Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej

Wałbrzych - Biernacice 14.05.2022

Sędzia główny – Bernacki Roman
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole8070752258192173398
2Błotna DorotaPWrocław6060751955282134329

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Szober Krzysztof MichałMZielona Góra909510028584100184469
2Wojtaszuk DariuszMLegnica100851002858796183468
3Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9085902658894182447
4Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych90851002757991170445
5Krakowski SzymonMKatowice8585852559389182437
6Wójcik Hubert BogusławMWrocław7575902408697183423
7Stachera MichałMWałbrzych9590802657483157422
8Trzaskowski MaciejMWrocław7095902557196167422
9Wróblewski AndrzejMKalisz7585852457896174419
10Kurgan AdrianMWrocław8080852457796173418
11Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski10080852655991150415
12Afanasjew KamilMWrocław8065852308798185415
13Biereśniewicz WacławMWałbrzych85801002654997146411
14Łazik KrzysztofMLeszno8075752308094174404
15Kaleta RyszardMOpole8055852209292184404
16Liczner JózefMJelenia Góra7095752407291163403
17Zakręta AlinaMOpole8070752258192173398
18Wolanin Tomasz JanuszMWałbrzych7570902357386159394
19Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole7085702257594169394
20Górnik JerzyMKatowice7570902356493157392
21Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7590802456580145390
22Dobrowolski Zbigniew WojciechMWrocław70100702405286138378
23Łapucewicz JózefMJelenia Góra858075240227294334
24Trzaskowski StanisławMWrocław7075501956373136331

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław8580902558093173428
2Sioch Filip IreneuszPWrocław9080802507891169419
3Pasierbski Tomasz MichałPWrocław8580802456997166411
4Kolbusz ZbigniewPWałbrzych7585802408487171411
5Ratajczak TomaszPLeszno85100652506788155405
6Hruzd Jarosław HubertPWrocław8585752456991160405
7Kałwak MarcinPWrocław9085852604994143403
8Stanasiuk RafałPWrocław9070702308286168398
9Kolbusz HubertPWałbrzych7570852308187168398
10Michalski MirosławPJelenia Góra9080702407087157397
11Liczner MarcinPJelenia Góra7070802207995174394
12Marcinkiewicz PawełPWałbrzych6075752108594179389
13Łucinkiewicz WaldemarPWrocław8570752306390153383
14Regulski Łukasz MaciejPWałbrzych7075852306580145375
15Pietraszewski FilipPLeszno8090702405975134374
16Kusiński ArkadiuszPWrocław6570652008589174374
17Kozina TomaszPLegnica8075552107189160370
18Rybowicz PiotrPJelenia Góra7555902205592147367
19Wróciński Zbigniew RomanPWałbrzych6585702206282144364
20Mlazga Marcin StanisławPWałbrzych6575652057584159364
21Pilarz HubertPSieradz7580752305479133363
22Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych6575702107478152362
23Gąsior JakubPWałbrzych7565652055894152357
24Szczotka MichałPWałbrzych5575702006888156356
25Hruszowiec Jarosław MarekPWałbrzych6075551905696152342
26Gronczyński PawełPWałbrzych6065651905891149339
27Skóra Michał PawełPWałbrzych5070751957069139334
28Błotna DorotaPWrocław6060751955282134329
29Kot DanielPWałbrzych6575551955478132327
30Zelenay PawełPLegnica807085235503787322
31Klinkovsky JosefPWałbrzych4550701655488142307
32Chmura Sławomir SylwesterPWałbrzych803565180326799279
33Cudzik TomaszPWałbrzych4070351453792129274
34Jacek KonradPWałbrzych4565401502381104254
35Kasendra BolesławPWałbrzych407545160493887247
36Cieśla Arkady RobertPWałbrzych152040754090130205
37Sawko Piotr WojciechPWałbrzych2045351002478102202

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych90851002757991170445
2Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski10080852655991150415
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych85801002654997146411
4Łazik KrzysztofMLeszno8075752308094174404
5Kaleta RyszardMOpole8055852209292184404
6Liczner JózefMJelenia Góra7095752407291163403
7Michalski MirosławPJelenia Góra9080702407087157397
8Górnik JerzyMKatowice7570902356493157392
9Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7590802456580145390
10Łapucewicz JózefMJelenia Góra858075240227294334
11Trzaskowski StanisławMWrocław7075501956373136331
12Zelenay PawełPLegnica807085235503787322
13Kasendra BolesławPWałbrzych407545160493887247