XXVI Turniej Chmielakowy

Chełm - Kumowa Dolina 19.09.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Wojciech Lucjan Szymański
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Jańczak Anna MariaPChełm507025351807292164344
2Szymkiewicz-Wójcik Monika EwelinaMRadom40655451556691157312
3Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm35605301308252134264
4Krystynek-Kuryś Anna MariaPChełm304015301154853101216

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Tomala SławomirMTarnobrzeg9595504528594100194479
2Górski HenrykMTarnobrzeg10085505028591100191476
3Zieliński MarcinMRadom909545452759199190465
4Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg8095504527090100190460
5Piętak Paweł TomaszMChełm909045502758296178453
6Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok809540502659091181446
7Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn958040452608799186446
8Kubik IreneuszMRadom858540502608798185445
9Sot Tomasz JanuszMRadom958545452708193174444
10Nowicki PawełMWarszawa908535452559099189444
11Oleksik Marcin PawełMRadom858545502658296178443
12Kędzierawski PiotrMChełm958535502658491175440
13Gąssowski WojciechMOstrołęka809545352558499183438
14Piecuch Piotr WładysławMChełm1009535502806295157437
15Gajewski Aleksander BernardMKalisz957050452608096176436
16Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska1008040352557996175430
17Jędral RobertMTarnobrzeg909045452706396159429
18Kędzierawski ŁukaszMChełm958540452657092162427
19Olender RobertMRadom908030502507894172422
20Kostrzewa DariuszMWarszawa857540452457994173418
21Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin757040452309097187417
22Kubik Bartosz KamilMRadom708525452259096186411
23Winiarski Dariusz AndrzejMRadom757545502456990159404
24Miotła Grzegorz MariuszMLublin606550452207994173393
25Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska657535402158093173388
26Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom759535452504980129379
27Borysiuk Krzysztof WaldemarMBiała Podlaska607010301708497181351
28Pituch JózefMChełm505540501956082142337
29Szymkiewicz-Wójcik Monika EwelinaMRadom40655451556691157312

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Borysiuk BartłomiejPWarszawa858045502609195186446
2Cąkała CezaryPSiedlce958540502707499173443
3Konarski JarosławPBiała Podlaska758545502559392185440
4Udrycki SławomirPLublin908540502658092172437
5Turczyn Paweł AndrzejPLublin908045402558491175430
6Bocian GrzegorzPPrzemyśl907045502557692168423
7Łogin Grzegorz JanPWarszawa907540452506992161411
8Wojtasiak Ryszard StanisławPChełm709045502556095155410
9Barszcz MateuszPRadom758040502457884162407
10Barwicki PawełPRadom708025402159199190405
11Kędzierawski PawełPChełm759035502506091151401
12Ulanowski MaciejPLublin855545352208095175395
13Wiosna Adrian DariuszPRadom559040452307192163393
14Ptaszek KrystianPRadom758540402405691147387
15Oźlański MarekPKatowice807020352057698174379
16Mężyk HubertPRadom607545252056793160365
17Jańczak Anna MariaPChełm507025351807292164344
18Banaszek WojciechPRadom756025151757395168343
19Sankowski MarekPBiała Podlaska658020402054393136341
20Izdebski ŁukaszPChełm606025401856291153338
21Czaus Sebastian RobertPChełm506030401805685141321
22Kostyła ZbigniewPZamość555520251554893141296
23Sankowski DawidPBiała Podlaska8070304022059059279
24Sawicka Aleksandra WeronikaPChełm35605301308252134264
25Lipczyński Piotr MirosławPChełm7065305021523023238
26Suchodół Jerzy, WojciechPLublin40451535135187391226
27Krystynek-Kuryś Anna MariaPChełm304015301154853101216

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Gąssowski WojciechMOstrołęka809545352558499183438
2Jaczyński Waldemar, PiotrMLublin757040452309097187417
3Wąsowski KazimierzMBiała Podlaska657535402158093173388
4Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom759535452504980129379
5Pituch JózefMChełm505540501956082142337
6Kostyła ZbigniewPZamość555520251554893141296
7Suchodół Jerzy, WojciechPLublin40451535135187391226