Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Liga Strzelecka – Eliminacje Bielsko Biała

Bielsko Biała 22.05.2021

Sędzia Główny – Andrzej Szeremet
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole7575802305998157387
2Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała5575651957494168363

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zawiślan Marcin KamilMNowy Sącz90901002809093183463
2Cybula SewerynMPiotrków Trybunalski85959527588100188463
3Szarzec RomanMBielsko Biała8095952708395178448
4Baliński DamianMSieradz9080952659389182447
5Górnik JerzyMKatowice9085952707996175445
6Pudełko JanuszMKraków80909526579100179444
7Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała7585952559099189444
8Pilarz BłażejMSieradz9080952659187178443
9Pypłacz MaciejMCzęstochowa9085952707795172442
10Baliński Roman, StefanMSieradz8085952608993182442
11Cybula RyszardMPiotrków Trybunalski80858525090100190440
12Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8585852558896184439
13Paszenda RyszardMKatowice8080902509198189439
14Samborski JakubMPiotrków Trybunalski9090852657296168433
15Kuta TomaszMTarnów8080852458699185430
16Rozpondek PrzemysławMCzęstochowa9575852557895173428
17Zdunek PiotrMSieradz9085802558092172427
18Jurosz PawełMBielsko Biała8090852557497171426
19Stokłosa AndrzejMBielsko Biała8085852507698174424
20Wąsik DawidMBielsko Biała70659523092100192422
21Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski7565902308899187417
22Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała9085852606096156416
23Kosmalski AdamMSieradz7075902358595180415
24Sztangierski PawełMCzęstochowa8080952556989158413
25Gołda MichałMBielsko Biała7590902555998157412
26Kęski AdamMTarnów7580702258799186411
27Szczotka AdamMBielsko Biała7075802258898186411
28Tomczyk MarcinMBielsko Biała7575752259194185410
29Ząbek KrzysztofMNowy Sącz8080852456497161406
30Gawęda BogusławMKatowice8085852506587152402
31Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski7065752109498192402
32Jurosz MarekMBielsko Biała5595752257897175400
33Kwiatkowski MiłoszMCzęstochowa7095802456191152397
34Malinkiewicz TomaszMBielsko Biała8580752405599154394
35Pilorz GrzegorzMKatowice8085802454895143388
36Zając PiotrMBielsko Biała7555802108197178388
37Zakręta AlinaMOpole7575802305998157387
38Wiśniewski HubertMTarnów6070702009194185385
39Boczkowski ArkadiuszMKatowice6070852157196167382
40Szykowny MichałMCzęstochowa7070602008297179379
41Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9565852457062132377
42Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała5575651957494168363
43Trojakowski StanisławMCzęstochowa6535701707267139309

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Faber PiotrPTarnów9590902759092182457
2Klekowski DanielPCzęstochowa8565952459298190435
3Gaj MichałPPiotrków Trybunalski7595752457899177422
4Szczepański JarosławPKatowice8585902605495149409
5Hink DenisPKatowice6590902456498162407
6Stokłosa MarcinPKatowice8580952605591146406
7Banaś RobertPBielsko Biała7075852308292174404
8Bednarski TomaszPCzęstochowa7565752158899187402
9Drożdż AleksanderPBielsko Biała9060752258293175400
10Wolski DanielPSieradz70758022573100173398
11Jurosz HubertPBielsko Biała7585702307492166396
12Gąsiorek SzymonPKraków9070602208690176396
13Krakowski SzymonPKatowice7080752258090170395
14Lizurej TomaszPCzęstochowa8560902356891159394
15Kalinowski HubertPNowy Sącz8575752356592157392
16Gil KrzysztofPTarnów7095702356097157392
17Jurosz DominikPBielsko Biała8080752356986155390
18Kuta FilipPTarnów7575852356289151386
19Dydak MaciejPKatowice7065802157992171386
20Dudek RafałPBielsko Biała6060902107896174384
21Gąsiorek BogusławPKraków7570752207191162382
22Paszenda JacekPKatowice6055801958198179374
23Polak SzymonPBielsko Biała6070902205397150370
24Mateusiak KamilPSieradz8070702207969148368
25Oźlański MarekPKatowice8045852106789156366
26Francuz ArturPBielsko Biała7090502107579154364
27Jurosz JakubPBielsko Biała8080702305377130360
28Pilarz HubertPSieradz6555902106779146356
29Wiktorczyk TomaszPKatowice8035651807975154334
30Kudzia AndrzejPBielsko Biała5550601655789146311
31Dylewski JanPPiotrków Trybunalski506085195564096291
32Filas GrzegorzPNowy Sącz3530451106285147257

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górnik JerzyMKatowice9085952707996175445
2Pudełko JanuszMKraków80909526579100179444
3Paszenda RyszardMKatowice8080902509198189439
4Sztangierski PawełMCzęstochowa8080952556989158413
5Gawęda BogusławMKatowice8085852506587152402
6Trojakowski StanisławMCzęstochowa6535701707267139309