Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

IX Puchar Firmy Delta Optical

Włocławek - Ostrowy 28.05.2022 r.

Po barażu o trzecie miejsce - 3-Banasiak Tomasz, 4-Modrzejewski Jacek, 5-Panasewicz Przemysław,

Sędzia Główny – Karpiński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Klejnotowska AlicjaMGdańsk857035452358795182417
2Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz807050452457887165410
3Socha DominikaMSłupsk705545402106796163373
4Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów706035452106297159369
5Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki506020301606587152312
6Pawlak -Molewska AgataPWłocławek503525401504378121271

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski859050502759298190465
2Marlęga SławomirMCiechanów909050502807498172452
3Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski9065505025592100192447
4Modrzejewski JacekMBydgoszcz808045502559597192447
5Panasewicz PrzemysławMLeszno907545502608998187447
6Borysiuk BartłomiejMWarszawa957540452559398191446
7Fiszer MarcinMPoznań957545452609096186446
8Karpik MichałMToruń758050502559497191446
9Neneman Tomasz JanuszMKonin807550502559494188443
10Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok857050502559395188443
11Lipiński JacekMGdańsk957045502608795182442
12Pawszyk Jarosław AdamMOlsztyn708550502558799186441
13Nowicki PawełMWarszawa807550502559096186441
14Marcinkowski BartoszMToruń809050502707199170440
15Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka808550452608298180440
16Wadas MichałMSiedlce908045402558896184439
17Plata Łukasz JanMGdańsk858540402509297189439
18Kozłowski PiotrMOlsztyn708545452459499193438
19Wróblewski AndrzejMKalisz9560405024593100193438
20Smykowski MarcinMWłocławek908050452658586171436
21Chodowiec AndrzejMSiedlce808050502608492176436
22Surma TomaszMŁódź908035452509095185435
23Pilcicki Bogusław WojciechMBiałystok707550502459198189434
24Pawlak WojciechMPłock857545502558099179434
25Kubik Bartosz KamilMRadom808050502607697173433
26Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska857050452508795182432
27Komarewski TomaszMBiałystok8565455024581100181426
28Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski8565355023591100191426
29Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski906050502507896174424
30Szyłejko RafałMGdańsk856050502458395178423
31Kubik IreneuszMRadom856545502459284176421
32Kwiatkowski WiesławMPiotrków Trybunalski708540502457897175420
33Klejnotowska AlicjaMGdańsk857035452358795182417
34Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski756550502408295177417
35Wojtyniak AndrzejMLeszno756550502407897175415
36Sobolewski Dariusz SebastianMToruń856050502457693169414
37Maciejewski MariuszMPoznań907040452457792169414
38Daukszys TadeuszMŁódź856045502407597172412
39Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz807050452457887165410
40Kostrzewa DariuszMWarszawa807540502458085165410
41Olborski WojciechMWarszawa757045502407199170410
42Kraiński PiotrMGdańsk807550502559755152407
43Pietraszek Piotr PawełMGdańsk805050502308097177407
44Niedźwiecki Rafał PawełMCiechanów806550452407691167407
45Lewandowski RyszardMKoszalin608035402159398191406
46Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski705050502208598183403
47Gąssowski WojciechMOstrołęka806045452307597172402
48Udrycki SławomirMLublin707045502357393166401
49Łożyński Piotr WitoldMCiechanów805045502257698174399
50Witkowski Adam JerzyMBydgoszcz807030452257694170395
51Dudek MichałMRadom857035452356791158393
52Onopiak RyszardMElbląg755550502306796163393
53Sawicki DariuszMBiałystok657540502306895163393
54Woropaj ZbigniewMKoszalin807030502307092162392
55Goerick MarekMElbląg705540502157897175390
56Strzelczyk Paweł TomaszMKonin656045452157791168383
57Konarski JarosławMBiała Podlaska805040452157989168383
58Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski956535452405189140380
59Kruczkowski Marek HenrykMPłock706035452107097167377
60Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice807050452453695131376
61Socha DominikaMSłupsk705545402106796163373
62Chaberski SławomirMWłocławek556035451959186177372
63Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów706035452106297159369
64Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów703040451856896164349
65Stasiniewski PrzemysławMPłock655040452007074144344
66Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki506020301606587152312
67Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock8503501207190161281
68Nowacki MateuszMKalisz700454015570070225
69Turczyn Paweł AndrzejMLublin000000000
70Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń000000000
71Dudek BogdanMToruń000000000
72Wojtaszuk DariuszMLegnica000000000
73Pieściński AdamMToruń000000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock809050502707699175445
2Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska858045502608393176436
3Łaziuk Michał TomaszPPłock858550452657286158423
4Forczmański BartoszPWłocławek8075403523084100184414
5Czerniak Jakub HubertPPoznań6065505022585100185410
6Romanik SylwesterPSiedlce657035502208796183403
7Mańko Mariusz AndrzejPŁomża705550402159097187402
8Zielak JarosławPPłock857020502257794171396
9Bocian GrzegorzPPrzemyśl855045502306197158388
10Kaczorowski WaldemarPWłocławek756040402158290172387
11Rumiński JarosławPToruń757540402308273155385
12Molewski MarcinPWłocławek752550451958995184379
13Dawidczyk KazimierzPKonin655535452009086176376
14Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock703545502007494168368
15Połeć Kamil MichałPRadom607535402105991150360
16Gąsiorek BolesławPPoznań604535251658895183348
17Arcimowicz MaciejPToruń507040502104881129339
18Ulanowski MaciejPLublin605030401805897155335
19Grzyb Marek WaldemarPRadom705030401905986145335
20Buziewski SebastianPWłocławek506030351756780147322
21Krokowski MateuszPWłocławek454515401456387150295
22Jędrzejczyk Adam SzczepanPSkierniewice452030501455888146291
23Pawlak -Molewska AgataPWłocławek503525401504378121271
24Jędrzejczyk Sławomir CzesławPSkierniewice452010351103582117227
25Szopiński JanPGdańsk4055545145155974219
26Okniński MirosławPWarszawa45151020903584119209

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka808550452608298180440
2Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska857050452508795182432
3Daukszys TadeuszMŁódź856045502407597172412
4Lewandowski RyszardMKoszalin608035402159398191406
5Gąssowski WojciechMOstrołęka806045452307597172402
6Łożyński Piotr WitoldMCiechanów805045502257698174399
7Onopiak RyszardMElbląg755550502306796163393
8Woropaj ZbigniewMKoszalin807030502307092162392
9Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski956535452405189140380
10Dawidczyk KazimierzPKonin655535452009086176376
11Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice807050452453695131376
12Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock703545502007494168368
13Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów703040451856896164349
14Stasiniewski PrzemysławMPłock655040452007074144344
15Szopiński JanPGdańsk4055545145155974219