V Puchar Czeskiej Zbrojovki

Piła - Chodzież 03.10.2021 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sędzia Główny – Marek Świerczek
Pobierz wszystkie wyniki

Klasyfikacja Dian

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Socha DominikaMSłupsk9580852607393166426
2Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz9585802605798155415
3Klejnotowska AlicjaMGdańsk8565802308195176406
4Kołatek NinaPOpole8585652357989168403
5Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski8570852404675121361
6Arendt AnnaPBydgoszcz6550852006592157357
7Gębala Beata MariaPPiła5070751957685161356
8Urban NataliaMPoznań8545752055874132337
9Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk5550701756087147322
10Wojtasik JulitaPPoznań8025551605382135295
11Wysogląd-Kin Ewelina AnnaPKalisz5530501355894152287

Klasyfikacja mistrzowska

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Karpik MichałMToruń959510029093100193483
2Surma TomaszMŁódź9595952859098188473
3Gałęcki BogdanMGorzów Wielkopolski100100952958095175470
4Buda Przemysław MaksymilianMZielona Góra100851002858596181466
5Fiszer MarcinMPoznań90951002858497181466
6Usowski PatrykMBydgoszcz95100902858298180465
7Czerwień DariuszMPiła10085902759199190465
8Golec MichałMSłupsk9595902809094184464
9Andrzejczyk Paweł MarcinMKoszalin10090902808894182462
10Grams DominikMPiła95801002759096186461
11Kołodziński JacekMGorzów Wielkopolski10080902709198189459
12Kołodziejczyk PiotrMLeszno9095902758299181456
13Golec MariuszMSłupsk80801002609298190450
14Smykowski MarcinMWłocławek10090852757697173448
15Goerick MarekMElbląg10095702659191182447
16Ławniczak Łukasz AndrzejMPiła10070952658497181446
17Wróblewski AndrzejMKalisz8590902658297179444
18Banasiak TomaszMPiotrków Trybunalski90857525094100194444
19Tarnowy MateuszMZielona Góra85751002608697183443
20Wiśniewski PiotrMGorzów Wielkopolski9585852658493177442
21Czerwień Marek HenrykMPiła9580952707992171441
22Sokół PiotrMZielona Góra9580902658096176441
23Buda Marek CzesławMZielona Góra9580902657997176441
24Piotrowski Krzysztof AndrzejMSłupsk9085902657795172437
25Śmiałek DamianMSzczecin85908526077100177437
26Rączka RomanMPoznań10070852558397180435
27Kneblewski ŁukaszMSłupsk9580902657889167432
28Daukszys TadeuszMŁódź9580802557997176431
29Kubiaczyk MikołajMPoznań9585752557799176431
30Przybyłowicz RemigiuszMPoznań8565952458797184429
31Pietrusza Wojciech WacławMPiła8585902607791168428
32Senger Marcin MarekMPiła10075852607394167427
33Socha DominikaMSłupsk9580852607393166426
34Tomczak Bartosz GrzegorzMGorzów Wielkopolski70951002656593158423
35Tarnowy Zenon ZbigniewMZielona Góra8570902458494178423
36Kocoń AdrianMGorzów Wielkopolski9585652457799176421
37Czajka Piotr KrzysztofMKonin90809026060100160420
38Andrzejczyk Patryk ŁukaszMKoszalin9060952457599174419
39Buda Sławomir WojciechMZielona Góra9080952656783150415
40Oset Maria MagdalenaMBydgoszcz9585802605798155415
41Golec MarcinMSłupsk7595552259198189414
42Komarnicki Marek PiotrMPiła9080602308994183413
43Czerwień JózefMPiła8560952407596171411
44Patelka JakubMPoznań9560902456996165410
45Kurzac Sławomir MieczysławMPiła10085552407790167407
46Król TadeuszMGorzów Wielkopolski8070902408483167407
47Woropaj ZbigniewMKoszalin8070852357795172407
48Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski9575802506987156406
49Klejnotowska AlicjaMGdańsk8565802308195176406
50Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski8085902555892150405
51Zieleniewski Adam StanisławMPiła7090702308194175405
52Szczotka GrzegorzMKalisz8080802407686162402
53Onopiak RyszardMElbląg8575802406393156396
54Maciejewski MariuszMPoznań8070752257694170395
55Wojtyniak AndrzejMLeszno8560902356297159394
56Zalewski ArturMOlsztyn8075752307688164394
57Patelka AndrzejMLeszno8560852306596161391
58Olejarz LeszekMZielona Góra9570802455590145390
59Perskiewicz TadeuszMKoszalin7590802457966145390
60Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski8060852255599154379
61Urban WojciechMPoznań7590902556059119374
62Andrzejczyk Przemysław MieczysławMKoszalin7555802106794161371
63Kołodziński ZdzisławMGorzów Wielkopolski6560651908296178368
64Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8060652055592147352
65Urban NataliaMPoznań8545752055874132337
66Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra8060602004788135335
67Marko Henryk StefanMZielona Góra7060702005279131331
68Lewandowski RyszardMKoszalin085251107797174284
69Plata Łukasz JanMGdańsk00000000
70Łąpieś SławomirMToruń00000000
71Furmańczak TomaszMLeszno00000000
72Wojtaszuk DariuszMLegnica00000000

Klasyfikacja powszechna

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Panasewicz PrzemysławPLeszno9585952758296178453
2Weryszko MichałPGorzów Wielkopolski9595802707999178448
3Narowski TomaszPPoznań9580952707398171441
4Maciński MaciejPLeszno7590852508198179429
5Ratajczak TomaszPLeszno8075902458395178423
6Udrycki SławomirPLublin9075952606695161421
7Czerwień Szymon PiotrPPiła9060852358798185420
8Kędzierski ZbigniewPToruń9080852556399162417
9Broniecki JacekPPiła8585752458785172417
10Łazik KrzysztofPLeszno7590902557684160415
11Hennig RafałPSłupsk8585902608173154414
12Jakóbczyk JarosławPGorzów Wielkopolski8085852506694160410
13Narowski JacekPPoznań8585802506594159409
14Breska NorbertPLeszno9075802457094164409
15Pszczółkowski PiotrPGdańsk8075902457094164409
16Sot Łukasz SebastianPPiła8570752308197178408
17Hulida DawidPPiła7590652308788175405
18Lipiński ArturPGorzów Wielkopolski8565902407984163403
19Kołatek NinaPOpole8585652357989168403
20Fuhrmann PrzemysławPPiła75751002506587152402
21Dreger MikołajPPiła7590752406992161401
22Śmiechowski TomaszPSłupsk9565702307294166396
23Fedosz MaciejPPoznań9560802357090160395
24Fiebig Marian WiesławPZielona Góra7560852208194175395
25Panek SzymonPPiła8570802356984153388
26Gąsiorek BolesławPPoznań8575652256594159384
27Drużga RomanPGorzów Wielkopolski8075602157987166381
28Dymitruk ŁukaszPPiła6065902157392165380
29Mantaj KrystianPPiła8070702208079159379
30Guza MichałPPoznań7070702106496160370
31Wiśniewski Jacek PawełPPiła7080802304093133363
32Melanowicz BarbaraPGorzów Wielkopolski8570852404675121361
33Kasperek AdamPPoznań8065702156481145360
34Arendt AnnaPBydgoszcz6550852006592157357
35Gębala Beata MariaPPiła5070751957685161356
36Cierniejewski WojciechPWrocław7065752105986145355
37Połczyński KrzysztofPPiła6560852105589144354
38Białkowski Witold AndrzejPBydgoszcz7555651956593158353
39Ślusarz AndrzejPTarnobrzeg5555751857384157342
40Wittke WojciechPZielona Góra6565752055568123328
41Kurek JanPPiła7565602004679125325
42Frieske-Pszczółkowska MagdalenaPGdańsk5550701756087147322
43Wojtasik JulitaPPoznań8025551605382135295
44Wysogląd-Kin Ewelina AnnaPKalisz5530501355894152287
45Gierczyk EdwardPPiła5055601654667113278
46Prędki PawełPKalisz807075225000225
47Małek WaldemarPPoznań00000000
48Dziuba ZenonPPiła00000000

Klasyfikacja Senior

Pobierz wyniki
LPNazwisko ImięKlOkręgKonkurencje ŚrutoweKonkurencje KuloweRazem
KrągMOPŚrutDzikRogaczKula
1Buda Marek CzesławMZielona Góra9580902657997176441
2Daukszys TadeuszMŁódź9580802557997176431
3Łazik KrzysztofPLeszno7590902557684160415
4Czerwień JózefMPiła8560952407596171411
5Król TadeuszMGorzów Wielkopolski8070902408483167407
6Woropaj ZbigniewMKoszalin8070852357795172407
7Skorobogaty TadeuszMGorzów Wielkopolski9575802506987156406
8Pulikowski EugeniuszMGorzów Wielkopolski8085902555892150405
9Onopiak RyszardMElbląg8575802406393156396
10Fiebig Marian WiesławPZielona Góra7560852208194175395
11Patelka AndrzejMLeszno8560852306596161391
12Olejarz LeszekMZielona Góra9570802455590145390
13Perskiewicz TadeuszMKoszalin7590802457966145390
14Jachimiak Jan LeszekMGorzów Wielkopolski8060852255599154379
15Urban WojciechMPoznań7590902556059119374
16Kołodziński ZdzisławMGorzów Wielkopolski6560651908296178368
17Gredczyszyn Waldemar Andrzej MPiła8060652055592147352
18Załęski Bogdan BronisławMZielona Góra8060602004788135335
19Marko Henryk StefanMZielona Góra7060702005279131331
20Wittke WojciechPZielona Góra6565752055568123328
21Lewandowski RyszardMKoszalin085251107797174284
22Gierczyk EdwardPPiła5055601654667113278
23Łąpieś SławomirMToruń00000000
24Dziuba ZenonPPiła00000000