Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

VI Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów - Chotum 15.05.2022 r.

Sędzia główny Borkowski Jacek
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pająk MartaMOlsztyn8070802308996185415
2Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki9085552305882140370
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7570652106295157367

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Nowicki PawełMWarszawa10080902709298190460
2Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok9575952659398191456
3Surma TomaszMŁódź8090902609199190450
4Marlęga SławomirMCiechanów85958526583100183448
5Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg9590752609193184444
6Komarewski TomaszMBiałystok95759026078100178438
7Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock9085902658382165430
8Kulikowski MarekMBiałystok8580752409295187427
9Kubik Bartosz KamilMRadom8585652359496190425
10Przeorek MaciejMCiechanów9550952409293185425
11Wróblewski AndrzejMKalisz8590802557099169424
12Dudek MichałMRadom8575852458198179424
13Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka8070802308998187417
14Hajczuk WiesławMCiechanów8075952506898166416
15Olborski WojciechMWarszawa8075852407897175415
16Szypowski Jacek PrzemysławMOlsztyn8570852407699175415
17Udrycki SławomirMLublin7585802407798175415
18Pająk MartaMOlsztyn8070802308996185415
19Szymański WojciechMOstrołęka7565852259296188413
20Kostrzewa DariuszMWarszawa9065652209088178398
21Kubik IreneuszMRadom7560752109096186396
22Zalewski ArturMOlsztyn7560802156698164379
23Sadowski SławomirMCiechanów7065952306386149379
24Łożyński Piotr WitoldMCiechanów60658521068100168378
25Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn7095802457162133378
26Grzybowski RafałMOlsztyn5570802057593168373
27Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki9085552305882140370
28Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7570652106295157367
29Pawlak WojciechMPłock6560601858299181366
30Sawicki DariuszMBiałystok7555651957693169364
31Bereda JacekMWarszawa6570551907797174364
32Kruczkowski Marek HenrykMPłock9065802353889127362
33Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów8075702254095135360
34Kulikowski PatrykMBiałystok6555551758396179354
35Zieliński MarcinMRadom7565251659097187352
36Kozłowski PiotrMOlsztyn00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock9090852658094174439
2Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn10080702508885173423
3Łaziuk Michał TomaszPPłock9585852656690156421
4Święcki KrzysztofPŁomża7585702309297189419
5Forczmański BartoszPWłocławek8070852358893181416
6Zamojski MarcinPSuwałki8575852458288170415
7Wiosna Adrian DariuszPRadom8575752357594169404
8Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn7575752258195176401
9Mańko Mariusz AndrzejPŁomża6075852208495179399
10Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska7085652208097177397
11Szypowski Błażej RadzimierzPOlsztyn6060952157595170385
12Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8070652156695161376
13Połeć Kamil MichałPRadom8050752057396169374
14Nowak HubertPZielona Góra8575702305488142372
15Szybiński PiotrPSuwałki6590652206783150370
16Goławski GrzegorzPLublin6560852107977156366
17Rudziński Dariusz, BogdanPCiechanów7555702006380143343
18Nowosad JanuszPGdańsk6545902006379142342
19Kobus Zdzisław StefanPOlsztyn7545551756597162337
20Babiński TomaszPBiałystok7045651806095155335
21Domian DariuszPOstrołęka6045601655891149314
22Domian AdamPOstrołęka3050651457783160305
23Lenczewski AndrzejPBiałystok3065351308177158288
24Dąbkowski MariuszPCiechanów00000000
25Salak AdamPCiechanów00000000
26Ptasiewicz TomaszPCiechanów00000000
27Kaźmierczak Piotr PawełPCiechanów00000000
28Korwek KazimierzPOlsztyn00000000
29Pesta AdrianPCiechanów00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka8070802308998187417
2Łożyński Piotr WitoldMCiechanów60658521068100168378
3Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn7095802457162133378
4Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8070652156695161376
5Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów8075702254095135360
6Korwek KazimierzPOlsztyn00000000