Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. VI

Radom - Piastów 21.05.2022 r.

Sędzia główny – Pełczyński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górski HenrykMTarnobrzeg9585902709399192462
2Bać StanisławMRzeszów10070952659098188453
3Dudek MichałMRadom85901002758591176451
4Tomala SławomirMTarnobrzeg9095802658799186451
5Wysocki Michał AndrzejMKielce95659025093100193443
6Małecki ArturMKrosno80909526575100175440
7Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg9080802509199190440
8Zieliński MarcinMRadom9090902707294166436
9Kubik IreneuszMRadom7590952608983172432
10Kwaśniewski Marcin MaciejMLublin8580902559085175430
11Gawron JakubMRzeszów8095952706496160430
12Bielecki DariuszMPrzemyśl9570902557996175430
13Barwicki PawełMRadom7585852458995184429
14Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg9570802458499183428
15Piętak Paweł TomaszMChełm7085902458994183428
16Oleksik Marcin PawełMRadom7590852508197178428
17Kubik Bartosz KamilMRadom9060952458894182427
18Turbak TomaszMTarnobrzeg8080902507597172422
19Barszcz KrzysztofMRzeszów8060902309299191421
20Szaro JanuszMRzeszów9075902556498162417
21Benbenek MichałMPrzemyśl9070852458388171416
22Laprus MarcinMKielce10070802506898166416
23Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg90609524569100169414
24Górski Łukasz BłażejMRadom8555902309088178408
25Szczepański Marcin JanMRadom8570802358290172407
26Olender RobertMRadom8060952357295167402
27Jędral RobertMTarnobrzeg9065952505793150400
28Kędzierawski PiotrMChełm8055752109295187397
29Miotła Grzegorz MariuszMLublin7565952357290162397
30Udrycki SławomirMLublin8075852407083153393
31Kędzierawski ŁukaszMChełm8570852406587152392
32Turczyn Paweł AndrzejMLublin9055802257391164389
33Tuźnik SylwesterMLublin7090502108197178388
34Flis KazimierzMRzeszów8565702207790167387
35Jakubiak Konrad BogumiłMRadom7065802158388171386
36Miszycki Piotr TomaszMKielce8055802157594169384
37Piecuch Piotr WładysławMChełm8065802256395158383
38Janusz Bartłomiej HubertMRadom7560952307476150380
39Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce7565702107295167377
40Stęplewski Robert WojciechMKielce9060802305591146376
41Szczęch KonradMTarnobrzeg9060552057491165370
42Ciejpa-Znamirowski Dominik, KrzysztofMLublin6560802058182163368
43Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin75656020063100163363
44Powroźnik BogdanMPrzemyśl6065701956597162357
45Hadam DominikMRzeszów8040802004485129329
46Szaro WiesławMRzeszów6055551705495149319
47Barszcz Jerzy MaciejMKielce5565551757130101276
48Trepkowski Jacek AndrzejMRadom00000000
49Madej JakubMRadom00000000
50Winiarski Dariusz AndrzejMRadom00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg80851002659199190455
2Bogacz DawidPRzeszów8080952557492166421
3Hołodniak IreneuszPKrosno8570902457897175420
4Skrzek Łukasz WaldemarPRadom8575802407596171411
5Mazur Patryk GabrielPRadom7580802357595170405
6Połeć Kamil MichałPRadom8575902506885153403
7Ćmiel Patryk RyszardPRadom9060902407284156396
8Kędzierawski PawełPChełm8070852357882160395
9Maciąg BartoszPLublin9070952557961140395
10Wiosna Adrian DariuszPRadom7080902406391154394
11Goławski GrzegorzPLublin7570802257591166391
12Kołtun GrzegorzPRadom6080752158290172387
13Niebieszczański HubertPPrzemyśl8060802207194165385
14Powroźnik PiotrPPrzemyśl8560902356585150385
15Ulanowski MaciejPLublin6555902107099169379
16Gawlik RafałPKielce8060852257967146371
17Ptaszek KrystianPRadom7050701908397180370
18Dąbrowski PiotrPPrzemyśl7545952157283155370
19Osek TomaszPLublin7565752157480154369
20Bednarczuk AndrzejPChełm8545752056596161366
21Mężyk HubertPRadom7060852157078148363
22Wróblewski RafałPRzeszów8045902156185146361
23Bocian GrzegorzPPrzemyśl7570852305278130360
24Makuch Mariusz TomaszPKielce7565702105988147357
25Żuryło JerzyPPrzemyśl7550852108858146356
26Mikołajczyk Piotr MichałPKielce7055802056582147352
27Wojdylak TomaszPPrzemyśl6035951907682158348
28Barszcz MateuszPRadom7545802006675141341
29Stęplewski Paweł HubertPKielce5540801756387150325
30Dudek JerzyPRadom6030601504960109259

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce7565702107295167377
2Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin75656020063100163363
3Powroźnik BogdanMPrzemyśl6065701956597162357
4Szaro WiesławMRzeszów6055551705495149319
5Barszcz Jerzy MaciejMKielce5565551757130101276
6Dudek JerzyPRadom6030601504960109259