Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II Zawody o Puchar Trofeum

Elbląg - Malbork 14.05.2022 r.

Sędzia główny – Pełczyński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Klejnotowska AlicjaMGdańsk7560902259192183408
2Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki8065852306078138368
3Pająk MartaMOlsztyn6555952154994143358
4Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk5555701808192173353
5Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz5010801405486140280

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Goerick MarekMElbląg90801002709798195465
2Kraiński PiotrMGdańsk9590902759397190465
3Karpik MichałMToruń90801002709294186456
4Golec MichałMSłupsk8585952659596191456
5Fiszer MarcinMPoznań10075952709195186456
6Czarnecki Michał JacekMToruń95701002658895183448
7Plata Łukasz JanMGdańsk75801002558898186441
8Hoppa SebastianMGdańsk80701002509298190440
9Smoliński PiotrMElbląg8590952706896164434
10Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8075902459094184429
11Lewandowski RyszardMKoszalin7585852458499183428
12Onopiak RyszardMElbląg7580952507294166416
13Tęgowski ArturMToruń9055852308897185415
14Kurzyński Andrzej HubertMElbląg7075902358197178413
15Klejnotowska AlicjaMGdańsk7560902259192183408
16Marcinkowski BartoszMToruń8560902357398171406
17Sadowski SławomirMCiechanów7580802357692168403
18Keller HubertMSłupsk8055852208194175395
19Piotrowski Krzysztof AndrzejMSłupsk7550952207993172392
20Sobolewski Dariusz SebastianMToruń7555902207399172392
21Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk75401002157797174389
22Łożyński Piotr WitoldMCiechanów6565952256796163388
23Kędzierski ZbigniewMToruń7065852206991160380
24Zalewski ArturMOlsztyn6055902058095175380
25Grzybowski RafałMOlsztyn6565702008290172372
26Ostrowski ArkadiuszMElbląg7570852305189140370
27Piątkowska - Klimaszewska EwaMSuwałki8065852306078138368
28Wiśniewski MarekMToruń7065702056994163368
29Pająk MartaMOlsztyn6555952154994143358
30Woropaj ZbigniewMKoszalin6555852056478142347

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Edel Andrzej AdamPGdańsk8575902507892170420
2Rumiński JarosławPToruń8085952607383156416
3Trzaska WojciechPElbląg7065902258396179404
4Raguza MateuszPSłupsk8085852506885153403
5Święcki KrzysztofPŁomża7085752307297169399
6Czerniak Jakub HubertPPoznań9060902406693159399
7Nowakowski KrzysztofPGdańsk7560902258092172397
8Włoczewski RobertPElbląg65501002158096176391
9Gąsiorek BolesławPPoznań6555852057091161366
10Łogin Grzegorz JanPWarszawa6065752007589164364
11Goławski GrzegorzPLublin8050802106188149359
12Edel NorbertPGdańsk8040852056687153358
13Sawka BartoszPElbląg7055802056885153358
14Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk5555701808192173353
15Kurek JanPSzczecin7045801955099149344
16Gruss MarcinPToruń7045852005094144344
17Nowosad JanuszPGdańsk7025801756890158333
18Urban ArkadiuszPElbląg4040901705192143313
19Szymański JakubPPoznań5550501557182153308
20Wielgoszyński Jakub StefanPToruń5050751754882130305
21Dziedziński DamianPElbląg3530751406397160300
22Wysogląd Ewelina AnnaPKalisz5010801405486140280
23Gawron MichałPElbląg5040851753567102277
24Bobek MaciejPElbląg4545651552682108263

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8075902459094184429
2Lewandowski RyszardMKoszalin7585852458499183428
3Onopiak RyszardMElbląg7580952507294166416
4Łożyński Piotr WitoldMCiechanów6565952256796163388
5Woropaj ZbigniewMKoszalin6555852056478142347