Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

III Puchar Firmy TAGART

Tarnobrzeg - Borów 13.08.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Gąsienica Stanisław
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole9095952808697183463
2Socha DominikaMSłupsk7095852508898186436
3Łabenda AgataMSłupsk8080902506996165415
4Pająk MartaMOlsztyn7095902555391144399
5Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała7065802157692168383
6Jańczak Anna MariaPChełm5570752007893171371
7Flis KatarzynaPRzeszów7555852155481135350

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Fiszer MarcinMPoznań1001001003009294186486
2Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg959510029089100189479
3Karpik MichałMToruń959510029088100188478
4Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg9595952859399192477
5Chodowiec AndrzejMSiedlce95901002859197188473
6Jamróz Kamil HubertMKielce100901002908597182472
7Tyrka TomaszMTarnów95100952908693179469
8Górski HenrykMTarnobrzeg909010028089100189469
9Nowicki PawełMWarszawa85951002809396189469
10Kubik IreneuszMRadom95851002809097187467
11Zakręta AlinaMOpole9095952808697183463
12Bać StanisławMRzeszów100901002909080170460
13Wójs ArturMNowy Sącz95901002858688174459
14Barwicki PawełMRadom9090902709198189459
15Krakowski SzymonMKatowice80901002709395188458
16Tomala SławomirMTarnobrzeg759010026592100192457
17Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok10090902808491175455
18Nowak TadeuszMTarnów9090952758496180455
19Kwaśniewski Marcin MaciejMLublin9095902758892180455
20Tomala DamianMTarnobrzeg85901002758198179454
21Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała9090902709192183453
22Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn9575952658698184449
23Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska10080902708296178448
24Małecki ArturMKrosno80901002707799176446
25Górnik JerzyMKatowice8580952608799186446
26Piecuch Piotr WładysławMChełm85901002757295167442
27Zawiślan Marcin KamilMNowy Sącz9595952856194155440
28Pudełko JanuszMKraków80951002756996165440
29Ciejpa-Znamirowski Dominik, KrzysztofMLublin75951002707594169439
30Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice70801002509099189439
31Nieradka BogdanMTarnobrzeg90751002658290172437
32Ząbek KrzysztofMNowy Sącz9090852658092172437
33Guzik Rafał AndrzejMNowy Sącz7595952657299171436
34Socha DominikaMSłupsk7095852508898186436
35Gospodarczyk RafałMTarnobrzeg8580902558694180435
36Dudek MichałMRadom85951002806489153433
37Winiarski Dariusz AndrzejMRadom8085902558395178433
38Cąkała CezaryMSiedlce8590902657985164429
39Gębala MarekMTarnów80851002657094164429
40Bielecki DariuszMPrzemyśl7575952458995184429
41Kędzierawski PiotrMChełm8580902557499173428
42Kędzierawski ŁukaszMChełm8590902657683159424
43Banaś RobertMBielsko Biała7595952656891159424
44Jóźwik OlafMKrosno8085752408698184424
45Faber PiotrMTarnów8075852408697183423
46Turbak TomaszMTarnobrzeg7575902408796183423
47Jędral RobertMTarnobrzeg90851002756183144419
48Olborski WojciechMWarszawa90651002556697163418
49Kucharczyk KazimierzMBielsko Biała8585902607482156416
50Gołda MichałMBielsko Biała8580802457596171416
51Łabenda AgataMSłupsk8080902506996165415
52Powroźnik BogdanMPrzemyśl95751002705787144414
53Miszycki Piotr TomaszMKielce7590802459177168413
54Stęplewski Robert WojciechMKielce7580952506992161411
55Szaro JanuszMRzeszów85701002556491155410
56Wójs Krzysztof JanuszMNowy Sącz8075752307999178408
57Udrycki SławomirMLublin8580852506393156406
58Turczyn Paweł AndrzejMLublin9080702407787164404
59Olender RobertMRadom7070902308193174404
60Kuta TomaszMTarnów7590902555197148403
61Maciąg Andrzej JanMChełm9070902507577152402
62Kasprzyk AdamMCzęstochowa7085902456790157402
63Pająk MartaMOlsztyn7095902555391144399
64Gąsiorek BogusławMKraków9060852357190161396
65Szaro WiesławMRzeszów5570952207799176396
66Kęski AdamMTarnów7575852356991160395
67Fryc KrzysztofMTarnobrzeg7570852307090160390
68Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz8085802455984143388
69Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8085902557260132387
70Karp Maciej StanisławMNowy Sącz7085852405592147387
71Kucharczyk KatarzynaMBielsko Biała7065802157692168383
72Barszcz Jerzy MaciejMKielce7085852405982141381
73Bojkiw PawełMKrosno6560852107398171381
74Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin6585902404397140380
75Tomczyk MarcinMBielsko Biała8565952455970129374
76Zawiślan Janusz StanisławMNowy Sącz5080752056093153358
77Pawlikowski PawełMKraków6570752104698144354
78Dudek StanisławMTarnobrzeg00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg951001002959298190485
2Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska851001002858398181466
3Bocian GrzegorzPPrzemyśl9585952758884172447
4Goławski GrzegorzPLublin85951002807985164444
5Kędzierawski PawełPChełm9085952708192173443
6Bogacz DawidPRzeszów85751002608994183443
7Makuch Mariusz TomaszPKielce90751002658985174439
8Hołodniak IreneuszPKrosno7085952508998187437
9Dydyński HubertPTarnów8590802557799176431
10Banaszek WojciechPRadom8085952608585170430
11Kuszela MateuszPTarnobrzeg80551002359099189424
12Krzyżagórski BartoszPPoznań70100952656394157422
13Romanik SylwesterPSiedlce8570902458789176421
14Barszcz MateuszPRadom95751002706283145415
15Kuta FilipPTarnów7080852358396179414
16Osek TomaszPLublin9085902656583148413
17Raguza MateuszPSłupsk9095802656286148413
18Powroźnik PiotrPPrzemyśl9590952803894132412
19Pasztaleniec DamianPTarnobrzeg10085952808638124404
20Salamon TomaszPTarnobrzeg6595952556979148403
21Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz7075852308489173403
22Trubiłowicz IgaPTarnobrzeg8570952506290152402
23Ulanowski MaciejPLublin8575702307993172402
24Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz70751002457083153398
25Babiuch PawełPTarnobrzeg8080852455292144389
26Sojecki KonradPTarnobrzeg50801002306693159389
27Klimek Jacek FranciszekPNowy Sącz7585802405889147387
28Połeć Kamil MichałPRadom8065952406976145385
29Dytkowski PrzemysławPKatowice85701002554878126381
30Wilczyński DariuszPTarnobrzeg7070902306091151381
31Gacek MarcinPNowy Sącz6565802107396169379
32Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn7560802157884162377
33Wiosna Adrian DariuszPRadom7080952453394127372
34Jańczak Anna MariaPChełm5570752007893171371
35Fałowski Hubert MarcinPNowy Sącz7070902305683139369
36Wróblewski RafałPRzeszów7055952205891149369
37Flis KatarzynaPRzeszów7555852155481135350
38Rej JacekPKielce8575852452972101346
39Grochowski Rafał WładysławPKielce4065851904586131321
40Kiljański KrzysztofPKielce5525751556359122277
41Marchut MarcinPTarnobrzeg505070170286088258

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska10080902708296178448
2Górnik JerzyMKatowice8580952608799186446
3Pudełko JanuszMKraków80951002756996165440
4Nieradka BogdanMTarnobrzeg90751002658290172437
5Gębala MarekMTarnów80851002657094164429
6Powroźnik BogdanMPrzemyśl95751002705787144414
7Szaro JanuszMRzeszów85701002556491155410
8Maciąg Andrzej JanMChełm9070902507577152402
9Szaro WiesławMRzeszów5570952207799176396
10Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8085902557260132387
11Barszcz Jerzy MaciejMKielce7085852405982141381
12Bojkiw PawełMKrosno6560852107398171381
13Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin6585902404397140380
14Zawiślan Janusz StanisławMNowy Sącz5080752056093153358
15Kiljański KrzysztofPKielce5525751556359122277

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022