Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II Puchar Komisji Strzeleckiej przy ZO PZŁ

,Wrocław 11.06.2022

Sędzia Głóny – Hetmańczyk Paweł
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole10085702558896184439
2Socha DominikaMSłupsk8575902506997166416
3Zakręta AlinaMOpole7540601759096186361
4Błotna DorotaPLegnica6075451806496160340
5Duszyńska JustynaPLegnica6555601803878116296
6Matysiak Karina AnnaPKalisz6535651653765102267
7Chyła EWAPKalisz3550501353283115250
8Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych3030801404457101241

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole9595902809194185465
2Szober Krzysztof MichałMZielona Góra90958026592100192457
3Surma TomaszMŁódź90851002758398181456
4Afanasjew KamilMWrocław80901002708696182452
5Rozpondek PrzemysławMCzęstochowa9575852559294186441
6Oborski PrzemysławMPiła8580852509397190440
7Walczak KamilMŁódź8575952558698184439
8Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski851007025584100184439
9Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole10085702558896184439
10Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9580852608196177437
11Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9085902658883171436
12Nowacki MateuszMKalisz7585852459596191436
13Kurgan AdrianMWrocław8095852608194175435
14Wróblewski AndrzejMKalisz80100652458999188433
15Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8585752459096186431
16Wójcik Hubert BogusławMWrocław9095952805497151431
17Kwaśniewski Marcin MaciejMLublin9570752409496190430
18Udrycki SławomirMLublin10080752558489173428
19Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9575702409098188428
20Tomaszewski Maciej MarcinMPiła85100852705899157427
21Biereśniewicz WacławMWałbrzych9085902656993162427
22Szczotka AdamMBielsko Biała8080852458299181426
23Trzaskowski MaciejMWrocław8580852507799176426
24Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8570852408399182422
25Szydełko Aleksander WiesławMWrocław8595652457699175420
26Dobrowolski Zbigniew WojciechMWrocław8095752508386169419
27Łazik KrzysztofMLeszno8580752408296178418
28Socha DominikaMSłupsk8575902506997166416
29Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra7075902358295177412
30Szczotka GrzegorzMKalisz9085702457196167412
31Kasprzyk AdamMCzęstochowa8070752258997186411
32Roszak HubertMLeszno7575852358686172407
33Sokół PiotrMZielona Góra8585752457388161406
34Olejarz LeszekMZielona Góra7085702257995174399
35Zarycki PiotrMJelenia Góra8575802406394157397
36Kwiatkowski MiłoszMCzęstochowa8085702357683159394
37Pudełko JanuszMKraków9065802356395158393
38Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole7575702208388171391
39Bąk MichałMKalisz9075752405594149389
40Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła8565852356391154389
41Malerowicz WojciechMLegnica8080702307186157387
42Gąsior PiotrMWałbrzych6065852107997176386
43Komarnicki Marek PiotrMPiła6580602057995174379
44Kubiaczyk MikołajMPoznań7570652106899167377
45Trzaskowski StanisławMWrocław7590652305878136366
46Zakręta AlinaMOpole7540601759096186361
47Chodorowski Janusz BogdanMWrocław7060802105689145355
48Marko Henryk StefanMZielona Góra4545701607786163323
49Łapucewicz JózefMJelenia Góra5060651755882140315

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław9580752508994183433
2Ratajczak TomaszPLeszno9585752556999168423
3Napierała Adam MarcinPKalisz9080752459185176421
4Łucinkiewicz WaldemarPWrocław9585752556995164419
5Wittke WojciechPZielona Góra9590852706385148418
6Stodolski Rafał ŁukaszPKalisz9065802359587182417
7Laszczyk Michał RyszardPWrocław70100702407798175415
8Liberski RobertPKalisz9075702358495179414
9Grzesiek KrzysztofPKalisz8085852507684160410
10Sot Łukasz SebastianPPiła8090602309189180410
11Hruzd Jarosław HubertPWrocław7595902607079149409
12Okoniewski Marcin MichałPKalisz7585802405994153393
13Gronczyński PawełPWałbrzych7575652158195176391
14Cierniejewski WojciechPWrocław6565902207793170390
15Marcinkiewicz PawełPWałbrzych7590702355890148383
16Dylewski JanPPiotrków Trybunalski7080752256591156381
17Janiszewski Karol MichałPKalisz6580602057896174379
18Kot DanielPWałbrzych6090602107689165375
19Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych7575552058181162367
20Gąsiorek BolesławPPoznań6065802056295157362
21Kozina Tomasz WiktorPWrocław8575852454966115360
22Lizurej TomaszPCzęstochowa7550651907991170360
23Laszczyk RyszardPWrocław7070802205683139359
24Kielar Emil JacekPWrocław5070751957682158353
25Megas Jakub MichałPKalisz5040851757896174349
26Kryjom MarcinPKalisz5560852006186147347
27Skóra Michał PawełPWałbrzych5575802106968137347
28Skóra SebastianPWrocław7550651905798155345
29Błotna DorotaPLegnica6075451806496160340
30Wyrzykowski StanisławPZielona Góra7075552005876134334
31Zabiegło EdwardPWrocław6580652103585120330
32Bronowicki Paweł GrzegorzPWrocław6555601805693149329
33Zelenay PawełPLegnica6560651906173134324
34Mądrzyk Tomasz JózefPWrocław6555701905474128318
35Grzesiak ŁukaszPKalisz7075602055154105310
36Warowny PawełPWrocław7565451853480114299
37Duszyńska JustynaPLegnica6555601803878116296
38Krupa Krzysztof StanisławPKalisz6540601655558113278
39Matysiak Karina AnnaPKalisz6535651653765102267
40Chyła EWAPKalisz3550501353283115250
41Cieśla Arkady RobertPWałbrzych3035551204578123243
42Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych3030801404457101241
43Łaziuk Michał TomaszPPłock9006015065065215

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9085902658883171436
2Biereśniewicz WacławMWałbrzych9085902656993162427
3Szczotka AdamMBielsko Biała8080852458299181426
4Łazik KrzysztofMLeszno8580752408296178418
5Wittke WojciechPZielona Góra9590852706385148418
6Olejarz LeszekMZielona Góra7085702257995174399
7Pudełko JanuszMKraków9065802356395158393
8Trzaskowski StanisławMWrocław7590652305878136366
9Laszczyk RyszardPWrocław7070802205683139359
10Chodorowski Janusz BogdanMWrocław7060802105689145355
11Wyrzykowski StanisławPZielona Góra7075552005876134334
12Zabiegło EdwardPWrocław6580652103585120330
13Zelenay PawełPLegnica6560651906173134324
14Marko Henryk StefanMZielona Góra4545701607786163323
15Łapucewicz JózefMJelenia Góra5060651755882140315