Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

I Puchar Opolskiej Karolinki

Opole - Grudzice 11.09.2022 r.

Menu

Sędzia Główny – Szymański Wojciech
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8580852507097167417
2Zakręta AlinaMOpole8075852408094174414
3Kołatek NinaMOpole7085852408094174414
4Błotna DorotaPLegnica8555852257693169394

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Wąsik DawidMBielsko Biała100801002809498192472
2Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski90909527594100194469
3Wójcik Hubert BogusławMWrocław95901002858993182467
4Adamczyk BartoszMOpole10095752708999188458
5Panasewicz PrzemysławMLeszno10085902758395178453
6Szydełko Aleksander WiesławMWrocław9085902658898186451
7Wojtaszuk DariuszMLegnica9585902708198179449
8Stokłosa AndrzejMBielsko Biała8580952609297189449
9Kołodziejczyk PiotrMLeszno9585852658796183448
10Pudełko JanuszMKraków9095802658497181446
11Tyrka TomaszMTarnów9585902707198169439
12Pilorz GrzegorzMKatowice8585902608297179439
13Tarnowy MateuszMZielona Góra75809024594100194439
14Szczotka AdamMBielsko Biała10080802608197178438
15Jaślanek MichałMZielona Góra7590902559291183438
16Trzaskowski MaciejMWrocław9085802558595180435
17Afanasjew KamilMWrocław8580952607797174434
18Jurosz HubertMBielsko Biała8585802508797184434
19Kurgan AdrianMWrocław8590952707093163433
20Bać StanisławMRzeszów9070952558988177432
21Krakowski SzymonMKatowice8590852607495169429
22Góral MariuszMKatowice95758525571100171426
23Górnik JerzyMKatowice9085802557098168423
24Olejarz LeszekMZielona Góra8085902557791168423
25Biereśniewicz WacławMWałbrzych9070952556899167422
26Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8090852557492166421
27Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała9085752508486170420
28Szczepański JarosławMKatowice9075852508483167417
29Bernacka-Adamczyk DominikaMOpole8580852507097167417
30Kasprzyk AdamMCzęstochowa9070952556793160415
31Jurosz PawełMBielsko Biała8590752507589164414
32Zakręta AlinaMOpole8075852408094174414
33Kołatek NinaMOpole7085852408094174414
34Banaś RobertMBielsko Biała8580852507192163413
35Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski7575902408191172412
36Długosz JacekMOpole9075852506595160410
37Kuchczyński Radosław Jerzy MOpole8075902456798165410
38Łazik KrzysztofMLeszno7585702308593178408
39Kęski AdamMTarnów7580902456793160405
40Jurosz MarekMBielsko Biała7090802408381164404
41Nowak HenrykMBielsko Biała9550852308091171401
42Ankiewicz TomaszMWarszawa9080652356797164399
43Widomski Piotr AntoniMNowy Sącz9060802307492166396
44Nowak TadeuszMTarnów8580802456383146391
45Molenda JacekMKatowice9060852355890148383
46Fiebig Marian WiesławMZielona Góra7040952057694170375
47Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra6550651809099189369
48Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra6560752007592167367
49Łapucewicz JózefMJelenia Góra6570852205591146366
50Marko Henryk StefanMZielona Góra6560752006693159359
51Wojtyniak AndrzejMLeszno50807020059100159359
52Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra8560702155982141356
53Trzaskowski StanisławMWrocław8070552054567112317
54Bauer WiesławMLegnica7560652004471115315

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Konupka DavidPOpole95901002859096186471
2Skoczylas Sebastian AleksanderPWrocław7585852458594179424
3Hruzd Jarosław HubertPWrocław7585952557290162417
4Solecki MichałPKatowice7065902258399182407
5Michalski MirosławPJelenia Góra9075752407391164404
6Makuch Mariusz TomaszPKielce8070852357791168403
7Błotna DorotaPLegnica8555852257693169394
8Łucinkiewicz WaldemarPWrocław7050802008798185385
9Bauer RobertPLegnica9085802554182123378
10Mioduszewski Jan POpole7575902406769136376
11Ledwoń TomaszPCzęstochowa6570802157681157372
12Skotnicki BartoszPOpole8560652107091161371
13Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz8080852457345118363
14Hejmo JacekPNowy Sącz7075952404181122362
15Marcinkiewicz PawełPWałbrzych7070652056093153358
16Dziatkiewicz MichałPOpole7550701957883161356
17Kalinowski AdamPCzęstochowa6555751955996155350
18Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław4575852055481135340
19Widomski Sławomir RomanPNowy Sącz6045701757488162337
20Rachuna Dariusz MieczysławPWałbrzych5060902005373126326
21Wróciński Zbigniew RomanPWałbrzych5575601905177128318
22Kot DanielPWałbrzych4550501456093153298
23Hejmo PawełPNowy Sącz020355500055

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Stokłosa AndrzejMBielsko Biała8580952609297189449
2Pudełko JanuszMKraków9095802658497181446
3Szczotka AdamMBielsko Biała10080802608197178438
4Górnik JerzyMKatowice9085802557098168423
5Olejarz LeszekMZielona Góra8085902557791168423
6Biereśniewicz WacławMWałbrzych9070952556899167422
7Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych8090852557492166421
8Łazik KrzysztofMLeszno7585702308593178408
9Michalski MirosławPJelenia Góra9075752407391164404
10Nowak HenrykMBielsko Biała9550852308091171401
11Ankiewicz TomaszMWarszawa9080652356797164399
12Molenda JacekMKatowice9060852355890148383
13Fiebig Marian WiesławMZielona Góra7040952057694170375
14Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra6560752007592167367
15Łapucewicz JózefMJelenia Góra6570852205591146366
16Marko Henryk StefanMZielona Góra6560752006693159359
17Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra8560702155982141356
18Trzaskowski StanisławMWrocław8070552054567112317
19Bauer WiesławMLegnica7560652004471115315

Hubertus Ogólnopolski 2022

Malbork,
8-9 października 2022