Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. VI

Radom - Piastów 21.05.2022 r.

Sędzia główny – Pełczyński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki indywidualne

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazemRazem - DrużynaLokata
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
Tarnobrzeg
1Górski HenrykMTarnobrzeg958590270939919246234721
2Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg80851002659199190455
3Tomala SławomirMTarnobrzeg9095802658799186451
4Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg9080802509199190440
5Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg9570802458499183428
6Turbak TomaszMTarnobrzeg8080902507597172422
7Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg90609524569100169414
8Jędral RobertMTarnobrzeg9065952505793150400
Radom
1Dudek MichałMRadom8590100275859117645134222
2Zieliński MarcinMRadom9090902707294166436
3Kubik IreneuszMRadom7590952608983172432
4Barwicki PawełMRadom7585852458995184429
5Oleksik Marcin PawełMRadom7590852508197178428
6Kubik Bartosz KamilMRadom9060952458894182427
7Skrzek Łukasz WaldemarPRadom8575802407596171411
8Górski Łukasz BłażejMRadom8555902309088178408
Rzeszów
1Bać StanisławMRzeszów1007095265909818845332193
2Gawron JakubMRzeszów8095952706496160430
3Bogacz DawidPRzeszów8080952557492166421
4Barszcz KrzysztofMRzeszów8060902309299191421
5Szaro JanuszMRzeszów9075902556498162417
6Flis KazimierzMRzeszów8565702207790167387
7Wróblewski RafałPRzeszów8045902156185146361
8Hadam DominikMRzeszów8040802004485129329
Kielce
1Wysocki Michał AndrzejMKielce9565902509310019344330764
2Laprus MarcinMKielce10070802506898166416
3Miszycki Piotr TomaszMKielce8055802157594169384
4Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce7565702107295167377
5Stęplewski Robert WojciechMKielce9060802305591146376
6Gawlik RafałPKielce8060852257967146371
7Makuch Mariusz TomaszPKielce7565702105988147357
8Mikołajczyk Piotr MichałPKielce7055802056582147352
Przemyśl
1Bielecki DariuszMPrzemyśl957090255799617543030595
2Benbenek MichałMPrzemyśl9070852458388171416
3Niebieszczański HubertPPrzemyśl8060802207194165385
4Powroźnik PiotrPPrzemyśl8560902356585150385
5Dąbrowski PiotrPPrzemyśl7545952157283155370
6Bocian GrzegorzPPrzemyśl7570852305278130360
7Powroźnik BogdanMPrzemyśl6065701956597162357
8Żuryło JerzyPPrzemyśl7550852108858146356
Chełm
1Piętak Paweł TomaszMChełm708590245899418342823616
2Kędzierawski PiotrMChełm8055752109295187397
3Kędzierawski PawełPChełm8070852357882160395
4Kędzierawski ŁukaszMChełm8570852406587152392
5Piecuch Piotr WładysławMChełm8065802256395158383
6Bednarczuk AndrzejPChełm8545752056596161366
Krosno
1Małecki ArturMKrosno809095265751001754408607
2Hołodniak IreneuszPKrosno8570902457897175420

Uproszczona klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tarnobrzeg710620710204064778514323472
2Radom660635720201566973814073422
3Rzeszów675530705191056674313093219
4630560665185561069713073162
5Kielce665495635179556671512813076
6Przemyśl635490680180557567912543059
7Chełm480390490136045254910012361
8Krosno165160185510153197350860