Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

V Warszawski Puchar Benelli

Warszawa - Suchodół 20.08.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Skalski Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk7090952558899187442
2Łabenda AgataMSłupsk8575902508295177427
3Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7585802408196177417
4Pająk MartaMOlsztyn8080402007088158358
5Kulas NataliaPOlsztyn7550802056181142347

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Huminiak TomaszMWarszawa95951002909697193483
2Borysiuk BartłomiejMWarszawa951001002958998187482
3Chodowiec AndrzejMSiedlce9090902709296188458
4Fiszer MarcinMPoznań9585952759092182457
5Kołodziejczyk PiotrMLeszno85959527580100180455
6Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock95851002808985174454
7Madej JakubMRadom9585902708896184454
8Dudek MichałMRadom9595852759087177452
9Szul MarekMWarszawa9595852758591176451
10Karpik MichałMToruń9080952658898186451
11Wadas MichałMSiedlce9095902758489173448
12Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski8590902658499183448
13Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn9590752609296188448
14Kubik IreneuszMRadom9085852609197188448
15Wojtaszuk DariuszMLegnica85958026088100188448
16Daukszys TadeuszMŁódź9580852608399182442
17Socha DominikaMSłupsk7090952558899187442
18Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8095952707199170440
19Sasorski Janusz MariaMWarszawa8585852558698184439
20Kostrzewa DariuszMWarszawa8585902607897175435
21Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka9090752558199180435
22Tuźnik SylwesterMLublin9580752508797184434
23Marcinkowski BartoszMToruń9090902706796163433
24Walczak KamilMŁódź7590902558196177432
25Olborski WojciechMWarszawa8585902607992171431
26Gąssowski WojciechMOstrołęka8580852508398181431
27Łabenda AgataMSłupsk8575902508295177427
28Barwicki PawełMRadom70759023592100192427
29Udrycki SławomirMLublin8585802508195176426
30Pawlak WojciechMPłock8590752507799176426
31Kubik Bartosz KamilMRadom9075852508193174424
32Kulikowski MarekMBiałystok9070752359396189424
33Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok7590802458098178423
34Turczyn Paweł AndrzejMLublin8095652408893181421
35Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski8570902458095175420
36Kruczkowski Marek HenrykMPłock8580802457996175420
37Żmiejko PawełMBiałystok8570852408296178418
38Mańko Mariusz AndrzejMŁomża8595652457993172417
39Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7585802408196177417
40Sawicki DariuszMBiałystok6595852457497171416
41Olender RobertMRadom8565802308796183413
42Nowicki PawełMWarszawa6085852308597182412
43Piecuch Piotr WładysławMChełm7585702308593178408
44Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice8055852209093183403
45Zalewski ArturMOlsztyn8570852406893161401
46Konarski JarosławMBiała Podlaska8075702258789176401
47Kasprzyk AdamMCzęstochowa8570852407188159399
48Piętak Paweł TomaszMChełm8070702208395178398
49Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów6580702158495179394
50Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska6565852158395178393
51Górnik JerzyMKatowice9590702554583128383
52Ankiewicz TomaszMWarszawa8065802256493157382
53Krajewski Marek KrzysztofMBiałystok6075652007799176376
54Kulikowski PatrykMBiałystok7060651958295177372
55Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8075802355579134369
56Pająk MartaMOlsztyn8080402007088158358
57Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podlaska7060702006986155355
58Bereda JacekMWarszawa00000000
59Wiśniewski PiotrMWarszawa00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Michałowski WojciechPBiałystok95957526595100195460
2Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock7590902559392185440
3Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9580852608296178438
4Forczmański BartoszPWłocławek9580852607998177437
5Grzybowski DominikPRadom9085802559087177432
6Raguza MateuszPSłupsk8095902658276158423
7Ulanowski MaciejPLublin8590752507697173423
8Krzyżagórski BartoszPPoznań8580802458188169414
9Hołodniak IreneuszPKrosno7070902308498182412
10Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn9075802457392165410
11Osek TomaszPLublin8585802506098158408
12Mężyk HubertPRadom8575952556388151406
13Ptaszek KrystianPRadom6580902356797164399
14Gujski MaciejPSiedlce7080802307593168398
15Buziewski SebastianPWłocławek8095552306696162392
16Łogin Grzegorz JanPWarszawa8575802405596151391
17Porowski Maciej DariuszPSiedlce8055802158391174389
18Banaszek WojciechPRadom8070852356585150385
19Grzyb Marek WaldemarPRadom6070802108389172382
20Rybiński WojciechPBiałystok8545651957297169364
21Nowak HubertPZielona Góra6050801907696172362
22Kulas NataliaPOlsztyn7550802056181142347
23Dudek JerzyPRadom7045852005486140340
24Korzeniewski DariuszPPoznań3025501052682108213
25Pawlak SzymonPPłock00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Daukszys TadeuszMŁódź9580852608399182442
2Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka9090752558199180435
3Gąssowski WojciechMOstrołęka8580852508398181431
4Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice8055852209093183403
5Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów6580702158495179394
6Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska6565852158395178393
7Górnik JerzyMKatowice9590702554583128383
8Ankiewicz TomaszMWarszawa8065802256493157382
9Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8075802355579134369
10Dudek JerzyPRadom7045852005486140340

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022