Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

VI Nowosądecki Puchar Lata

Nowy Sącz - Fiuk 09.07.2022 r.

Sędzia Główny – Rybiński Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Nowak LilianaMTarnów806540352206796163383
2Flis KatarzynaPRzeszów75555301657671147312
3Ochman AnnaPKraków555030301654974123288
4Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz3030101080195069149

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Tomala SławomirMTarnobrzeg959050502858988177462
2Tyrka TomaszMTarnów958550502808294176456
3Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice958050402658998187452
4Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg957045502609396189449
5Tomala DamianMTarnobrzeg957045502608899187447
6Bać StanisławMRzeszów909045502759675171446
7Faber PiotrMTarnów9570454525591100191446
8Nowak TadeuszMTarnów907540402458899187432
9Zawiślan Marcin KamilMNowy Sącz908045452607792169429
10Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała857545502559084174429
11Wojtaszuk DariuszMLegnica758540502508295177427
12Górnik JerzyMKatowice956550452556899167422
13Kuta TomaszMTarnów807040452358798185420
14Karp Maciej StanisławMNowy Sącz808040402408395178418
15Gołda MichałMBielsko Biała808050302407496170410
16Wójs ArturMNowy Sącz755045452159498192407
17Szwiec RyszardMTarnów7565304021088100188398
18Wójs Krzysztof JanuszMNowy Sącz606545452158993182397
19Pudełko JanuszMKraków853045502109097187397
20Nowak HenrykMBielsko Biała459525402058797184389
21Nowak LilianaMTarnów806540352206796163383
22Banaś RobertMBielsko Biała855545302157391164379
23Hadam DominikMRzeszów554550451958892180375
24Szaro JanuszMRzeszów857020502254497141366
25Bobola GrzegorzMRzeszów705045452106294156366
26Flis KazimierzMRzeszów755530452056890158363
27Furczoń Jan MarianMKraków854525351908092172362
28Szaro WiesławMRzeszów757025402106188149359
29Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz705040452054594139344
30Pawlikowski PawełMKraków6060302517569100169344
31Laprus MarcinMKielce754525451906188149339

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg909545452757495169444
2Mazur Dawid GabrielPKielce906040502407694170410
3Makuch Mariusz TomaszPKielce857545352407198169409
4Bogacz DawidPRzeszów856545352307494168398
5Kuta FilipPTarnów856530402208089169389
6Hołodniak IreneuszPKrosno755525502058299181386
7Gil KrzysztofPTarnów506040401908993182372
8Grabowski NorbertPTarnów707545302206685151371
9Bocian GrzegorzPPrzemyśl656535402056794161366
10Dydyński HubertPTarnów706020301808797184364
11Święs JarosławPTarnów806050452354978127362
12Kmak Grzegorz MarianPNowy Sącz605530401858889177362
13Bieszczad BronisławPKrosno805535402105297149359
14Hejmo JacekPNowy Sącz956040452403779116356
15Kojara DamianPKraków857015302006389152352
16Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz506045301857095165350
17Cyrwus Tomasz WojciechPNowy Sącz656035351956291153348
18Powroźnik PiotrPPrzemyśl706045201956383146341
19Hadam PiotrPRzeszów457515251607797174334
20Skałoń MaciejPTarnów506540401955186137332
21Knurowski Hubert PawełPNowy Sącz706015151606888156316
22Flis KatarzynaPRzeszów75555301657671147312
23Skrabalak MaciejPRzeszów704035251704893141311
24Szczecina WiesławPTarnów605525351757144115290
25Ochman AnnaPKraków555030301654974123288
26Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz70603040200463379279
27Dziubaczka KrzysztofPTarnów553515201255291143268
28Stańczuk Marek JakubPNowy Sącz306035151404380123263
29Prędki GrzegorzPNowy Sącz45700101255772129254
30Padło ŁukaszPTarnów251530301004284126226
31Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz3030101080195069149

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Górnik JerzyMKatowice956550452556899167422
2Pudełko JanuszMKraków853045502109097187397
3Nowak HenrykMBielsko Biała459525402058797184389
4Szaro JanuszMRzeszów857020502254497141366
5Furczoń Jan MarianMKraków854525351908092172362
6Szaro WiesławMRzeszów757025402106188149359