Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. V

Piotrków Trybunalski - Piotrków Tryb. 21.05.2022 r.

Sędzia główny – Kaśnicki Bogdan
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała5570752007393166366
2Ochman AnnaPKraków3545401207079149269

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Wąsik DawidMBielsko Biała85901002758399182457
2Jackowski RafałMPiotrków Trybunalski9580952708896184454
3Rozpondek PrzemysławMCzęstochowa90901002807696172452
4Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice9095852708892180450
5Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski9580902659491185450
6Tyrka TomaszMTarnów9085902658793180445
7Jurosz HubertMBielsko Biała9090902708391174444
8Cybula RyszardMPiotrków Trybunalski9085802558998187442
9Guzik Rafał AndrzejMNowy Sącz10075952707989168438
10Faber PiotrMTarnów10080802608294176436
11Stokłosa AndrzejMBielsko Biała9090852657496170435
12Szczotka AdamMBielsko Biała8590752508798185435
13Nowak TadeuszMTarnów8090952657592167432
14Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski7090902508992181431
15Gołda MichałMBielsko Biała9575802508396179429
16Furczoń Jan MarianMKraków8590852607395168428
17Babiński HubertMKraków9585852657588163428
18Cybula SewerynMPiotrków Trybunalski856510025078100178428
19Szczepański JarosławMKatowice7585902508791178428
20Samborski JakubMPiotrków Trybunalski8590952707483157427
21Krakowski SzymonMKatowice8590752508096176426
22Paszenda RyszardMKatowice90658023590100190425
23Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski8570852408897185425
24Góral MariuszMKatowice9570902557495169424
25Kuta TomaszMTarnów8575852458395178423
26Nowak HenrykMBielsko Biała8085852508488172422
27Sztangierski PawełMCzęstochowa8080852458490174419
28Szarzec RomanMBielsko Biała7580902457792169414
29Jurosz MarekMBielsko Biała7080752259297189414
30Klekowski DanielMCzęstochowa8070902407794171411
31Pudełko JanuszMKraków9060752258996185410
32Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9565702308198179409
33Knurowski PawełMNowy Sącz9085802556291153408
34Gawdzik MichałMKatowice8580752408286168408
35Wiśniewski HubertMTarnów6070952259389182407
36Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8075852407882160400
37Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała7570852307394167397
38Banaś RobertMBielsko Biała7565852257793170395
39Kęski AdamMTarnów6590852406095155395
40Jurosz PawełMBielsko Biała8585702407381154394
41Gębala MarekMTarnów8065902356886154389
42Sztajner MariuszMCzęstochowa7075602058895183388
43Kasprzyk AdamMCzęstochowa8545852157893171386
44Kukuła TomaszMPiotrków Trybunalski7075802256491155380
45Gąsiorek BogusławMKraków7560702058092172377
46Kwiatkowski MiłoszMCzęstochowa8560602057790167372
47Guzik Andrzej JanMNowy Sącz8060802206287149369
48Boczkowski ArkadiuszMKatowice8065652106593158368
49Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała5570752007393166366
50Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz7560652007062132332

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Stokłosa MarcinPKatowice9080802508894182432
2Kuta FilipPTarnów6590902458988177422
3Bednarski TomaszPCzęstochowa7575952457293165410
4Pluta DariuszPPiotrków Trybunalski8085702357591166401
5Solecki MichałPKatowice6585802307197168398
6Szczerba MichałPSieradz9080652355684140375
7Kłonica PiotrPKraków6550852008085165365
8Kojara DamianPKraków9045852206675141361
9Szymczyk ŁukaszPPiotrków Trybunalski6075752106283145355
10Ledwoń TomaszPCzęstochowa6070651956791158353
11Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz6050801908169150340
12Dylewski JanPPiotrków Trybunalski5055551607692168328
13Babiński MaksymilianPKraków5035601456682148293
14Ochman AnnaPKraków3545401207079149269

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Stokłosa AndrzejMBielsko Biała9090852657496170435
2Szczotka AdamMBielsko Biała8590752508798185435
3Furczoń Jan MarianMKraków8590852607395168428
4Paszenda RyszardMKatowice90658023590100190425
5Nowak HenrykMBielsko Biała8085852508488172422
6Sztangierski PawełMCzęstochowa8080852458490174419
7Pudełko JanuszMKraków9060752258996185410
8Gębala MarekMTarnów8065902356886154389
9Sztajner MariuszMCzęstochowa7075602058895183388
10Guzik Andrzej JanMNowy Sącz8060802206287149369