Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

III Puchar RW Hunt

Opole - Grudzice 04.06.2022 r.

Sędzia Główny – Bernacki Roman
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole9090952758377160435
2Kołatek NinaMOpole9085752508393176426
3Zakręta AlinaMOpole8070952458591176421
4Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała8550702057593168373
5Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych6530801753885123298

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Aniołkowski PiotrMToruń90951002859597192477
2Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski95901002859395188473
3Bać StanisławMRzeszów95100952908396179469
4Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg95851002809097187467
5Surma TomaszMŁódź9090952759498192467
6Szober Krzysztof MichałMZielona Góra95100852809293185465
7Karpik MichałMToruń9595952858297179464
8Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole9590902759095185460
9Kubik Bartosz KamilMRadom10090952857699175460
10Włodarczyk RemigiuszMOpole9085902659698194459
11Tomala SławomirMTarnobrzeg9595902807899177457
12Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice9590902758596181456
13Malik Krzysztof PiotrMKalisz9590902758695181456
14Guzik Rafał AndrzejMNowy Sącz9095952807697173453
15Kukulski Krzysztof Hubert MOpole9585952758296178453
16Wojtaszuk DariuszMLegnica95709526089100189449
17Wójcik Hubert BogusławMWrocław10085902757698174449
18Trzaskowski MaciejMWrocław85951002807099169449
19Zawiślan Marcin KamilMNowy Sącz10090952856995164449
20Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9075952609297189449
21Kubik IreneuszMRadom9590802658895183448
22Pieściński AdamMToruń10085952807096166446
23Długosz JacekMOpole9090902708985174444
24Szarzec RomanMBielsko Biała90100802707796173443
25Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole8095902658097177442
26Kasprzyk AdamMCzęstochowa10085902757493167442
27Malerowicz WojciechMLegnica10095652609190181441
28Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8095902658096176441
29Panasewicz PrzemysławMLeszno95658524595100195440
30Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała8585852558598183438
31Dudek MichałMRadom80901002706997166436
32Gołda MichałMBielsko Biała9090902707096166436
33Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole9090952758377160435
34Małecki ArturMKrosno90901002806095155435
35Krakowski SzymonMKatowice8090902608194175435
36Tomaszewski Maciej MarcinMPiła9095802657198169434
37Szczotka GrzegorzMKalisz8590802558395178433
38Jurosz HubertMBielsko Biała90851002756394157432
39Czerwień Marek HenrykMPiła75859025081100181431
40Walczak KamilMŁódź9570852508891179429
41Wróblewski AndrzejMKalisz80801002607396169429
42Jurosz PawełMBielsko Biała9080902607295167427
43Kołatek NinaMOpole9085752508393176426
44Nowicki PawełMWarszawa9575902606996165425
45Ząbek KrzysztofMNowy Sącz85801002656394157422
46Zakręta AlinaMOpole8070952458591176421
47Komarnicki Marek PiotrMPiła8080802408595180420
48Pudełko JanuszMKraków8585752457897175420
49Kowalski Jan PiotrMOpole8080852458292174419
50Jurosz MarekMBielsko Biała9080802507097167417
51Kurgan AdrianMWrocław8580952607284156416
52Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski8080752358694180415
53Banaś RobertMBielsko Biała9090902705686142412
54Szczepański JarosławMKatowice9080752456995164409
55Kubiaczyk MikołajMPoznań8580902556588153408
56Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8080802407096166406
57Trzaskowski StanisławMWrocław9090902706167128398
58Gąsiorek BogusławMKraków8085852505288140390
59Zając PiotrMBielsko Biała8060902305691147377
60Turczyn Paweł AndrzejMLublin8570602157488162377
61Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała8550702057593168373
62Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz6555852055289141346
63Bąk MichałMKalisz956580240296089329

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Hołodniak IreneuszPKrosno85751002607798175435
2Stodolski Rafał ŁukaszPKalisz9075802458297179424
3Dudek RafałPBielsko Biała8590852607688164424
4Korościk MarcinPKalisz9080902608078158418
5Pietraszewski FilipPLeszno8090902606191152412
6Napierała Adam MarcinPKalisz85807524070100170410
7Łucinkiewicz WaldemarPWrocław9065852407594169409
8Stokłosa MarcinPKatowice8590852607074144404
9Ziąber TomaszPLegnica8060952357195166401
10Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław8575852458076156401
11Hruzd Jarosław HubertPWrocław8090702406687153393
12Oźlański MarekPKatowice7070952356592157392
13Gronczyński PawełPWałbrzych8065802257291163388
14Biernaciak FilipPŁódź7090802406383146386
15Lalowicz MateuszPKraków9075802455288140385
16Krupa Krzysztof StanisławPKalisz8080752356779146381
17Dawidczyk KazimierzPKonin7580952505667123373
18Hejmo JacekPNowy Sącz8565702205886144364
19Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz8060702106687153363
20Cyrwus Tomasz WojciechPNowy Sącz6060902106091151361
21Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz7560752105389142352
22Dziatkiewicz MichałPOpole6575952356154115350
23Skóra Michał PawełPWałbrzych7070952354763110345
24Sawkowicz PiotrPLegnica7555702004882130330
25Makuch Mariusz TomaszPKielce6540901953498132327
26Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych6530801753885123298
27Filas GrzegorzPNowy Sącz6025351206793160280

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pudełko JanuszMKraków8585752457897175420
2Trzaskowski StanisławMWrocław9090902706167128398
3Dawidczyk KazimierzPKonin7580952505667123373