Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Reg. III

Białystok - Karakule 21.05.2022 r.

Sędzia główny – Borkowski Jacek
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7065902256194155380
2Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki6575702108080160370

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Wadas MichałMSiedlce9085952709397190460
2Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok8595902708695181451
3Szul MarekMWarszawa9095852708891179449
4Borysiuk BartłomiejMWarszawa9085852609097187447
5Molski Krzysztof LechMBiałystok9595952856199160445
6Marlęga SławomirMCiechanów95909027570100170445
7Gąssowski WojciechMOstrołęka90758525090100190440
8Kulikowski MarekMBiałystok8575902509198189439
9Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8595702509198189439
10Olborski WojciechMWarszawa90751002657795172437
11Nowicki PawełMWarszawa90100702608493177437
12Żmiejko PawełMBiałystok7585902509095185435
13Komarewski TomaszMBiałystok9090752558198179434
14Chmielewski WaldemarMOstrołęka8085852508797184434
15Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok8575902508399182432
16Szydłowski Łukasz WiesławMBiałystok8585902607693169429
17Cąkała CezaryMSiedlce8590752507899177427
18Ankiewicz TomaszMWarszawa9075852507497171421
19Hanusz JakubMSiedlce8580852507695171421
20Sanczenko PiotrMSuwałki85808024574100174419
21Sasorski Janusz MariaMWarszawa8085802457890168413
22Krajewski Marek KrzysztofMBiałystok7080852357899177412
23Kuczyński Bogdan MarcinMBiałystok8580652308893181411
24Hanusz BartłomiejMSiedlce8585702407496170410
25Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka6090852358293175410
26Uździło WitoldMSuwałki7575752258696182407
27Sawicki DariuszMBiałystok7570952407294166406
28Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów7575902407091161401
29Mańko Mariusz AndrzejMŁomża7075752208296178398
30Siwik KacperMWarszawa8085852505194145395
31Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów7085702258188169394
32Kulikowski PatrykMBiałystok6580652109091181391
33Kleszczewski ZbigniewMSuwałki8085702356689155390
34Konarski JarosławMBiała Podlaska7085652209080170390
35Kostrzewa DariuszMWarszawa8560852306792159389
36Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podlaska6575852257291163388
37Witkowicz Witold SławomirMBiała Podlaska7580752305796153383
38Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska7070802207093163383
39Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów7065902256194155380
40Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki6575702108080160370
41Łożyński Piotr WitoldMCiechanów8070702204398141361
42Jendrzejewski WaldemarMCiechanów6065802055489143348
43Olborski MaciejMWarszawa00000000
44Hajczuk WiesławMCiechanów00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Romanik SylwesterPSiedlce90901002808996185465
2Chodowiec AndrzejPSiedlce80951002758498182457
3Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8590802559188179434
4Witak Hubert HenrykPSuwałki8585702407898176416
5Roszko MarcinPSuwałki9080752457397170415
6Bajda KarolPBiałystok6580852308698184414
7Babiński TomaszPBiałystok8575802407595170410
8Rybiński WojciechPBiałystok7565902306899167397
9Gujski MaciejPSiedlce5080852158196177392
10Wojtulewicz Jarosław JakubPSuwałki8075802356589154389
11Sobolewski MirosławPSuwałki7080952455386139384
12Szybiński PiotrPSuwałki7580652207587162382
13Łakomy MateuszPWarszawa8060852255797154379
14Gorzelski BogdanPBiałystok6070852157086156371
15Piróg HubertPBiała Podlaska7075902354093133368
16Parafiniuk RafałPBiałystok6065752007689165365
17Lenczewski AndrzejPBiałystok6070651957990169364
18Rudziński Dariusz, BogdanPCiechanów6545902005890148348
19Bajerowski ArturPSiedlce4590652005785142342
20Kossak JanuszPBiała Podlaska5550801856295157342
21Rudziewicz Jan DariuszPSuwałki3045751507698174324
22Beczek Bartosz JanPSiedlce5050301304177118248

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Molski Krzysztof LechMBiałystok9595952856199160445
2Gąssowski WojciechMOstrołęka90758525090100190440
3Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8595702509198189439
4Ankiewicz TomaszMWarszawa9075852507497171421
5Witak Hubert HenrykPSuwałki8585702407898176416
6Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka6090852358293175410
7Uździło WitoldMSuwałki7575752258696182407
8Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów7085702258188169394
9Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska7070802207093163383
10Łożyński Piotr WitoldMCiechanów8070702204398141361
11Jendrzejewski WaldemarMCiechanów6065802055489143348