Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II Mistrzostwa PZŁ Seniorów

Kalisz - Wolica 04.06.202 r.

Sędzia Główny – Gąsiorek Piotr
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka9090952757998177452
2Górnik JerzyMKatowice90100902807596171451
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych10090902807593168448
4Ankiewicz TomaszMWarszawa8590902658399182447
5Buda Marek CzesławMZielona Góra8590902658496180445
6Isaryk SergijMBydgoszcz95901002857090160445
7Liczner JózefMJelenia Góra10090852757493167442
8Szczotka AdamMBielsko Biała9580952707096166436
9Chrapka JerzyMKatowice7095802459398191436
10Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8580902558096176431
11Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9080852557990169424
12Stokłosa AndrzejMBielsko Biała8080802408893181421
13Łazik KrzysztofMLeszno8570952507493167417
14Sztajner MariuszMCzęstochowa8090602308993182412
15Daukszys TadeuszMŁódź7575902407893171411
16Nowak HenrykMBielsko Biała7085802358588173408
17Mackiewicz JanMPoznań9085902654597142407
18Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice9090552357992171406
19Gąssowski WojciechMOstrołęka60100952555296148403
20Łąpieś SławomirMToruń8590852605687143403
21Wawrzyniak LeszekMGorzów Wielkopolski8575652258592177402
22Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski7080702208893181401
23Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn9075602257794171396
24Sztangierski PawełMCzęstochowa7590802457081151396
25Fiebig Marian WiesławMZielona Góra8570702257694170395
26Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7570752207896174394
27Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła9065702257195166391
28Radniecki WiesławMKonin8080652257690166391
29Chodorowski Janusz BogdanMWrocław8560752207990169389
30Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski6570702058794181386
31Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów5585702107693169379
32Herba AndrzejMToruń7065902255598153378
33Janus SławomirMKielce6575752157189160375
34Molski Krzysztof LechMBiałystok8570902453198129374
35Olejarz LeszekMZielona Góra7065802156989158373
36Banaś Zbigniew LechMZielona Góra7065752106192153363
37Bieniek Janusz ZygmuntMOlsztyn5575802106785152362
38Żurawski JanuszMSzczecin7075652106585150360
39Michałowski RyszardMPoznań8065602056785152357
40Chudziński Paweł JózefMWrocław8070752256662128353
41Ilski Andrzej ŁukaszMZielona Góra5565551758196177352
42Łapucewicz JózefMJelenia Góra7565702104893141351
43Stasiniewski PrzemysławMPłock7065702055686142347
44Łysiak Bogumił JanMZielona Góra9055451906584149339
45Lissowski Andrzej BogdanMWarszawa9055802253280112337
46Koralewski Ryszard JózefMKalisz6070752057854132337
47Kołodziński ZdzisławMGorzów Wielkopolski6550451608096176336
48Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin9040601904797144334
49Kowalski Marek, StanisławMSieradz8575402004877125325
50Daniec JanMPoznań5560401557682158313
51Trojakowski StanisławMCzęstochowa7055651905764121311
52Zarycki AndrzejMJelenia Góra4570501655391144309
53Marko Henryk StefanMZielona Góra6050551656078138303
54Woźniak Hubert SzczepanMWrocław4535601405471125265
55Zimmer JarosławMOlsztyn00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Przybyła WiesławPPoznań7585752358585170405
2Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8075752307697173403
3Laszczyk RyszardPWrocław8065702158998187402
4Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin8070702206793160380
5Michalski MirosławPJelenia Góra9055852306087147377
6Zabiegło EdwardPWrocław9085752502896124374
7Wittke WojciechPZielona Góra7570602055686142347
8Niemiec Jan SylwesterPKalisz7070602005589144344
9Czajczyński GrzegorzPKalisz8045701954993142337
10Zelenay PawełPLegnica8070852356437101336
11Pałka WiesławPWrocław5545701707281153323
12Figielski DariuszPOlsztyn6070551854393136321
13Wyrzykowski StanisławPZielona Góra4080751954779126321
14Przerwa KrzysztofPKalisz7550701955663119314
15Kolberg TadeuszPLeszno3555651556384147302
16Woźniak Marek IgnacyPWrocław5560601754560105280
17Śnierzyński Zbigniew EdwardPKalisz602555140271744184

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Turczyn Paweł PiotrMOstrołęka9090952757998177452
2Górnik JerzyMKatowice90100902807596171451
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych10090902807593168448
4Ankiewicz TomaszMWarszawa8590902658399182447
5Buda Marek CzesławMZielona Góra8590902658496180445
6Isaryk SergijMBydgoszcz95901002857090160445
7Liczner JózefMJelenia Góra10090852757493167442
8Szczotka AdamMBielsko Biała9580952707096166436
9Chrapka JerzyMKatowice7095802459398191436
10Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8580902558096176431
11Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych9080852557990169424
12Stokłosa AndrzejMBielsko Biała8080802408893181421
13Łazik KrzysztofMLeszno8570952507493167417
14Sztajner MariuszMCzęstochowa8090602308993182412
15Daukszys TadeuszMŁódź7575902407893171411
16Nowak HenrykMBielsko Biała7085802358588173408
17Mackiewicz JanMPoznań9085902654597142407
18Damaz Wiesław EugeniuszMSkierniewice9090552357992171406
19Przybyła WiesławPPoznań7585752358585170405
20Sosiński Włodzimierz AndrzejPPłock8075752307697173403
21Gąssowski WojciechMOstrołęka60100952555296148403
22Łąpieś SławomirMToruń8590852605687143403
23Laszczyk RyszardPWrocław8065702158998187402
24Wawrzyniak LeszekMGorzów Wielkopolski8575652258592177402
25Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski7080702208893181401
26Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn9075602257794171396
27Sztangierski PawełMCzęstochowa7590802457081151396
28Fiebig Marian WiesławMZielona Góra8570702257694170395
29Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7570752207896174394
30Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła9065702257195166391
31Radniecki WiesławMKonin8080652257690166391
32Chodorowski Janusz BogdanMWrocław8560752207990169389
33Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski6570702058794181386
34Duszyński Grzegorz IreneuszPKonin8070702206793160380
35Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów5585702107693169379
36Herba AndrzejMToruń7065902255598153378
37Michalski MirosławPJelenia Góra9055852306087147377
38Janus SławomirMKielce6575752157189160375
39Molski Krzysztof LechMBiałystok8570902453198129374
40Zabiegło EdwardPWrocław9085752502896124374
41Olejarz LeszekMZielona Góra7065802156989158373
42Banaś Zbigniew LechMZielona Góra7065752106192153363
43Bieniek Janusz ZygmuntMOlsztyn5575802106785152362
44Żurawski JanuszMSzczecin7075652106585150360
45Michałowski RyszardMPoznań8065602056785152357
46Chudziński Paweł JózefMWrocław8070752256662128353
47Ilski Andrzej ŁukaszMZielona Góra5565551758196177352
48Łapucewicz JózefMJelenia Góra7565702104893141351
49Wittke WojciechPZielona Góra7570602055686142347
50Stasiniewski PrzemysławMPłock7065702055686142347
51Niemiec Jan SylwesterPKalisz7070602005589144344
52Łysiak Bogumił JanMZielona Góra9055451906584149339
53Lissowski Andrzej BogdanMWarszawa9055802253280112337
54Koralewski Ryszard JózefMKalisz6070752057854132337
55Czajczyński GrzegorzPKalisz8045701954993142337
56Zelenay PawełPLegnica8070852356437101336
57Kołodziński ZdzisławMGorzów Wielkopolski6550451608096176336
58Rozpendowski Łukasz PrzemysławMKonin9040601904797144334
59Kowalski Marek, StanisławMSieradz8575402004877125325
60Pałka WiesławPWrocław5545701707281153323
61Figielski DariuszPOlsztyn6070551854393136321
62Wyrzykowski StanisławPZielona Góra4080751954779126321
63Przerwa KrzysztofPKalisz7550701955663119314
64Daniec JanMPoznań5560401557682158313
65Trojakowski StanisławMCzęstochowa7055651905764121311
66Zarycki AndrzejMJelenia Góra4570501655391144309
67Marko Henryk StefanMZielona Góra6050551656078138303
68Kolberg TadeuszPLeszno3555651556384147302
69Woźniak Marek IgnacyPWrocław5560601754560105280
70Woźniak Hubert SzczepanMWrocław4535601405471125265
71Śnierzyński Zbigniew EdwardPKalisz602555140271744184
72Zimmer JarosławMOlsztyn00000000