Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II Puchar Firmy Twoja Broń

Warszawa - Suchodół 16.07.2022 r.

Sędzia Główny – Borkowski Jacek
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk9595802707988167437
2Łabenda AgataMSłupsk9590902756196157432
3Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8090852557194165420
4Michalska MariaMWarszawa5560751907198169359

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Fiszer MarcinMPoznań9595952859598193478
2Huminiak TomaszMWarszawa10095952908397180470
3Marlęga SławomirMCiechanów90959528089100189469
4Chodowiec AndrzejMSiedlce10085902759197188463
5Sasorski Janusz MariaMWarszawa9585952759195186461
6Cąkała CezaryMSiedlce95851002808397180460
7Surma TomaszMŁódź10090902807999178458
8Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska100801002808592177457
9Madej JakubMRadom9095902759092182457
10Wadas MichałMSiedlce10080902709195186456
11Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski90809526589100189454
12Kubik IreneuszMRadom9080902609592187447
13Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok95100852807492166446
14Aniołkowski PiotrMToruń9085902658297179444
15Kulikowski MarekMBiałystok9080852559297189444
16Ankiewicz TomaszMWarszawa8595902707697173443
17Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9575902608696182442
18Dudek MichałMRadom8590852608792179439
19Adamczyk Bartosz Jerzy MOpole10095652608593178438
20Socha DominikaMSłupsk9595802707988167437
21Sawicki DariuszMBiałystok9590802657399172437
22Krakowski SzymonMKatowice9590752607899177437
23Pawlak WojciechMPłock8590802558596181436
24Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski8095802558594179434
25Łabenda AgataMSłupsk9590902756196157432
26Pieściński AdamMToruń8585802508695181431
27Nowicki PawełMWarszawa8090702409397190430
28Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski8090702409198189429
29Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8585702408799186426
30Samborski JakubMPiotrków Trybunalski10090702607392165425
31Wróblewski AndrzejMKalisz8075902458496180425
32Mańko Mariusz AndrzejMŁomża8095652409093183423
33Gąssowski WojciechMOstrołęka80956524083100183423
34Wójcik Tomasz MaciejMWarszawa95751002705794151421
35Kukulski Krzysztof Hubert MOpole9080852556996165420
36Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8090852557194165420
37Turczyn Paweł AndrzejMLublin6595852458293175420
38Ciejpa-Znamirowski Dominik, KrzysztofMLublin8585752457994173418
39Tuźnik SylwesterMLublin7580802358596181416
40Udrycki SławomirMLublin9080652358293175410
41Kostrzewa DariuszMWarszawa8580652308297179409
42Górnik JerzyMKatowice9075852507582157407
43Barwicki PawełMRadom70757021592100192407
44Kasprzyk AdamMCzęstochowa9570802457288160405
45Janus SławomirMKielce7075802258694180405
46Kruczkowski Marek HenrykMPłock7080752258692178403
47Trepkowski Jacek AndrzejMRadom7590752406695161401
48Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podlaska7585652257397170395
49Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8075702256999168393
50Miszycki Piotr TomaszMKielce8080802405794151391
51Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice8090652356784151386
52Żmiejko PawełMBiałystok7570852306095155385
53Michalska MariaMWarszawa5560751907198169359

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock95901002857099169454
2Forczmański BartoszPWłocławek10090752659098188453
3Romanik SylwesterPSiedlce9595902806595160440
4Piechocki HubertPPoznań8085802459299191436
5Hołodniak IreneuszPKrosno7595902607895173433
6Święcki KrzysztofPŁomża9585702508895183433
7Raguza MateuszPSłupsk9095802657988167432
8Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8595802607197168428
9Osek TomaszPLublin8080752359095185420
10Nowak HubertPZielona Góra8570852408589174414
11Ulanowski MaciejPLublin8085752407694170410
12Pawlak SzymonPPłock8085802456597162407
13Ptaszek KrystianPRadom8080752358092172407
14Nowak Maciej MichałPSkierniewice7080752258398181406
15Krzyżagórski BartoszPPoznań8585752456793160405
16Gaweł ŁukaszPWłocławek8570752307896174404
17Buziewski SebastianPWłocławek8090602308489173403
18Kaiser WaldemarPPoznań9580652406391154394
19Gawlik RafałPKielce7080802307585160390
20Mężyk HubertPRadom7575852356487151386
21Dylewski JanPPiotrków Trybunalski7585652256893161386
22Nowosad JanuszPGdańsk7090802405787144384
23Goławski GrzegorzPLublin8565752257683159384
24Połeć Kamil MichałPRadom7080702205192143363
25Kołtun GrzegorzPRadom7085702256275137362
26Łogin Grzegorz JanPWarszawa8070802305279131361
27Waślicki AleksanderPWarszawa6065952203894132352
28Dudek JerzyPRadom4570751905973132322

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska100801002808592177457
2Ankiewicz TomaszMWarszawa8595902707697173443
3Gąssowski WojciechMOstrołęka80956524083100183423
4Górnik JerzyMKatowice9075852507582157407
5Janus SławomirMKielce7075802258694180405
6Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom8075702256999168393
7Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice8090652356784151386
8Dudek JerzyPRadom4570751905973132322