Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Podkarpacki Puchar Jesieni

Rzeszów - Bór 24.09.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Gąsienica Stanisław
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Myszka PatrycjaMTarnobrzeg7590902557198169424
2Zakręta AlinaMOpole9575852557190161416
3Flis KatarzynaPRzeszów9070802407481155395
4Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów6065701958193174369
5Kołatek NinaMOpole00000000

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tomala SławomirMTarnobrzeg95100852809496190470
2Bać StanisławMRzeszów9095952809293185465
3Górski HenrykMTarnobrzeg951007527095100195465
4Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9585952758895183458
5Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg9585752559399192447
6Tyrka TomaszMTarnów8095902658593178443
7Górnik JerzyMKatowice85858025088100188438
8Szaro JanuszMRzeszów95801002756296158433
9Faber PiotrMTarnów80857524093100193433
10Małecki ArturMKrosno7595802508297179429
11Piecuch Piotr WładysławMChełm9595852756586151426
12Tomala DamianMTarnobrzeg90659024581100181426
13Myszka PatrycjaMTarnobrzeg7590902557198169424
14Winiarski Dariusz AndrzejMRadom9575702408695181421
15Szczotka AdamMBielsko Biała9585802607188159419
16Zakręta AlinaMOpole9575852557190161416
17Cąkała CezaryMSiedlce8590652407898176416
18Udrycki SławomirMLublin8590902655594149414
19Hadam DominikMRzeszów8070902408292174414
20Bobola GrzegorzMRzeszów7090902507984163413
21Zieliński MarcinMRadom8585702408489173413
22Gawron JakubMRzeszów8060852258998187412
23Bielecki DariuszMPrzemyśl9085852605497151411
24Szaro WiesławMRzeszów8075752308298180410
25Turczyn Paweł AndrzejMLublin7595502208998187407
26Pilorz GrzegorzMKatowice8060852257998177402
27Maciąg Andrzej JanMChełm8070752257591166391
28Nowak TadeuszMTarnów8570452008799186386
29Powroźnik BogdanMPrzemyśl7080952454692138383
30Stęplewski Robert WojciechMKielce7565752157987166381
31Bocian GrzegorzMPrzemyśl6075752107494168378
32Laprus MarcinMKielce6570752106897165375
33Konarski JarosławMBiała Podlaska8540802057791168373
34Flis KazimierzMRzeszów8060702107191162372
35Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8570502058084164369
36Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów6065701958193174369
37Piętak Paweł TomaszMChełm7570752204594139359
38Puchyr JerzyMKrosno8550752107274146356
39Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz6565752055470124329
40Kołatek NinaMOpole00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8085852509098188438
2Czylok PiotrPRzeszów8585902608094174434
3Bogacz DawidPRzeszów8580802458792179424
4Wiosna Adrian DariuszPRadom8565952457996175420
5Mazur Dawid GabrielPKielce9075852507592167417
6Wróblewski RafałPRzeszów8080852457989168413
7Powroźnik PiotrPPrzemyśl10075802557581156411
8Hołodniak IreneuszPKrosno9075752407299171411
9Salamon TomaszPTarnobrzeg6090802308596181411
10Barszcz MateuszPRadom9060802308397180410
11Goławski GrzegorzPLublin8575852457576151396
12Flis KatarzynaPRzeszów9070802407481155395
13Babiuch PawełPTarnobrzeg8070702207796173393
14Hejmo JacekPNowy Sącz9070752356690156391
15Stąpor GrzegorzPRzeszów7575802307485159389
16Hendzel MarcinPRzeszów7575752255992151376
17Ulanowski MaciejPLublin6075752107194165375
18Bieszczad BronisławPKrosno6565802107192163373
19Szydełko DariuszPRzeszów6070601909191182372
20Czylok GrzegorzPRzeszów7560902257073143368
21Wrzesień RyszardPWarszawa7565752156485149364
22Gawlik RafałPKielce8570552106190151361
23Krzak TadeuszPRzeszów8550501857991170355
24Wrona KamilPRzeszów6570601956388151346
25Głuszczyk JanuszPRzeszów4570651807192163343
26Marut PiotrPRzeszów6045851905992151341
27Stachura Bartosz HubertPRzeszów404065145157994239
28Hadam PiotrPRzeszów00000000
29Młyńczak TadeuszPKielce00000000
30Peret BartłomiejPRzeszów00000000
31Sumara BartłomiejPRzeszów00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górnik JerzyMKatowice85858025088100188438
2Szaro JanuszMRzeszów95801002756296158433
3Szczotka AdamMBielsko Biała9585802607188159419
4Szaro WiesławMRzeszów8075752308298180410
5Maciąg Andrzej JanMChełm8070752257591166391
6Powroźnik BogdanMPrzemyśl7080952454692138383
7Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8570502058084164369
8Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów6065701958193174369
9Czylok GrzegorzPRzeszów7560902257073143368
10Wrzesień RyszardPWarszawa7565752156485149364
11Puchyr JerzyMKrosno8550752107274146356
12Młyńczak TadeuszPKielce00000000