Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

IX Mistrzostwa PZŁ DIAN

Piotrków Trybunalski - Piotrków Tryb. 18.06.2022 r.

Sędzia Główny – Kaśnicki Bogdan
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole909045402658291173438
2Socha DominikaMSłupsk858550452656996165430
3Nowak LilianaMTarnów757045452358894182417
4Łabenda AgataMSłupsk807030502308696182412
5Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz759050452605993152412
6Kołatek NinaMOpole858050402557680156411
7Klejnotowska AlicjaMGdańsk808050502605497151411
8Hein BeataMPiła956045452457589164409
9Pająk MartaMOlsztyn856050502457192163408
10Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn756045452258491175400
11Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole908050452654484128393
12Figura KlaudiaMTarnów707535402207594169389
13Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów707545402306594159389
14Gębala Beata MariaPPiła606040452057486160365
15Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała657025502105397150360
16Bąk EwaPOlsztyn655030501957886164359
17Kamińska KarolinaPSieradz557045402104898146356
18Błotna DorotaPLegnica656535352007178149349
19Mach Soja GabrielaMTarnów658030502254576121346
20Lorenc JoannaPKrosno706035251907284156346
21Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski408545352054386129334
22Rachwalik BarbaraPKraków706535251954294136331
23Ochman AnnaPKraków654045351854697143328
24Pawlak -Molewska AgataPWłocławek556545452104870118328
25Prusińska MichalinaPSieradz656035251854694140325
26Flis KatarzynaPRzeszów604520351607090160320
27Jańczak Anna MariaPChełm454545351706187148318
28Głazowska Sylwia ElżbietaMBydgoszcz457045351954379122317
29Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk705010301606194155315
30Galikowska Jolanta SylwiaPBydgoszcz605520351705090140310
31Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów654530401805176127307
32Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz606030351853284116301
33Duszyńska JustynaPLegnica654045451953075105300
34Cieślak KatarzynaPŁódź505535351755668124299
35Walczak AgnieszkaPŁódź455040251604593138298
36Miller MagdalenaPWrocław505045301752697123298
37Moyseowicz AgataPGorzów Wielkopolski555525201554297139294
38Sukiennik MartynaPOlsztyn703035401753383116291
39Chamczyk KatarzynaPPiotrków Trybunalski355040351605872130290
40Szumska JoannaPGorzów Wielkopolski455015251356391154289
41Ciemińska - Kowalczyk RenataPSłupsk305535451653487121286
42Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm455540301704069109279
43Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych504515351454482126271
44Nurczyńska MałgorzataPPiotrków Trybunalski503025501555060110265
45Biegańska Marcelina MariaPKalisz453545351602579104264
46Korczyc JolantaPPiotrków Trybunalski405040301603962101261
47Wolanin MałgorzataPRzeszów455025201405065115255
48Otworowska BarbaraPPiła352540301305166117247
49Skibicka AlinaPWłocławek454510351354263105240
50Krystynek-Kuryś Anna MariaPChełm55553025165234972237
51Matysiak Karina AnnaPKalisz65253040160224466226
52Wojtasik JulitaPPoznań30252040115177491206
53Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz30504015135264470205
54Fijałkowska KatarzynaPWłocławek3540100853275107192
55Teclaf-Zawadzka EdytaPLegnica25151515704676122192
56Dziurna IrenaPNowy Sącz15153535100326092192
57Gontarz NataliaPBiała Podlaska301020565167692157
58Grzejda AnnaPSieradz2020251075234972147

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole909045402658291173438
2Socha DominikaMSłupsk858550452656996165430
3Nowak LilianaMTarnów757045452358894182417
4Łabenda AgataMSłupsk807030502308696182412
5Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz759050452605993152412
6Kołatek NinaMOpole858050402557680156411
7Klejnotowska AlicjaMGdańsk808050502605497151411
8Hein BeataMPiła956045452457589164409
9Pająk MartaMOlsztyn856050502457192163408
10Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole908050452654484128393
11Figura KlaudiaMTarnów707535402207594169389
12Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów707545402306594159389
13Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała657025502105397150360
14Mach Soja GabrielaMTarnów658030502254576121346
15Głazowska Sylwia ElżbietaMBydgoszcz457045351954379122317
16Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów654530401805176127307

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Szybińska Alicja MałgorzataPOlsztyn756045452258491175400
2Gębala Beata MariaPPiła606040452057486160365
3Bąk EwaPOlsztyn655030501957886164359
4Kamińska KarolinaPSieradz557045402104898146356
5Błotna DorotaPLegnica656535352007178149349
6Lorenc JoannaPKrosno706035251907284156346
7Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski408545352054386129334
8Rachwalik BarbaraPKraków706535251954294136331
9Ochman AnnaPKraków654045351854697143328
10Pawlak -Molewska AgataPWłocławek556545452104870118328
11Prusińska MichalinaPSieradz656035251854694140325
12Flis KatarzynaPRzeszów604520351607090160320
13Jańczak Anna MariaPChełm454545351706187148318
14Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk705010301606194155315
15Galikowska Jolanta SylwiaPBydgoszcz605520351705090140310
16Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz606030351853284116301
17Duszyńska JustynaPLegnica654045451953075105300
18Cieślak KatarzynaPŁódź505535351755668124299
19Walczak AgnieszkaPŁódź455040251604593138298
20Miller MagdalenaPWrocław505045301752697123298
21Moyseowicz AgataPGorzów Wielkopolski555525201554297139294
22Sukiennik MartynaPOlsztyn703035401753383116291
23Chamczyk KatarzynaPPiotrków Trybunalski355040351605872130290
24Szumska JoannaPGorzów Wielkopolski455015251356391154289
25Ciemińska - Kowalczyk RenataPSłupsk305535451653487121286
26Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm455540301704069109279
27Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych504515351454482126271
28Nurczyńska MałgorzataPPiotrków Trybunalski503025501555060110265
29Biegańska Marcelina MariaPKalisz453545351602579104264
30Korczyc JolantaPPiotrków Trybunalski405040301603962101261
31Wolanin MałgorzataPRzeszów455025201405065115255
32Otworowska BarbaraPPiła352540301305166117247
33Skibicka AlinaPWłocławek454510351354263105240
34Krystynek-Kuryś Anna MariaPChełm55553025165234972237
35Matysiak Karina AnnaPKalisz65253040160224466226
36Wojtasik JulitaPPoznań30252040115177491206
37Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz30504015135264470205
38Fijałkowska KatarzynaPWłocławek3540100853275107192
39Teclaf-Zawadzka EdytaPLegnica25151515704676122192
40Dziurna IrenaPNowy Sącz15153535100326092192
41Gontarz NataliaPBiała Podlaska301020565167692157
42Grzejda AnnaPSieradz2020251075234972147

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów654530401805176127307
2Korczyc JolantaPPiotrków Trybunalski405040301603962101261
3Skibicka AlinaPWłocławek454510351354263105240