Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

IV Puchar PZŁ MIX

Bydgoszcz - Łącko 23.07.2022 r.

Sędzia Główny – Karpiński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki Pokaż wyniki drużynowe

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz85100852707897175445
2Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów9085952707293165435
3Kołatek NinaMOpole9085802557997176431
4Błotna DorotaPLegnica8585802508192173423
5Socha DominikaMSłupsk75100752508093173423
6Myszka PatrycjaMTarnobrzeg75757022078100178398
7Nowak LilianaMTarnów8570802357085155390
8Pająk MartaMOlsztyn8090552256195156381
9Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki8575802404290132372
10Hein BeataMPiła7555601909092182372
11Rachwalik BarbaraPKraków7550802056499163368
12Flis KatarzynaPRzeszów7570602056792159364
13Michalska MariaMWarszawa7570501956194155350
14Matysiak Karina AnnaPKalisz8055702055086136341
15Grynia-Gąsiorek BarbaraMKoszalin4070601707886164334
16Cieślak KatarzynaPŁódź5570501756593158333
17Gil AlicjaPZamość5070601806187148328
18Motylińska IzabelaPŁomża6040701706491155325
19Pawlak -Molewska AgataPWłocławek6540801855484138323
20Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski7565451854195136321
21Miller MagdalenaPWrocław5055501557094164319
22Szumera AnnaPChełm5560501656983152317
23Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk6055551705880138308
24Lorenc JoannaPKrosno5045651605382135295
25Janus MagdalenaPToruń4550451403588123263
26Żyła MałgorzataPPrzemyśl4065401454274116261
27Wojtasik JulitaPPoznań403550125257398223
28Kasianiuk Ewa, AnnaPLublin454525115267298213
29Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz55605120235578198
30Jankowska BeataPPłock30251065257499164

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Czarnecki Michał JacekMToruń100100952958798185480
2Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9595902809496190470
3Fiszer MarcinMPoznań901001002908494178468
4Szypowski Robert PrzemysławMOlsztyn95100902858598183468
5Szyłejko RafałMGdańsk9595902809296188468
6Surma TomaszMŁódź9095902759099189464
7Długosz JacekMOpole9590952809093183463
8Wojtaszuk DariuszMLegnica9590902759493187462
9Karpik MichałMToruń9585902709099189459
10Kołodziejczyk PiotrMLeszno95808526095100195455
11Ruta MirosławMBydgoszcz10095902857495169454
12Marlęga SławomirMCiechanów9590752609499193453
13Pauś Maciej JanMKalisz85100952807693169449
14Andrzejczyk Patryk ŁukaszMKoszalin10070852559398191446
15Weryszko MichałMGorzów Wielkopolski9095852707699175445
16Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz85100852707897175445
17Łąpieś SławomirMToruń90951002857584159444
18Święcki KrzysztofMŁomża90100802707497171441
19Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg8585852558797184439
20Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9575902608394177437
21Jesionowski Jakub PawełMOlsztyn6595902508998187437
22Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów9085952707293165435
23Warsiewicz RobertMSuwałki8590852607996175435
24Huminiak TomaszMWarszawa8580802459098188433
25Usowski PatrykMBydgoszcz8595952757284156431
26Kołatek NinaMOpole9085802557997176431
27Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock9095802657689165430
28Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski9575802508396179429
29Montowski ZbyszkoMBydgoszcz9090702508297179429
30Kędzierawski ŁukaszMChełm8580902558389172427
31Golec MichałMSłupsk9085852607591166426
32Nowak TadeuszMTarnów8585852557297169424
33Socha DominikaMSłupsk75100752508093173423
34Wójcik Hubert BogusławMWrocław8590702457998177422
35Małecki ArturMKrosno8585902606695161421
36Smykowski MarcinMWłocławek9080902606196157417
37Flis KazimierzMRzeszów8595652457596171416
38Siedlecki Jakub LechMBydgoszcz8590852607976155415
39Olejarz LeszekMZielona Góra9590752606290152412
40Modrzejewski JacekMBydgoszcz10075602357798175410
41Polski Robert JerzyMZamość7585802408682168408
42Udrycki SławomirMLublin9075752407291163403
43Furczoń Jan MarianMKraków8565802307597172402
44Myszka PatrycjaMTarnobrzeg75757022078100178398
45Kędzierski ZbigniewMToruń5580752109097187397
46Czerwień DariuszMPiła4575852059299191396
47Nowak LilianaMTarnów8570802357085155390
48Powroźnik BogdanMPrzemyśl7575652158192173388
49Wróblewski AndrzejMKalisz8070552058099179384
50Pająk MartaMOlsztyn8090552256195156381
51Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki8575802404290132372
52Hein BeataMPiła7555601909092182372
53Knurowski PawełMNowy Sącz6575752155293145360
54Michalska MariaMWarszawa7570501956194155350
55Grynia-Gąsiorek BarbaraMKoszalin4070601707886164334

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg95100952908192173463
2Konupka DavidPOpole8085952608397180440
3Piątkowski MaciejPBydgoszcz9095802657991170435
4Bogacz DawidPRzeszów8085852508499183433
5Raguza MateuszPSłupsk8590852608092172432
6Janicki MichałPGorzów Wielkopolski8095802558294176431
7Hołodniak IreneuszPKrosno9085802557893171426
8Sobolewski MirosławPSuwałki9580652408897185425
9Dreger MikołajPPiła9585802606994163423
10Błotna DorotaPLegnica8585802508192173423
11Jankowski MichałPOlsztyn8070902408895183423
12Pszczółkowski PiotrPGdańsk85701002557294166421
13Krzyżagórski BartoszPPoznań8095702458093173418
14Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock7580802358598183418
15Klimek Jacek FranciszekPNowy Sącz7095852507888166416
16Ulanowski MaciejPLublin9095802655989148413
17Łakomy JakubPWarszawa8085802457096166411
18Niedźwiecki PrzemysławPCiechanów9595652556589154409
19Ziąber TomaszPLegnica8585802506792159409
20Dydyński HubertPTarnów8080652258896184409
21Kędzierawski PawełPChełm9595752658063143408
22Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn8080702308395178408
23Bocian GrzegorzPPrzemyśl7585802407392165405
24Fedosz MaciejPPoznań9080802507082152402
25Chlebowski Bartłomiej PiotrPBydgoszcz6590802357592167402
26Rychłowski AdamPŁódź8570752307596171401
27Truszkowski HubertPŁomża8090552257493167392
28Buziewski SebastianPWłocławek8085802456281143388
29Konowalski MaciejPPoznań9575702405395148388
30Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław7590552207692168388
31Rumiński JarosławPToruń9085802555673129384
32Molewski MarcinPWłocławek9075702354997146381
33Kojara DamianPKraków5575702008095175375
34Rachwalik BarbaraPKraków7550802056499163368
35Harenda Zbigniew LechPBydgoszcz8065702156980149364
36Flis KatarzynaPRzeszów7570602056792159364
37Przybył DariuszPKalisz7570652106188149359
38Wittke WojciechPZielona Góra6075652006889157357
39Marszałek BartoszPKoszalin7085351908577162352
40Matysiak Karina AnnaPKalisz8055702055086136341
41Cieślak KatarzynaPŁódź5570501756593158333
42Gil AlicjaPZamość5070601806187148328
43Motylińska IzabelaPŁomża6040701706491155325
44Pawlak -Molewska AgataPWłocławek6540801855484138323
45Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski7565451854195136321
46Miller MagdalenaPWrocław5055501557094164319
47Szumera AnnaPChełm5560501656983152317
48Kościk KajetanPZamość6055451606790157317
49Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk6055551705880138308
50Lorenc JoannaPKrosno5045651605382135295
51Janus MagdalenaPToruń4550451403588123263
52Żyła MałgorzataPPrzemyśl4065401454274116261
53Wojtasik JulitaPPoznań403550125257398223
54Kasianiuk Ewa, AnnaPLublin454525115267298213
55Kowalczyk Karolina ArtemidaPNowy Sącz55605120235578198
56Jankowska BeataPPłock30251065257499164

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Łąpieś SławomirMToruń90951002857584159444
2Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski9575802508396179429
3Olejarz LeszekMZielona Góra9590752606290152412
4Furczoń Jan MarianMKraków8565802307597172402
5Powroźnik BogdanMPrzemyśl7575652158192173388
6Wittke WojciechPZielona Góra6075652006889157357