Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

X Puchar Podlasia

Białystok - Karakule 11.06.2022 r.

Sędzia Główny – Skalski Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów6595852458195176421
2Pająk MartaMOlsztyn7085802358798185420
3Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki8090852556479143398
4Bąk EwaPOlsztyn8060652056787154359
5Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn5545751758194175350

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Wadas MichałMSiedlce10095952909491185475
2Marlęga SławomirMCiechanów95959528581100181466
3Chodowiec AndrzejMSiedlce9595852758897185460
4Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok9085952708897185455
5Molski Krzysztof LechMBiałystok10075952708897185455
6Kozłowski PiotrMOlsztyn9090902708599184454
7Komarewski TomaszMBiałystok90859527078100178448
8Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock9085902658889177442
9Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8575852459395188433
10Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok8080902508497181431
11Białobrzeski ArturMOstrołęka9580952706297159429
12Cąkała CezaryMSiedlce8590852607197168428
13Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka8095802557495169424
14Roszko MarcinMSuwałki8575952557495169424
15Barwicki PawełMRadom85659524578100178423
16Sanczenko PiotrMSuwałki80956023587100187422
17Żmiejko PawełMBiałystok8075952507695171421
18Olborski WojciechMWarszawa8070802309398191421
19Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów6595852458195176421
20Wojtulewicz Jarosław JakubMSuwałki8575902507695171421
21Pająk MartaMOlsztyn7085802358798185420
22Dudek MichałMRadom8580852507793170420
23Piętak Paweł TomaszMChełm10080752556796163418
24Kulikowski MarekMBiałystok8560952408197178418
25Kulikowski PatrykMBiałystok6575902309097187417
26Deniziak Ryszard AntoniMŁomża8575802407891169409
27Sawicki DariuszMBiałystok70751002456896164409
28Turczyn Paweł AndrzejMLublin9065752308394177407
29Szymański WojciechMOstrołęka6585752258892180405
30Ankiewicz TomaszMWarszawa7575902406896164404
31Kuczyński Bogdan MarcinMBiałystok8575802406498162402
32Smykowski MarcinMWłocławek9080802505993152402
33Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8075752307596171401
34Gąssowski WojciechMOstrołęka8065802257996175400
35Szydłowski Łukasz WiesławMBiałystok8575852456094154399
36Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki8090852556479143398
37Maciąg Andrzej JanMChełm8575652257497171396
38Kleszczewski ZbigniewMSuwałki7565802208392175395
39Uździło WitoldMSuwałki8065752207297169389
40Tuźnik SylwesterMLublin7590552207098168388
41Mańko Mariusz AndrzejMŁomża6070802108886174384
42Krajewski Marek KrzysztofMBiałystok6560651908798185375
43Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów7565752156391154369
44Olender RobertMRadom00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Rybiński WojciechPBiałystok85851002707598173443
2Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock8085902558389172427
3Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn8575952557891169424
4Połeć Kamil MichałPRadom7560902259195186411
5Michałowski WojciechPBiałystok8070802308595180410
6Mężyk HubertPRadom7580952506594159409
7Tokarski MaciejPBiałystok7580752308394177407
8Zamojski MarcinPSuwałki7070852257998177402
9Ptaszek KrystianPRadom8065702158696182397
10Babiński TomaszPBiałystok9055802258092172397
11Filipczuk TadeuszPBiałystok8080852455493147392
12Gujski MaciejPSiedlce8070752256896164389
13Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn10070752454796143388
14Wyszyński ZbigniewPOstrołęka7575752258577162387
15Kobus Zdzisław StefanPOlsztyn9070752355098148383
16Gorzelski BogdanPBiałystok7570802256592157382
17Domian DariuszPOstrołęka7560902256095155380
18Lenczewski AndrzejPBiałystok5580802157486160375
19Parafiniuk RafałPBiałystok5070952156889157372
20Łogin Grzegorz JanPWarszawa7585652255484138363
21Bąk EwaPOlsztyn8060652056787154359
22Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn5545751758194175350
23Banaszek WojciechPRadom7080652153993132347
24Adamaszwili Georgi MichałPWarszawa5565701905288140330
25Król KamilPWarszawa5075651905683139329
26Naumczuk PiotrPBiałystok9050652054872120325
27Domian AdamPOstrołęka5535651556291153308
28Lenczewski PatrykPBiałystok00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Molski Krzysztof LechMBiałystok10075952708897185455
2Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8575852459395188433
3Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka8095802557495169424
4Ankiewicz TomaszMWarszawa7575902406896164404
5Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8075752307596171401
6Gąssowski WojciechMOstrołęka8065802257996175400
7Maciąg Andrzej JanMChełm8575652257497171396
8Uździło WitoldMSuwałki8065752207297169389
9Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów7565752156391154369