651856867135320
24Wijaszka JanuszPLublin5555751853883121306
25Więckowski TomaszPLublin3545751555678134289
26Kasianiuk Ewa, AnnaPLublin4540651503876114264
27Nowotnik Rafał MateuszPRadom4055551504365108258
28Więckowski DamianPLublin4550251205182133253
29Buczyński Adam, JanPLublin403050120333770190
30Chróst SławomirPRadom525659509090185
31Gajak BeataPLublin20015350585893

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8080902508697183433
2Górnik JerzyMKatowice8080902507995174424
3Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka7090902506798165415
4Maciąg Andrzej JanMChełm8070702207581156376
5Wrzesień RyszardPWarszawa8050702006593158358
6Jasik JacekPLublin7555852155480134349
7Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom7560752104483127337
8Wijaszka JanuszPLublin5555751853883121306
9Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów4555751754377120295