Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

V Puchar Elbląga

Elbląg - Gołąbki 18.06.2022 r.

Sędzia Główny – Pełczyński Piotr
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Karpik MichałMToruń1009545452859198189474
2Montowski ZbyszkoMBydgoszcz8510050502859198189474
3Kraiński PiotrMGdańsk1008550502858698184469
4Smoliński PiotrMElbląg909050502808196177457
5Szyłejko RafałMGdańsk858545502659398191456
6Wadas MichałMSiedlce859540502709096186456
7Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok908050502708796183453
8Dorniak RobertMElbląg959050502857192163448
9Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg907045502559199190445
10Kozłowski PiotrMOlsztyn8095355026084100184444
11Czarnecki Michał JacekMToruń1009035302559294186441
12Hoppa SebastianMGdańsk758050452509296188438
13Udrycki SławomirMLublin859040502657895173438
14Plata Łukasz JanMGdańsk858550402607299171431
15Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn858545452607197168428
16Kędzierski ZbigniewMToruń6580505024581100181426
17Szypowski Jacek PrzemysławMOlsztyn908045502656988157422
18Wróblewski AndrzejMKalisz708550402457599174419
19Łożyński Piotr WitoldMCiechanów757050452408890178418
20Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk757045452359291183418
21Pestka Łukasz StanisławMBydgoszcz708550452507689165415
22Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów707040502309491185415
23Piętak Paweł TomaszMChełm657050402258897185410
24Łąpieś SławomirMToruń858045452556193154409
25Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn758040402357695171406
26Lewandowski MarekMToruń857530402307597172402
27Dudek BogdanMToruń608030502208097177397
28Tęgowski ArturMToruń707550452405899157397
29Onopiak RyszardMElbląg805545502307193164394
30Sadowski SławomirMCiechanów808030402305075125355
31Kurzyński AdamMElbląg556525401856893161346
32Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń7560353020009696296
33Goerick MarekMElbląg000000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Forczmański BartoszPWłocławek858045452558694180435
2Raguza MateuszPSłupsk809545502706890158428
3Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock8070455024573100173418
4Mańko Mariusz AndrzejPŁomża607550352209394187407
5Gołębiewski Bartłomiej KrzysztofPElbląg858040452507679155405
6Zboiński JózefPElbląg807035402258892180405
7Pszczółkowski PiotrPGdańsk557050502258095175400
8Rumiński JarosławPToruń657045452258589174399
9Stolpman Rafał TomaszPElbląg608045352208989178398
10Werhun IgorPOlsztyn808040452455796153398
11Trzaska WojciechPElbląg657040502257795172397
12Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn907050502605679135395
13Goławski GrzegorzPLublin857525452307687163393
14Nowakowski KrzysztofPGdańsk806535352157799176391
15Piątkowski MaciejPBydgoszcz859045352554887135390
16Włoczewski RobertPElbląg808535352355891149384
17Szypowski Błażej RadzimierzPOlsztyn606530502058691177382
18Chodziński TomaszPElbląg657535452207680156376
19Korwek KazimierzPOlsztyn607550402256088148373
20Łogin Grzegorz JanPWarszawa757050252206291153373
21Nowosad JanuszPGdańsk756030452106788155365
22Gąsior PawełPSłupsk806535202006993162362
23Piotrowski PiotrPElbląg654540301805594149329
24Urban ArkadiuszPElbląg606035452005769126326
25Buziewski SebastianPWłocławek505030351657186157322
26Zinkiewicz JakubPElbląg556545352004571116316
27Piotrowski Piotr JanPElbląg457035301804785132312
28Kossowski JózefPGdańsk606025451904478122312
29Bejgrowicz ZbigniewPElbląg605045301853295127312
30Zinkiewicz ZygmuntPElbląg353530351355290142277
31Mentrak ZbigniewPWarszawa30201025853871109194
32Edel NorbertPGdańsk000000000

Klasyfikacja OPEN

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Karpik MichałMToruń1009545452859198189474
2Montowski ZbyszkoMBydgoszcz8510050502859198189474
3Kraiński PiotrMGdańsk1008550502858698184469
4Smoliński PiotrMElbląg909050502808196177457
5Szyłejko RafałMGdańsk858545502659398191456
6Wadas MichałMSiedlce859540502709096186456
7Szymczuk Marcin AleksanderMBiałystok908050502708796183453
8Dorniak RobertMElbląg959050502857192163448
9Szczęch KrzysztofMTarnobrzeg907045502559199190445
10Kozłowski PiotrMOlsztyn8095355026084100184444
11Czarnecki Michał JacekMToruń1009035302559294186441
12Hoppa SebastianMGdańsk758050452509296188438
13Udrycki SławomirMLublin859040502657895173438
14Forczmański BartoszPWłocławek858045452558694180435
15Plata Łukasz JanMGdańsk858550402607299171431
16Leźnicki Jacek TadeuszMOlsztyn858545452607197168428
17Raguza MateuszPSłupsk809545502706890158428
18Kędzierski ZbigniewMToruń6580505024581100181426
19Szypowski Jacek PrzemysławMOlsztyn908045502656988157422
20Wróblewski AndrzejMKalisz708550402457599174419
21Łożyński Piotr WitoldMCiechanów757050452408890178418
22Meronk-Pisarek Radosław KamilMGdańsk757045452359291183418
23Kaszewski Andrzej PrzemysławPPłock8070455024573100173418
24Pestka Łukasz StanisławMBydgoszcz708550452507689165415
25Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów707040502309491185415
26Piętak Paweł TomaszMChełm657050402258897185410
27Łąpieś SławomirMToruń858045452556193154409
28Mańko Mariusz AndrzejPŁomża607550352209394187407
29Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn758040402357695171406
30Gołębiewski Bartłomiej KrzysztofPElbląg858040452507679155405
31Zboiński JózefPElbląg807035402258892180405
32Lewandowski MarekMToruń857530402307597172402
33Pszczółkowski PiotrPGdańsk557050502258095175400
34Rumiński JarosławPToruń657045452258589174399
35Stolpman Rafał TomaszPElbląg608045352208989178398
36Werhun IgorPOlsztyn808040452455796153398
37Trzaska WojciechPElbląg657040502257795172397
38Dudek BogdanMToruń608030502208097177397
39Tęgowski ArturMToruń707550452405899157397
40Korwek Jakub KazimierzPOlsztyn907050502605679135395
41Onopiak RyszardMElbląg805545502307193164394
42Goławski GrzegorzPLublin857525452307687163393
43Nowakowski KrzysztofPGdańsk806535352157799176391
44Piątkowski MaciejPBydgoszcz859045352554887135390
45Włoczewski RobertPElbląg808535352355891149384
46Szypowski Błażej RadzimierzPOlsztyn606530502058691177382
47Chodziński TomaszPElbląg657535452207680156376
48Korwek KazimierzPOlsztyn607550402256088148373
49Łogin Grzegorz JanPWarszawa757050252206291153373
50Nowosad JanuszPGdańsk756030452106788155365
51Gąsior PawełPSłupsk806535202006993162362
52Sadowski SławomirMCiechanów808030402305075125355
53Kurzyński AdamMElbląg556525401856893161346
54Piotrowski PiotrPElbląg654540301805594149329
55Urban ArkadiuszPElbląg606035452005769126326
56Buziewski SebastianPWłocławek505030351657186157322
57Zinkiewicz JakubPElbląg556545352004571116316
58Piotrowski Piotr JanPElbląg457035301804785132312
59Kossowski JózefPGdańsk606025451904478122312
60Bejgrowicz ZbigniewPElbląg605045301853295127312
61Kłosowski Sławomir ŁukaszMToruń7560353020009696296
62Zinkiewicz ZygmuntPElbląg353530351355290142277
63Mentrak ZbigniewPWarszawa30201025853871109194
64Goerick MarekMElbląg000000000
65Edel NorbertPGdańsk000000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągZającPrzelotyŚrutDzikRogaczKula
1Łożyński Piotr WitoldMCiechanów757050452408890178418
2Przeorek Jerzy GrzegorzMCiechanów707040502309491185415
3Łąpieś SławomirMToruń858045452556193154409
4Szypowski Stanisław ŚciborMOlsztyn758040402357695171406
5Onopiak RyszardMElbląg805545502307193164394
6Korwek KazimierzPOlsztyn607550402256088148373
7Piotrowski PiotrPElbląg654540301805594149329
8Bejgrowicz ZbigniewPElbląg605045301853295127312