Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

Liga Strzelecka – Eliminacje reg. V

Katowice - Siemianowice Śl. 18.05.2024 r.

Sędzia Główny - Roman Bernacki

Menu

Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki indywidualne

Klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazemRazem - DrużynaLokata
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
Katowice
1Solecki MichałMKatowice957095260799617543533751
2Gawęda BogusławMKatowice8580902558397180435
3Pospiech SergiuszMKatowice8585852558197178433
4Krakowski SzymonMKatowice8580802459293185430
5Paszenda RyszardMKatowice8560802259498192417
6Dmuchowski DamianPKatowice8085752407693169409
7Mołdrzyk DawidMKatowice9085952705484138408
8Pilorz GrzegorzMKatowice9070652258895183408
Bielsko Biała
1Jurosz PawełMBielsko Biała857585245789617441932752
2Szczotka AdamMBielsko Biała8590852606196157417
3Banaś RobertMBielsko Biała95751002706281143413
4Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8590702457889167412
5Jurosz HubertMBielsko Biała8075802358889177412
6Jurosz MarekMBielsko Biała8070752258895183408
7Jurosz DominikPBielsko Biała8555952357790167402
8Kawik WaldemarMBielsko Biała7565902306993162392
Tarnów
1Faber PiotrMTarnów958095270739717044032373
2Tyrka TomaszMTarnów8085652309396189419
3Nowak TadeuszMTarnów7590802457794171416
4Grabowski NorbertPTarnów8090802506692158408
5Kuta TomaszMTarnów8060852258794181406
6Kęski AdamMTarnów9565952555393146401
7Kuta FilipMTarnów8585602306596161391
8Skałoń MaciejPTarnów7585602205383136356
Piotrków Trybunalski
1Samborski JakubMPiotrków Trybunalski85100852707410017444431644
2Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski85758024093100193433
3Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski8560852308789176406
4Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8565702208197178398
5Ślęzak RafałPPiotrków Trybunalski8090602307291163393
6Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski8050802107393166376
7Pluta DariuszMPiotrków Trybunalski9075702354988137372
8Dylewski JanPPiotrków Trybunalski5070551757790167342
Częstochowa
1Pypłacz MaciejMCzęstochowa908590265769717343830685
2Bednarski TomaszMCzęstochowa95658524586100186431
3Bińczycki Jacek PawełPCzęstochowa7570752208887175395
4Kasprzyk AdamMCzęstochowa7580802356297159394
5Sztangierski PawełMCzęstochowa7060952255893151376
6Kulesza ŁukaszPCzęstochowa65706520063100163363
7Kwiatkowski MiłoszMCzęstochowa6060651856696162347
8Hagar KhalidPCzęstochowa7050701905777134324
Nowy Sącz
1Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz65655518580971773623626
2Wójs ArturMNowy Sącz00000000
Kraków
1Bieniek TadeuszPKraków35405012552751272522527

Uproszczona klasyfikacja drużynowa

Pobierz wyniki
LPDrużynaKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Katowice695615665197564775314003375
2Bielsko Biała670595680194560172913303275
3Tarnów665640620192556774513123237
4Piotrków Trybunalski640585585181060674813543164
5Częstochowa600540625176555674713033068
6Nowy Sącz6565551858097177362
7Kraków3540501255275127252

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Strategia dla Łowiectwa