Puchar Opolszczyzny

Opole - Grudzice 11.09.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Wojciech Lucjan Szymański
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk90901002807099169449
2Kołatek NinaPOpole9090902707498172442
3Zakręta AlinaMOpole7555952259098188413
4Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała8570652203980119339
5Wojtasik JulitaPPoznań6550551704391134304
6Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych3045651404590135275

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Fiszer MarcinMPoznań10095902858899187472
2Guzik Rafał AndrzejMNowy Sącz9590952809695191471
3Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole95951002908985174464
4Neneman Tomasz JanuszMKonin10090852759594189464
5Małecki ArturMKrosno9590902759098188463
6Karpik MichałMToruń9090952759294186461
7Sokół PiotrMZielona Góra90901002808296178458
8Tomala SławomirMTarnobrzeg9095802659499193458
9Kołodziejczyk PiotrMLeszno95100902857397170455
10Maciejewski MariuszMPoznań95909027578100178453
11Krakowski SzymonMKatowice8590902659097187452
12Szarzec RomanMBielsko Biała9095902757799176451
13Socha DominikaMSłupsk90901002807099169449
14Nowacki MateuszMKalisz9090952757895173448
15Malinkiewicz TomaszMBielsko Biała9085952708494178448
16Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski9575852559497191446
17Wójs ArturMNowy Sącz9090952757694170445
18Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski95858526580100180445
19Stokłosa AndrzejMBielsko Biała8080952559199190445
20Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9595902807292164444
21Czerwień Marek HenrykMPiła8590902657799176441
22Pudełko JanuszMKraków9585902707397170440
23Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole9575852558996185440
24Malik Krzysztof PiotrMKalisz8585952657896174439
25Grocholski TomaszMLegnica9575952657597172437
26Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski10080952756794161436
27Wojtaszuk DariuszMLegnica9590852707094164434
28Czajka Piotr KrzysztofMKonin8085852508698184434
29Długosz JacekMOpole10085902756494158433
30Wróblewski AndrzejMKalisz9590902755999158433
31Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9080852558590175430
32Góral MariuszMKatowice9580852607594169429
33Komarnicki Marek PiotrMPiła8575952558886174429
34Bogdański MaciejMKatowice9095802657488162427
35Kubiaczyk MikołajMPoznań8595902706195156426
36Szczotka AdamMBielsko Biała9580802557397170425
37Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała9580852606994163423
38Trzaskowski MaciejMWrocław9085802557296168423
39Sadowski Marek MichałMOpole8570902458197178423
40Wojtyniak AndrzejMLeszno8585902607488162422
41Zakręta AlinaMOpole7555952259098188413
42Kuta TomaszMTarnów8585852556096156411
43Kasprzyk AdamMCzęstochowa7590902557779156411
44Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9575802506596161411
45Górnik JerzyMKatowice7570902357398171406
46Gąsiorek BogusławMKraków9565952555791148403
47Radniecki WiesławMKonin8575852457286158403
48Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała9575902606280142402
49Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra6585802307693169399
50Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin8575952556479143398
51Trzaskowski StanisławMWrocław8580952607360133393
52Nowak HenrykMBielsko Biała8070752256395158383
53Łapucewicz JózefMJelenia Góra7065802155892150365
54Chrapka JerzyMKatowice7065551908390173363
55Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała8570652203980119339
56Prędki PawełMKalisz85808024560060305

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Faber PiotrPTarnów8585952658598183448
2Kołatek NinaPOpole9090902707498172442
3Banaś RobertPBielsko Biała10085952806191152432
4Ankiewicz TomaszPWarszawa9085752508294176426
5Kuta FilipPTarnów9075952607490164424
6Solecki MichałPKatowice8580902556999168423
7Stachowiak DawidPLeszno9585852658863151416
8Kozina Tomasz WiktorPWrocław7085902457396169414
9Dudek RafałPBielsko Biała9585952755286138413
10Goławski GrzegorzPLublin65801002457095165410
11Michalski MirosławPJelenia Góra8080952556589154409
12Bińczycki Jacek PawełPCzęstochowa7075902357894172407
13Pietraszewski FilipPLeszno8090852556485149404
14Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz7065952307093163393
15Mioduszewski Jan POpole90901002803082112392
16Marcinkiewicz PawełPWałbrzych8590602357382155390
17Gąsior JakubPWałbrzych9080852556668134389
18Woźniak Hubert MateuszPWrocław8085752406386149389
19Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych7570952406780147387
20Dawidczyk KazimierzPKonin7095802456279141386
21Dziatkiewicz MichałPOpole7575852357377150385
22Hruzd Jarosław HubertPWrocław9575802505281133383
23Oźlański MarekPKatowice8565902404994143383
24Kot DanielPWałbrzych8070852356976145380
25Stachowiak WaldemarPLeszno8570602156897165380
26Zajączkowski Bogusław RomanPWałbrzych8575852455082132377
27Szymczyk Mirosław Bogdan POpole7075702156687153368
28Sawkowicz PiotrPLegnica8080752356562127362
29Pavlou AleksanderPLegnica6565702006495159359
30Gronczyński PawełPWałbrzych7060551858385168353
31Widomski Piotr AntoniPNowy Sącz8065652105980139349
32Ziąber TomaszPLegnica8070652155776133348
33Hruszowiec Jarosław MarekPWałbrzych5575752054177118323
34Wojtasik JulitaPPoznań6550551704391134304
35Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych3045651404590135275

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9595902807292164444
2Pudełko JanuszMKraków9585902707397170440
3Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski10080952756794161436
4Bogdański MaciejMKatowice9095802657488162427
5Ankiewicz TomaszPWarszawa9085752508294176426
6Michalski MirosławPJelenia Góra8080952556589154409
7Górnik JerzyMKatowice7570902357398171406
8Radniecki WiesławMKonin8575852457286158403
9Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra6585802307693169399
10Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin8575952556479143398
11Trzaskowski StanisławMWrocław8580952607360133393
12Dawidczyk KazimierzPKonin7095802456279141386
13Nowak HenrykMBielsko Biała8070752256395158383
14Łapucewicz JózefMJelenia Góra7065802155892150365
15Chrapka JerzyMKatowice7065551908390173363