Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Liga Strzelecka – Eliminacje reg. VI

Tarnobrzeg - Borów 18.05.2024 r.

Sędzia Główny - Stanisław Gąsienica

Menu

Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki indywidualne

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazemRazem - DrużynaLokata
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
Radom
1Barszcz MateuszMRadom857590250909518543533611
2Dudek MichałMRadom8585752459297189434
3Kubik Bartosz KamilMRadom9085752507997176426
4Madej JakubMRadom9075802458790177422
5Kubik IreneuszMRadom9080652358998187422
6Zieliński MarcinMRadom9570752408190171411
7Chróst Andrzej HenrykPRadom9070802407595170410
8Olender RobertMRadom8575752357591166401
Kielce
1Jamróz Kamil HubertMKielce1009580275918817945432802
2Wysocki Michał AndrzejMKielce8585752459297189434
3Miszycki Piotr TomaszMKielce9080852558587172427
4Makuch Mariusz TomaszMKielce10070802507093163413
5Laprus MarcinMKielce8575502108697183393
6Mazur Dawid GabrielMKielce8080652258285167392
7Pycia Mariusz RadosławMKielce6590702256795162387
8Stęplewski Robert WojciechMKielce7560852207387160380
Przemyśl
1Zbrożek Piotr WładysławMPrzemyśl908080250709416441430973
2Bocian GrzegorzMPrzemyśl8585702406693159399
3Dąbrowski PiotrPPrzemyśl8070652158794181396
4Bielecki DariuszMPrzemyśl8080702306699165395
5Powroźnik PiotrMPrzemyśl7070952356688154389
6Powroźnik BogdanMPrzemyśl8070652157995174389
7Niebieszczański HubertMPrzemyśl6555701908088168358
8Maciupa DanielPPrzemyśl6570601956993162357
Chełm
1Kędzierawski PawełMChełm909080260869317943930514
2Kędzierawski PiotrMChełm9595602507696172422
3Kędzierawski ŁukaszMChełm9570852506389152402
4Piętak Paweł TomaszMChełm9085552307294166396
5Bednarczuk AndrzejPChełm8070702206484148368
6Piecuch Piotr WładysławMChełm7075702155790147362
7Wojtasiak Ryszard StanisławMChełm7065752106071131341
8Maciąg Andrzej JanMChełm6545551656492156321
Krosno
1Bieszczad BronisławPKrosno807585240699716640628335
2Małecki ArturMKrosno7580852407195166406
3Hołodniak IreneuszMKrosno9065602158598183398
4Kluska PiotrMKrosno7560702056993162367
5Bojkiw PawełMKrosno7565602006496160360
6Wojtkowski DariuszPKrosno6550601757685161336
7Małecka JolantaMKrosno5045651605896154314
8Kluska HubertPKrosno2550551303185116246

Uproszczona klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1745670700211569077714673582
2Radom710615615194066875314213361
3660615645192063976013993319
4Kielce680635590190564672913753280
5655590590183562571413393174
6Przemyśl615580575177058374413273097
7Chełm655595550180054270912513051
8Krosno535490540156552374512682833

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa