Polski Związek Łowiecki uzyskał tytuł Symbol Odpowiedzialności Społecznej 2022.

XIX Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce - Starachowice 02.10.2022

Menu

Sędzia Główny – Gąsienica Stanisław
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów8090852558599184439
2Zakręta AlinaMOpole9085802558098178433
3Pająk MartaMOlsztyn9080852557292164419
4Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów7090652256089149374
5Jańczak Anna MariaPChełm8065702157082152367
6Kulas NataliaPOlsztyn8550752106191152362

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Górski HenrykMTarnobrzeg959010028593100193478
2Tyrka TomaszMTarnów95100852809299191471
3Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski10095852809298190470
4Pasztaleniec MariuszMTarnobrzeg10080952759196187462
5Jamróz Kamil HubertMKielce9580952709299191461
6Turczyn Paweł AndrzejMLublin9585902709098188458
7Surma TomaszMŁódź85901002758795182457
8Kędzierawski PiotrMChełm8595952758597182457
9Stęplewski Robert WojciechMKielce10090902807799176456
10Tomala SławomirMTarnobrzeg90909527580100180455
11Kostrzewa DariuszMWarszawa10080952757997176451
12Górski Łukasz BłażejMRadom9090952757996175450
13Faber PiotrMTarnów8580952608297179439
14Przeorek - Dąbkowska Dominika MartaMCiechanów8090852558599184439
15Bać StanisławMRzeszów9085852608395178438
16Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce8085902558893181436
17Daukszys TadeuszMŁódź9090952756395158433
18Miszycki Piotr TomaszMKielce9085902658385168433
19Zakręta AlinaMOpole9085802558098178433
20Kędzierawski ŁukaszMChełm8585852558791178433
21Pudełko JanuszMKraków7590902558097177432
22Pieńkowski RadosławMOlsztyn9580752508299181431
23Górnik JerzyMKatowice9570852508694180430
24Pilorz GrzegorzMKatowice8585852557698174429
25Nowak TadeuszMTarnów9090702508197178428
26Nowacki MateuszMKalisz8570852409097187427
27Ankiewicz TomaszMWarszawa9575902606898166426
28Udrycki SławomirMLublin9080902607195166426
29Kasprzyk AdamMCzęstochowa9075902557893171426
30Jurosz HubertMBielsko Biała9080902608579164424
31Stasiak SylwesterMPiotrków Trybunalski9085852608579164424
32Dylewski GrzegorzMPiotrków Trybunalski9085852606896164424
33Wróblewski AndrzejMKalisz8575852458099179424
34Pająk MartaMOlsztyn9080852557292164419
35Dudek MichałMRadom9575752457993172417
36Jurosz PawełMBielsko Biała7590802457993172417
37Wójs ArturMNowy Sącz9070852457497171416
38Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8575702309195186416
39Piecuch Piotr WładysławMChełm8090852556493157412
40Janus SławomirMKielce7075952407992171411
41Barwicki PawełMRadom8075802357897175410
42Maciąg Andrzej JanMChełm7090802408287169409
43Hadam DominikMRzeszów9060852357896174409
44Konarski JarosławMBiała Podlaska7095752407989168408
45Borysiuk BartłomiejMWarszawa7065852208799186406
46Wójs Krzysztof JanuszMNowy Sącz8570802357298170405
47Piętak Paweł TomaszMChełm9065852406995164404
48Olender RobertMRadom9060802308687173403
49Bałdyga GrzegorzMOlsztyn9075852505498152402
50Laprus MarcinMKielce8570852405794151391
51Szczęsny Bogdan PiotrMKielce8065752208287169389
52Jurosz MarekMBielsko Biała9070752358169150385
53Barszcz Jerzy MaciejMKielce8075552109083173383
54Markiewicz Jerzy AlbinMKielce8560752206989158378
55Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów7090652256089149374
56Kęski AdamMTarnów6545952056796163368
57Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom7080602106287149359
58Sosiński Bartosz ŁukaszMPłock80859526008888348
59Kądzielawa Jarosław AndrzejMKielce6555952154471115330

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn9095852708496180450
2Pasztaleniec KamilPTarnobrzeg90851002758289171446
3Mazur Dawid GabrielPKielce9095852708488172442
4Forczmański BartoszPWłocławek9575952658294176441
5Czarnecki Jacek KrzysztofPBiała Podlaska8580902557995174429
6Pycia Mariusz RadosławPKielce9070952557598173428
7Ptaszek KrystianPRadom7090952558287169424
8Buziewski SebastianPWłocławek9085752507994173423
9Barszcz MateuszPRadom8080952558482166421
10Pająk Grzegorz PawełPOlsztyn8575852457997176421
11Ulanowski MaciejPLublin7095752409190181421
12Pietraszewski FilipPLeszno9090802608177158418
13Hołodniak IreneuszPKrosno9065902458190171416
14Banaszek WojciechPRadom8065952408195176416
15Makuch Mariusz TomaszPKielce8080902506797164414
16Rybiński WojciechPBiałystok8575702309094184414
17Michałowski WojciechPBiałystok8065902358692178413
18Goławski GrzegorzPLublin9070902508275157407
19Połeć Kamil MichałPRadom8080952555791148403
20Wiosna Adrian DariuszPRadom8575802407587162402
21Trubiłowicz IgaPTarnobrzeg8560752208596181401
22Kędzierawski PawełPChełm5580902258293175400
23Salata WojciechPToruń5085902257896174399
24Mężyk HubertPRadom8595752556971140395
25Dylewski JanPPiotrków Trybunalski7075902356891159394
26Piróg HubertPBiała Podlaska7065752108490174384
27Kowalczyk Sebastian WładysławPNowy Sącz8570752306488152382
28Wróblewski RafałPRzeszów8070652155994153368
29Jańczak Anna MariaPChełm8065702157082152367
30Kulas NataliaPOlsztyn8550752106191152362
31Warchoł Jacek JózefPRadom8060752156184145360
32Gawlik RafałPKielce7065702056285147352
33Stęplewski Paweł HubertPKielce7065852203990129349
34Mikołajczyk Piotr MichałPKielce8550802155475129344
35Kołda Kazimierz RyszardPKielce6555651855166117302
36Wrzesień RyszardPWarszawa65657520508181286
37Kiljański KrzysztofPKielce55525855561116201

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Kołodziejczyk Zygmunt GrzegorzMKielce8085902558893181436
2Daukszys TadeuszMŁódź9090952756395158433
3Pudełko JanuszMKraków7590902558097177432
4Górnik JerzyMKatowice9570852508694180430
5Ankiewicz TomaszMWarszawa9575902606898166426
6Gochnio Jerzy AntoniMBiała Podlaska8575702309195186416
7Janus SławomirMKielce7075952407992171411
8Maciąg Andrzej JanMChełm7090802408287169409
9Szczęsny Bogdan PiotrMKielce8065752208287169389
10Barszcz Jerzy MaciejMKielce8075552109083173383
11Markiewicz Jerzy AlbinMKielce8560752206989158378
12Krawiec-Grabczak MartaMRzeszów7090652256089149374
13Grzybowski Zbigniew CezaryMRadom7080602106287149359
14Kądzielawa Jarosław AndrzejMKielce6555952154471115330
15Kołda Kazimierz RyszardPKielce6555651855166117302
16Wrzesień RyszardPWarszawa65657520508181286
17Kiljański KrzysztofPKielce55525855561116201