XXXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra

Zielona Góra - Dłużyna Dolna / Zgorzelec

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Andrzej Szeremet
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski7555802101388101311
2Miller MagdalenaPWrocław4525851555098148303
3Górecka JustynaPZielona Góra4045901754185126301
4Wojtasik JulitaPPoznań5030751556663129284
5Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych5545751752974103278
6Błotna DorotaPWrocław2520601055595150255

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Szober Krzysztof MichałMZielona Góra100100902908796183473
2Maciejewski MariuszMPoznań95851002808996185465
3Fiszer MarcinMPoznań100851002858393176461
4Buda Sławomir WojciechMZielona Góra85901002758896184459
5Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra9590952808593178458
6Wojtaszuk DariuszMLegnica8590952708998187457
7Jaślanek MichałMZielona Góra9565952559597192447
8Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski9090802609096186446
9Tomaszewski Maciej MarcinMPiła80801002608996185445
10Oborski PrzemysławMPiła8085952608699185445
11Marconi HubertMJelenia Góra8585902609094184444
12Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin8085902559297189444
13Wójcik Hubert BogusławMWrocław9080902608794181441
14Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski8580902558996185440
15Huminiak TomaszMWarszawa8575902509099189439
16Biereśniewicz WacławMWałbrzych8095952707294166436
17Nowacki MateuszMKalisz8080852459099189434
18Goerick MarekMElbląg100951002954791138433
19Kołodziejczyk PiotrMLeszno8090852557997176431
20Łukaszewicz Jarosław TomaszMZielona Góra7565952359697193428
21Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych7080952458993182427
22Chmielowiec DominikMLegnica95608023591100191426
23Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski80908025073100173423
24Grocholski TomaszMLegnica7580902457996175420
25Kubiaczyk MikołajMPoznań8570902457797174419
26Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski8080902507195166416
27Fiebig Marian WiesławMZielona Góra7580802358992181416
28Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski9575802506994163413
29Kaczmarek Grzegorz AdamMSzczecin8075952507588163413
30Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7585852456999168413
31Olejarz LeszekMZielona Góra9565902508080160410
32Marcinowski PatrykMLegnica8075802357897175410
33Sokół PiotrMZielona Góra8580752407693169409
34Łapucewicz JózefMJelenia Góra9065752307798175405
35Onopiak RyszardMElbląg7575852357495169404
36Liczner JózefMJelenia Góra7085852407290162402
37Komarnicki Marek PiotrMPiła8560902357888166401
38Wojtyniak AndrzejMLeszno7545952157995174389
39Zarycki PiotrMJelenia Góra8065852305993152382
40Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski7080802306089149379
41Nadborski HubertMZielona Góra6570952306584149379
42Marko Henryk StefanMZielona Góra6060902106591156366
43Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski6060751957494168363
44Mucho AndrzejMSzczecin7060902206077137357
45Liczner MarcinMJelenia Góra6565651957983162357
46Kołodziński ZdzisławMGorzów Wielkopolski6550651807493167347
47Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra7550802053885123328
48Niestrawski Grzegorz SylwesterMZielona Góra25503000030

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Panasewicz PrzemysławPLeszno9585902709497191461
2Kurgan AdrianPWrocław6590952508899187437
3Łazik KrzysztofPLeszno9585952756992161436
4Weryszko MichałPGorzów Wielkopolski7570952408798185425
5Lubas Wojciech JakubPWałbrzych7570852309196187417
6Gąsior JakubPWałbrzych7080952457690166411
7Lipiński ArturPGorzów Wielkopolski8065952408190171411
8Skoczylas Sebastian AleksanderPWrocław8070902407394167407
9Dudek MichałPRadom756510024064100164404
10Rybowicz PiotrPJelenia Góra80551002357297169404
11Malerowicz WojciechPLegnica8070852358188169404
12Ratajczak TomaszPLeszno9070852456395158403
13Łucinkiewicz KrzysztofPWrocław95551002505993152402
14Kołakowski PiotrPSzczecin8070802307195166396
15Gąsiorek BolesławPPoznań7570752207395168388
16Nowosad JanuszPGdańsk6065802058895183388
17Roszak HubertPLeszno7560902256795162387
18Goławski GrzegorzPLublin8075802355589144379
19Chudzikowski Krzysztof CzesławPWrocław6550902057791168373
20Drużga RomanPGorzów Wielkopolski9035852107784161371
21Tomaszewski Dominik BogdanPZielona Góra6565551858993182367
22Gałat Grzegorz ArturPZielona Góra7570702158367150365
23Hruzd Jarosław HubertPWrocław6050801908781168358
24Gronczyński PawełPWałbrzych4080802007185156356
25Marcinkiewicz PawełPWałbrzych7560952303887125355
26Matusik MariuszPWłocławek7050902104089129339
27Wlekliński WłodzimierzPLeszno4550851808078158338
28Kot DanielPWałbrzych6050801906284146336
29Zelenay PawełPLegnica8560752204369112332
30Wróciński Zbigniew RomanPWałbrzych5060952053784121326
31Wittke WojciechPZielona Góra4560701756289151326
32Nawrot Łukasz HubertPZielona Góra5055651706588153323
33Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski7555802101388101311
34Pavlou AleksanderPLegnica4055851803891129309
35Kania KrzysztofPLegnica5520851605689145305
36Miller MagdalenaPWrocław4525851555098148303
37Górecka JustynaPZielona Góra4045901754185126301
38Wojtasik JulitaPPoznań5030751556663129284
39Nawrocka Elżbieta AlicjaPWałbrzych5545751752974103278
40Michalski MirosławPJelenia Góra60807521559059274
41Hruszowiec Jarosław MarekPWałbrzych653070165584098263
42Błotna DorotaPWrocław2520601055595150255
43Cieśla Arkady RobertPWałbrzych504085175324375250
44Korzeniewski DariuszPPoznań402550115146882197
45Górecki Mariusz LeszekPWałbrzych00000757575

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Jóźwiak Piotr WacławMSzczecin8085902559297189444
2Łazik KrzysztofPLeszno9585952756992161436
3Biereśniewicz WacławMWałbrzych8095952707294166436
4Tokaruk Wiktor KazimierzMWałbrzych7080952458993182427
5Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski8080902507195166416
6Fiebig Marian WiesławMZielona Góra7580802358992181416
7Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski9575802506994163413
8Gąsiorowski PiotrMJelenia Góra7585852456999168413
9Olejarz LeszekMZielona Góra9565902508080160410
10Łapucewicz JózefMJelenia Góra9065752307798175405
11Onopiak RyszardMElbląg7575852357495169404
12Liczner JózefMJelenia Góra7085852407290162402
13Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski7080802306089149379
14Marko Henryk StefanMZielona Góra6060902106591156366
15Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski6060751957494168363
16Mucho AndrzejMSzczecin7060902206077137357
17Kołodziński ZdzisławMGorzów Wielkopolski6550651807493167347
18Zelenay PawełPLegnica8560752204369112332
19Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra7550802053885123328
20Wittke WojciechPZielona Góra4560701756289151326
21Michalski MirosławPJelenia Góra60807521559059274
22Niestrawski Grzegorz SylwesterMZielona Góra25503000030