Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

I Puchar Lajkonika

Kraków - Brzeszcze 25.06.2022 r.

Sędzia Główny – Rybiński Tomasz
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Zakręta AlinaMOpole8590852607189160420
2Nowak LilianaMTarnów9055802257887165390
3Ochman AnnaPKraków5560852006284146346

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górski HenrykMTarnobrzeg1009010029090100190480
2Wąsik DawidMBielsko Biała9595952859399192477
3Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg95901002859197188473
4Surma TomaszMŁódź100951002957899177472
5Gawęda BogusławMKatowice9090952758799186461
6Tomala SławomirMTarnobrzeg85100902758799186461
7Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych95901002858887175460
8Faber PiotrMTarnów90851002758598183458
9Góral MariuszMKatowice9585952758990179454
10Mielczarkowski WaldemarMPiotrków Trybunalski9085902658997186451
11Nowicki PawełMWarszawa9090952758095175450
12Nowak TadeuszMTarnów9095902757599174449
13Kubik IreneuszMRadom9585902708692178448
14Furczoń Jan MarianMKraków8085952609097187447
15Tomczyk MarcinMBielsko Biała90909527571100171446
16Pospiech Sergiusz WładysławMKatowice8590902658298180445
17Tuźnik SylwesterMLublin8595852658496180445
18Kubik Bartosz KamilMRadom90851002758584169444
19Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski10070952658493177442
20Banaś RobertMBielsko Biała95951002906685151441
21Kostrzewa DariuszMWarszawa9080952658393176441
22Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski8595852657895173438
23Wójs ArturMNowy Sącz8585902608494178438
24Malinkiewicz KazimierzMBielsko Biała8585952658983172437
25Walczak KamilMŁódź7095902558597182437
26Jurosz HubertMBielsko Biała8580952608887175435
27Turczyn Paweł AndrzejMLublin9580802559387180435
28Pudełko JanuszMKraków75801002558199180435
29Małecki ArturMKrosno8080902508398181431
30Kasprzyk AdamMCzęstochowa9075852508694180430
31Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin9080902607495169429
32Kuta TomaszMTarnów9085902656597162427
33Dudek MichałMRadom8070952458498182427
34Daukszys TadeuszMŁódź8080802409096186426
35Babiński HubertMKraków10085952808065145425
36Szczotka AdamMBielsko Biała9575802507597172422
37Karp Maciej StanisławMNowy Sącz8080902507894172422
38Nowak HenrykMBielsko Biała8585902608080160420
39Zakręta AlinaMOpole8590852607189160420
40Rozpondek PrzemysławMCzęstochowa8575852458293175420
41Jurosz MarekMBielsko Biała8585802507297169419
42Kęski AdamMTarnów8585752458490174419
43Jurosz PawełMBielsko Biała8065952408887175415
44Górnik JerzyMKatowice8070852358297179414
45Gębala MarekMTarnów8590752506892160410
46Pawlikowski PawełMKraków9565752357699175410
47Wawryniuk Tomasz KazimierzMBiała Podlaska8085802456896164409
48Barwicki PawełMRadom7585702308196177407
49Wójs Krzysztof JanuszMNowy Sącz7085802357395168403
50Pilorz GrzegorzMKatowice8570902455889147392
51Nowak LilianaMTarnów9055802257887165390
52Zając PiotrMBielsko Biała8575752357282154389
53Gąsiorek BogusławMKraków7565902306986155385
54Konarski JarosławMBiała Podlaska7075752207185156376

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg100951002958894182477
2Hołodniak IreneuszPKrosno9580952708796183453
3Połeć Kamil MichałPRadom9585952757597172447
4Kuta FilipPTarnów8595852657395168433
5Stokłosa MarcinPKatowice7580952508692178428
6Solecki MichałPKatowice9080902607690166426
7Barszcz MateuszPRadom8090852558875163418
8Ćmiel TomaszPKatowice7570852309296188418
9Kot DanielPWałbrzych8090902607285157417
10Marcinkiewicz PawełPWałbrzych8590752508284166416
11Zacny WojciechPBielsko Biała70901002606194155415
12Osek TomaszPLublin75751002507288160410
13Kojara DamianPKraków7075952406293155395
14Oźlański MarekPKatowice8070902407875153393
15Ulanowski MaciejPLublin6565802108098178388
16Kłonica PiotrPKraków8565852355288140375
17Sobesto PiotrPKraków6565902207183154374
18Cora TomaszPBielsko Biała8080952553680116371
19Drożdż AleksanderPBielsko Biała8570401957596171366
20Ochman AnnaPKraków5560852006284146346
21Piróg HubertPBiała Podlaska8060702104472116326
22Babiński MaksymilianPKraków5040601505192143293
23Fic GrzegorzPKraków4060601604082122282

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Gawęda BogusławMKatowice9090952758799186461
2Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych95901002858887175460
3Furczoń Jan MarianMKraków8085952609097187447
4Pudełko JanuszMKraków75801002558199180435
5Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin9080902607495169429
6Daukszys TadeuszMŁódź8080802409096186426
7Szczotka AdamMBielsko Biała9575802507597172422
8Nowak HenrykMBielsko Biała8585902608080160420
9Górnik JerzyMKatowice8070852358297179414
10Gębala MarekMTarnów8590752506892160410