Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

VI Puchar PZŁ MIX

Tarnów - Fiuk 01.06.2024 r.

Menu

Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki indywidualne

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazemRazem - DrużynaLokata
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
Tarnobrzeg
1Tomala DamianMTarnobrzeg1009595290829918147113031
2Myszka PatrycjaMTarnobrzeg8575952559199190445
3Salamon TomaszPTarnobrzeg9060802306790157387
Gdańsk
1Kraiński PiotrMGdańsk959595285839918246712902
2Nowosad JanuszPGdańsk8590852606393156416
3Klejnotowska AlicjaMGdańsk8080702308295177407
Legnica
1Wojtaszuk DariuszMLegnica859095270919818945912783
2Błotna DorotaMLegnica8075902459397190435
3Lipa RadosławPLegnica7065852208579164384
Warszawa
1Sasorski Janusz MariaMWarszawa8085100265929618845312584
2Łogin Grzegorz JanPWarszawa7090902506393156406
3Michalska MariaMWarszawa7075852307198169399
Opole
1Adamczyk BartoszMOpole759090255869418043512365
2Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole9585902705292144414
3Skotnicki BartoszPOpole8070702207097167387
Poznań
1Szymański TomaszMPoznań90801002709210019246212306
2Czerniak Jakub HubertPPoznań8580952608093173433
3Głazowska Sylwia ElżbietaMPoznań7065601954991140335
Tarnów
1Tyrka TomaszMTarnów859595275899718646112267
2Nowak LilianaMTarnów8065902357186157392
3Mrzygłód JakubPTarnów6065902156692158373
Słupsk
1Raguza MateuszMSłupsk8510080265757915441912178
2Socha DominikaMSłupsk8085752407197168408
3Gąsior PawełPSłupsk7580852406090150390
Krosno
1Małecki ArturMKrosno859095270649716143112169
2Małecka JolantaMKrosno7580752307197168398
3Różycki TomaszPKrosno8060802206899167387
Tarnów II
1Faber PiotrMTarnów95959528592100192477118910
2Grabowski NorbertPTarnów7085852406697163403
3Mach Soja GabrielaMTarnów6545801904475119309
Rzeszów
1Bogacz DawidMRzeszów9065952509198189439118811
2Bogacz SzymonPRzeszów8580752406490154394
3Flis KatarzynaPRzeszów7045701858189170355
Gorzów Wielkopolski
1Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski8590952708497181451118212
2Tomczak Krzysztof KarolPGorzów Wielkopolski6575702109296188398
3Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski5070651855395148333
Piła
1Czerwień DariuszMPiła9095802659299191456115413
2Hein BeataMPiła7565401808092172352
3Hulida DawidPPiła5580501856497161346
Sieradz
1Pilarz BłażejMSieradz90801002706899167437115314
2Prusińska MichalinaPSieradz6065902156284146361
3Pilarz HubertPSieradz85809526009595355
Olsztyn
1Kozłowski PiotrMOlsztyn9595902807099169449114715
2Kozak Daniel AleksanderPOlsztyn7060651957187158353
3Kozłowska Alicja MałgorzataMOlsztyn5570451708590175345
Kraków
1Furczoń Jan MarianMKraków8580752408285167407113816
2Kojara DamianPKraków8065702157297169384
3Rachwalik BarbaraPKraków7545601808087167347
Radom
1Wiosna Adrian DariuszPRadom9090702507095165415112517
2Kubik IreneuszMRadom7570752208997186406
3Szymkiewicz-Wójcik Monika EwelinaMRadom6050651755475129304
Lublin
1Maciąg BartoszPLublin901001002907571146436110718
2Osek TomaszMLublin9075802457792169414
3Kasianiuk Ewa AnnaPLublin4030651353884122257
Nowy Sącz
1Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz6080902309189180410105419
2Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz7560902257586161386
3Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz706045175364783258
Chełm
1Kędzierawski PawełMChełm908590265689015842379120
2Bednarczuk AndrzejPChełm7585752354489133368
Ciechanów
1Przeorek Dominika MartaMCiechanów856570220709616638675521
2Peściński DariuszPCiechanów7065802155995154369

Uproszczona klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tarnobrzeg2752302707752402885281303
2Gdańsk2602652507752282875151290
3Legnica2352302707352692745431278
4Warszawa2202502757452262875131258
5Opole2502452507452082834911236
6Poznań2452252557252212845051230
7Tarnów2252252757252262755011226
8Słupsk2402652407452062664721217
9Krosno2402302507202032934961216
10Tarnów II2302252607152022724741189
11Rzeszów2451902406752362775131188
12Gorzów Wielkopolski2002352306652292885171182
13Piła2202401706302362885241154
14Sieradz2352252857451302784081153
15Olsztyn2202252006452262765021147
16Kraków2401902056352342695031138
17Radom2252102106452132674801125
18Lublin2202052456701902474371107
19Nowy Sącz2052002256302022224241054
20Chełm165170165500112179291791
21Ciechanów155130150435129191320755

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa